Zoek, Vind... Familieberichten fïlensen n nl 30 I Donderdag 8 februari 2007 PZC Heden overleed na een langdurig ziekbed op 83- jarige leef tijd mijn lieve man en vader Hubregt Poelman Yerseke, 18-05-1923 - t Heitikenszand, 02-02-2007 Sterke de Heere ons in dit verlies. Hoedekenskerke: B. Poelman-Kole D.W.A. Poelman Correspondentieadres: Zuiddeeweg 3 4433 AR Hoedekenskerke De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij zorg zaam in ons midden was, geven wij u kennis dat onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Cornelia Christina van Dullemen-Openneer sinds 28 oktober 1985 weduwe van Marinus van Dullemen op 86-jarige leeftijd thuis rustig is ingeslapen. Middelburg: Wini en Catolien Joyce Mireille Goes: Rien en Ine Jeroen en Marinka Sjoerd Danielle en Jeroen Bas en Mireille Goes: J.C. van Dullemen en achterkleinkinderen 7 februari.2007 Violenstraat 56,4461 NV Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 12 februari om 10.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Je was al zo lang ver weg van ons Droeg duizend vragen in je ogen Met soms een enkel woord nog Uit jouw bijna stille mond Je was de tijd kwijt En alle dingen En dan ineens die glimlach Dat gebaar, herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou En Jij.... Jij hoorde zo bij ons Dankbaar dat wij terug kunnen kijken naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten ne men van mijn zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Koole echtgenoot van G.J. de Feijter 9 mei 1920 t 7 februari 2007 Axel: G.J. Koole-de Feijter Schoondijke: Jolien en Adri de Groote-Koole Eindhoven: Erik en Fran^oise, Sepp Kruiningen: Paul Schoondijke: Martijn Wij zijn dankbaar voorde liefdevolle verzorging die mijn man, onze vaderen opa, in zorgcentrum "De Vurssche" heeft gekregen. Oosterstraat 68/55 4571 GPAxel De herdenkingsdienst wordt gehouden dinsdag 13 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk. Koestraat 2, Axel. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c.Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de herdenkingsdienst in de kerk. Een groot hart, een open deur en een warm welkom. Verdrietig, maar vol bewondering voor haar levenskracht en humor tot het laatste toe, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Catharina Maria Murre-Reparon Sinds 10 februari 1975 weduwe van Jacob Murre 's-Gravenhage, - f Baarland, 19 januari 1914 6 februari 2007 Zoetermeer: J. de Rijk Breskens: C. Priester-Murre Waarde: J. Wagenaar-Murre J. Wagenaar Saanichton (Canada).-M. Murre-Rauee Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuweweg 29,4435 AB Baarland. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 10 februari om 10.50 uur in Rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begra fenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baar land. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 08-02-2002 08-02-2007 Lieve Kaylinn Voor altijd ben je bij ons. Liefs papa, mama en Mylo Een bekende overleden? Een uniek mens, hij heeft zijn lei'en geleefd, op zijn manier gedaan, een uniek mens is van ons heengegaan. Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en levens lust, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoon vader. opa en mijn goede vriend Bartel Bertus Cornelis Landegent sinds 18 februari2001 weduwnaar van Hinderika An je Schipper in de leeftijd van 84 jaar. Chiel Landegent Anneke Landegent-Hijma Heieen Stephanie Henk Landegent Romy Landegent-de Zeeuw Raymond Rochella Wil Sleutel 6 Februari 2007 Correspondentieadres: M.J. Landegent Cauersweg 10 4328 RX Burgh-Haamstede De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstel lenden zal gehouden worden zaterdag 10 februari om 10.30 uur in de aula op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 11.30 uur, plaatshebben op ge noemde begraafplaats. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid de familie te condoleren. teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36