Sport I lAgus Selectie van SSV'65 is weer verder uitgedund Hoek speelt wellicht op kunstgras Joffrey Geldof uitgeschakeld Dubbel jubileum Kloetinge pzc Zaterdag 10 februari 2007 49 Aantal wedstrijden Vaakst tegenstander comp. hoofdklasse 180 Hoek 16 comp. eerste klasse 25 Bennekom 9 beker 44 GVW 9 totaal 249 Huizen 9 Kozakken Boys 9 Balans Sparta Nijkerk 9 winst gelijk verlies doelsaldo 109 50 90 557-446 Grootste overwinningen Uitslag tegenstander datum niveau 13-0 Robur 26-08-1997 beker 13-1 Luctor'88 23-10-1999 beker 11-0 VCK 11-10-2000 beker 10-0 Zierikzee 24-10-1998 beker 9-0 Aardenburg 08-04-1999 beker Grootste nederlagen 0-8 RBC 11-08-2000 beker 1-8 Spakenburg 27-11-1999 competitie 0-6 NAC 31-08-1999 beker 0-6 Dovo 01-05-1999 competitie 2-7 PSV2 23-08-2000 beker KLOETINGE - Kloetinge moet het ge ruime tijd stellen zonder JofFrey Geldof. De verdediger heeft last van een knieblessure en moet de komende weken rust houden. Geldof kreeg tijdens de eerste trai ning na de winterstop last van het gewricht. Afgelopen week ging hij op bezoek bij een sportarts en kreeg hij absolute rust voorgeschre ven. „Het gaat om een soort irrita tie", zegt trainer Diederik Hiensch. „Het heeft met de aan hechting naar de knie te maken. Het is een bekende hardloopbles sure, die alleen met rust kan gene zen. Het kan maanden duren." Geldof ontbreekt dus vandaag in de thuiswedstrijd tegen koploper IJsselmeervogels. Verder zijn Niels Kole (wintersportvakantie), Regi- lio Pinas (enkelblessure) en Benja min Verwest (geschorst) afwezig. Kloetinge kijkt uit naar het duel met IJsselmeervogels en wil beter voor de dag komen dan in de heen wedstrijd. Toen leed de Beveland- se hoofdklasser een kansloze 3-0- nederlaag. „We zijn een half jaar verder", zegt Hiensch, „en we zijn gegroeid. We willen de zege van vorige week tegen SSV'65 een ver volg geven." IJsselmeervogels likte afgelopen week de wonden, nadat vorige week zaterdag supporters van te genstander Quick Boys zich ern stig misdroegen. door Barry van der Hooft GOES - Richard Uitterhoeve maakt geen deel meer uit van de selectie van SSV'65. De middenvelder moest vorige week tijdens de der by tegen Kloetinge vrijwel de gehe le tweede helft warmlopen, maar mocht niet invallen. Hij voelde zich slecht behandeld door Marco Groeneveld en besloot per direct te stoppen. Uitterhoeve weigerde vervolgens om met zijn trainer over de ontsta ne situatie te praten. „Hij heeft al leen mijn leider Dave Easthope er over ingelicht", zegt Groeneveld. Naast Uitterhoeve ontbreken ook Christiaan Boon, Mehmet Dolma en lorden Takiddine door blessu res in het uitduel met Sparta Nij- kerk. Groeneveld maakt zich wei nig illusies. „Het is een knappe ploeg, waartegen we thuis geen en kele kans hadden. Een goed resul taat zou voor ons alleen maar een bonus betekenen." al onze bedrijven heten voortaan LOG US Vriens-De Schelde Oosterbosch-De Leeuw BouwCenter Woittiez BouwCenter De Hoop Afbouw Zuidwest Anker-Desein Murre-Moens AFBOUW HfsuiiQm BouwCenter Lop-Oe Moop Een naamsverandering waar u zeker van gaat profiteren! LOGUS is een dynamische groep van bedrijven in bouw -en afbouwmaterialen. LOGUS heeft vestigingen in Bergen op Zoom, Breskens, Goes, Middelburg, Oudenbosch, Terneuzen en Vlissingen. Kijk voor de vestiging bij u in de buurt en voor meer informatie op www.logus.nl door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Alleen wanneer de KNVB besluit om al het amateur voetbal af te gelasten, komt Hoek vandaag niet in actie. Gebeurt dat niet, dan zijn er twee mogelijke on dergronden waarop het duel met Ajax wordt afgewerkt. Gewoon op het hoofd veld van sportpark De Toekomst, óf op het kunstgrasveld waarover de Amsterdamse club be schikt. „Tijdens de winterstop hebben we twee keer op kunstgras gespeeld", zegt Cees Houtepen. „Het is niet de ideale situatie. Ik heb ook begre pen dat het kunstgrasveld bij Ajax harder en nog sneller is dan nor maal. Daar zullen we ons tegen moeten wapenen." De Zeeuws- Vlamingen zullen dat moeten doen zonder Taoufik Ameziane en Mamadouba Gueye, omdat het Excelsior verliest voor de tiende keer op rij ROTTERDAM - Excelsior heeft gister avond op eigen veld de tiende ne derlaag op rij in de eredivisie gele den. FC Groningen was met 2-0 te sterk. In de eerste helft scoorde Go ran Lovre. Kort na de pauze kopte invaller Luis Suarez raak. In de Jupiler League heeft RBC slechts een week kunnen genieten van de koppositie. De Roosenda lers verloren gisteren in Venlo met 3-1 van VW. Dirk Jan Derksen maakte twee doelpunten voor de thuisclub. De Graafschap profiteerde dank baar van de misstap van RBC. Het elftal van trainer Jan de Jonge doorstond de lastige uitwedstrijd tegen FC Den Bosch met succes: 0-4. De Graafschap voert met 59 punten de ranglijst weer aan. RBC heeft twee punten minder. duo de komende twee duels ge schorst is. Djamel Buyse ontbreekt nog vanwege een rugblessure. Positief voor Hoek is wel dat Peter Reijn en Thierry de Jonge inmid dels over een spelerspas beschik ken. Daarnaast trainde Pieter de Munnik donderdag voor het eerst sinds maanden weer mee met de groep. „We hebben hem nog niet belast, maar ik ben er wel heel blij mee", bekent Houtepen. „Pieter heeft nu nog een paar weken no dig om wedstrijdfit te worden." De trainer weet wat hij vandaag kan verwachten. „Het is een jonge ploeg, waarvan de samenstelling regelmatig wisselt. Maar het princi pe van het spel blijft altijd hetzelf de: drie spitsen, drie middenvel ders. Ajax speelt leuk voetbal, maar ze zijn achterin wel kwets baar." Van der Sluis weg bij Zeelandia Middelburg middelburg - Het bestuur van de voetbalvereniging Zeelandia Mid delburg heeft besloten het con tract met trainer Kees van der Sluis niet te verlengen. De leiding is van mening dat de sa menwerking goed is, maar dat de resultaten niet aan de verwachtin gen voldoen. Zeelandia Middel burg staat in de derde klasse A van het zondagvoetbal op een negen de plaats. De ploeg haalde uit vijf tien duels zestien punten. „We hadden gedacht bovenin mee te kunnen doen of een periodetitel te kunnen pakken", zegt voorzit ter Carel Peterson. „Maar we moe ten concluderen dat we hebben stilgestaan, en stilstand is achteruit gang." Kees van der Sluis is aan zijn tweede seizoen bezig bij Zee landia Middelburg. H-VAN.DEN-BERGH VERANDA'S SERRES Spijker 38 2910 Essen België Q) 0032 3 667 70 00 (3D info@vandenberghverandas.be www.vandenberghverandas.be Alle dagen geopend van 9 tot 18u woensdag op afspraak zaterdag van 10 tot 17u ZONDAG OPEN VAN 14 TOT 17 U Bezoek nu onze vernieuwde showroom. Wij leveren kwaliteit tegen zeer betaalbare prijzen. Kloetinge viert zaterdag in het thuisduel met IJsselmeervogels een dubbel jubileum. Trainer Diederik Hiensch zit voor de 250e keer op de bank bij de Bevelandse club en Kloetinge zelf treedt voor de 250e keer aan voor een duel op het hoogste amateurniveau. Meest voorkomende uitslag uitslag aantal 1-1 gelijkspel 27x 2-2 gelijkspel 19x 2-1 verlies 17x 2-1 winst 16x 3-1 verlies 16x Balans winst gelijk verlies doelsaldo 86 61 102 422-452 Diederik Hiensch Diederik Hiensch debuteerde bij Kloetinge op zaterdag 16 november 1996 als opvolger van de ontslagen Paul Telussa tegen Noordwijk. Toen won Kloetinge met 3-0 (Jason Pattiasina, Alex Lourens en Ronald Zuijdwegt). Topscorers goals Erik de Groene Wilco de Valk Ronald Zuijdwegt Marcel Lourens Paul Schipper Arjan Human Alex Lourens Kloetinge Kloetinge debuteerde op zaterdag 9 september 1995 op het hoogste amateurni veau. Paul Telussa was toen trainer. De tegenstander op die dag was GVW uit Veenendaal. Kloetinge won het thuisduel met 2-1 dankzij twee treffers van Paul Schipper. De tegengoal was een eigen doelpunt van Rien de Bruine. Ploegen waartegen Kloetinge de meeste punten pakt Tegenstander GVW Huizen Achilles Veen Noordwijk Heerjansdam duels punten 11 21 9 18 12 18 8 15 8 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49