O :amilieberichten mathiida wisse 34 I Zaterdag 10 februari 2007 PZC be Lieve mam, De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Zo kort na het overlijden van haar man. onze vader en opa hebben wij. onverwachts en vol verdriet en ongeloof, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoe der. oma en overgrootmoeder Sien Bouterse-Alburg 6 april 1934 18 februari 2007 Oost-Souburg: Corrie Berger-Bouterse Louis Berger Raymond en Sandra Chantal en Maarten, Jesse Sam, Monique, Rianne Aagje Dekenstraat 41 4381 RN Vlissingen Mam is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 februa ri a.s. van 18.30 tot 20.30 uur op haar huisadres aan de Aagje Dekenstraat 41 De crematieplechtigheid zal op dinsdag 13 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veilig in Jezusarmen Heden heeft onze lieve Heer geheel onverwacht thuisge haald mijn broer, zwager en oom Tam m o Uil in de leeftijd van 72 jaar. B. Leijnse-Uil W. Leijnse Kinderen en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving. Mede namens de familie geef ik kennis van het overlijden van de heer Francois Marie Pichal weduwnaar van Marie Lumina Marguerite Cécline Barrette Axel, 20-6-1931 f Terneuzen, 9-2-2007 Mw.mr. C. de Maat, executeur Correspondentieadres: Notariskantoor Seijdlitz Loof Segers Postbus 20 4530 AA Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 13 februari om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Vanaf 10.00 uur is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Als... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan aan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet. Van ons ging heen mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Maria Servina van Dijk Soerewijn-Borgs weduwe van Bernard Louis van Dijk Soerewijn In de leeftijd van 82 jaar. Ben en lanny van Dijk Soerewijn Christel en Ruud Michael en Laura Koudekerke, 9 februari 2007 Correspondentie-adres: Gouwestraat 48 4388 RC Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 14 februari om 9.00 uur in crematorium Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Zorg- stroom en de Vliedberg voor hun liefdevolle verzorging. Want gij zijt duur gekocht. 1 Korr. 6 vers 20 Bedroefd geven wij u kennis dat heden vredig is ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Maria Wouters-Schout in de leeftijd van 93 jaar. Oost-Souburg: A. Wouters J.A. Wouters-de Nood Werkendam: J.J. Wouters P. Wouters-Van der Mooren Vlissingen: L. Wouters klein- en achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van de Zoute Viever dankbaar voorde liefde\>olle verzorging. Zorgcentrum de Zoute Viever, 9 februari 2007 Correspondentieadres Ritfhemsestraat 94 4388 JS Oost-Souburg De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op woensdag 14 februari om 12:30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Ritthem, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13:30 uur op de begraaf plaats te Ritthem. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12:00 tot 12:20 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de consistorie van bovengenoemde kerk. Wij hebben veel blijken van intens medeleven ontvangen tijdens de laatste maanden van het leven van onze geliefde moe der en oma Catharina Anthonise-Buijze Ook na het overlijden ontvingen we zeer veel hartverwarmende reacties. Daarvoor willen wij u van harte dankzeggen! Dit heeft ons veel steun gegeven. Maarten en Annelies Anthonise Suus en Ger Harinck Dineke en Jan Zuidhof Kleinkinderen en achterkleinkinderen Februari 2007 Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat geheel onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonzus en tante Caesarina Elisabeth Eiff weduwe van (ohannis de Ridder in de leeftijd van 73 jaar. Breda: Marco Vlissingen: Jo en Anny de Ridder-van Sinten Vlissingen: Cees en Marian van Belzen-de Ridder Jeroen Wouter Anniek Vlissingen: Benny de Ridder Breda. 7 februari 2007 Barnsteenstraat 52 4817 HS Breda Er is gelegenheid om afscheid van Bep te nemen op dins dag 13 februari van 12.45 uur tot 13.15 uur in uitvaartcen trum "Van Gemert", Heuvelstraat 181 Breda. Voorafgaand aan de teraardebestelling zal om 15.30 uur een uitvaartdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum "Van Gemert". Aansluitend zal de begra fenis plaatsvinden op de begraafplaats "Haagveld", Haag- weg 334 Breda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: J. de Ridder Boulevard Evertsen 84 4382 AG Vlissingen. Mochten wij door omstandigheden vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve dan deze advertentie als zo danig te beschouwen. Uitvaartverzorging Janneke den Besten n/ dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Tot ons verdriet is op 7 februari in Oostburg overleden mijn jongste zus en onze tante Suzan Suzanna Cornelia Verhage-van Pienbroek W.J. van Pienbroek en kinderen Vlissingen Vrijdag 9 februari 2007 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Kommertje Jacoba van der Horn-Abbo weduwe van Theo Gerard van der Horn Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Lucien van der Hom Mariëlla van der Hom-Dommisse Suzanne en Russell Stephan Vlissingen, Dr. Ottestraat 25 Correspondentieadres: Van Strijenstraat 5 4371 CH Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen van haar op dinsdag 13 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal woensdag 14 februari in stilte plaatsvinden. Overiedenenzorg AandaChttS Het eerste contact na een overlijden voor de laatste zorg en opbaring tel: 0113 -217060 mobiel: 06 - 2465( Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Adriana Bastiaanse-Boone zeggen wij u hartelijk dank. Familie Bastiaanse Grijpskerke, februari 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Caljouw-van den Bosse willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Veere, februari 2007 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen voor en na het overlijden van onze lieve en gelovige moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Jeanne Hilda Degener - Zitter heeft ons getroost en gesterkt. Uw liefde, aandacht, aanwezigheid bij de begrafenis, de prach tige bloemen en kaarten waren voor ons een grote steun. Hartelijk dank aan allen en Gods liefdevolle zegen toegewenst. Namens de gehele familie: De kinderen Middelburg, februari 2007 Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een wel besteed leven. De bijzondere crematieplechtigheid in aanwezigheid van zo- velen. de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden bij de uitvaart van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Adrie Dieleman - de Fouw hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun. Jan Dieleman Lia en Wim Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74