EN...JIJ? QJobTrack.nl Banen Provincie Zeeland mae Kijk ook op PZC Zaterdag 10 februari 20071 29 De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Senior beleidsmedewerker openbare orde en veiligheid v/m 50%, vacaturenummer: 05.02.07 Veiligheid op zee staat in het brandpunt van de belangstelling, net als de bestrijding van rampen. In deze functie speel je hier feilloos op in. Je begeleidt namelijk het incidentmanagement op de Westerschelde, de druk bevaren scheepvaartroute van en naar Antwerpen Je maakt je in team verband sterk voor een effectief en samenhangend veiligheidsbeleid Je coördineert niet alleen projecten op dit gebied, je stelt ook heldere adviezen op over deze en andere beleidsonderwerpen van de afdeling Wij verwachten datje een relevante opleiding hebt gevolgd op academisch niveau en ervaring hebt met veiligheidsvraagstukken op nautisch gebied. Uiteraard ben je in staat om goede relaties op te bouwen met alle betrokken partijen. ZEE, Salaris: maximaal 2 324,62 bruto per maand bij 50% deeltijd. Inlichtingen. Pieter-Jan Mersie, clustercoördinator Openbare Orde en Veiligheid, tel. (0118) 63 13 49. Stuur vóór 24 februari a.s. je sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland nl. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. LAND E N MENSEN Kinderopvang de Bevelanden is een middelgrote organisatie voor kinderopvang. Wij hebben kinderdagverblijven, buiten schoolse opvang, gastouder-opvang, peuterspeelzalen en tussenschoolse opvang. Onze 300 medewerkers werken op 35 locaties en een Centraal Kantoor verspreid over Noord- en Zuid-Beveland. Wij zijn IS09001/HKZ-gecertificeerd Groeien, ontwikkelen, vernieuwen en kwaliteit maken bij ons elke dag anders. Wij zoeken een DIRECTIESECRETARESSE/-SECRETARIS Voor 32 uur per week De functie omvat: het secretariaat voeren en organiseren van bestuurs-/directievergaderingen, overleg- en werkgroepen; zelfstandig (beleids)stukken verwerken en correspondentie voeren; (Beleids)notities voorbereiden door het ordenen, selecteren en be-/verwerken van relevant materiaal; de agenda ten behoeve van de directie beheren en bewaken; administratieve en procedurele ondersteuning bieden bij de uitvoering van besluiten; besluiten voorbereiden, uit (laten) voeren en de informatie hieromtrent verzorgen. Voor deze functie zoeken wij iemand met: MBO/HBO werk- en denkniveau; een gerichte directiesecretaresse-opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; organisatorische vaardigheden, ordelijkheid, nauwkeurigheid en stressbestendigheid; een dienstverlenende en klantgerichte instelling; minimaal drie jaar ervaring in soortgelijke functie. Voor meer informatie over deze vacature kunt u op 15 februari a.s tussen 14.00 en 15.30 uur contact opnemen met mevrouw E. Brand, directeur-bestuurder, op telefoonnummer (0113) 22 81 39 De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 8 maart 2007. Salariëring conform de CAO Kinderopvang U kunt uw sollicitatie voor 22 maart a.s. richten aan Kinderopvang de Bevelanden, afdeling Personeelszaken, Postbus 328, 4460 AS Goes. U kunt uw sollicitatie ook mailen: info@kinderopvangdebevelanden.nl. Meer informatie over onze organisatie vindt u op www.kinderopvang-de-bevelanden.nl. 0E BEVELANDEN Vacature re-integratieconsulenten bij Maecon Re-integratie leder mens en iedere organisatie heeft unieke kwaliteiten en iedereen moet de gelegenheid krijgen zijn talenten optimaal te kunnen benutten. Maecon Groep bv ondersteunt hen hierin door kansen en mogelijkheden te realiseren in de keten van maatschappelijke ontwikkeling, arbeid en economische (structuur-)ontwikkeling n zij optimaal gebruik kunnen maken. je bent zowel mondeling als schriftelijk in het bezit van uitstekende communicatieve vaardigheden; je beschikt over een flexibele instelling. Als gevolg van ontwikkelingen in de markt en de uitbreiding van opdrachten in de regio zijn wij voor ons regiokantoor te Middelburg op zoek naar enthousiaste en pro-actieve re-integratieconsulenten (fulltime, alsook parttime De voornaamste taken Het adviseren, begeleiden en bemiddelen van individuele kandidaten vanuit uitkering of werk naar de duurzame arbeid via hulpver lening, activering scholing en werkervaring. Daarnaast vormt het acquireren van werk plekken en het onderhouden van het netwerk met (regionale) werkgevers een belangrijk onderdeel van de functie. Voor een uitgebreide functieomschrijving ver wijzen wij u naar onze website Wat heeft Maecon Groep u te bieden 7 een goed en marktconform arbeidsvoor waardenpakket; een afwisselende functie met veel zelfstan digheid en verantwoordelijkheid Migrante Nederlanders worden, gelet op de doelgroepen waarmee we werken, nadruk kelijk verzocht te reflecteren. Voor inhoudelijke vragen omtrent de functie kunt u contact opnemen met onze regio manager Maecon ZuidWest, de heer Cees Lodder, tel 0118-657510. De gesprekken zullen plaatsvinden in de week van 26 februari 2007 Profiel in het bezit van een afgeronde HBO- opleiding en HBO+ werk- en denkniveau, aantoonbare ervaring op het gebied van jobfinding in de (regionale) markt; een inspirerende en collegiale teamplayer, die zelfstandig prima inhoud weet te geven aan zijn werk in een constant veranderende markt; een resultaatgerichte en pro-actieve werk houding. groep Afdeling HRM t.a.v. mevrouw Sandy Koken Postbus 306 6400 AH Heerlen s.koken@maecon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 103