Banen 1e Autotechnicus APK-Keurmeester Kijk ook op 0 JobTrack.nl PZC Zaterdag 10 februari 2007 I 2 7 A J Iwaicheren kinderopvang uw VOOROP Kinderopvang Walcheren biedt kinderopvang aan ruim 2500 kinderen tussen de 0-13 jaar, verspreid over Walcheren. KOW geeft kinderen de ruimte om met elkaar te spelen, te leren en te genieten in een veilige omgeving. De samenwerking met ouders verhoogt onze kwaliteit. Onze 275 medewerkers dragen graag bij aan ons motto: KOW zet uw kind voorop! Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en klantgerichte MEDEWERKER PLANNING voor 36 uur per week Je hebt dagelijks contact met klanten. Je zorgt ervoor dat elk kind een plaats krijgt op één van onze locaties. Jouw aanpak zorgt ervoor dat ouders voor KOW kiezen en je bouwt aan bestaan de relaties. De telefoon en de computer zijn je belangrijkste hulpmiddelen. Wij vragen: Goede gespreksvaardigheden; Klantgericht; Stressbestendig; Sterke computervaardigheden; Planmatig werken en overzicht houden; MBO werk- en denkniveau; Enige werkervaring in en kennis van financien is een pré. Wij bieden je een dienstverband in eerste instantie voor een jaar, dat bij goed functioneren wordt omgezet in een vast dienstverband. Je salaris is conform de CAO Kinderopvang, schaal 6 (max.€ 2.220,- full-time). Geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw H. Vermue, hoofd bemiddeling, telefoon 0118-641683 Ook zijn we op zoek naar PEDAGOGISCH MEDEWERKERS op invalbasis M/V Een pedagogisch medewerker werkt bij verschillende vormen van kinderopvang: peuterspeel zalen, buitenschoolse opvang, kinderdagverblijven en tussen-de-middag opvang. In alle ge vallen gaat het om het begeleiden van groepen kinderen. De grootte van de groepen en de leeftijden van de kinderen wisselen per werkvorm. Wij vragen: Een kindgerichte opleiding op MBO-niveau, bv SPW 3; Pedagogische kennis; Kennis van en inzicht in groepsdynamische processen; Kennis van de geldende hygiëne- en veiligheidseisen; Kennis van de ontwikkelingsfases van een kind; Sociale vaardigheden voor het motiveren, stimuleren en instrueren van kinderen; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Wonend op Walcheren. Wij bieden je een dienstverband voor een periode van een half jaar, met mogelijkheid tot verlenging. Je salaris is volgens CAO-Kinderopvang, groepsleidster, schaal 6 (max. 2.220,- full-time). Je schriftelijk sollicitatie kun je voor 26 februari 2007, richten aan: Kinderopvang Walcheren, afdeling personeelszaken, Postbus 7035, 4330 GA Middelburg of via de mail: pz@skow.nl We zijn ook op zoek naar enthousiaste GASTOUDERS EN TOPpers (thuisopvangmedewerkers) voor kinderen in de leeftijd van 0-13 jaar. Het betreft vooral vragen in de nabijheid van de volgende scholen: Cypressenhof, Franciscusschool, De Vrije School (Middelburg) en De Wissel, Louise'de Colligny, Theo Thijssenschool (Vlissingen). Voor meer informatie kun je bel len met Mieke Potappel of Nathalie Klaassen (bemiddeling gastouderopvang) 0118-626350. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www. kuide hojp Vdnywalzkerehi. hl Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huishoudelijke hulp nodig hebben, maken wij in overleg afspraken op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is ook een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdservice en Telehulp. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 850 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliénten zo goed mogelijk van dienst te zijn. In het vernieuwde Ter Reede spelen wij in op de behoefte aan zelfstandigheid, privacy en maatschappelijke betrokkenheid van ouderen. In dit centrum voor verzorgd wonen zijn - naast het verpleeghuis en het verzorgingshuis - 386 senioren- appartementen gevestigd. Wie zorg of hulp nodig heeft, kan hiervoor terecht bij Werkt voor Ouderen. We zijn betrokken bij de mensen die we helpen en denken graag mee hoe we het leven voor hen zo aangenaam mogelijk kunnen maken. Respect voor ouderen en hun mogelijkheden staan bij ons centraal. Ter Reede bruist van de activiteiten en staat midden in de maatschappij. Niet alleen voor bewoners, maar ook voor ouderen én jongere mensen uit de omgeving is het Atrium een ontmoetingsplek voor iedereen. Regelmatig worden hier evenementen en activiteiten voor bewoners en omwonenden georganiseerd. Iets eten en drinken kan in het sfeervolle café-restaurant De Brasserie. Daarnaast zijn er vele voorzieningen, zoals een winkel voor de dagelijkse boodschappen, een cadeauwinkeltje, het internetcafé, een creatief atelier, de kapper, de bibliotheek, en Club Vief, de fitnessclub voor 50-plussers. Stichting Werl ïrkt vdor Ou« Ouderen Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon: 01 18 - 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl Ter versterking van onze Technische Dienst zoeken wij met ingang van 1 maart 2007 een ALLROUND TECHNISCH MEDEWERKER m/v voor 36 uur per week Deze technicus is belast met het controleren, bedienen, onderhouden en repareren van installaties. Daarnaast wordt onderhoud verricht aan gebouwen van onze organisatie. De allround technisch medewerker die wij zoeken - heeft een relevante MBO-opleiding (bijvoorbeeld MTS elektro-techniek) afgerond - draagt kennis van gebouw beheers systemen (CBS) - heeft ruime ervaring met elektrotechnisch- en bouwkundig onderhoud - bezit het VCA-certificaat - is flexibel en heeft doorzettingsvermogen - gaat op plezierige wijze om met ouderen en collega's Naast een passend salaris (FWC schaal 35, max. 2.187,01) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer B.J. Leijnse, hoofd technische dienst. Hij is tijdens kantooruren te bereiken op telefoonnummer 01 18 - 448 480. Heeft u interesse? Stuurt u dan uw schriftelijke reactie vóór 20 februari a.s. naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, Personeelszaken. TIMMERMAN MAKELAARDIJ Timmerman Makelaardij is een dynamisch en groeiend bedrijf dat zich rekent tot één van de grotere makelaarskantoren in Zeeland met vestigingen in Goes en Vlissingen. Door onze actieve bemid delingsformule maken potentiële verkopers en kopers graag gebruik van onze makelaarsdiensten. Ter completering van ons team in Goes zoeken wij een initiatiefrijke makelaar Voor deze fulltime functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, die in staat is zelfstandig opdrachten te verwerven voor de aan- en verkoop van woningen. Iemand die snel en makkelijk contact legt met potentiële en bestaande relaties. Bij Timmerman Makelaardij zijn de werkzaamheden divers en wordt je nauw betrokken bij de marketing en kwaliteitsverbetering van onze diensten. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.timmermanmakelaardij.nl Uw reactie: Stuur uw sollicitatiebrief, c.v. en pasfoto vóór 28 februari a.s. aan Timmerman Makelaardij, t.a.v. dhr. J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld Online bestellen of meer informatie? Kijk op www.unicefshop.nl! Of bel voor een brochure of verkooppunt 070 333 93 00 (tijdens kantooruren). unicef W Wij zijn momenteel op zoek naar: (geen vereiste] - Die in het bezit is van een rijbewijs. - In de leeftijd van 18 t/m 35 jaar. Heb je interesse: Bel 0164-23 81 13 Van Sabben Auto's Albert Cuijpstraat 65 - Bergen op Zoom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 101