Vos Dit is echt iets voor jou! JobTrack.nl Banen svrz Logistics Organize the future Medewerker concern Kijk ook op PZC Zaterdag 10 februari 2007 I 45 Een paar uur of meer werken en toch belangrijk zijn, zowel voor de organisatie, de collega's als voor de cliënten... We hebben nu en in de toekomst vele enthousiaste en flexibele mensen nodig die geregeld kunnen komen helpen als eerste medewerker zorg (niv. 3) of medewerker zorg (niv. 2). Dat geldt voor diverse locaties en diverse zorgvormen (intra-muraal, extramuraal en voor de groeps-woningen). We zoeken dus verschillende types mensen. Flexibiliteit staat voorop want je wordt in goed overleg ingezet op wisselende werkplekken en in wisselende diensten. Dit gebeurt op basis van een nul uren-contract of een flex- parttimecontract (bij de groepswoningen). Deze laatste vorm houdt in dat je een vast salaris per maand ontvangt, maar per maand wisselend wordt ingezet. Annemarie de Dreu-Vos, 36 jaar, moeder van drie kinderen en reservist. 'Het leuke is dat ik op verschillende plekken werk waardoor ik veel mensen leer kennen, collega's en cliënten. De samenwerking verloopt echt prima, ik krijg niet het gevoel dat ik 'reserve' ben. En het is ook zeer afwisselend werk, de ene keer ben ik in 't Gasthuis in Middelburg, de andere week bijvoorbeeld in de Harlekijn in Vlissingen. Zo help ik mensen met verschillende ziektebeelden en ook verschillende leeftijden. Dat is boeiend. Zoals ik nu werk, kan ik het goed combineren met mijn gezin. Bijna altijd weet je ruim van tevoren wanneer je kunt invallen en je kunt zelf ook aangeven wat er voor jou uitkomt. Ik kan als ik het wil soms een hele week werken en een andere keer een paar uurtjes of helemaal niet. Als je flexibel bent, is de opdrachtgever dat ook. Ik kan mijn werk iedereen aanbevelen. De afwisseling, het contact met de mensen en het belang van je werk... zonder jou zitten de cliënten toch in de kou.' Heb jij een zorgdiploma en kun je begrijpend en respectvol met oudere mensen omgaan? Dan is dit echt iets voor jou! Neem eens vrijblijvend contact op, zodat we je kunnen uitleggen wat er allemaal mogelijk is. Bel gerust naar 't Gasthuis, telefoonnummer 0118 630 630 (Lia den Hartog, personeelsfunctionaris of Johan Geerse, manager zorg). Je kunt ook eerst een informatiepakket aanvragen via de mail, meer lezen en daarna contact opnemen. Vraag het pakket aan via e-mail L.den.Hartog@SVRZ.nl. Of solliciteer meteen. Stuur je brief met CV naar SVRZ, afdeling P&O, Vlissingsestraat 19, 4371 RB Koudekerke of via e-mail L.den.Hartog@SVRZ.nl waar de mens iemand Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei COLLECTANTEN»» die in hun eigen buurt langs de deuren wil len gaan. Het is een leuke manier om ande ren te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en COPD (chronische bronchitis en longem fyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Gratis advertentie Vos Logistics is een toonaangevende Europese logistieke dienstverlener. Actief op het gebied van 4PL, forwarding diensten, transport, silo logistiek, warehousing en tankreiniging. Vos Logistics heeft 5.000 medewerkers in dienst, verspreid over 45 vestigingen binnen Europa. Gevoed door kennis, visie en praktijkervaring lopen wij voorop bij de ontwikkelingen in de markt. Het succes van onze organisatie vertaalt zich in een groeiende vraag naar onze diensten. Daarom zijn wij voor onze vestiging in Terneuzen, waar men zich richt op Silo Logistics op zoek naar medewerk(st)ers voor de volgende functies: Chauffeurs De functie: De Chauffeur draagt de zorg en verantwoordelijkheid voor het juist uitvoeren van de trans portopdrachten van onze klanten. U verzorgt hoofdzakelijk transport van droge bulk producten in Nederland, Belgie, Luxemburg en Noord Frankrijk. U maakt hier gebruik van nieuw en modem transportmaterieel. De kandidaat: U bent in het bezit van alle wettelijke papieren (rijbewijs CE en chauffeursdiploma) en beschikt over ervaring als Buikchauffeur. Bent u flexibel en bereid om in de vrachtwagen te overnachten, dan komen wij graag met u in contact! Pendelchauffeurs De functie: De Pendelchauffeur draagt de zorg voor het pendelen van droge bulkgranulaten van onze klant naar Vos Logistics. U maakt hier gebruik van nieuw en modern transportmaterieel. De kandidaat: U bent in het bezit van alle wettelijke papieren (rijbewijs CE en chauffeursdiploma) Een VCA certificaat is een pré. Pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en een hands-on mentaliteit behoren tot uw kernkwaliteiten Bent u daarnaast bereid te werken in ploegendiensten, dan komen wij graag met u in contact! Losoperators De functie: Als losoperator draagt u zorg en verantwoordelijkheid voor het lossen van buikwagens met verschillende producten in silo's Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld U vindt een ruime keus op www.unicefshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. unicef© giro 121 Goes is voor de afdeling Financiën op zoek naar een voor 32 uur per week (met de mogelijkheid voor 36 uur) met een opleiding op HBO-niveau en je beschikt over boekhoudkundige kennis. Specifieke kennis van gemeentefinanciën en van het Besluit Begroting en Verantwoording is een pré. Ga voor volledige informatie over deze vacature naar www.goes.nl Wij bieden de juiste kandidaat een bruto maandsalaris van minimaal 1.733,00 (aanloopschaal 7) en maximaal 2.898,00 (functieschaal 8). De arbeidsvoorwaarden Die zijn prima, zoals regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, betaald ouder schapsverlof, flexibele werktijden, aan- en verkoop van verlofuren, kinderopvang, fiets- privéregeling en meer. Geïnteresseerd? Stuur dan. vóór 25 februari 2007 een brief met cv naar de gemeente Goes, afdeling P&0, Postbus 2118, 4460 MC Goes of stuur een Geen acquisitie e-mail naar vacatures@goes.nl. gemeente Goes Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 119