Familieberichten ARENSMAN 28 I Vrijdag 9 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S VP. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag, zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Jij bent niet meer bij ons Hij heeft je geroepen om bij hem te wonen je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken je hebt ze nu, want je bent veilig thuis Na moedig dragen van ziekte en leed is uit onze familie kring weggenomen Pieter Jan Dieleman in de leeftijd van 51 jaar Echtgenoot van Mieke Dieleman Girolami en kinderen' Zoon van Moeder Dieleman Jansen Vader van Mark en Mariska Dieleman Broer van lan en Magda Dieleman Jacky en Saskia Dieleman Hans en Marian Dieleman Oom van Mia en James Sykes en kinderen Rudie en Nicolle Dieleman en kinderen Valerie en Fleur Niels en Stefan Voor altijd uit ons midden Voor altijd in ons hart. Correspondentieadres: Nieuwendijk 82,4571 LK Axel Maandag 12 februari wordt om 10.30 uur een dienst ge houden in de Protestantse kerk. Koestraat 2 in Axel. Aansluitend wordt Pieter naar zijn laatste rustplaats ge bracht in de Burchtlaan in Axel. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Carla Koper Haar jarenlange en trouwe inzet voor cliënten en personeel was uniek en waardevol. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te ver werken. Cliënten en personeel, Cornelia Allévo Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefdevoor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder, zus en schoonzuster Anna Maria Audenaerdt-Vancauwenberghe Anne echtgenote van Willy Joseph Audenaerdt Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Willy Westdorpe: Miriam en Johan Oud-Beijerland: Jean-Pierre en Melissa Dhr. P. Vancauwenberghe Familie Lybaert-Vancauwenberghe Familie Hoogstraate-Audenaerdt 3 februari 2007 Julianastraat 66,4571 GT Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring Plotseling ben je aan je laatste vaart begonnen. Verdrietig omdat je niet meer in ons midden bent, maar dankbaar voor de persoon die je was. hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zeer zorgzame man. onze vader, schoonvader en opa Tammo Uil in de leeftijd van 72 jaar. Irma Uil-Minnaar Irveline Stoltink-Uil Ed Stoltink Nadja Senna Louka Marinus-Jan Uil Coranne van den Broeke Middelburg. 6 februari 2007 Nieuwe Vlissingseweg 112 4535 JD Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Tammo te nemen op maandag 12 februari a.s. van 12.30 tot 13.00 uur in rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat is het leven van een mens Een voetstap in het zand Die weer wordt weggevaagd Wanneer de vloed de grens Verplaatst Tussen de zee en strand Heel verdrietig zijn wij over het volledig onverwacht overlij den van onze schoonzoon, zwager en oom Tammo Uil Middelburg:Minnaar - in herinnering Chr. Minnaar-de Ruysscher Middelburg: Wil Minnaar - in herinnering Domburg: Lea Minnaar Cor van Leeuwen Middelburg: Agna Minnaar neven en nichten Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plot selinge overlijden van onze vriend Tammo Uil Wij zullen hem missen, het samenzijn met oud-en-nieuw zal nooit meer hetzelfde zijn! Wij wensen Irma. kinderen en kleinkinderen heel veel sterk te en kracht toe bij het dragen van dit verlies. Freddy Annemarie Wolf Jan Trinette Laban Adri Henny Dij kwel Jan Sien Bouwens Jillis Sc Huibje Buitelaar Wim Truus Tevel Jan Hettie Jakobsen Jan Susan Gerritsen Middelburg, 7 februari 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons gewaardeerd clublid en drager van de gouden speld van verdienste de heer Tammo Uil Wij wensen Irma en de familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van Jachtclub Veere ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L M VAN DER WERF uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 K. BREEN U G VAN DE KREEKE be De HEEREis mijn Herder... en ik zal in het huis des HEEREN blijven in lengte van dagen. Psalm 25 Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven delen wij u mede dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn lie ve man. onze lieve vader, schoonvader, grootvader en over grootvader Maarten Nicolaas Steenbeek in de leeftijd van 74 jaar. Domburg: N.A. Steenbeek-van Harrewijen Amemuiden; Ingrid Sleenbeek Gabriëlle en jonathan Sanne, Elise Immanuiél en Jeroen Stefanie en Matthijs Joyce Hoogeveen: Ronald en Elma Steenbeek Talitha en Janno Benjamin Middelburg: Edwin en Rianne Steenbeek Timothy en Jeannet Michaël en Esther Christiaan Joshua en Jacquelien Benjamin en Hiske Arnemuiden: Yvonne Steenbeek Arnemuiden: Arno en Marianne Steenbeek Krista David Ezra Micha Arnemuiden: Daniëlle Steenbeek Arnemuiden: Robert Steenbeek en Lisette 8 februari 2007 Aanloop 13,4357 HK Domburg Maandag 12 februari zal een dankdienst gehouden worden in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg om 15.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg om ca. 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof". Bedroefd geven wij u kennis dat heden vredig is ingeslapen, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Johanna Everwijn-Kruithof Weduwe van Hendrik Jan Everwijn In de leeftijd van 79 jaar Lelystad: Dick en Gré Everwijn- Gielen André, Michiel, Tim, Jos Vlissingen: Trudy en Ed Kempe-Everwijn Rienke, felle Vlissingen, 7 februari 2007 Correspondentieadres: Aletta Jacobslaan 50 4385 JG Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid te nemen op maandag 12 februa ri van 10.00 uur tot 10.15 uur. Aansluitend zullen wij haar om 10.30 uur gedenken met een korte dienst. Na de dienst begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na afloop kunt u de familie condoleren in genoemd uit vaartcentrum. Onze dank gaat uit naar Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. Hij hield van de polder, het weidse land. daar had hij zijn hart aan verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig in geslapen mijn lieve man, vader en schoonvader Jacobus Cornells Verhulst echtgenoot van Maria van Hermon *17-10- 1926 18-2-2007 Axel: M. Verhulst-van Hermon Adrian en George van de Vijver-Verhulst Oosterstraat 68-49 4571 GP Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 februa ri om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64