Sport Topper tweede klasse is ook familiestrijd i RCS wil revanche Transporter "60" Edition Jos Breas (16) op avontuur in finale bandstoten vijfde klasse Superscore voor BC Lugo 42 Vrijdag 9 februari 2007 pzc W Huidverbeteringsinstituut viert 10-jarig jubileum met nieuwe anti-aging behandeling Middelburg - Op zaterdag 10 februari viert Milica Lazarova het 10-jarig bestaan van haar instituut met een innovatie op het gebied van huidverbetering: de microdermabrasiebehande- ling. Van 10 tot 17 uur houdt zij open dag en wor den er doorlopend demonstraties van deze 1 nieuwe anti-aging behandeling gegeven. Belangstellenden zijn van harte welkom; onder de bezoekers van de open dag wordt een gratis microdermabrasie behandeling t.w.v. 95 verloot. Grote Sternstraat 97 Middelburg - 01 18-634479 GPC en Arnemuiden strijden om titel van tweede klasse. door Ron de Waal VLISSINGEN - Geboren en getogen in Arnemuiden, maar al zo'n twin tig jaar verbonden aan GPC Vlis- singen. Als voorzitter van de spon sorcommissie blikt Kees van Bel- zen vooruit naar het duel tussen de enige twee overgebleven titel kandidaten in de tweede klasse. „Dat is een beetje op mijn gemoed inpraten", reageert de 48-jarige Kees van Belzen op de vraag waar morgenmiddag zijn voorkeur ligt. „Houdt het maar op GPC", komt er na een korte aarzeling toch uit. „Daar stop ik al flink wat jaren mijn ziel en zaligheid in", voegt hij er aan toe. Via zijn zoons maak te Kees van Belzen zijn intrede bij de Vlissingse vereniging. „Als jeugd voorzitter probeerde ik al wat geld voor de club te genere ren. Na een aantal jaren is daar een wat vastere structuur in geko men in de vorm van een sponsor commissie", vertelt hij. Het in de watten leggen van de eerste selec tie is echter niet aan de orde. „Wij betalen absoluut niet, maar proberen goede randvoorwaarden, in de vorm van bijvoorbeeld een uitje of een etentje, te creëeren. De sponsorgelden zijn voor alge- pw Kees van Belzen (voorzitter spon- sorcommissie GPC) versus neef Corné van Belzen (linksbuiten Ar nemuiden) in strijd om plaats in eerste klasse zaterdagvoetbal. meen gebruik. Het tenue en het materiaal moeten er goed uit zien", stelt Van Belzen." Vol verwachting kijkt Kees van Bel zen iiit naar de wedstrijd van mor genmiddag. „Arnemuiden heeft wat meer ervaring uit de eerste klasse meegenomen en beschikt over een fantastische supporters- schare. Maar deze wedstrijd moet voor beide clubs een feest worden. Hier doe je het tenslotte allemaal voor. Maar stiekem hoop ik toch echt op een 2-1-zege voor GPC." Saillant detail is dat bij de tegen stander een volle neef in het veld verschijnt. Het is Corné van Bel zen, linksbuiten van Arnemuiden „Een zege kans ons een heel goede stap in de richting van de titel brengen", aldus de 28-jarige aanval ler. Van veel druk is volgens Corné van Belzen nog geen sprake bij Ar nemuiden. „Het leeft natuurlijk wel, want je speelt tenslotte tegen de enig overgebleven concurrent. Wij hebben echter veel vertrou wen, we weten wat we kunnen. Bij de supporters leeft het al wat langer. Zij komen morgen met een paar honderd man." Corné van Belzen verwacht een open wedstrijd. „Wij zijn beide voetballende en aanvallend inge stelde ploegen. Qua techniek ligt er niet veel verschil. Arnemuiden zal op het gebied van mentaliteit en duelkracht het verschil moeten zien te maken." Trekt Arnemui den aan het eind van de rit aan het langste eind, dan heeft de ploeg volgens Corné van Belzen wel degelijk overlevingskansen in de eerste klasse. door Joop van den Oudenhoven KLOETINGE - Vier Zeeuwse biljar ters strijden komend weekeinde om de regionale titel in het band stoten vijfde klasse. Twee van hen zijn net geen zeventien jaar oud: Bert de Ruiter van Onder Vrien den uit Burgh-Haamstede en Jos Breas uit Kloetinge van De Vier Linden. Breas, die volgende week zijn ze ventiende verjaardag viert, is pas sinds mei vorig jaar lid van zijn bil jartvereniging maar het virus heeft hem al helemaal te pakken. Drong hij na zijn eerste deelname aan voorwedstrijden al verrassend door tot de districtsfinale, zijn knappe tweede plaats daarin zorg- turnhout - Het driebandenteam van BC Lugo zorgde in de Bel gische driebandencompetitie voor een recordscore. Kopman Blomda- hl was met 1.785 de minste van de ervoor dat hij nu zijn eerste er varing gaat opdoen in een regiona le eindstrijd. Eén beloning haalde hij alvast binnen middels promo tie naar de vierde klasse. De Ha vo-scholier ziet het wel zitten. In de districtsfinale was de iets oude re De Ruiter net even beter maar komend weekeinde probeert hij dat om te keren. De grootste con currentie gaat waarschijnlijk ko men van Rob Jacobs uit Goes. Al heel wat jaartjes ouder (63) en heel wat meer ervaring dan Breas. Dat zou wel eens van doorslagge vende betekenis kunnen zijn, hoe wel de jonge Kloetinger nog tijd genoeg heeft om ervaring op te doen. zijn team. Dick Jaspers versloeg Van Beers met 3.125 als moyenne. Roland Forthomme won met 2.333 en Martin Spoormans met 1.826. Het teamresultaat kwam op 2.164. door Ron de Waal GOES - De voetballers van Oostka- pelle ontvangen morgenmiddag ti telkandidaat Nivo Sparta. Een dag later speelt Vlissingen de derby te gen Zierikzee en reist RCS naar Dordrecht voor het duel met EBOH. Oostkapelle hoopt op onderschat ting bij de tegenstander. „Als ze met twee vingers in de neus den ken te winnen, komen ze van een koude kermis thuis", aldu? trainer Karl Vergouwen, die beseft dat punten broodnodig zijn. Padden van de Water (privé-omstandighe- den) ontbreekt en Jan Baaijens (en kel) en Matthijs Lugtenburg(knie) zijn twijfelgevallen. Ook RCS kent personele proble men. Remco Felius en Aschraf Elhrouz zijn geblesseerd en Yous- sef Afkir en Alfaro Pentury ge schorst. Trainer Alexander van Keulen wil revanche voor de 4-2-thuisnederlaag tegen de ploeg uit Dordrecht. Vlissingen kan te gen Zierikzee niet beschikken over de geschorste Jacques Blijlevens en Jordy Bakker. Bij de ploeg van Ruud Pennings overheerst het ver trouwen in een goede serie, te be ginnen met een zege tegen de hek kensluiter uit de tweede klasse. uitslagen Basketbal New York. NBA: Philadelphia 76ers - Charlot te Bobcats 92-83, San Antonio Spurs - Was hington Wizards 110-83, New Jersey Nets - At lanta Hawks 87-85,Miami Heat - Boston Cel tics 91-79, Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 121-93, Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 113-97, New Orleans Hor nets - Denver Nuggets 114-112 (nv). Skiën Are. WK ski. Mannen, supercombinatie: 1. Albrecht (Zwi) 2.28,99 (afdaling 1.37,66, sla lom 51,33), 2. Raich (Oos)2.29,07, 3. Berthod (Zwi) 2.29,23, 4. Defago (Zwi) 2.29,50, 5. Svin- dal (Noo) 2.29,59. Tennis Pattaya. Vrouwen. Tweede ronde: Sucha (SIw) - Bartoli (Fra/1) 4-6 6-3 6-3, Dulko (Arg/6) - Molik (Oos) opgave Molik, Obziler (Isr) - Nakamura (Jap/8) 3-6 6-1 6-1, Pratt (Aus) - King (VSt) 6-2 6-4. Parijs. Vrouwen. Tweede ronde: Petrova (Rus/4) - Müller (Dui) 6-1 6-2, Tsjakvetadze (Rus/8) - Medina (Spa) 4-6 6-4 6-4, Golovin (Fra) - Bitsjkova (Rus) 6-4 6-4, Mauresmo (Fra/2) - Dechy (Fra) 6-3 6-2. Voetbal Oefeninterlands. Maracaibo: Venezuela - Chi li 0-1 (0-1) Phoenix: Verenigde Staten - Mexi co 2-0 (0-0). Wielrennen Saint-Ambroix. Ster van Bessèges. Tweede etappe, Nïmes - Saint-Ambroix: 1. Cooke (Aus) 155 km in 4.01.01, 2. Chavanel (Fra) 0.02, 3. Greipel (Dui), 4. Dekkers (Ned), 5. Eeckhout (Bel), 6. Casper (Fra), 30. Clement, 32. Ten Dam, 51. Elijzen, 87. Heijboer, 118. De Gans, 138. Van Zandbeek 7.31. Algemeen klassement 1. Cooke 7.21.08, 2. Furlan (Ita) 0.02, 3. Chavanel 0.06, 4. Cavendish (GBr), 5. Greipel 0.08, 6. Marzoli (Ita), 9. Elijzen 0.10, 10. Dekkers 0.12, 25. Clement, 33. Ten Dam, 51. Heijboer, 116. De Gans 11.30. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl bij Auto Poppe. Transporter "60" Edition Vanaf: 16.790,- Voordeel 1.810,- Model is o.a. uitgerust met: Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale vergrendeling met afstandsbediening Airconditioning In hoogte verstelbare voorstoelen met lendesteun en armleuningen Bedrijft wagens Vlissingen, Gildeweg 22. Tel.: 0)18 - 42 40 00 ^(Unr© POPPE Terneuzen, Handelspoort 4. Tel.: 0115 - 64 73 33 www.autopoppe.nl Kees van Belzen over de topper tusen GPC en Arnemuiden: „Stiekem hoop ik op een 2-1-zege voor GPC." foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42