Familieberichten 28 I Donderdag 8 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl. Wij zijn heel blij met de geboorte van ons zesde kleinkind, Casper Berend Rijk Zoon van )eroen Doucet en Sascha Doucet-van Belzen Broertje van Melle Amsterdam, 1 februari 2007 De gelukkige grootouders: Dinie en Dies van Belzen Prinsenhove42, 4336 HB Middelburg Dag lieve Nadia met je mooie lach, zal je samen met je broertje Michel voor altijd in mijn gedachten zijn. Ria, Dick, Jessica, en familie mijn gedachten en gevoel zijn bij jullie. Anja, Wim en kinderen Maaike Er is zoveel wat we voelen, Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. |an Marjan Peter Marieke Ron Madeleen en kinderen Ik huil om de stilte na jouw bestaan Het verdriet omdat er geen afscheid was Ik huil omdat je zo eenzaam bent heengegaan Omdat de dood zo plots heeft verrast Ik huil om wat je achterlaat jegezin, wat alles voor jou was Ik huil om wat er komen gaat Wat doet hel ongelofelijk veel pijn Nu jij er niet meer bij zal zijn Maaike, lieve schat In ons hart blijf je voor altijd! Venna Juni We willen Rianne en haar familie heel veel sterkte toewen sen met dit grote verlies van Maaike. Rianne, we staan altijd voor je klaar. Janine Ramon Max& Willemijn Leila Maickel Andrea, Evelien, Christa Saskia&Tamas Iris Jordy Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Maaike Doppenberg partner van onze collega Hans Vis Wij wensen Hans. Devin, Davy en familie veel sterkte om dit zware verlies te kunnen dragen. Medewerkers Tènce! Transport Logistiek Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Maaike dochter van onze collega Wij wensen Marianne, Jannes en verdere familie heel veel sterkte toe. De collega's van Zorgstroom Afdeling wijkverpleging Middelburg Jij bent niet meer bij ons Hij heeft je geroepen om bij hem te wonen je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken je hebt ze nu. want je bent veilig thuis Na moedig dragen van ziekte en leed is uit onze familie kring weggenomen Pieter Jan Dieleman in de leeftijd van 51 jaar Echtgenoot van Mieke Dieleman Girolami en kinderen Zoon van Moeder Dieleman Jansen Vader van Mark en Mariska Dieleman Broer van Jan en Magda Dieleman Jacky en Saskia Dieleman Hans en Marian Dieleman Oom van Mia en James Sykes en kinderen Rudie en Nicolle Dieleman en kinderen Valerie en Fleur Niels en Stefan Voor altijd uit ons midden Voor altijd in ons hart. Nooit meer een kort bezoek Nooit meer even genieten van de rust Nooit meer uit onze gedachten... Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen Pieter Dieleman Mia, James loe en Iske Het bericht dat onze collega Pieter Dieleman is overleden heeft ons diep geraakt Wij verliezen in Pieter een zeer gewaardeerde, enthousiaste en vrolijke collega die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Wij wensen Mieke en verdere nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies Directie en personeel Pijp-, Las en Constructiebedrijf De Pooter B.V. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega en bestuurslid Pieter Dieleman Wij verliezen in hem een goed medebestuurslid en een fijne en vrolijke collega. Wij wensen Mieke en verdere nabestaanden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur Personeelsvereniging "de Pooter B.V." Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een maand na het overlijden van onze broer Cor is opnieuw een bres geslagen in de kring van onze broers en zusters, door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Joke Jonker Jobina Maria echtgenote van Willem Hoogsteen (f 1991 We bewonderen haar kalmte en moed tijdens haar lang durige ziekte. Haamstede: Cor (t 07-01-07) en Kato Ermelo: Jaap en Leidy Breda: Piet en Nel Oostkapelle: Wil en Piet Amsterdam: Joost Leusden: Ton en Tini Delft: Gerda Neven en nichtjes Monster, 7 februari 2007 "Als leven zijn zin verliest wordt sterven zinvol" Met grote verslagenheid, maar met goede herinneringen aan alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede dat na een ongelijke strijd in haar eigen omgeving, te midden van allen die haar dierbaar waren is overleden onze lieve moeder Carolina Clara Maria Koper Carla - 27 november 1942 f 6 februari 2007 Ascha en Marcel Oby Deurloostraat 14 4501 W Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 10 februari om 10.50 uur in de R.K. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, waarna u in de gelegen heid wordt gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Indien u deze uitvaartdienst wenst bij te wonen wordt u ver zocht tijdig aanwezig te zijn. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaais- vinden. "Als leven zijn zin verliest, wordt sterven zinvol" Diepbedroefd hebben wij. na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Carolina Clara Maria Koper - Carla - Kruisland: Anton Koper Adrienne Koper-Linders Zierikzee: Harry Koper Leny Koper-Klaassen neven en nichten Zierikzee, 6 februari 2007. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons markante lid Leen van Weije Wij wensen Kris, Adriaan en Joan veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van S.V. Slagvast te Kamperland k4. Pk. •f X

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28