deltamarina JobTrack.nl Banen ZUINIG OP RUIMTE.NL Kijk ook op PZC Zaterdag 10 februari 2007 I 1 5 KORTGENE De gastvrije jachthaven Delta Marina is ideaal voor watersporters. Dit komt vooral door de gunstige ligging aan het Veerse Meer, vlakbij de Oosterscheide en de vele in- en externe voorzieningen en fa ciliteiten. Wat dacht u bijvoorbeeld van een scheepsmaterialen- en kledingwinkel, een reparatie- en onderhoudsafdeling en een gezellig van terras voorzien, restaurant? Het zijn slechts'enkele voorbeel den van wat Delta Marina u te bieden heeft. Voor onze Reparatie en onderhoudsafdeling zoeken wij per direct een fulltime Voor onze Reparatie en onderhoudsafdeling zoeken wij per direct een fulltime Assistent hoofd service center Service monteur Zijn of haar taken bestaan uit: - rechterhand hoofd service center - contact onderhouden met cliënten over reparaties - verkoop van technische artikelen - beheer van magazijn en inkoop - voorbereiden van offertes - bijhouden van urenregistratie De functie-eisen zijn. - MBO-niveau motoren techniek - commerciële instelling - affiniteit met de watersport is een pré - kennis van de Engelse en Duitse taal - ervaring met geautomatiseerde administraties Zijn of haar taken bestaan uit: - zelfstandig en/ of in teamverband uitvoeren van motorenonderhoud - uitvoeren van reparaties aan motoren - repareren en onderhouden van alle technische zaken aan boord van pleziervaartuigen De functie-eisen zijn - opleiding motorentechniek b/d of soortgelijk - affiniteit met de watersport is een pré Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ad Geelhoed, telefoon 0113-307173 Zeilmaker Zijn of haar taken bestaan uit: - zelfstandig kunnen maken/ inmeten van o.a. dektenten en buiskappen - affiniteit met de zeilsport - zelfstandig kunnen werken Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Charja Schouten, telefoon 0113-307179 Jachtmakelaar Zijn of haar taken bestaan uit: - verkoop en bemiddeling van gebruikte zeilen motorboten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Luc Overtoom, telefoon 06-54700100 Oproepkrachten vakantiemedewerkers voor in de jachthaven Jachthavenmedewerker Poetser schilder Zijn of haar taken bestaan uit: -bedienen tankstation -ontvangst passanten en toewijzing boxen -diverse dagwerkzaamheden Voor meer informatie kun je contact opnemen met Paul de Bruijn, telefoon 0113-307174 Kraan assistent Zijn of haar taken bestaan uit: - assisteren bij het klaarmaken en te water laten van jachten - algemene kraanwerkzaamheden Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ad Geelhoed, telefoon 0113-307173 Zijn of haar taken bestaan uit: -schoonmaken en poetsen luxe jachten -schilderen van onderwaterschepen -verdere voorkomende werkzaamheden Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ad Geelhoed, telefoon 0113-307173 Wij bieden een afwisselende baan met beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf je sollicitatie brief, voorzien van CV, binnen 14 dagen aan de betreffende persoon naar: Delta Marina, postbus 16 4484 ZG Kortgene, tel. 0113-307171, fax 0113-307172 of per email: homeport@deltamarina.nl. Kijk voor meer informatie op onze website! Nederland kan zo mooi zijn Ergert u zich ook aan het zoveelste bedrijventerrein, kas of kantoorgebouw in de open, groene ruimte? Ziet u ook steeds meer leegstand en verrommeling? Meld uw voorbeelden op www.zuiniaooruimle.nl en win een digitale camera. Nederland kan zo mooi zijn... KX Milieu De Provinciale Milieufederaties DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Economic Dispatcher Elektriciteit (HBO) DELTA N.V. "behoort tot de top van de geïntegreerde energiebedrijven in Nederland. Zij richt zich met haar productenpakket (gas, elektriciteit, water en kabel) in eerste instantie op de zakelijke markt. Hierin speelt de afdeling Trade een prominente rol. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature in de volcontinudienst voor een economie dispatcher elektriciteit (HBO). In deze functie draait het om het realiseren van de economische aansturing van elektriciteitscentrales en de levering aan klanten in en buiten Zeeland. Het balanceren van de levering van energie tussen de verwachte afname en de actuele vraag tegen de laagste kosten is hierbij essentieel. De meetgegevens van opgewekte- en geleverde energie vormen de basis voor verrekening van de levering en de basis voor prognoses voor de komende periode. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Bepalen van de E-afnamevraag, op basis van prognose, profielen en nominaties en het maken van draaiplannen voor de centrales. - Opstellen en verwerken van berichten voor levering en handel van elektriciteit, uitvoeren van contracten in het balanceer systeem. - Bewaking en sturing van de onbalans tussen vraag en aanbod van energie als programmaverantwoordelijke. - Anticiperen op de intra-day elektriciteit vraag binnen Nederland, door middel van extra levering of afname. - Controle op meetgegevens zowel online als achteraf. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van je: - Een hbo werk- en denk niveau, bij voorkeur economisch/technisch. - Een commerciële en zakelijke instelling. - Ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen, o.a. ECDl, Excel, MS-office etc. - Kennis van opwekking en transport van energie en meetdata. - Werken onder tijdsdruk. - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Salarisindicatie - Een salaris van maximaal 3023,- bruto per maand. De functie wordt vervuld in de ploegendienst waarvoor een toeslag van 23,5% van toepassing is. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Johan Bolkenbaas, Manager Economie Dispatch, telefoonnummer (0118) 88 2810. Planner De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen deze afdeling Centrale Planning, met standplaats Goes, bestaat de vacature voor een fulltime planner. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het plannen van alle resources (mensen en middelen) benodigd om de opdrachten op een efficiënte wijze en op het juiste moment uit te voeren. - Contacten onderhouden met de betrokken afdelingen en leveranciers. - Bewaken van de voorraad en levertijden van materialen. - Snel en adequaat anticiperen op verstoringen in de planning en de materiaalbehoefte. - Bewaken van de KPI's. Profiel Om voor dezé functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mbo-opleiding richting Elektrotechniek of Werktuigbouw aangevuld met een cursus Logistiek. - Aantoonbare ervaring met plannen en organiseren. - Ervaring met SAP en MS Office. - Goede communicatie vaardigheden en een klantgerichte instelling. - Stressbestendig, kosten-, kwaliteits- en ketenbewust. Salarisindicatie - Een maximum salaris van 2.736,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Victor Guilloteaux, manager DCC, telefoonnummer (0113) 881+7 47. Wat bieden wij? Werken bij DELTA bSekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50148 1,330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl - iw.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 89