28 I Dinsdag 6 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Enige en algemene kennisgeving Al wandel ik ook in het dal van diepe schaduw Ik vrees niets kwaads. Want gij zijt met mij Uw stok en uw staf, die vertroosten mij. Psalm 234 Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan Cornells van Belzen Vlissingen 13 februari 1936 t Vlissingen 5 februari 2007 Middelburg: ).P. van Belzen-van den Berge Roos; Kimberley Tonie Kees en Hanneke Bow. Joyce Crina en Jan Samantha Patrick en Simone Vreedenburg 15 4337 KE Middelburg De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Swerf- Rust, L. Stommesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 9 februari van 12.00 tot 12.30 uur. De begrafenislezing zal worden gehouden om 13.45 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Dauwen- daelselaan 35 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heel verdrietig geven we kennis van het overlijden van Leendert C. van Weije Den Haag, Middelburg, 21 augustus 1936 4 februari 2007 Na een langdurig ziekbed is hij rustig ingeslapen. In dankbare herinnering: Kris L. van Weije Adriaan P. van Weije Joan Wickenden Veerweg92, Kamperland Correspondentieadres: K.L. van Weije Westsingel 134C 4461 DRGoes Leen is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Overeenkomstig zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middel- burg. Op 2 februari 2007 is plotseling overleden in de leeftijd van 74 jaar onze broer, zwager en oom Abraham Adriaan de Wilde Wij zullen Abe erg missen. Veere: Jan en Pita de Wilde-Hartog Bréda: Ariana en Frank Oberndorff-de Wilde Utrecht: Pieter jan de Wilde Thomas de Wilde Waalre: Kees en Cora de Wilde-de Grooth Correspondentieadres: Kaai 59 4351 AB Veere De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 7 februari om 15.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. omaatje Ursula Erna Erika Ots-Beckmann Fürstenwalde/Spree (Did.) 24 november 1920 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-penningmeester A.P. de Hullu Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden de Kring Zeeuws-Vlaanderen We zijn verdrietig om het heengaan van ons oud-bestuurslid en erelid A.P. de Hullu Met dank voor zijn inzet en belangstelling in onze vereni ging en de paardensport. Wij wensen Mevrouw de Hullu, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Ruitersportvereniging de Zwinruiters Nieuwvliet "IIn'y a pas une vie heureuse il n 'y a que des heures heureuses Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Francois Frederik Loose Frans Drager van het Verzetsherdenkingskruis Rotterdam, 3 december 1921 Terneuzen, 4 februari 2007 Oostburg: Nel Loose-Witte Terneuzen: Liesbeth en Dick Kuijpens-Loose Rotterdam: Floor Kuijpens en Robbert Duijndam Amsterdam: Maartje Kuijpens en Ronald van Selm Dublin: Rik en Jean Loose-Quigley Frederik Annelies Waterman 4 4501 GM Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats-op vrijdag 9 februari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hampshire Hotel-Churchill, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het moedig gedaan Wij hebben niet kunnen begrijpen hoe je hebt geleden en voelen wat je hebt doorstaan Geheel onverwachts is overleden onze lieve moeder, oma en Vlissingen, 2 februari 2007 Koudekerke. Louis en Ina Ots Amsterdam: Bea Ots Vlissingen: Angela en Helmut Maaike Middelburg: Carina en Raimond Met dank voorde liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "TerReede". Correspondentieadres LP P K Ots Keiweg 20 4371 MX Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 februari van 13,00 tot 13.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel- burg. Aansluitend zal daar om 13.15 uur de crematieplechtigheid plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen "Kort; krachtige Ga nooit weg zonder te groeten Ga nooit heen zonder een zoen Als je het noodlot zult ontmoeten Kan je het nooit meer overdoen. Ga nooit weg zonder te praten kordaat" Ook al doet je hart soms pijn Wat je 's morgens hebt verlaten Kan er 's avonds niet meer zijn. Nelly de Hooge - Kort Na 89 jaar wijs en waardig midden in het leven te hebben gestaan is ze van ons heengegaan. Mijn grootste fan, onze lieve moeder, oma, overgrootmoe der en zuster. Middelburg, Cees de Hooge Arlette Mourik Delft, Hester Robbert van Waart - de Hooge Lelystad, Daphne Maarten Zandvliet - de Hooge Kapelle, K.F. Kort Spijkenisse, Monique Ron Kanters - Vervenne Middelburg, Brigitte Vervenne Kleinkinderen en achterkleinkinderen Communicatie: Sint Janstraat 2,4331 KC Middelburg Telefoon 0653 159373 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 8 februari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zierikzee, samenkomst op de begraafplaats. Voordien is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om af scheid te nemen in het mortuarium van hel Cornelia Allévo Verpleeghuis, Emil Sandströmweg 2 te Zierikzee. Familie wordt uiterlijk 13.30 uur verwacht in de Teelinck- straat 20 te Zierikzee. Na afloop van de plechtigheid wordt u van harte uitgeno digd om in Hostellerie Schuddebeurs een kopje of glas te heffen op Nelly. Zierikzee, 4 februari 2007 Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze schoonzuster en tante Nelly de Hooge-Kort Wij zullen haar missen. Zierikzee: A.C. Volkeri-de Hooge L.L. de Hooge en J. de Hooge-van der Have Kortgene: A.A. de Hooge Hendrik Ido Ambacht: Fam. Ch. de Hooge Voorburg: Th.L. Volkeri en A.M. Brossier tante Nel We zullen de fijne gesprekken samen ontzettend missen, bedankt dat u er altijd voor ons was. Gerrie en Cora Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare her innering aan de liefde en zorg die zij mij heeft geschonken, geef ik kennis van het overlijden van mijn moeder Clara van Liere-Padmos sinds 13 februari 1991 weduwe van Willem Pieter van Liere Bruinisse, 10 september 1914 t Zierikzee, 4 februari 2007 Kortgene, C.J. van Liere Correspondentieadres: Schipperslaan 30 4311 CD Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 9 februari in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Met dank aan dr. Dorrestein, het verplegend personeel en de vrijwilligers van Hospice Schouwen-Duiveland" voor de liefdevolle aandacht en verzorging. Na jarenlange vriendschap is overleden onze nicht Clara van Liere-Padmos Bruinisse: Familie C. Padmos Bruinisse: Familie J. Padmos Zierikzee: C. Kleppe-Padmos Voor vervolg familieberichten zie pagina 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58