nog niet bedanken 3800,- Rabobank sluit vier vestigingen showoom keukens Nu vanaf I PZC Vrijdag 9 februari 2007 2 7 Huldigingen tijdens concert Mozart YERSEKE - Drie leden van muziek vereniging Mozart uit Yerseke wor den gehuldigd tijdens het thema concert Hollands Glorie op zater dag ïo februari. De leden zijn 25 en 50 jaar lid van de muziekvereniging en krijgen daarvoor een onderscheiding. Tijdens het concert speelt het jeugdorkest onder leiding van Hans de Doelder en de fanfare on der leiding van Arian de Visser. Hollands Glorie begint om 19.30 uur in De Zaete in Yerseke. PvdA discussieert over regeerakkoord MIDDELBURG - Naar aanleiding van de vorming van een nieuw kabi net, houdt de PvdA afdeling Goes op dinsdag 13 februari een discus siebijeenkomst. Het regeerakkoord, de rol van de PvdA in de toekomstige regering en de politieke ontwikkelingen in Nederland staan centraal in de dis cussie. De bijeenkomst vindt van 20.00 tot 22.00 uur plaats in Hotel Arne- ville in Middelburg. Geen uitbreiding buslijn Goes-Gent TERNEUZEN - Uitbreiding van de lijn Goes-Terneuzen-Gent, lijn 20, naar doordeweekse dagen zit er voorlopig niet in. Reizigers hebben aangegeven daar geen interesse in te hebben. Nu rijdt de bus op zaterdag en zondag vijf keer vanuit Goes via Terneu- zen naar Gent. Begin december vo rig jaar beloofde het bedrijf bij suc ces de frequentie van de lijn uit te breiden naar woensdag en later misschien ook naar andere dagen. Gemeente Goes begint digitaal loket GOES - Goesenaren hoeven straks niet meer voor alle papieren naar het gemeentehuis. Binnenkort biedt de gemeente vijf diensten aan op de internetpagina www.goes.nl. Het gaat daarbij om uittreksels uit het geboorteregister en het persoonsregister, het aan melden van verhuizingen binnen de gemeente en uittreksels uit de burgerlijke stand. Afrekenen kan met pinpas of creditcard. Als de software het toelaat worden de diensten uitgebreid. Voor wie geen internet heeft: per 1 april begint een proef met zater dagopenstelling. Negentig huizen bij 's-Gravenpolder 's-GRAVENPOLDER - De gemeente Borsele beschikt inmiddels over grond voor een uitbreidingswijk bij 's-Gravenpolder. Al met al kost dat 1,4 miljoen euro. Daarop kunnen de komende jaren zo'n negentig woningen worden gebouwd. Het 5,5 hectare grote perceel ligt aan de zuidoostelijke kant van 's-Gravenpolder en grenst aan de wijk Weltevreden. De gemeente kocht de grond van twee eigenaren. Met één van de verkopers is afgesproken dat hij twintig kavels in het nieuwe uit breidingsplan mag ontwikkelen. Volgens de gemeente komt er vol doende ruimte voor particuliere woningbouw. Goesenaar Rinus Kurvink gaat al vele jaren op pad voor drie goede doelen. „Ik moet wat om handen hebben. foto Willem Mieras SINT PHILIPSLAND - De Rabobank Tholen sluit haar filialen in Sint Philipsland, Oud-Vossemeer, Stave- nisse en Poortvliet. In de dorpen wordt met teleurstelling op het be sluit gereageerd. „Iedereen in het dorp had er be grip voor dat de bank hier nog maar één dag in de week open was", zegt W. Quak van Dorpsbe langen Sint Philipsland. „Maar dit valt wel heel koud op ons dak. Ik heb er geen goed woord voor over. Vooral ouderen, die vaak niet we ten hoe ze bij de automaat geld moeten pinnen en geen internet hebben, zijn de dupe." Om het verlies van de vier niet ren dabele filialen enigszins te compen seren, worden de openingstijden van de andere drie vestigingen in de gemeente uitgebreid. In Tho len, Sint-Annaland en Sint-Maar tensdijk zijn de kantoren voortaan ook tussen de middag, op maanda gochtend, woensdagmiddag en een nog te bepalen avond open. Om plaats te maken voor de allernieuwste modellen gaan wij nu diverse showroomkeukens opruimen! tx/ Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein De Smokkelhoek Tel. 0113 33 00 04 KEUKENSTUDIO, Openingstijden: maandag t/m do. 9.30 - 17.30 uur vr. 9.30 - 21 00 uur za. 9 30 - 16.00 uur 's-Avonds op afspraak

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63