AVA y^ teaeeeeassBQQ Verkoopmedewerker u JobTrack.nl Banei ZUID-CHEMIE Onderhoudsspecialist (Maintenance engineer) AVA Electro Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld giro 121 Heeft u'm al gedaan? De Diabetes Risicotest Kies voor een baan in de Jeugdzorg... juist nu! Kijk ook op PZC Zaterdag 10 februari 2007 I 63 Zuid-Chemie B.V. te Sas van Gent (NL) is een kunstmestproducent en maakt via haar moederbe drijf Rosier S.A. onderdeel uit van het Franse TOTAL. Onze productieplant in Zeeuws-Vlaanderen is met ruim 100 werknemers gespecialiseerd in de productie van kunstmeststoffen "op maat" voor de klant. De producten worden via landbouwco öperaties en de kunstmesthandel over de hele wereld verkocht. Voor de Technische Dienst zijn we op zoek naar een: De Functie Tot uw kerntaken behoren het beheren van preventieve en predicatieve systemen, het uitvoeren van storingsanalyses en het optimaliseren van de installaties en hetonder- houdssysteem. Een ander onderdeel van de functie betreft het vastleggen en voorberei den van werkzaamheden en projecten. Als onderhoudsspecialist rapporteert u aan het hoofd Technische Dienst. U stuurt geen mensen aan maar zal nauw samenwerken met de uitvoerders elektrisch en mechanisch, de planner en de project engineer. De informatie die u nodig heeft om" uw functie goed te kunnen vervullen vindt u grotendeels in het werkveld. Uw profiel U bent in het bezit van een diploma HTS werktuigbouw of HTS operationele techniek. U bent jong en dynamisch, en toe aan een tweede stap in uw carrière.Verder beschikt u over praktische ervaring op mechanisch gebied en bent u bekwaam in auto-cad tekenen en geau tomatiseerde onderhoudsbeheerssystemen. Ervaring in een technische functie binnen de procesindustrie en/of chemische industrie is een pré. Ons aanbod Een afwisselende functie binnen de technische dienst. Binnen de onderneming heerst een goede sfeer en wij bieden goede arbeidsvoorwaarden en ruime opleidingsmogelijkheden. Aanvullende informatie over Zuid-Chemie kuntu vinden op onze website: www.zuidchemie.com. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer F. Boekamp, hoofd technische dienst: 0115-456140. Heeft u interesse in bovenomschreven functie verzoeken wij u te reageren voor 5 maart 2007. U mag uw sollicitatie via email of per post versturen naar therese.versterre@zuidchemie.com of Zuid-Chemie 8.1/., Postbus 70, 4550 AB Sas van Gent. ZUID-CHEMIE Westkade 38a - Postbus 70 - 4550 AB SAS VAN GENT - tel. 0115 - 456000 - www.zuidchemie.com ZUINIG OP RUIMTE.NL Ergert u zich ook aan het zoveelste bedrijventerrein, kas of kantoorgebouw in de open, groene ruimte? Ziet u ook steeds meer leegstand en verrommeling? Meld uw voorbeelden op www.zuiniaoDruimte.nl en win een digitale camera. Nederland kan zo mooi zijn... W W Natuur en tt H Milieu De Provinciale Milieufederaties is op zoek naar een enthousiaste Full time: (dinsdag t/m zaterdag donderdag koopavond) Functie eisen: Gevoel voor techniek Goede lichamelijke conditie Gevoel voor kwaliteit Collegiaal Service gericht Doorzettingsvermogen Representatief Belangstelling voor verkoop Ervaring in bruin en witgoed is een pré Interesse in inkoop Wij bieden u: Uitdagende baan met groeimogelijkheden Een functie binnen een zeer dynamisch bedrijf Veel zelfstandigheid Een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Interesse? AVA Electro V0F- t.a.v. Dhr A. Kooman Stuur dan binnen 10 dagen een Kanaa|straat 44 sollicitatiebrief met C.V. naar: 4388 BN Oost-Souburg KINDEREN EERST U vindt een ruime keus op www.unicelshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. De Jeugdzorg is in beweging! Door uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschillende functies. Wij zoeken gemotiveer de, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (150 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Bureau Jeugdzorg Zeeland zoekt op korte termijn: Afdelingssecretaris Toegang: is verantwoordelijk voor het vertalen van vastgesteld beleid naar concrete (beleids)ontwikkelingstaken en projecten. De functie kenmerkt zich door het (beleidsmatig) ondersteunen van het Afdelingshoofd Toegang en het leiding geven aan een aantal medewerkers. Beleidsmedewerker: ondersteunt het management door het coördineren van diverse (inhoudelijke) trajecten, zoals invoering Deltaplan, Verbetering Indicatiestelling etc. De functionaris is verantwoordelijk voor het aanbrengen van samenhang tussen de verschil lende trajecten en voor advisering aan het management ten aanzien van deze materie. Afdelingshoofd Regie: is verantwoordelijk voor de algehele werkorganisatie van de afdeling Regie (+/- 71 fte 85 medewerkers). Voor het overgrote deel bestaat de afdeling uit uitvoerend maatschappelijk werkenden (jeugdbeschermers, casemanagers, jeugd- reclasseerders). Het Afdelingshoofd Regie maakt deel uit van het managementteam van BJZ en participeert actief in regionale en landelijke netwerken. Herhaalde oproepen: Jeugdbeschermer: voert jeugdbeschermings maatregelen uit en geeft hulpverlening aan onder toezicht gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de jeugdige. Casemanager: coördineert de ontwikkeling en uitvoering van samenhangende hulp- en dienstverlening aan jeugdigen en ouders, zodat zij de zorg krijgen die het best aansluit bij de vraag of de behoefte van de jeugdige. Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl. Aquisitie n a v deze advertentie stellen wij niet op prijs. Gratis advertentie Verpleegkundige en aan vakantie toe? Het Nederlandse Rode Kruis Ga mee op vakantie als verpleegkundige vrijwilliger. Bezorg onze ruim 6.000 gasten een onvergetelijke week in één van onze hotels of op ons vakantieschip de J. Henry Dunant. Bel voor meer informatie 070 44 55 888 of e-mail naar vakanties@redcross.nl www.rodekruis.nl +C A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement 45 jaar of ouder? Meet dan of u een verhoogd risico loopt om diabetes te krijgen. Want u kunt veel doen om het risico te verklei nen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op www.kijkopdiabetes.nl °0tf/abetes.^ www.bjz-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 137