Schram heeft het laatste woord PZC Van Hou welingen schiet zijn ploeg op de valreep naar zege af Terneuzen bekroont sterke tweede helft Zure nederlaag voor vrouwen De Schelde Echt elke week is het weer hopen dat we elf man hebben Uitblinker schiet Zaamslag in slotfase van derby alsnog naast AZVV: 2-2 wissel reeuws Vlaanderen maandag 5 februari 2007 door Aector Dooms ZAAMSLAG - AZVV verspeel de zaterdag tegen Zaamslag kostbare punten. Gerben Schram schoot Zaamslag vlak voor tijd langszij: 2-2. De uit blinker mocht van 25 meter on gehinderd aanleggen. Hetaf standsschot van de middenvel der verraste AZVV-doelman Niels Meesen totaal. De bal maakte een vreemde curve en sloeg tegen het net. Beide ploe gen blijven door het gelijkspel in de tweede klasse E in degra- datiezorgen. Kenneth Speeckaert, met af stand de beste speler bij AZW, verbeet cle teleurstelling. „Wij hadden na rust de bovenhand. We hebben te weinig gekregen." De Belg viel in de slotfase uit met krampversehijnselen. „De voorbereiding was niet best. Ik heb slapeloze nachten gehad, omdat mijn relatie met mijn vriendin na vier jaar over is." De uitblinker had een groot aan deel in de twee doelpunten. In de tweede helft profiteerde de middenvelder van de ruimte aan Spui met lege handen na duel met MZVC: 4-1 MIDDELBURG - Spui hield za terdag alleen een kater over aan de uitwedstrijd tegen MZVC. In Middelburg was de Zeeuws- Vlaamse derdeklasser kansloos: 4-1. Alexander Bom maakte er na twintig minuten 1-0 van en goed aandringend werk van de Middelburgse aanvallers lever de bij Spui zoveel problemen op, dat het na drie kwartier al 3-0 was door twee treffers van Ronald Bakker. Na een uur werd zwak uitverde digen nog eens afgestraft met een tweede goal van Alexander Bom. In de zeventigste minuut werd het 4-1 via Sander Stok- hof. de rechterkant. „Ik begon de wedstrijd centraal op het mid denveld. Na rust ben ik aan de rechterkant gaan spelen, want daar lag de ruimte. Mijn directe tegenstander (Coen Goossen) was namelijk ook aanvallend in gesteld." AZW-trainer Kurt Mi- gom kon nog wel leven met het gelijkspel. „Ik ben er na van daag nog meer van overtuigd dat we niet zullen degraderen." De derby was zeker niet hoog staand, werd gekenmerkt door fouten, maar kende daardoor wel leuke momenten. AZW mocht op basis van de tweede helft de winst claimen, terwijl Zaamslag voor rust het betere van het spel had. Dennis de Nooijer was zichtbaar tevi-eden met het ene punt. „Het eerste halfuur lieten we de bal het werk doen. Dat hebben we daar- na verzuimd. Dan weet je dat het lastig wordt tegen een fysiek sterkere tegenstander", analy seerde de trainer. De Nooijer moest door de af- wezigheid van Jean Dooms (lies blessure) en het afhaken van Jim de Jongh tijdens de war- ming-up achterin wat omzet tingen doen. Zo had hij Thomas Ennik als laatste man gepos teerd. Aanvaller Péter Dieleman (uit vorm) was buiten de basis gelaten. „Er wordt vaak op de zwakte van onze verdediging gewezen, maar aanvallend schieten we ook nog al eens te kort. We creëren te weinig kan sen." De kritiek van De Nooijer gold zeker niet voor de beginfase, want de treffer van Björn den Hamer was een juweeltje. Na zes minuten mocht Coen Goos sen, die sterke momenten kende, vanaf de rechterkant een vrije trap nemen. De perfecte trap van de linkspoot werd door de inkomende Den Hamer met het hoofd verlengd tot in de verste hoek:1-0. Even later had Jaap den Doel- der aan de andere kant de gelijk maker op zijn voet, maar voor open doel schoot de aanvaller naast. Zaamslag bleef het initia tief houden. Op het middenveld wonnen Schram, Joris Radema van onze sportredactie TERNEUZEN - Door een sterke tweede helft trokken de voetbal sters van Terneuzen in het duel met Dongen alsnog de winst naar zich toe. Bij rust keek de zondag-derdeklasser tegen een 2-1-achterstand aan, maar na negentig minuten stond het 3-2. Terneuzen-Dongen 3-2 (1-2): De Brabantse vrouwen namen een 2-0-voorsprong, maar daarna was het woord aan Terneuzen. Renée van den Berg zorgde voor 1-2 en in de tweede helft pakte de thuisploeg dankzij treffers van Linda van Meurs en Debbie Bakker (strafschop in de 87e mi nuut) alsnog de volle winst: 3-2. Hulslerloo-FC Moerstraten 2-2 (2-0): Vijfdeklasser Hulsterloo leek via doelpunten van Debbie door Ko Mechielsen TERNEUZEN - De waterpolo- sters van De Schelde moesten hun meerdere erkennen in Naya- de: 4-5. Het tweede mannen- team van De Schelde was met 10-7 te sterk voor Platella, ter wijl de mannenjeugd de punten deelde met SBC2000 (3-3). Het team van De Bruinvis won met 6-3 van Zuidwesthoek 2. Schelde-SBC2000 3-3: De man nenjeugd van De Schelde speel- Dieptepunt Voorwaarts TERNEUZEN - De basketbal- sters van Voorwaarts leden in de Zeeuwse klasse een 40-9-ne- derlaag tegen Marathon. De Axelsc ploeg was gehavend door het ontbreken van een aantal ba sisspeelsters. De Axelse productie kende met een totaalscore van negen pun ten een dieptepunt. Verdedi gend ging het nog redelijk. Voorwaarts kwam ook door de foutenlast in de problemen. De Vlissingse koploper had bij de rust (20-4) de kloof al gemaakt. AZW-spits Jeroen den Doelder (links) kan Jaap Pijpelink niet meer ontwijken. Coen Goossen, Joris Rademakers en Antoine Thoen (van links naar rechts) wachten gespannen af. foto Wim Kooyman kers, Ai'jan Hamelink en Goos sen de slag. Een inzet van Goos sen na een vloeiende combinatie werd gekeerd door de betrouw bare doelman Meesen. Na een klein half uur mocht AZW een vrije trap nemen. Speeckaert legde de bal achter de Zaamslag-verdeding, waarop Jaap den Doelder attent reageer de: 1-1. Zaamslag was aangesla gen. Den Doelder raakte nog de lat. Vlak na rust zag de overi gens onzichtbare Ugur Kahveci zijn lob over doelman Meesen van de lijn worden gehaald door Jochem Marcus. Daarna werd AZW sterker en nam door Den Doelder een 2-1-voorsprong. De onzekere Zaamslag-doelman Jei-oen Bottinga liet een inzet van Speeckaert los, Den Doel der reageerde attent, terwijl de hele Zaamslag-verdediging stond te kijken. Daai-na verzuimden de Axelaars het duel te beslissen. Antoine Thoen, die na rost inviel voor de geblesseerde Jacco Koekkoek, zag zijn inzet door Ennik nog van de lijn gehaald. De keuze van AZW om nadrukkelijk op de voorsprong te gaan leunen, werd twee minuten voor tijd af gestraft. Zaamslag-AZW 2-2 (1-1). 6. Björn den Hamer 1-0, 28 Jaap den Doelder 1-1, 50. Jaap den Doelder 1-288. Gerben Schram 2-2. Scheidsrechter: H. Haverkamp (Al- blasserdam). Gele kaart:- Joris Ra- demakers, Coen Goossen (beiden Zaamslag), Jochem Marcus, Mar- tijn Bottinga en Corné Langen- doen (allen AZW). Aantal toe schouwers: 400. Zaamslag: Jeroen Bottinga; Tom my Tissïnk, Thomas Ennik, Jaap Pijpelink (75. Johnny KloonenJo ris Rademakers; Arjan Hamelink. Gerben Schram, Coen Goossen, Se- bastiaan Dees (55. Peter Diele man); Ugur Kahveci, Björn den Ha mer. AZW: Niels Meesen; Marlijn Bot tinga, Jochem Marcus, Emanuel Pauwels, Corné Langendoen; Jac co Koekkoek (46. Antoine Thoen), Jurgen de Reu, Kenneth Speeckae rt (84. Niek de Meijer), Angelo van Dorsselaer; Jeroen den Doelder (60. Jordy Verstraeten) en Jaap den Doelder. Robbrecht en Cathalijne Meeu- sen-Broos op rozen te zitten. Na rust waren de, rollen omge draaid en na de 2-1 kwam FC Moerstraten in de laatste mi nuut nog langszij. Zeeland Sport-Aardenburg 0-1 (0-0): In een slechte wedstrijd kreeg zaterdag-vierdeklasser Aardenburg legio kansen. De ploeg sprong daar slordig mee om en stuitte ook verschillende keren op de keepster van Zee land Sport. Alleen Cindy de Val- cke wist haar na rust te passe- ren. Wolfaartsdijk-Zaamslag 1-1 (1-1): Karin Schellekens zette Zaamslag op voorsprong en raakte daarna ook nog twee keer de paal. Die missers kwa men de ploeg duur te staan, om dat Wolfaartsdijk via Tessa Ko- lijn nog gelijkmaakte. de een goede wedstrijd tegen SBC2000. Na 1-1 aan het eind van de eerste periode, nam het in de tweede periode een 2-1- voorsprong. Het team uit Breda was in de derde peiïode beter en kwam op gelijke hoogte. Na een spannende laatste peifode bleef het verdiend gelijk: 3-3. Scores De Schelde: Kevin Honds- merk 2, Edwin Hoste 1. De Scheldc-Nayade 4-5: De vrouwen van De Schelde keken na de eerste periode tegen een 3-2-achterstand aan. In de twee de periode kwam De Schelde sterk terug (4-4), waarna het duel steeds spannender wei-d. Uiteindelijk besliste Nayade het duel uit een overtalsituatie: 4-5. Scores De Schelde: Shanyra van Bambost 2, Jessica Koster en Ro- wena Witkamp beiden 1. De Bruinvis-De Zuidwesthoek 2 6-3: De Bruinvis speelde zater dag een slechte wedstrijd en keek na de tweede periode tegen eeri 3-2-achterstand aan. Pas in de derde periode ging het betel en kwam De Bruinvis op gelijke hoogte (3-3). Het venijn zat in de staart, want in de laatste pe- "riode had De Bruinvis het beste van het spel en won met 6-3. Scores De Bruinvis: Gert Jan Ra- mondt 3, Danny Soeters 2, en Bart Engels 1. Matchwinnaar Cees van Houwelingen (links) duelleert voor het doel van Arethusa. door Aector Dooms TERNEUZEN - De klok gaf za terdag in het zwembad van sportcentrum Vliegende Vaart in Terneuzen nog dertig secon den speeltijd aan. Trainer Kees Rijnhout van De Schelde maak te met een opgeheven vinger zijn spelers duidelijk dat er geen risico's meer moesten wor den genomen. Rijnhout verzoen de zich met een 6-6-gelijkspel te gen Arethusa. In een van de laatste aanvallen van de thuisclub plofte de bal zo maar voor het Brabantse doel. Aanvaller Bram van de Heuvel dreigde de bal te verliezen, maar de getructe speler wist een strafworp te versieren. Met nog dertien seconden zuivex-e speel tijd schoot Cees van Houwelin gen zijn ploeg naar de 7-6-winst. „Als ik eerlijk ben was het geen sfyafworp, maar wij hadden de scheidsrechters daarvoor ook tegen gehad", zei Van de Heuvel na afloop. De dolgelukkige Rijnhout besef te dat zijn ploeg voor de tweede achtereenvolgende keer een be langrijke zege boekte in de strijd tegen degradatie uit de derde klasse Bond. De Terneuze- naren zien him kansen stijgen om het derdeklassei-schap veilig te stellen. De winst tegen de Brabantse middenmoter was zwaarbevoch ten, maar wel verdiend. De Schelde zette na een zwak begin een 2-0-achterstand tegen de ploeg uit Oss om in een 6-3-voor- sprong aan het eind van de der de periode. „We waren in die fa se de betere ploeg. In de laatste periode was het jammer dat we de voorsprong niet konden vast houden. We heten de tegenstan der te snel terug in de wedstrijd komen", vond Rijnhout. De Ter- neuzense coach kende de oor zaak. „De jonge spelers hebben nog moeite om op balbezit te spelen. Maar wat kan ik ze ver wijten? Ze hebben het verder goed gedaan" Jonge talenten De Schelde liet zien progressie te hebben geboekt. Vooral aan vallend loopt het vlotter dan voor de winterstop. „Er wordt beter gecombineerd", stelde Rijnhout. Daarnaast zijn Van Houwelingen (de routinier speel de een sterke wedstrijd) en Jel- ko Sweegers ervaren spelers, die de ploeg kunnen sturen, ge steund door Bas Wesdorp en Van de Heuvel. Leon de Blaey, die zijn eex-ste seizoen in de hoofdmacht speelt, ontpopt zich steeds meer tot een betrouwbare doelman. Ook de jonge talenten Sven Schieman, Kevin Honds- merk en Marcel Verlinde deden van zich spreken. Zij stonden aan de basis van menig aanval en scoorden fraaie treffers. Rijn hout het ook nog de zestienjari ge Merijn de Loof invallen. Het wegvallen van Chris van Royen (vertrokken naar Spanje) en Chris IJsebaert (armblessure) moest ook wel gecompenseerd worden met het inpassen van jeugd. Nadat Arethusa een snelle 2-0- voox'sprong nam, schoot Van Houwelingen van afstand raak. In de tweede periode maakte Sven Schieman gelijk en dezelf de speler profiteerde in een over talsituatie door een afgemeten voorzet van Kevin Hondsmerk te verlengen tot 3-2. In een ster ke derde periode liep De Schel de door een flitsend schot van Marcel Verlinde met de rog door Pieter van Klinken NIEUW- EN SINT JOOSLAND - „We hebben toch nog een spe ler nodig", vraagt Merijn van Zanten grappend aan zijn me despelers nadat de pupil van de week al slalommend richting het doel van Goes is gedribbeld. Goes begint zaterdag opnieuw met tien man aan een wedstrijd. Het 4-1-verlies tegen Nieuw- land is logisch. Goes is een grote naam in het Zeeuwse voetbal, maar dat be treft dan wel de zondagafdeling. Het team dat sinds dit seizoen in de vierde klasse van het zater dagvoetbal meedoet is inmid dels het lachertje van het Zeeuw se voetbal. De ploeg won nog geen wedstrijd en heeft in zes tien wedstrijden bijna honderd doelpunten tegen. Zaterdag staan voor de tweede keer slechts tien spelers op het veld. Nummer 11 Trainer Peter Bleumink ziet het met lede ogen aan. „We hebben wat geblesseerden en we hebben ook maar één elftal, uit een twee de kunnen we dus niet putten. Eén speler, is niet komen opda gen vanmiddag en een ander bel de vanochtend dat hij ineens moest werken. Ik hoop maar dat de jongens die er wel zijn er iets van maken. Het is triest." Virgil de Mesa is de man, die niet is komen opdagen. Op het wedstrijdformulier prijkt zijn naam nog achter nummer 11, maar er komt uiteindelijk geen nummer 11 in actie. Vanaf de eerste minuut is al te zien dat het met de jonge Goese- naren niet gaat lukken. Nieuw- land is heer en meester, al speelt ook die ploeg bar slecht. Na een half uur slaagt Goes er pas in dreigend te worden. Alleen staat Mohamed Eluarichi bui tenspel. De vele lange ballen lichting de aanvallers Eluaiichi en Kevin Savonije komen nau welijks aan. Nieuwlands Carsten Feleus heeft dan al twee goals gemaakt. Bij het begin van de tweede uitslagen foto Wim Kooyman naar het doel en een treffer van Van Houwelingen uit naar 5-2. De Brabanders kwamen even dichterbij, maar Van de Heuvel vergrootte de marge tot drie punten: 6-3. Overtalsituaties De zege leek de Temeuzenaren niet meer te kunnen ontgaan, maar concentratieverlies en twee gemiste kansen uit overtal situaties leken de ploeg op te breken. Binnen een mum van tijd werd het verschil terugge bracht tot 6-5. Een fraai af standsschot van de Brabander-s betekende zelfs de gelijkmaker: 6-6. Het kwam toch nog goed voor De Schelde. Het arbitrale duo, dat toch al niet sterk floot, zag een overtreding tegen Van de Heuvel. De Schelde was op de valreep plotseling twee pun ten rijker. Het vingertje van de coach veranderde in een brede grijns. „In waterpolo ligt winst en verhes dichtbij elkaar", sprak de ervaren Rijnhout. De Schelde-Arethusa 7-6 (1-2, 3-2. 6-3, 7-6). Scores De Schelde: Cees van Houwelingen (3x), Sven Schieman (2x), Bram van de Heu vel en Marcel Verlinde. Terneuzen. Kampioenschap libre op handicap BFTS. Eindstand: 1. Cees J, Wissel ('t Bierwinkeltje) alge meen gemiddelde 3,33; 2. Joke Breur (BW) 2,76; 3. Koen Pöpsel ('t Bierwin keltje) 2,53; 4. Cor Versprille (Concor dia) 2,21; 5. Marijn Geirland (BW) 3,62. Sas van Gent. Kampioenschap bandstoten voor teams op handi cap van Groot Sas van Gent. Uitsla gen (eerstgenoemd tweetal wint): Rob Duitemeijer/Bertus van Tatenhove- Albert Gouw/Ben de Waal 48-52, Robby Ballegeer/Hans van Oosten-Albert Gouw/Ben de Waal 48-35. Stand: 1. Adrie van der Hooft/Francois Everaert 4-8, 2. Rob Duitemeijer/Bertus van Ta- tenhove 5-8, 3. Robby Ballegeer/Hans van Oosten 3-6, 4. Eddy Ranschaert/Bal- ly Blanker en Johan van den Bergen/ Jurgen Stracke 4-6. Terneuzen. Kampioenschap vierde klasse driebanden BFTS. Eindstand: 1. Janine de Cousemaeker (BC Wilhel- mina) 0,327; 2. Gerard Kombrink (Con cordia), 3. Ko Bakker (BW), 4. Martin Klauim (BC Wilhelmina), 5. Marvin Ha melink ('t Bierwinkeltje), 6. André Snap ('t Keldertje), 7. Robby Jansen ('t Kelder tje), 8. Otto Zweiphennig (BC Wilhelmi na), 9. Leen Deij ('t Bierwinkeltje). Oostburg. Orevo: Drie Konin gen-Avance 6-1La Porte d'Or-Blauwe Tulp 5-5, Trendy Telecom-Spitsbroek 5-2, Telepost-De Eenhoorn 3-2, RVS/En- gelaar-Spitsbroek 1-10, Signtex/De Sut ler-Security Nederland 3-1, Potterie Sluis-Olympiakos 4-3, Polderman-Oud Sluis 0-5. Standen. A-poule: 1. Signtex/De Sut ter 13-22, 2. GAOS 13-17, 3. Telepost 12-15, 4. La Porte d'Or 12-14, 5. Blauwe Tulp 13-13, 6. Polderman 13-12, 7. Oud Sluis 13-11, 8. Meeuwsen 11-9, 9. Secu rity Nederland 12-9, 10. Oranje Duivels 12-6,11. De Eenhoorn 12-4. B-poule: 1. Trendy Telecom 12-22, 2. Drie Konin gen 12-19, 3. RVS Engelaar 12-16, 4. Spitsbroek 13-16, 5. L'Equipe-12 14, 6. Olympiakos 13-12, 7. Expert Bakker/Diancy 11-10, 8. Avance 14-9, 9. Potterie Sluis 12-7, 10. Riemens 12-6, 11. Jopie Sluis 13-5. Hulst. Rayoncompetitie. A-klasse: Café Santé-FC De Top 3-2, Garage Cas- Wissel heeft titel in libre op zak TERNEUZEN - Cees J. Wissel heeft de titel in het kampioen schap libre op handicapbasis van de Biljart Federatie Terneu zen Stad veroverd. In café 't Bierwinkeltje in Terneuzen won hij de beslissende partij tegen Joke Breur gemakkelijk. Joke Breur, die honderd caram boles moest maken, strandde op slechts 39 treffers. Toen had Cees J. Wissel zijn aantal van tachtig reeds in 24 beurten vol tooid. Janine de Cousemaeker werd kampioen vierde klasse drieban den. In café 't Keldertje moest zij in de finalepartij diep gaan om Gerard Kombrink van de ti tel af te houden. In de kortste partij van het kampioenschap (negentien beurten) won ze met 10-9. helft wordt Goes echter ineens gevaarlijk. Vooral als Savonije op links opstoomt en de bal ova de doelman wipt. Nadat delate geraakt is Eluarichi er als 4 kippen bij om het doelpuntte maken. Daarna komt G weer nauwelijks aan te pas en i Nieuwland maakt nog twee goals via Richard Jacobs enSi-l chard van der Schoor. „Ik vind het niet eens tegenval len", lacht keeper en aanvoer der Joost Janse. „Als je metten man aan de wedstrijd begint en dan maar met 4-1 verliest...' Duim Hij is inmiddels de derde msj onder de lat. „Dirk Stoelwinder j was de keeper, maar die kneus de al heel vroeg in het seizos zijn duim. Daarna stond er ets Achmed op goal, maar waar dj uithangt, weet ik niet. Ik sta zes of zeven wedstrijden doel." Iemand die vlak voor de wi strijd afzegt, één die.niet kc opdagen, een speler die hele maal niet meer komt: het Goes-zaterdag in een notendoj Janse: „Er is een kern van spe lers die echt wil. Daarnaast do?, er een aantal losse flodders met Daarvan zijn er al twee of dtij in de loop van het seizoen alge haakt. Die zie je nooit meer. jj het is echt elke week weer maa hopen dat we er elf hebben." Gezellige groep De vraag is of Goes ook volgt seizoen weer meedoet. Bleu mink: „Er zijn er nu al twee die hebben aangegeven zeker te stoppen. Nee, namen noem niet, want de andere spelers we ten het nog niet. Als er volgepi jaar nog een Goes-zaterdag isl? het plan dat ik doorga. Het! wel een heel gezellige groep, k zal tot het laatst toe blijven strij den." Savonije, die met vijf doelpun ten topscorer is van Goes: ..Als er geen versterkingen komen, wordt het moeilijk. Ik ga i tot het bittere einde. En doel? Eén wedstrijd winnen Dat zou mooi zijn." teels-lvens Rijschool 5-6, De Smet at countants-Max Korting 4-8, Kabalt/Dt Vest-Tènce/Zaman Sport 2 5t, OJB/Santé-Kast 7-3. Stand: FC De~ 14-39, Kabalt/De Vest 15-37, Ivens school 14-30, Max Korting 14-24, Kasl 14-22, Garage Casteels 14-22, Café San té 14-16, OJB Santé 14-12, De Smela? countants 15-5, Tènce/Zaman Sport 2 15-3. B-klasse: Café Ambiance-IZV/IBS 2-i. Café De Landbouw-Café t Zoutvat,: 6-4, Donckers-Neckermann/Stuntrmri' 1-3, IZV/IBS 2-Sporting HTN 1-2, Rued: Nord/MicroZ-Morres 9-0. Stand: Cn De Landbouw 15-39, Café t Zoutvat* 15-37, Neckermann/ Stuntmarkt 15-3. Café Ambiance 15-24, Donckers 15-24. Sporting HTN 15/21, Ri Nord/MicroZ 15-19, Morres "15-15 IZV/IBS 15-11, IZV-IBS2 15-4. Sas van Gent. Recreatieve compek tie. Vrouwen: Esplanada-Savok/Resj da 0-3 (20-25, 21-25, 20-22); SavoWfc han de Block-Stoffels Cleaning 0,5-3 (15-25, 21-25, 11-11); Esplanada 2-Sw- gemakers 0-3 (16-25, 10-25. 17-2? Stand: Stoffels Cleaning 13-35; Savci Johan de Block 13-26; Swagemate; 13-16; Esplanada 2 13-14; Esplanada 13-14; Savok/Reseda 13-12. Gemengd: Robs Jobs-Garage Bw; 1-2 (17-25, 20-25, 25-19); DoelandWë- dorpe-'t Kliekske 3-0 (25-13, 25-11. 25-10); C Line-Savok/Outokumpo 0-S (17-25, 10-25, 12-25). Stand: Savot Outokumpu 12-23,5;'Acke 10-23; Gaia ge Bode 11-20,5; Robs Jobs 11-17; Doa land Westdorpe 11-17; C Line 12-7;'i Kliekske 9-5. Royal/De Parel niet opgewassen tegen Doggen SAS VAN GENT - Het vooruit gespeelde duel in poule vier van de derde divisie driebanden le verde thuisploeg Royal/De Pa rel een slecht resultaat op. De strijd om de derde plaats tegea Doggen Timmerfabriek wed met 6-2 verloren. Louis Dallinga kon zijn eenma lig optreden voor de Sasse ploeg niet opsieren met een overwin ning. Het scheelde weinig (één punt) maar hij bleef wel met le ge handen. Dat had de nodige ge volgen voor zijn team, want me' een winstpartij had er nog ea punt ingezeten voor de thuis ploeg. Nu ging de overwinnini naar de Brabanders en de derdi plaats in de rangschikking even eens. Voor de partij van DaUin; ga hadden Eddie van Goethei (na een zwak optreden) en Jed van Dam al een nederlaag gele den, Alleen Mathieu Viertel deed weer van zich spreken. Dj jonge Belg reikte tot 0.967 ei veegde de tafel aan met Jan Dog gen. Royal/De Parel-Doggen Timmerw briek 2-6: Louis Dallinga-D. M Hees 34-35, 57; Eddie Goethem-Jac. Doggen 14-35, H Mathieu Vlerick-J. Doggen 30-12 31; Jens van Dam-L. Wennekff 27-30, 60.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44