Behoor jij tot de Oranjeselectie? i399BB -Banen Verkoopmedewerkster COLLECTANTEN Uitvoerders Calculator Werk voorbereiders Hoofduitvoerder Uitvoerder Ontwerpers Projectleider Calculator/ Werkvoorbereiders Monteurs laag- en middenspanning Monteurs gas water Projectadministrateur Uitvoerders Calculator Werkvoorbereider 20 Zaterdag 10 februari 2007 PZC TOT 10 TELLEN HOEFT NIET MEER Wegens uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's die ons team kunnen versterken. Wij zoeken voor de afdeling logistiek: Fulltime medewerkers (30/38 uur per week) Zaterdagkrachten De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het controleren en verzendklaar maken van inkomende en uitgaande goederen. Woon je in de regio Goes en ben je tussen 16 en 24? Reageer! Zes Goes B.V. o.v.v. 'adv. 7-002' Postbus 64,4460 AB Goes Acquisitie n.o.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.zesgoes.nl Ga je graag zelfstandig met mensen om en ben je Klantvriendelijk Accuraat en Collegiaal? Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen, de voorgenomen fusie met Stichting Oosterscheldezieken- huizen past hier uitstekend in. Kijk ook op JobTrack.nl Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer D. van der Klis, hoofd behandeleenheid Moeder Kind ad interim, tel. (0118) 42 55 11. verpleegkundige obstetrie/gynaecoiogie (SVOG) 32 uur per week, bepaalde tijd Als verpleegkundige obstetrie/gynaecoiogie bent u verantwoordelijk voor het totale verpleeg- proces zwangeren, barenden, kraamvrouwen, patiënten met gynaecologische problematiek en gezonde of zieke pasgeborenen. Wij zoeken een verpleegkundige met A- of hbo-V-opleiding, aangevuld met de Specia listische Vervolgopleiding Obstetrie en Gynaecologie of u bent in opleiding daarvoor. U bent een geregistreerde verpleegkundige in het BIG-register. Het betreft een vacature voor bepaalde tijd; voor de duur van 1 jaar met kans op verlenging. De functie is ingedeeld in FWG schaal 50 en kent een maximumsalaris van 2.956,-- bruto per maand, op fulltimebasis. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring.Tevens hebben wij ruimte voor 0-uren contracten voor onbepaalde tijd. Dan is dit mischien iets voor jou! Wij zoeken een Parttime, 2 dagen (17 uur) per week voor: Het Postagentschap Bruinisse Vereisten of bereidheid tot volgen opleiding: Gecertificeerd verkoopmedewerkster Postagentschap en /of MBO-2 detailhandel. Neem contact op met Ria Ooms 0111 -48 12 27 Stuur uw sollicitatiebrief met cv vóór 23 februari a.s. naar de stafsector P&O, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mail naar: personeelsservice@zzlnd.nl U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nl of www.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en C0PD (chronische bronchitis en long emfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Bouw Nederland niet vol! Ga nu naar: ZUINIG OP RUIMTE.NL RASENBERG Alle Rasenberg activiteiten zijn ondergebracht in een viertal divisies, te weten Infra, Bouw, Milieu en Service. Binnen het totale concern werken circa 500 medewerkers. Rasenberg Wegenbouw b.v. en Rasenberg Kabels en Leidingen b.v. zijn onderdeel van de divisie Infra en bedienen haar opdrachtgevers op het gebied van infrastructuur in de meest uitgebreide zin. I www.rasenberg.nl Rasenberg Wegenbouw b.v. zoekt, om haar ambities waar te kunnen maken, enthousiaste en getalenteerde collega's voor de volgende functies' Rayon West-Brabant (standplaats Breda): I (standplaats Rotterdam): Centraal Projectbureau (standplaats Breda): Bent u geïnteresseerd in een van deze functies kijk dan op www.rasenberg.nl voor een uitgebreide functieomschrijving Rasenberg biedt ruimte voor eigen initiatief in een succesvolle organisatie waar korte communicatielijnen en een informele werksfeer bijdragen aan het succes. U kunt rekenen op een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden waaronder aantrekkelijke mogelijkheden tot scholing ter ondersteuning van uw functioneren. Rasenberg wordt in deze procedure begeleid door Epris Personeelsadviseurs b.v. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij vriendelijk voor 26 februari 2007 een schriftelijke sollicitatie te sturen naar: Epris Personeelsadviseurs b.v. t.a.v. mevrouw S. Oerlemans, Postbus 1106, 4801 BC te Breda of via s.oerlemans@epris.nl Rasenberg Kabels Leidingen b.v. gevestigd te Tilburg zoekt, vanwege een grote toename van de activiteiten in de regio Midden-Brabant, enthousiaste medewerkers met een kwaliteitsgerichte instelling voor de volgende functies: JT JQ Natuur en Milieu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94