ét O Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. 28 I Dinsdag 6 februari 2007 PZC Enige en algemene kennisgeving Al wandel ik ook in liet dal van diepe schaduw Ik vrees niets kwaads. Want gij zijt met mij Uw stok en uw staf, die vertroosten mij. Psalm 254 Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan Cornelis van Belzen Vlissingen 13 februari 1936 Vlissingen 5 februari 2007 Middelburg: J.P. van Belzen-van den Berge Roos; Kimberley Tonie Kees en Hanneke Bow, Joyce Crina en jan Samantha Patrick en Simone Vreeden burg 15 4337 KE Middelburg De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Swerf- Rust. L. Stommesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 9 februari van 12.00 tot 12.30 uur. De begrafenislezing zal worden gehouden om 13.45 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Dauwen- daelselaan 35 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heel verdrietig geven we kennis van het overlijden van Leendert C. van Weije Den Haag. 21 augustus 1936 Middelburg. 4 februari 2007 Na een langdurig ziekbed is hij rustig ingeslapen. In dankbare herinnering: Kris L. van Weije Adriaan P. van Weije joan Wickenden Veerweg 92. Kamperland Correspondentieadres: K.L. van Weije Westsingel 154C 4461 DRGoes Leen is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Overeenkomstig zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middel burg. Met dankbare herinneringen nemen wij afscheid van Leen Wij wensen loan, Kris en Adriaan veel sterkte toe. Michel, jeriene en Jochem Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leendert C. van Weije Op de leeftijd van 70 jaar. Leen leidde ons bedrijf met daadkracht en passie. We zijn diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Mede namens alle medewerksters Flip Kromhout, mededirecteur Tours European Holidays Veerweg 94 4493 ZG Kamperland 4 februari 2007 deG uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Hij hield niet van die mooie, dure zinnen. Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor! Daar is alles mee gezegd. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en ieder een die hem dierbaar was, is van ons heengegaan mijn lieve man en maatje, onze lieve vader en opa Sam de Back echtgenoot van Jozien van Hoorn in de leeftijd van 74 jaar. Terneuzen: J.S. de Back-van Hoorn Zuiddorpe: Bianca en Werner Coppieters-de Back Priscilla Melissa Retranchement: Benny en Jenny van den Bossche-Cambier Tom en Jacqueline Marc 5 februari 2007 Bachlaan 65 4536 GB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 9 fe bruari om 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bel- lamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het cre matorium. Donderdag 8 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum "De Rid der", Hughersluys 22 te Terneuzen. Op 2 februari 2007 is plotseling overleden in de leeftijd van 74 jaar onze broer, zwager en oom Abraham Adriaan de Wilde Wij zullen Abe erg missen. Veere: Jan en Pita de Wilde-Hartog Breda -.Ariana en Frank Oberndorff-de Wilde Utrecht: Pieter jan de Wilde Thomas de Wilde Waalre: Kees en Cora de Wilde-de Grooth Correspondentieadres: Kaai 59 4351 AB Veere De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 7 februari om 15.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-penningmeester A.P. de Hullu Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden de Kring Zeeuws-Vlaanderen We zijn verdrietig om het heengaan van ons oud-bestuurslid en erelid A.P. de Hullu Met dank voor zijn inzet en belangstelling in onze vereni ging en de paardensport. Wij wensen Mevrouw de Hullu, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Ruitersportvereniging de Zwinruiters Nieuwvliet Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat.nl Fax: 0114-310611 Je was al zo lang ver van ons droeg duizend vragen in je ogen met soms een enkel woord nog uit jouw bijna stille mond. Je was de tijd kwijt en alle dingen, en dan ineens die glimlach, dat gebaar, herinnering aan vroeger, het hoorde zo bij jou. en jij hoorde bij ons. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Helena Hagens weduwe van Bernardus de Krijger in de leeftijd van 83 jaar. Een woord van dank aan alle medewerkers van verpleeg huis Ter Schorre voorde liefdevolle verzorging. José en Jean Edwin en Linda, Nicole. Sjoerd en Bas Danny en Bianca. Stefan en Finn Polly en Willie Silvia en Dieter, Imke Karin en Menno, Hidde en Lisa Johnny en Brenda Lenie. Hans en Anneke Bennie en Marion Joyce en Rensley Michelle en Gregory Leonie Boris en Sammy Terneuzen, 5 februari 2007 Correspondentieadres: Leonie de Krijger Vechtstraat 11 4535 GN Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 10 febru ari om 10.00 uur in crematorium Terneuzen. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Ma Ik ben een heel stuk met je meegegaan maar dat kleine stukje heb je zelf gedaan Het is goed zo Je dochter Polly "II n 'v a pas une vie heureuse il n 'y a que des heures heureuses Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn man. onze vader, schoonvaderen opa Francois Frederik Loose Frans Drager van het Verzetsherdenkingskruis Rotterdam. 3 december 1921 Terneuzen, 4 februari 2007 Oostburg: Nel Loose-Witte Terneuzen: Liesbeth en Dick Kuijpens-Loose Rotterdam: Floor Kuijpens en Robbert Duijndam Amsterdam: Maartje Kuijpens en Ronald van Selm Dublin: Rik en Jean Loose-Quigley Frederik Annelies Waterman 4 4501 GM Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 9 februari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen". Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hampshire Hotel-Churchill, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Bedroefd maar vooral ook dankbaar voor zijn trouw aan de club hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze mede-oprichter en gewaardeerd lid Frans Loose key-member Ons medeleven gaat uit naar Nel, de kinderen en kleinkin deren. Wij wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Lionsclub "West Zeeuwsch-Vlaanderen" Tel. 0113-25 99 Uitvaartonderneming Ff Ad Wisse info@uicvaartwisse.nl Kloecingseweg 10 4462 BA Goes Voor vervolg familieberichten zie pagina 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64