in je Zeeland eigen woonplaats 3800 Koestraat krijgt opknapbeurt nu bij ons showfooffl" keukens Nu vanaf pzc Vrijdag 9 februari 2007 2 7 Celstraf geëist tegen agressieve Vlissinger middelburg - Tegen een 37-jarige inwoner van Vlissingen is gisteren bij de rechtbank in Middelburg voor poging tot zware mishande ling 15 maanden gevangenisstraf, waarvan 6 maanden voorwaarde lijk, geëist. Officier van justitie J. Valente nam in zijn eis nog twee mishandelingen mee. De nadruk lag op het huiselijk ge weld, gepleegd op 17 augustus vo rig jaar in Vlissingen. De verdachte en zijn vriendin kregen ruzie, die escaleerde in een vechtpartij. Daar bij takelde de Vlissinger het slacht offer fors toe. Ook de dochter van de vrouw moest het ontgelden. Het geweld zou een uur hebben ge duurd. De verdachte was in mei ook al in de fout gegaan door in opgefokte toestand een man te mishandelen. De conclusie van gedragsdeskundi gen is dat de man sterk vermin derd toerekeningsvatbaar was toen hij de delicten pleegde. Uitspraak op 14 februari. Bouleskampioenschap Zuidwest-Nederland middelburg - De beste jeu-de-bou- lers van Zuidwest-Nederland strij den zondag tegen elkaar in Middel burg. Daar wordt in de overdekte hal van de boulesclub aan de Kou- dekerkseweg 139 het kampioen schap voor drietallen (tripletten) gespeeld. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur. De winnaars worden aan het einde van de middag be kendgemaakt. Koudekerke viert vroegtijdig carnaval koudekerke - De best geklede car navalsvierder heeft morgen een extra gezellige avond in eetcafé De Oude Smidse in Koudekerke. Tij dens het pré-carnaval dat daar wordt gevierd, wordt een prijs uit gereikt aan de feestneus die zich het best heeft verkleed. Het feest begint om 21.30 uur. De Oude Smidse is gevestigd aan het Dorps plein. Het echte carnavalsfeest barst los op zaterdag 17 februari. bc Selma en Marco Heijboer bij hun pand op de Oude Markt in Vlissingen: „Als De Fonteyne af is, wordt dit een A-locatie." foto Lex de Meester westkapelle - De Koestraat in Westkapelle gaat op de schop. KWS Infra begint maandag in op dracht van de gemeente Veere met het vervangen van de riolering en een gedeelte van de water- en gasleiding. De straat krijgt ook nieuwe stenen. Allereerst wordt de kruising Zuid straat-Koestraat voor verkeer afge sloten. Daarna wordt het stuk tus sen de Zuidstraat en de Noord straat aangepakt, gevolgd door het gedeelte tussen de Noordstraat en de Koudorpstraat, dan het stuk Koudorpstraat-'t Hout en het ge deelte van 't Hout tot de Benoor- denhoutseweg. De laatste fase is het gedeelte van de Benoorden- houtseweg tot de Oude Zandweg. De riolering wordt over de gehele lengte vervangen, van de waterlei ding ongeveer 700 meter en van de gasleiding 400 meter. De kosten bedragen 800.000 euro. In november moet de Koestraat weer volledig bereikbaar zijn. Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein De Smokkelhoek Tel. 0113 - 33 00 04 KEUKENSTUDIO. S&irUty1** Openingstijden: maandag t/m do. 9 30 - 17 30 uur vr. 9.30 - 21.00 uur - za. 9.30 - 16.00 uur 's-Avonds op afspraak Om plaats te maken voor de allernieuwste modellen gaan wij nu diverse showroomkeukens opruimen! Zing mee met het Walchers Mannenkoor middelburg - Het Walchers Man- nenkoor verleent morgen zijn me dewerking aan een koor- en zanga vond in de gereformeerde kerk aan Klein Vlaanderen in Middel burg. Het koor wordt die avond be geleid door organist Peter Sturm. Ook sopraan Judith Kuiper-Schie- baan zingt mee tijdens de avond. Zij laat zich op orgel begeleiden door Jan Wattel. De koor- en zangavond begint om 20.00 uur. Engelse kerkdienst in de Casthuiskerk middelburg - De gezamenlijke ker ken in Middelburg houden zondag een Engelstalige kerkdienst in de monumentale Gasthuiskerk aan de Lange Delft. De dienst begint om 19.00 uur. Voorganger is domi nee Aarnout van den Deijl. De dienst wordt georganiseerd door de kerkelijke werkgroep Time 4 God, in samenwerking met een aantal studenten van de Roosevelt Academy. ,J yW\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27