iZoek, Vind... iïlensen inq.nl Familieberichten Peter Butler 30 I Vrijdag 9 februari 2007 PZC Wij hopen dat hem het mysterie van het leven nu geopenbaard zal zijn Op 2 februari 2007 is in alle rust gestorven Albert de Groof geboren op 19 maart 1925 Goes Trude Eva de Groof-den Boggende Kortgene Marita en Karei de Haas-de Groof Wouter en Femke Lieske Heieen en Anton Essen (B) Wout en Femke de Groof-Mackenzie Olaf Manon Residentie Stadspark Anna Paulownaplein 37 4461 RC Goes Volgens de wens van Albert heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom ing. Jozias Jacob Steketee echtgenoot van A.M. Matena Middelburg, t Vlissingen, 19 augustus 1925 7 februari 2007 Vlissingen: A.M. Steketee-Matena Middelburg: A.J. Steketee Delft: R.M. Steketee-Engledow Neven en nichten Tot op het laatst is hij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers van zorgcentrum De Vliedberg (app. 18) en zorgcentrum Ter Reede (woning 3). Sint Eustatiuslaan 2 4383 AG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 12 februari a.s. om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zonder gezelschap was geluk voor haar onmogelijk Bedroefd maar dankbaar voor het vele goede dat wij van haar mochten ontvangen, geven we kennis dat na een lief devolle verzorging in verzorgingshuis De Burght" te Oostburg van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Cornelia van Pienbroek weduwe van Pieter Verhage Terneuzen. 10 juli 1922 t Oostburg, 7 februari 2007 AxehElly en Han Beuzenberg-Verhage 's Heer Hendrikskinderen: loop en Mieke Verhage-Vinken Leon Hulst: Dion en Karin Beuzenberg Eindhoven: Elmar en Erica Beuzenberg Stijn, Guus Verzorgingshuis "De Burght" Correspondentieadres: Jeroen Boschstraat 3 4571 LZAxel De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 12 februari om 10.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum, Kerkplein 2 te Oost burg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma. Louise Florine van Zantvliet - Nijs Zij mocht 86 jaar worden. Tholen 7 mei 1920 Vlissingen 8 februari 2007 Lies Mangold - van Zantvliet |os Mangold Louis, Cynthia en Robin Ramon, Charlotte Correspondentie adres: Vlissingen 8 februari 2007 Burg. Stemerdinglaan 11 Zorgcentrum Ter Reede 4388 AA Oost Souburg De uitvaartdienst zal plaatshebben op 14 februari aan staande om 11:00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op het Rooms Katholieke gedeelte van de algemene begraafplaats te Vlissingen om ongeveer 12:30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in het rouwcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Bedroefd geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen ziekbed, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria van der Hart-van Pagee sinds 18 februari 1990 weduwe van Leendert van der Hart in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: H. van der Hart W.J. van der Hart-Koster Mariëtte en Jan, SanderDennis René Jolanda en Hendrik, Colin, Bryan, Julia C. van der Hart S.J.M. van der Hart-de Koning Leando Henri J. van der Hart M. van der Hart-de Ridder Marita en Niels Grada en Christian P. van der Hart L.A. van der Hart-van Beek Lindert en Kariene Aart en Rianne Cor-John Marti jn Kapelle: J. van Beek-van der Ffart B. van Beek Leenart Lilian en Frans, Benny, Jonathan Maurice en Carina Barney en Willemien Huibert Marjolein Goes, 7 februari 2007 zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: H. van der Hart. Henry Dunantslt aat 40.4416 CL Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 10 februari van 16.00 tot 17.00 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst wordt D.V. maandag 12 februari om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw nog gele genheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij bedanken het verzorgend personeel van zorgcentrum "Rehobothafdeling Tuinfluiter, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Heden is uit ons midden weggenomen, onze geliefde altijd zeer attente schoonzuster en tante Jannetje Noordermeer weduwe van Hubrecht Cornelis Dirk Poleij Op de leeftijd van 91 jaar. Namens de familie Poleij, neven en nichten Kapelle, 8 februari 2007 Onverwachts overleed onze beste vriendin San Struijk-de Bil weduwe van J. Struijk Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. The en Rie Wisse be Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Andreas Gerardus Bos Dré willen wij u hartelijk bedanken. Uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en de begrafenis en uw persoonlijke steunbetuigingen hebben ons goed gedaan. De Heere zij met u en ons, Hij geeft moed en krachten die hopend op Hem wachten. W. Bos-Hoogendoorn Kinderen en kleinkinderen Ouwerkerk. februari 2007 Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuirvaartzorg.nl i n fo(®vanderhooftu i tvaartzorg. nl telefoon: 0113 311517 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66