WAT KOMT ER BIJ JOU UIT? groenestroomjagraag.nl alphahelpenden (m/v) -Banen JobTrack.nl 52 I Zaterdag 10 februari 2007 PZC Kijk ook op Het betreft een vacature voor bepaalde tijd, vooralsnog voor de periode van een jaar. Afhankelijk van de toekomstige ontwikkelingen binnen de organisaties kan dit omgezet worden in een contract voor onbe paalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG schaal 60 en kent een maximumsalaris van 3.783,-- bruto per maand, op fulltimebasis. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer D. van der Klis, hoofd behandel- eenheid Moeder Kind ad interim, tel. (0118) 42 55 11 of met mevrouw C.E.C. den Hertog, gynaecoloog, tel. (0118) 42 52 55. Stuur uw sollicitatiebrief met cv vóór 23 februari a.s. naar de stafsector P&O, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mail naar: personeelsservice@zzlnd.nl. U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nl of www.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulp middelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Zie ook www.zorgstroom.nl Zorg met respect, waar u ook: woont Wil je weer aan de slagHeb je nog een aantal ochtenden over? Dan is dit echt iets voor jou! Zorgstroom zoekt voor toekomstige klanten op Walcheren en de Bevelanden Voor gemiddeld 3 tot 12 uur per week. Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk voornamelijk bij oudere mensen thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp; je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huishoudelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag en vakantiedagen). Spreekt deze functie je aan, neem dan contact op met één van onze alphabemiddelaars. Voorde gemeente Middelburg en Veere zijn dit Joris Lodderen Patricia Grootjans, tel. (0118) 6556 00 (op werkdagen tussen 9.00 en 10.00 uur). Voorde gemeente Vlissingen is ditDjamida Rahman, tel. (0118) 48 64 00. Woon je op de Bevelanden bel dan naar (0113) 27 36 36. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. haar winkels in Middelburg en Zoutelande op zoek naar: Parttime medewerk(st)ers voor de afdeling dames- en herenmode Wij zoeken representatieve, zelfstandige collega's met gevoel voor mode. Wij verwachten teamplayers met een enthousiaste instelling. Flexibiliteit is een must. Weekend- en vakantiekrachten Ben je minimaal 15 jaar en beschikbaar op zaterdag en/of zondag, en is werken in je vakantie voor jou geen probleem, dan zoeken we jou! Ben je geïnteresseerd? Stuur of mail dan je motivatiebrief met cv en pasfoto voor 16 februan a.s. naar: Michel van Dis, Langstraat 13- 4374 AN Zoutelande michel@disandthat.nl www.disandthat.nl NOTARISKANTOOR MR R.A. VEGTER te MIDDELBURG vraagt op korte termijn: EEN NOTARISKLERK/ NOTARIEEL MEDEWERKER (m/v) (voor minimaal 18 uur per week) Gedacht wordt aan: een collega die in staat is zelfstandig te werken: bij voorkeur in het bezit van het klerkendiploma en met kennis van en ervaring in de registergoederenpraktijk, cliëntgerichtheid, flexibiliteit, accuraatheid en stressbestendig; bij voorkeur kennis van het automatiseringssysteem van Quantaris-Q-bis. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u sturen naar: Mr R.A. Vegter, Postbus 245, 4330 AE Middelburg Buitenkans. Coaching van Ondernemende Mensen J Buitenkans coacht mensen met een zorgvraag naar passende zorg. Verder coachen we ondernemers bij het opzetten en exploiteren van zorgprojecten. Onze werkzaamheden groeien. We zijn in dat verband op zoek naar: Coach (m/v) U bent ondernemend van aard. U bent ervaren coach. U heeft affiniteit in het werken met mensen met een zorgvraag. Formatie: start met 2 dagen per week Medewerker zorgadministratie (m/v) Voor de zorgadministratie van sommige van onze klanten zijn we op zoek naar een zelfstandig werkend medewerker. Naast dat u primair bureauwerk doet, ontmoet u regelmatig klanten. Formatie: start met 1 dag per week. Belangstelling? Stuur uw sollicitatie vóór 26 februari as. naar Buitenkans. Maaike Mostert, Jacques Roumen, Postbus 96, 4460 AB Goes, info@vofbuitenkans.nl Gratis advertentie Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten Waar we samen met passie voor mensen zorgen, wil len wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen; de voorgenomen fusie met Stichting Oosterscheldezieken- huizen past hier uitstekend in 2e lijns verloskundigen totaal 60 uur, in te vullen door 2 a 3 verloskundigen Als 2e lijns verloskundige bent u betrokken bij alle aspecten van de 2e lijns zorg voor zwangeren Er wordt een actieve inzet verwacht waarbij u een volwaardig lid bent van het obstetrisch team. U streeft naar een volledige uitoefening van het door ons gevraagde takenpakket, zoals prenatale controle van zwangeren met een medische indicatie, het zelfstandig begeleiden van alle klinische bevallingen en de postnatale zorg. U komt in dienst van het ziekenhuis. Wij zoeken, per 1 april 2007, enthousiaste, BIG-geregistreerde verloskundigen met, bij voorkeur, ervaring in de 2e lijn. U bent bereid om samen met de gynaecologen en verloskundigen uit Ziekenhuis Walcheren en Stichting Oosterscheldeziekenhuizen te Goes een sterk team te vormen. Ervaring in echoscopie strekt tot de aanbeveling. groenestroomjagroog.nl is een initiatief van WISE, World Information Service on Energy, ondersteund door het VSBfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126