mp. t ft# Impulsis 'Henk, wij staan achter je!' Ik werk voor de Stichting Werkt voor Ouderen. Stichting Werkt voorlederen Maar ze werken ook voor mij. Diabetesverpleegkundige m/v Banen O JobTrack.nl Floor Weber 31 jaar diabetesverpleegkundige Leak Repairs Specam BV (lrs> Zaterdag 10 februari 2007 PZC Kijk ook op "Ais diabetesverpleegkundige werk ik nu 2 jaar bij Stichting Werkt voor Ouderen. Leuke sfeer, prima salaris en gelukkig vindt mijn werkgever de kwaliteit van diabeteszorg net zo belangrijk als ik! Ik krijg dan ook alle ruimte om de diabeteszorg verder te ontwikkelen. Dat maakt mijn baan uitdagend en variërend!" Ter vervanging van één van de collega's die met zwangerschapsverlof gaat, zoeken wij een voor 24 uur per week met mogelijk het vooruitzicht op een vaste baan Hoe jij voor ons werkt Als diabetesverpleegkundige ben je verantwoordelijk voor Het verlenen van zorg aan diabetespatiënten zowel in de huisartsenpraktijk als thuis Het geven van voorlichting, instructie en scholing Zorgdragen voor de ontwikkeling van protocollen en verpleegplannen Initiëren en implementeren van innovaties en kwaliteitsverbeteringen De diabetesverpleegkundige die wij zoeken Heeft een verpleegkundige opleiding en is BIG-geregistreerd Is in het bezit van het diploma diabetesverpleegkundige en is geregistreerd bij het EADV Heeft ruime werkervaring als diabetesverpleegkundige Is zelfstandig, stressbestendig en kan zowel individueel als in teamverband werken Is initiatiefrijk en kwaliteit- klantgericht Beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden Hoe wij voor jou werken Naast een passend salaris (FWG schaal 50, max. 2935,45) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer drs. F.C.K. de Bruin, locatiemanager van Ter Reede, tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer. 0118 - 448 448. Heeft u interesse? Stuurt u dan uw schriftelijke reactie vóór 20 februari a.s. naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, Personeelszaken. Kijk ook even op www.werktvoorouderen.nl Henk de Kroon, ondernemer, raakte betrokken bij arme koffieboeren in Papua Nieuw Guinea. Hij leende hen geld, zodat ze van koffie konden overstappen naar de meer rendabele teelt van vanillebonen. Henk was onder de indruk van hun ondernemingszin. Daarom hielp hij hen met de opzet van een trainings programma voor het duurzaam maken van hun vanilleproductie. Inmiddels heeft hij zelfs afnemers in Nederland gevonden! Impuls/s helpt ondernemende mensen zoals Henk graag om hun ontwikke lingsproject tot een succes te maken. Financieel, maar ook met onze ervaring en deskundigheid. Steunt u ook een project of wilt u iets starten? Ontdek op www.impuls/s.nl hoe we uw project een impuls kunnen geven. jfkenauncdukantmKvrfcinactic Steumlnspiratie-Samenwerklng impulsis is een initiatief van Edukans, ICCO en Kerkinactie is een internationaal opererend, industrieel dienstverlenend bedrijf met circa 90 medewerkers. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk uitgevoerd in olieraffinaderijen, petrochemische industrie, scheepsbouw/-reparatie en staalconstructie bedrijven. LRS heeft vestigingen in Nederland (Vlissingen, Rotterdam en Best) en België (Antwerpen). Onze belangrijkste activiteiten zijn: Reparatie van industriële lekkages (Lekdichting). Op locatie uitvoeren van verspanende bewerkingen met behulp van mobiele apparatuur (On site machining) Met hydraulische apparatuur vastzetten en losmaken van boutverbindingen (Bolthandling). Aanboren en afstoppen van onder druk staande leidingsystemen (Hottapping/line-stops). In verband met de sterke groei van ons bedrijf zoeken wij kandidaten voor de volgende functies: Functie 1. Engineer/Werkvoorbereider Functie 2: Technisch Uitvoerend Medewerkers (diverse afdelingen) Functie 1 Functie inhoud Na interne opleiding, uitvoeren van Engineenngwerk- zaamheden t.b.v. lekdichtingen en (project) werk voorbereiding voor de afd. Lekdichting/Boltnandling. Verantwoordelijk voor de voorbereiding van projec ten/werkzaamheden, veiligheid, kwaliteit en het bijhouden van (project)administratie. Bij toerbeurt fungeren als call out engineer. Ondersteunen van de afd. Uitvoering zowel op kan toor als op locatie bij opdrachtgevers. Bereid zijn te assisteren bij andere afdelingen. Functie eisen Opleiding op minimaal MBO niveau. Leidinggevende capaciteiten en zelfstandig kunnen werken. Bij voorkeur ervaring met werkvoorbereiding en projectadministratie. Ervaring in het werken met Autocad. Veiligheidscertificaat of bereid dit te halen. Goede contactuele/sdciale vaardigheden en kennis van de Engelse taal. Klantgericht kunnen denken. Proactieve houding, flexibiliteit en zeker geen 8 tot 5 mentaliteit. Rijbewijs B. Functie 2 Functie inhoud Na een gedegen inwerkperiode, met mobiele appa ratuur uitvoeren van verspanende werkzaamheden op locatie zoals o.a. het vlakken van flenzen, frezen van fundaties, (in-lijn) kotteren van gaten, boren, etc. (afd. On site machining). Na interne opleiding, uitvoeren van lekkagerepara ties en bolthandlingwerkzaamheden. (afd. lekdichting/Bolthandling). (mede) Verantwoordelijk voor de voortgang van de werkzaamheden, veiligheid en kwaliteit. In voorkomende gevallen assisteren bij de uit voering van andere LRS activiteiten. Functie eisen Opleiding op LBO/MBO niveau. Zelfstandig en servicegericht kunnen werken. Ervaring met verspanende bewerkingen. (afd. On site machining). Praktische technische kennis bij voorkeur bekend met pijpleidingsystemen. (afd. Lekdichting/Bolthandling). Veillgheidscertificaat of bereid dit te halen. Goede contactuele/sociale vaardigheden en enige kennis van de Engelse taal. Proactieve houding, flexibiliteit en zeker geen 8 tot 5 mentaliteit. Bereidheid om enige tijd van huis te zijn. Rijbewijs B(E). Wij bieden een goed gewaardeerde baan in een dynamische, snelgroeiende organisatie waar inzet, zelfstandigheid en collegialiteit hoog in het vaandel staan. Zie ook www.leak-repairs-specam.nl. Meer informatie? Bel: 0118 485800 Functie 1: dhr. S. van der Harst of E. Schmitz Functie 2: On site machining: dhr. A. Bakker. Lekdichting/Bolthandling: dhr. M. Daane. Schriftelijke sollicitatie (of via info@leak-repairs-specam.nl) voor 24 februari 2007, richten aan Leak Repairs Specam B.V., afd. Personeelszaken, Postbus 37, 4380 AA Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80