VOETBAL
5
het programma leuk te vinden'
op vrijdag
Ik zou ons programma eerder vergelijken met De wereld draait door.
Barbara Barend over Voetbal op Vrijdag
PZC Vrijdag 9 februari 2007
47
OVERIGE
08.00 Nieuws 08.15 Te-
leshop 7: Tel sell 08.45
Nieuws 09.00 RTL Z
Nieuws 09.20 Neder
land onderweg 09.40
RTL Z Nieuws 13.20
Booming business
13.40 RTL Z Nieuws
16.20 Thuis op de
beurs 16.40 RTL Z
Nieuws
06.15 The incredible
Hulk 07.05 Hart van
Nederland - Vroege
editie 07.25 Tele 6: Tel
sell 08.25 It's all relati
ve 08.55 Tele 6: Tel sell
09.55 Shownieuws
11.00 Tele 6: Tel sell
12.05 Medisch cen
trum 12.40 SBS 6: Re
verse. 14.00 The bold
and the beautiful 14.25
SBS 6: Reverse 16.30
The Cosby show 17.00
The flying doctors
06.00 Extreme home
makeover 06.45 Safari
07.05 All about the An
dersons 07.35 Rosean-
ne 08.05 Hope Faith
08.30 TV Shop 09.10
Hope Island 10.00 TV
Shop 10.30 Astro TV
11.40 Square 12.30 Tel
sell 13.30 Hope Faith
14.00 Square 14.30 Ty-
ra 15.30 Disney Feest:
101 Dalmatians 15.55
Yes, dear 16.25 Square
17.10 Roseanne 17.40
Ellen
05.58 Jetix met o.a Po-
kemon, Ernst, Bobbie
en de Rest, Bob de
Bouwer, Harry en zijn
emmer vol dinosaurus
sen, Bobo, Koala Broer
tjes, Tractor Tom, Wun-
schpunsch. 11.40 De
Drieling. 12.05 Lilo
Stitch. 12.30 Atomic
Betty. 12.55 De Tofu's.
13.20 Tutenstein. 13.39
Atomic Betty. 14.04
Atomic Betty. 14.25
Shuriken School. 14.50
Shuriken school. 15.14
Pokemon. 15.40 Totally
Spies. 16.10 Atomic
Betty. 16.30 Carl 2.
16.50 Captain Flamin
go. 17.06 Team Galaxy.
17.25 Pucca. 17.35 To
tally Spies.
06.00 Homeshopping
09.00 Lotte 09.35 Inter
actieve dag televisie
09.45 Interactieve och
tend televisie 10.20 De
Gouden Kooi 10.55
Tijd voor tien 11.50 In
teractieve dag televisie
12.00 Live shop 14.05
De leukste reclames
14.40 Postcode Loterij:
Deal or no deal 15.15
Interactieve middag te
levisie 16.10 Lotte
16.35 De bruiloft van Il
se en Maik 17.00 Bizar
re bruiloften 17.30 De
leukste thuisvideo's
O
18.00 The A-Team, ac-
18.00
The bold and
18.10 Judging Amy,
18.00
The O.C, serie
18.00
De leukste thuis
tieserie
the beautiful,
dramaserie
18.55
Joey, comedyse-
video's
18.55 Law order,
soapserie
ne
18.25
Het weer
CO
misdaadserie
18.25
Medisch cen
trum, realityse-
rie
18.30
Lotte, soap
O
O
1935 Voetbal op vrij
dag
19.00
Hart van Neder
19.05 Extreme home
19.25
The Simpsons,
19.00
De bruiloft van
land - Vroege
makeover, ver
tekenfilm
Richard en Dian-
■k
editie, reporta
bouwingspro
19.50
Pas op voor weg-
neke
V0
ges
gramma
piraten!
19.30
De Gouden
o
19.25
Shownieuws
Kooi, realitypro-
gramma
o
20.30 Eredivisie live:
Excelsior - FC
Groningen
20.30 Sterren dansen
op het ijs
20.00 Will Grace, co- 20.25 Wegmisbrui-
medyserie kers, verkeers-
20.30 Medium, mis- programma
daadserie
20.00 Postcode Lote
rij: Deal or no
deal.
20.30 De André van
Duin show, hu
mor
21.25 Justice, dramase- 21.25 Top Gear, auto-
rie magazine
21.30 Postcode Lote
rij: 1 miljoen
wat?
22.30 The last dragon,
speelfilm
22.30 Hart van Neder
land - Late edi
tie, reportages
22.45 Piets weerbe
richt
22.55 Shownieuws
22.30 Sea of love,
speelfilm
22.30 De grote beurt,
autorubriek
22.35 De Wedstrijden,
voetbal
23.35 Sexcetera, repor- 23.50 Het weer
tageserie 23.55 Zendtijd voor
NOX
00.29 Teleshop 7:
00.30 Astrotijd
00.45 Nachtlounge
03.00 The hotspot
05.30 Astrotijd
01.10 Nachtprogram
mering: Reverse
04.00 Hart van Neder
land - Late edi
tie.
00.35 Will Grace, co- 00.05 Nachtprogram-
medyserie
01.10 Nachtprogram
mering: Relax
TV
mering: Late
night
04.40 Hart van Neder
land
05.59 Einde
01.00 Interactief spel-
programma:
Multicash
01.10 De Gouden
Kooi.
01.35 Multicash.
03.00 Hour.of control
O
b
NJ
b
ro
to
to
Ui
b
n
rijk der fabelen verwees, is Voetbal
op Vrijdag beslist geen roddelru
briek a la Boulevard.
„Ik zou ons programma eerder ver
gelijken met De wereld draait
door, waarin in hoog tempo heel
veel verschillende onderwerpen
op een vrolijke, luchtige manier
voorbijkomen." Voetbal op Vrijdag
is geen programma waarin echt
scheidingen worden besproken,
stelt ze. „Tenzij een voetballer er
zelf mee komt. En als Van der
Vaart voor onze camera's voor het
eerst met zijn zoontje wil poseren,
zullen we geen nee zeggen. We
brengen voetbalnieuws voor een
iets breder publiek, na een halfuur
tje ben je weer helemaal op de
hoogte. Maar je hoeft niet de groot
ste voetbalfreak te zijn om het pro
gramma leuk te vinden." Barbara Barend, Johan Derksen en René van der Gijp presenteren Voetbal
Voetbal op vrijdag, RTL 7,19.55 uur. op Vrijdag. foto GPD/RTL7
Omroep
09.00 Tekst-tv 18.00 Jour
naal. 18.23 Omroep Zeeland
nieuws. 18.44 Trugkieke.
18.52 De Zeeuw van Vlaande
ren. 19.08 Omroep Zeeland
nieuws. 19.29 Trugkieke.
19.37 De Zeeuw van Vlaande
ren 19.52 RegioNed. 20.02
Omroep Zeeland nieuws
20.23 Terugkieke. 20.32 De
Zeeuw van Vlaanderen. 20.47
RegioNed. 20.56 Rondje Zee
land. 21.00 Herhalingen.
België 1
9.00 Donna op één. 12.00 Ein
de. 12.10 De rode loper.
12.35 Blokken 13.00 Het jour
naal. 13.30 Het weer. 13.35
Man bijt hond 14.00 Dogs
with jobs. 14.25 Thuis. 14.55
Sue Thomas: F.B. Eye 15.40
De drie wijzen. 16.20 Clips.
16.35 Friends for dinner.
17.05 Vrolijk Vlaanderen.
17.35 Buren. 18.00 Het jour
naal. 18.10 De rode loper
18.30 Blokken 19.00 Het jour
naal 19.40 Man bijt hond.
20.05 Het weer. 20.10 Thuis
20.40 Zo is er maar één.
21.40 Vuurzee 22.35 Studio
I23.00 Het journaal laat.
23.21 Euro millions. 23.24 KE-
NO-uitslagen. 23.25 Het weer.
23.30 The Bill. 0.20 De rode
loper.
België 2
KETNET 6.30 Sta op met KET-
NET 8.55 CANVAS 8.55 Terza
ke. 9.30 Winterbeelden.
12.00 Einde KETNET 15.30
Bumba. 15.35 Lars, de kleine
ijsbeer 15.40 Bob de Bouwer.
15.50 De Fimbels. 16.10 Char
lie Lola 16.25 Samson
Cert. 16.50 Doug in het Dis
ney Festival 17.15 Miss BG.
17.30 Smos. 17.45 De drie
vrienden en Jerry. 17.55 Co
IV. 18.05 Karrewiet. 18.15
Spring. 18.30 Shoot. 18.55
16+ 19.25 Planeet sketch.
19.35 Instant star. 20.00 CAN
VAS 20.00 Terzake. 20.50 De
bende van Wim 21.30 Come
dy Casino Cup. 22.25 Despera
te housewives. 23.10 Morgen
beter 23.45 Snatch.
Duitsland 1
9.05 Rote Rosen. 9.55
ARD-Wetterschau. 10.00 Ta-
gesschau. 10.03 Brisant. 10.25
Der scharlachrote Rock (The
scarlet coat). 12.00 Ta-
gesschau urn zwölf 12.15
Sportschau live: Skién. 14.00
Tagesschau. 14.10 Rote Rosen.
15.00 Tagesschau. 15.10
Sturm der Liebe. 16.00 Ta
gesschau. 16.03 Sportschau li
ve: Skiën. 17.00 Tagesschau
um fünf. 17.15 Brisant. 17.47
Tagesschau. 17.55 ARD vor
acht 18.00 ARD vor acht.
19.50 Das Wetter im Ersten.
19.55 Börse im Ersten. 20.00
Tagesschau. 20.15 Eine Liebe
in Kuba. 21.40 Tatort: Abge-
zockt. 23.10 Tagesthemen.
23.23 Das Wetter im Ersten.
23.25 Der FilmMittwoch im
Ersten: Liebe Amelie.
Duitsland 2
.9.05 Volle Kanne - Service
taglich. 10.30 Wege zum
Glück. 11.15 Reich und Schön
(The bold and the beautiful).
II.35 Reich und Schön (The
bold and the beautiful). 12.00
Tagesschau um zwölf. 12.15
Drehscheibe Deutschland.
13.00 ARD-Mittagsmagazin.
14.00 Heute - in Deutschland.
14.15 Babystation 15.00 Heu
te - Sport 15.15 Dresdner
Schnauzen. 16.00 Heute - in
Europa. 16.15 Wege zum
Glück. 17.00 Heute - Wetter.
17.15 Hallo deutschland.
17.45 Leute heute. 18.00 SO-
KO Kitzbühel. 19.00 Heute.
19.20 Weerbericht 19.25
Forsthaus Falkenau 20.15 Ein
Fall für zwei. 21.15 KDD-Kri-
minaldauerdienst. 22.00 Heu-
te-journal. 22.25 Politbarome-
ter 22.34 Weerbericht. 22.35
Aspekte. 23.05 Johannes B.
Kerner.
BBC 1
10.15 Wanted down under.
11.00 Homes under the ham
mer. 11.55 Nieuws en weerbe
richt. 12.00 To buy or not to
buy. 12.45 Car booty. 13.10
Nieuws en weerbericht. 13.15
Bargain hunt. 14.00 Nieuws
en weerbericht. 14.30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
14.40 Neighbours. 15.05 Doc
tors. 15.35 Diagnosis murder
16.20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 16.25
ChuckleVision. 16.40 What's
new Scooby Doo? 17.00 Ra
ven 17.30 Best of friends.
18.00 Gina's laughing gear.
18.30 Newsround. 18.35
Neighbours. 19.00 Nieuws en
weerbericht 19.30 Regionaal
nieuws. 20.00 A question of
sport. 20.30 Inside out, 21.00
EastEnders 21.30 After you've
gone 22.00 Lilies. 23.00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23.35 Comedy
connections.
BBC 2
8.25 Newsround. 830 Even
Stevens. 8.50 Batfink 9.00
Suspect. 9.30 Bob the builder.
9.40 Tweenies 10.00 Doodle
do 10.20 Ethelbert the tiger.
10.30 Something special.
10.45 Come outside. 11.00
Boogie Beebies. 11.15 Jackano-
ry junior. 11.30 Razzledazzle.
11.50 Words and pictures
12.00 Watch. 12.20 Active citi
zenship. 12.40 Around Scot
land. 13.00 The daily politics.
13.30 Working lunch 14.30
Skiën. 15.15 Escape to the
country. 16.15 Perfect stran
gers. 16.45 Flog it! 17.30 Rea
dy steady cook 18.00 Ready
steady cook. 18.15 Weakest
link 19.00 Safari school.
19.30 Masterchef goes large.
20.00 Coming to your screen:
Microsoft's new Vista. 20.30
Jimmy's diaries. 21.00 A new
year at Kew. 21.30 Grow your
own veg! 22.00 Timewatch.
22.50 Coast: East coast - The
wash. 23.00 Room 101. "23.30
Newsnight
Discovery
6.00 Wild weather: Heat. 7.00
Mega builders: Spanning the
Harlem - New York City. 8.00
Wheeler dealers: Mazda MX5.
8.30 Wheeler dealers: Mazda
MX5. 9.00 Reel wars. 9.30
Rex Hunt fishing adventures.
10.00 Full metal challenge
Canada/UK/Germany 11.00
Extreme engineering: Boston's
big dig. 12.00 How do they do
it?. 12.30 How it's made.
13.00 Wild weather: Heat.
14.00 Forensic detectives:
Out to kill 15.00 Mega buil
ders. Spanning the Harlem -
New York City 16.00 Rides:
Rods. 17.00 Reel wars. 17.30
Rex Hunt fishing adventures:
Western Australia - threadfin
salmon. 18.00 Campervan cri
sis 18.30 Campervan crisis.
19.00 How do they do it?:
Air-to-air refuelling/Ski
slopes/Car production. 19.30
How it's made 20.00 Ameri
can chopper: Military bike.
21.00 Mythbusters: Blown
away, 22.00 The kustomizer.
23.00 American hotrod: Bud
Light car.
Nat.Geographic
10.00 Worldwide exchange.
12.00 National Geographic
Channel. 12.00 I didn't know
that. 12.30 Mad labs. 13.00
Kalahari: Flooded desert.
14.00 Megastructures: Impos
sible bridges - China. 15.00
Crash science: Automobiles.
16.00 National Geographic Ju
nior. 16.00 Monkey business.
16.30 Totally wild. 17.00 Cro
codile chronicles: Orinoco Lo
co. 17.30 The snake wrang
lers: Fer de Lance - A killer cu
re. 18.00 Dogfight over Gua
dalcanal. 19.00 Kalahari: Flood
ed desert. 20.00 Megastructu
res: Impossible bridges - Chi
na. 21.00 I didn't know that.
21.30 Highrisk friday. 21.30
Crash science: Airplanes.
22.30 Air crash investigation:
Attack over Baghdad. 23.30
Mad labs.
Eurosport
8.30 Inside Alinghi. 8.45 Au
tosport: Rally. 9.15 Rodelen.
9.45 Voetbal: Euro 2008.
10.45 Biatlon. 11.45 Skiën
12.15 Skiën. 14.00 Tennis.
15.45 Skiën. 17.00 Bowls.
18.00 Schansspringen. 19.00
Atletiek. 21.00 Timbersport.
21.30 Pokeren 22.30 Au
tosport: Rally. 23.00 Top 24
clubs. 23.30 Youth only zone.
TV 5
8.00 Canadees nieuws 8.30
Catherine 9.00 TV5monde
l'info. 9.05 Silence qa pousse.
9.30 La ruée vers Pair. 10.00
Nieuws 10.15 De Trafalgar a
nos jours. 11.05 Télé la questi
on. 11.25 La cible. 12.00
TV5monde l'info. 12.05 Esca
pade gourmande 12.30 Ca
therine 13.00 Belgisch
nieuws. 13.30 Des chiffres et
des lettres. 14.00 Nieuws.
14.30 La vie est a nous 16.15
Nieuws. 16.30 Le journal de
l'éco 16.35 Questions pour
un champion. 17.00 TV5mon-
de l'info. 17.05 Ripostes
18.00 Nieuws 18.15 TV5mon-
de, l'invité. 18.30 Ange de feu.
20.20 Télé la question. 20.30
Frans nieuws. 21.00 La reine
Sylvie. 22.45 Zwitsers nieuws.
23.15 Le journal de l'éco.
23.20 Envoyé spécial.
België/Frans 1
9.05 Questions a la Une.
10.10 L"ïle des amours (Ver-
liebt auf Bermuda). 11.35 Voi-
la (Just shoot me) 11.58 Le
tour des terroirs. 12.05 Les
feux de l'amour (The young
and the restless) 12.50
Nieuws en weerbericht. 12.55
Questions d argent. 13.00
Nieuws en weerbericht. 13.30
Cöté santé 13.34 Weerbe
richt. 13.40 Télétourisme
13.50 Derrick. 14.55 Boule
vard du Palais: La jeune fille et
la mort. 16.35 Incantesimo.
17.25 Questions d argent.
17.35 Arabesque (Murder she
wrote). 18.00 Arabesque.
18.30 Le 6 minutes. 18.38
Weerbericht. 18.45 Au quoti-
dien. 19.23 Weerbericht.
19.30 Nieuws en weerbericht.
20.15 Femmes de Cristal.
22.10 Euro millions - trekking.
22.20 La pire semaine de ma
vie (The worst week of my li
fe). 22.55 Libre arbitre. 23.25
Questions d argent. 23.30 Cin-
quante degrés nord.
België/Frans 2
8.30 C'est pas sorcier. 9.00
Niouzz. 9.10 Tekenfilms. 9.30
Niouzz. 9.40 Tekenfilms.
10.45 Reflets sud. 11.40 Plus
belle la vie. 12.05 Toute une
histoire. 13.05 Rikiki Likiki
13.30 Tennis: Davis Cup.
16.00 C'est pas sorcier. 16.30
lei bla bla. 17.45 Niouzz.
17.55 Air de familie. 18.00
Toute une histoire. 19.25
D'art d'art. 19.30 C'est la vie.
19.50 Nieuws. 20.25 Beursbe
richten. 20.30 Battlestar Galac-
tica 21.25 Battlestar Galacti-
ca. 22.20 KENO. 22.25 Weer
bericht. 22.30 Le 12 minutes.
22.45 Beursberichten 22.50
Zoom arrière. 23.45 Kitchen
stories (Salmer fra kjökkenet).
CNN
9.00 Business international.
10.30 World sport. 11.00 Lar
ry King. 12.00 Business inter
national. 13.00 World news
Asia. 14.30 World sport.
15.00 World news Asia 16.00
Your world today. 18.00 Your
world today. 20.00 Internatio
nal correspondents. 20.30
World business today. 21.00
World news Europe. 21.30
World business today. 22.00
World news Europe. 22.30
World sport. 23.00 Business
international.
MTV Europe
9.00 My own. 9.30 Wanna co
me in? 10.00 Breakfast club
MTV top 10.11.00 Top 11 at
11 12.00 Top 25.14.00
Brand new chart. 15.00 Best
of 6 Pack. 15.30 The fabulous
life. 16.00 Yo momma. 16.30
The real world: Boston. 17.00
Room raiders. 17.30 Dismis
sed. 18.00 The final fu 18.30
My super sweet 16 19.00 All
access. 20.00 Pimp my ride.
20.30 MTV Road rally. 21.00
Rob Big. 21.25 Wonder-
showzen. 21.50 Strutter.
22.20 Making the movie.
23.10 WildBoyz unexplained.
2335 Dirty Sanchez.,
TMF
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-^-
facts. 10.10 De videotheek.
11.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X Faithless 13.00 Moviefacts.
13.10 De videotheek. 14.00
Moviefacts. 14.10 De vide
otheek. 15.00 30 minuten.
15.30 Interactive chart 16.30
Reaction. 17.30 30 minuten
18.00 Games show live. 19.00
Kaf of koren. 19.30 De vide
otheek. 20.00 Moviefacts
20.10 Interactive chart. 21.00
TMF Pure. 22.00 Valerio vs
Chuckie.