Heeft u 'm al gedaan? Hoofd horeca of een Huurder van Bar/ restaurant en snackbar f^AESELSTA afrevo an ons bedrijf 1 8 Zaterdag 10 februari 2007 PZC Camping 'de Duinhoeve' B.V. te Burgh-Haamstede zoekt op korte termijn een die in staat is de horecavoorzieningen van de camping op een goede manier te leiden c.q. te exploiteren, binnen de randvoorwaarden van de camping. Profiel Stevige persoonlijkheid met relevante werkervaring, liefst in de recreatiesector. Bereidheid zich volledig te richten op de gasten van de camping Goede beheersing van Nederlands en Duits. Gewend om praktisch en resultaatgericht te werken. Gevoel voor dienstverlening en gastvrijheid. Camping 'de Duinhoeve' is een grote camping met 1500 kampeerplaatsen, verdeeld over 600 stacaravans, 200 seizoenplaatsen, 350 toeristische plaatsen en 250 jeugdplaatsen. De horecavoorzieningen richten zich op al deze doelgroepen. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van de vereiste horecapapieren, een verklaring van goed gedrag en goede referenties. Schriftelijke reacties met CV naar: Camping de Duinhoeve B.V. t.a.v. mevrouw M.C. Simonse-Boot, J.J. Boeijesweg 62, 4328 HC Burgh-Haamstede In de brief dient een voorkeur voor loondienst of huur te worden aangegeven. Bij loondienst is de CAO Horeca van toepassing. Wij zoeken voor het werkgebied 'Schouwen-Duiveland' (standplaats Zierikzee) een JCZ verpleegkundige Voor een dienstverband van 18 uur per week. Je taken: Een JCZ verpleegkundige biedt preventieve verpleegkundige zorg aan kinderen van 0 tot 4 jaar en geeft voorlichting/ cursussen aan hun (aanstaande) ouders/verzorgers. De zorg wordt aangeboden op het consultatiebureau voor zuigelingen en peuters of middels een huisbezoek. De JGZ voert tevens het rijksvaccinatieprogramma uit. Wij verwachten diploma HBO-V of A-verpleegkunde met MCZ, zo mogelijk aangevuld met post HBO-JGZ; ervaring in de jeugdgezondheidszorg: didactische vaardigheden: zelfstandigheid en in teamverband kunnen werken; dat je de beschikking hebt over een auto. Wij bieden een jaarcontract met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd; arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; salariëring per uur minimaal 12.18 en maximaal 16.43 volgens FWG-schaal 45. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kan je, op werkdagen contact opnemen met mevrouw Marianne Quax. zorgteammanager jeugdgezond heidszorg. telefoon: 0113-249200. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacaturenummer 070017, uiterlijk 20 februari 2007 in ons bezit te zijn. Je kunt de brief richten aan: Allévo, Afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Deze advertentie is zowel intern als extern verspreid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering. uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden www.allevo.nl Hollandiapleinl4461 CT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl De Diabetes Risicotest Meet uw risico om diabetes te krijgen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op: www.kijkopdiabetes.nl AES Elsta B.V. is een 100% dochteronderneming van the AES Corporation", een wereldwijd energie- producerend en -distribuerend concern. De onderneming is de operator company van de Elsta warm tekrachtcentrale te Terneuzen. De Elsta warmtekrachtcentrale is een samenwerkingsverband tussen the AES Corporation", Delta NV en Essent. Wij zijn op zoek naar een Proces Operator m/v (In 5-ploegendienst) De functie: Beheren van de installaties; Controleren van het proces; Zorgdragen voor de veiligheid; Overige voorkomende werkzaamheden Wat vragen wij van u: Opleiding op Middelbaar Technisch niveau. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Flexibele instelling, self-starter, "what-ever-it-takes" attitude; Moet in teamverband kunnen functioneren; Bereidheid tot het volgen van cursussen; Wat bieden wij u: Een dynamische werkomgeving; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Werken bij een internationaal bedrijf. Informatie: Op onze website www.elstacogen.nl of www.aes.com vindt u meer informatie over Elsta en AES, Heeft u interesse?: Stuur dan uw brief met curriculum vitae voor 23 februari 2007 naar: AES Elsta B V t.a v. Theo de Bruijne, Postbus 161, 4530 AD Terneuzen. Of mail naar. theo.bruijne@aes.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. regens uitbreiding van de vloot door toevoeging an de MT Cobaltwater en MT Coolwater zijn wij p zoek naar: De kapitein waar wij naar op zoek zijn heeft jorenlange ervaring aan boord van chemicaliën-en olietankers. Ie Stuurlieden die beschikken over een ruime ervaring aan boord van chemicaliênlankers en toe zijn aan deze uitdaging zijn ook welkom om te solliciteren noar deze functie. U heeft een MBO of HBO maritieme opleiding en mii moal 2 jaar werkervaring ols officier dienstdoend op e chemicoliëntanker. Zeer goede promotiekansen! U heeft een maritieme opleiding op MBO of HBO niveau, minimaal 4 jaar relevonte werkervaring en een geldig vaorbevoegdheidsbewijs. Ervaring op een chemicaliën- lanker is geen vereiste. U heeft de maritieme opleiding SWK, MBO of HBO. Ervoring op een chemicoliëntanker is geen vereiste. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@dearwatergroup.nl. Wi/ bieden: Eer. interessonte en afwisselende functie bij een groeiende rederiUitstekende arbeidsvoor- iarden volgens de bedrijfs-CAO en een zeer aon- ikkelijk voar-verlofsysteem van 7- weken op en 7- weken af. Clearwaler Group Postbus 361 2950 AJ Kijk ook op O JobTrack.nl Het succes von onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwa ler Group werken zien wij als een bindende factor om onze ombitieuze groeidoelstellingen voor de komende laren te realiseren. Zie |ij het als een uitdaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wil je de chemie binnen een hecht team er varen, don heeft de Clearwater Group je heel wat te bieden Meer informatie? www.clearwatergroup.nl De Cleorwoter Group is een jonge, dynamische rederij met moderne chemicaliëntankers in de vaart. Wit vervoeren voor vrijwel alle bekende: chemieconcerns een grote verschei denheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92