Familieberichten w als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg 32 I Zaterdag 10 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dolgelukkig zijn wij met'de geboorte van onze dochter Elizabeth Sophie 9 februari 2007 't Streefkerkse Huis Robert en Evelien de jonge D. Koddelaan 52 4374 ET Zoutelande Fiep Hilde Charlotte dochter van Tom Snick en Sandra Snick-Cals zusje van Kato Amsterdam, 6 februari 2007 Dankbaar en gelukkig zijn we met de geboorte van onze kleinzoon Joas Philip Alois (Joas) zoon van Philip en Judith de Koeijer broertje van Bram*, Roos en David Hanna en Bas de Koeijer Tilly en Albert Remijn 8 februari 2007 Cipreslaan 31 3053 NA Schiebroek 01-02-07 Geboren Nathan Loïs Erik Benjamin Leentje Willemijn Alex Angkotta Annette Huisson Boaz Noah J.J. Smitstraat 3 4333MJ Middelburg Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis dat wij geheel onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze neef Johannes Marcus Spruijt John in de leeftijd van 43 jaar. Uit aller naam: J. Spruijt Kloetinge, 8 februari 2007 Correspondentieadres: Smitsweg 15,4438 AG Driewegen. Dinsdag 13 februari is er van 12.15 tot 12.40 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal er om 13.30 uur een afscheidsdienst wor den gehouden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het cre matorium gelegenheid elkaar een moment te ontmoeten. Plotseling is John Spruijt uit ons midden weggenomen. We zullen zijn aanwezigheid en enthousiasme met name als drummer van ons "Regenboogkoor" missen. Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde Goes Zonder te klagen, nam je het leven zoals het kwam. Onverwachts overleed onze cliënt John Spruijt Het zal stil zijn, zonder jouw fantasievolle verhalen. Maria, Jet. Ruud en Mirjam Team Begeleid Zelfstandig Wonen "Het Gors" Barts lijfspreuk: Vreest niet want Ik ben met u zie niet angstig rond want Ik ben uw God Ik zal u kracht geven en u helpen 13-9-1951 8-2-2007 Levenslustige, levensgenieter Bart de Nooij is al plannen makend naar huis gegaan, naar zijn Vader. Prachtman, geliefde van Heieen de Nooij. Bijzonder geliefde (schoon)zoon, broer, zwager, neef en oom van Rijk de Nooij t Gert van Emmerik t Tiny de Nooij-Methorst Pleuntje van Emmerik-Nagtegaal Otto-Jan en Elly Truus Anneke en Machiel Arjan en Nora Lenie en Wout Marijke Tante Ans de Nooij lanneke en Gert Tante Ank Rij ksen Henny en Gregor Gerdien en Roelof Gert en Rosemarie Peter en Greet En verdere familie 4385 EV Vlissingen Prattenburg30 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 februa ri van 12.50 tot 13.00 uur in het kerkcentrum de Schaaps kooi, Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in bovengenoemd kerkcentrum. Bart hield van gele bloemen. Toch nog onverwacht vernamen wij het bericht dat onze medewerker Bart de Nooij op de leeftijd van 55 jaar is overleden. Zijn directe collega's en wij zullen ons hem herinneren als een fijne collega en een dapper, moedig en opgewekt mens, die steeds vol vertrouwen was. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te Burgemeester en wethouders van Vlissingen. De secretaris, De burgemeester, drs. D. Schipperheijn A. van Dok - van Weele Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van onze Bart de Nooij Heel dapper, vol goede moed en steeds opgewekt heeft Bart in het afgelopen jaar geprobeerd met zijn ziekte om te gaan. lammer genoeg heeft hij zijn strijd daartegen niet kunnen winnen. Bart werkte vanaf 1 februari 1993 bij de gemeente Vlissin gen. Wij zijn dankbaar voor de vele goede momenten, die wij in deze periode met Bart mochten meemaken. Onze gedachten gaan ook uit naar Heieen en de naaste familie: wij hopen dat zij de kracht krijgen dit zware verlies te dragen. De collega's en het management van de afdeling Accommodaties en Subsidies De collega's van de afdeling Beheer Leefomgeving Onverwachts overleed onze beste vriendin San Struijk-de Bil weduwe van J. Struijk Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Theo en Rie Wisse Op haarpiek aangekomen Onze lieve en geliefde moeder, zuster en vriendin Martina Johanna Mooij (Marjo) 13-09-1945 is op dinsdag 6 februari 2007 overleden te Zierikzee. Amsterdam: Manon Mooij Wolphaartsdijk: Mara Klaver Amsterdam: Benchi Klaver Zierikzee: Tilly en Dolf Mooij Rotterdam: Iris Mooij Het afscheid van Marjo heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. U kunt het Hospice in Zierikzee, waar zij liefdevol en belangeloos verzorgd is in haar afscheidsperiode, steunen door een gift op rek.nr.: 3751.41.367. Correspondentieadres: Ockerssestraat 2 4301 MC Zierikzee, email: marjo+@hellemooij.nl Dinsdag overleed onze vriendin Marjo Mooij Wij zullen haar ongelofelijk missen. We zullen voor haat- kinderen klaar staan als ze ons nodig hebben. Groningen: Marjolein van Berkum, Adrie de Wit en Frank De Heer is vol medelijden vergeving en genade Dankbaar voor hetgene dat zij voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, zeer zorgzame moeder en oma Cornelia de Jong-Steketee echtgenote van Bas de Jong op de leeftijd van 67 jaar. Rust nu maar uit. Je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kon begrijpen watje hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Oss: Bas Alphen aan den Rijn: Peter en Tineke Moniek Sanne Pim Kattendijke: Ruud en llona Guus Sammy Woerden: Sandra en Joris Malou 9 februari 2007 Oranjetip 2 5345 EP Oss De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de Paaskerk te Oss, Wethouder van Eschstraat 165, op dinsdag 13 februari 2007 om 13.00 uur, waarna crematieplechtigheid te Uden, Belgenlaan 11om 15.00 uur. U kunt afscheid nemen van Connie in het stadsmortuarium, Docfalaan 2 te Oss, zondag en maan dag van 18.00 tot 18.45 uur. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32