Zoek, Vind... fël dlensenlinq.nl Familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekman Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 38 Zaterdag 10 februari 2007 PZC Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van medele ven die ik na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man Gerrit Eykelenboom heb mogen ontvangen hebben mij goed gedaan. Hiervoor mijn hartelijke dank Magda Eykelenboom-Kampman Middelburg, februari 2007 Dankbetuiging Voor altijd samen, Nooit meer alleen, Je blijft altijd om ons heen. Voor uw belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Agnes Ferket-Hiel Willen wij u graag bedanken, uw medeleven heeft ons ge troost en gesterkt. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, februari 2007. Dankbetuiging Graag willen wij u bedanken voor uw belangstelling en mede leven na het overlijden van onze moeder en oma Reina d'Hert-Borm Al uw steun heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Dorien en Egbert Peter en lolanda Kleinkinderen Westdorpe. februari 2007. Thank you. Heinkenszand Fam. Ippel Zoveel bloemen, Zoveel kaarten. Zoveel warme woorden Zoveel belangstellingen Zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en trotse oma Lucy de Jonge-Paridaen Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Het is ons duidelijk geworden dat Lucy niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Roger de Jonge Inge en Niel Jager. Lisa en Sven Mark de (onge en Maartje Bakker Oostburg, februari 2007 Uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader Henk Roest hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Uit naam van de familie: Tiny Roest-Steenbakker 's-Gravenpolder, februari 2007 Dankbetuiging Daar het onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Martha Hitijahubessy-Sahetapy willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2007 Onze oprechte dank voor de ontelbare brieven, kaarten, tele foontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de uit vaart van Simon Ippel Dit heeft ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te ver werken. Zwaar is het gemis, maar de mooie herinneringen blijven. Het deed ons goed om zoveel belangstelling en medele ven te ontvangen, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, zoon en schoonzoon Marinus Jan Traas Dit heeft ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Ria Traas-Luijks en familie Wemeldinge, februari 2007 Dank je wel lieve mensen voor alle kaartjes, telefoontjes en bezoekjes na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Wilfried Maasdam Wij zouden liefst iedereen persoonlijk willen bedanken. Er waren zoveel reacties dat we het op deze manier doen. Het heeft ons veel steun gegeven. Ria Maasdam Kinderen en kleinkinderen Voor uw warme belangstelling tijdens de ziekte en na het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Arie Vingerling willen wij u hartelijk dankzeggen. Namens de familie: A.P. Vingerling Goes, februari 2007 e Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 O Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl 10 februari 2002 10 februari 2007 Joachim Glerum De enige echte Forever young Geborgen bij God Voor altijd in ons hart 10 februari 2006 10 februari 2007 ashes to ashes, dust to dust, goede reis, lieve Kees. Diana, Bart en Josine In de weken voor en na het overlijden van onze eertijds zo levenslustige broer en zwager Simon Wattel hebben we ervaren dat veel mensen hem een warm hart toe droegen. Uw en jullie belangstelling hebben hem in de laatste moeilijke weken van zijn leven en hebben ons na zijn toch nog onver wacht overlijden, heel goed gedaan. Voor alle medeleven in welke vorm dan ook. onze hartelijke dank. Familie Wattel Middelburg/Serooskerke, februari 2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze vader en opa Gerard Weyermans Hiervoor onze oprechte dank. Fam.T. Kreikamp Fam. F. Noordhuis Fam. T. Minheere Klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Voor alle belangstelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze pa en opa Jaap Goense zeggen wij u hartelijk dank. Uw aanwezigheid, de bloemen en de vele kaarten zijn voor ons een grote steun en troost geweest. Het geeft ons een warm gevoel om te weten dat hij ook bij u goede herinneringen achterlaat. C. Goense-Jacobs Kinderen en kleinkinderen Ossendrecht, februari 2007 10 februari 2006 in memoriain 10 februari 2007 Johannes Rijk Voor altijd in ons hart Vergeten doen wij je niet Helena Rijk-Verbeem, kinderen, klein - en achterkleinkinderen Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 a) Goes (0113) 227525 Rouwcentra; Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderseweg 1 kapelle www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38