PZC
Amateurvoetbal
Betaald voetba
r 'vi i
maandag 5 februari 2007
1
II mi 11 ii hiia—
Hoofdklasse B: Bennekom-GVW 1-0.
Geinoord-GV/W 0-2, IJsselmeervogels-
Quick Boys 1-1, SSV'65-Kloetinge 0-1,
Hoek-Sparta Nijkerk 1-1, Huizen-Ajaz
1-1, Nunspeet-Spakenburg 1-1.
IJsselmeerv. 14 9 3 2 30 33- 14
Nunspeel 15 9 3 3 30 32- 20
GVVV 15 9 2 4 29 31- 17
Spakenburg 15 8 4 3 28 26- 16
Sparta N. 15 8 3 4 27 31- 19
Hoek 15 7 5 3 26 31- 21
Quick Boys 15 7 4 4 25 28- 22
Ajax 15 3 7 5 16 20- 27
Huizen 15 3 6 6 15 19- 25
Kloetinge 15 3 6 6 15 14- 23
Geinoord 15 3 5 7 14 19- 32
Bennekom 15 3 4 8 13 28- 41
WOG 14 2 4 8 10 13- 23
SSV'65 15 0 4 11 4 12- 37
Eerste klasse C: LRC-Achilles Veen
5-3, Nieuw Lekkerland-Nivo Sparta 0-0,
VVGZ-Roda Boys 0-2
RodaBoys 15 8 5 2 29 23- 14
LRC 13 8 4 1 28 36- 19
Nivo Sparta 13 8 4 1 28 36- 19
Rijsoord 14 8 4 2 28 20- 13
WGZ 14 6 4 4 22 25- 16
Nieuw L'land 15 5 5 5 20 18- 16
GJS 14 5 4 5 19 23 - 22
Schelluinen 15 5 3 7 18 21- 29
Meerkerk 15 4 2 9 14 25- 30
Achilles Veen 15 3 4 8 13 24 - 34
Oostkapelle 15 2 3 10 9 13- 30
Tern Boys 14 2 2 10 7 13- 35
Tweede klasse E: Rillandia-GPC 0-3,
Zaamslag-AZVV 2-2, Dinteloord-Arne-
muiden 1-2, Tholense Boys-Kapelle 2-3.
Arnemuiden 15 12 3 0 39 44- 9
GPC 15 12 2 1 38 42- 9
Heinenoord 15 6 7 2 25 28- 26
Zwaluwe 15 6 3 6 21 16- 15
Kapelle 15 5 4 6 19 20- 23
BruseBoys 15 4 6 5 18 26- 26
Dinteloord 15 5 3 7 18 21- 25
Tholense Boys 15 4 5 6 17 28- 31
Zaamslag 15 4 4 7 16 21 - 33
AZVV 15 3 6 6 15 16- 24
Meeuwen 15 4 2 9 14 17- 24
Rillandia 15 1 3 11 6 8- 42
Derde klasse A: WHS-SKNWK 1-2,
Heinkenszand-Veere 1-2.
Nieuwdorp 15 11 4 0 37 37- 7
Serooskerke 15 8 5 2 29 26- 16
Veere 15 8 3 4 27 43- 19
Noad'67 15 6 6 3 24 18- 16
Duiveland 15 7 2 6 23 30- 36
Heinkenszand 15 7 1 7 22 27- 27
SKNWK 15 4 4 7 16 24- 23
WHS 15 4 4 7 16 21- 28
VCK 15 3 6 6 15 19- 23
Krabbendijke 15 4 3 8 15 19- 40
Dauwendaele 15 3 5 7 14 33- 31
Bevelanders 15 2 3 10 9 8- 39
Vierde klasse A: MZVC-Spui 4-1,
Nieuwland-Goes 4-1, Arendskerke-Apol-
lo 0-3, DFS-Wolfaartsdijk 3-3, Colijns-
plaatse Boys-Hoedekenskerke 5-1.
Col. Boys 17-46 Nieuwland 18-23
Wollaartsdijk 17-41 Spui 18-23
Apollo 16- 35 H'kerke 17-19
Wemeldinge 17-33 Borssele 18-17
Arendskerke 16-27 DFS 17-16
MZVC 17 - 25 Cadzand 16 - 8
SVD 16 - 23 Goes 16 - 1
Vierde klasse B: Kruiningen-Smerdiek
2-1, WIK-Mevo 0-6, Waarde-Chrislandia
0-2, Vredeiusl-Stavenisse 3-2, FSV-Yer-
seke 0-5, Brouwershaven-ZSC 0-0-
ZPR 17-42 WIK 16-20
ZSC 18- 38 Vrederust 17-18
FSV 17 - 37 SPS 16-15
Mevo 18-35 Chrislandia 17-13
Yerseke 17-34 Brouwersh. 15-11
Kruiningen 16-30 Stavenisse 15-10
Smerdiek 17 - 28 Waarde 16 - 3
III 111 11 11 II 11 I I
Hoofdklasse: Arnemuiden 2-Rijsoord
2 0-1, WGZ 2-Heerjansdam 2 gest.
(blessure scheidsrechter), Sliedrecht 2-
Groote Lindt 2 4-1.
H'jansdam 2 12-27 Koz.Boys2 13-16
ASWH2 14-27 Meerkerk 2 13-16
Sliedrecht 2 14-22 Rijsoord 2 11-13
A'muiden 2 13-17 WGZ 2 11-12
Gr. Lindt 2 13 - 17 Oranje Wit 2 13-10
Hoek 2 13-16
Eerste klasse: Rijsoord 3-Sliedrecht 2
2-4, SSV'65 2-Terneuzense Boys 2 1-1,
ASWH 3-De Zwerver 3 4-1, AZVV 2-
Serooskerke2 3-1
ASWH3 14-32 Tern Boys2 15-20
Sliedrecht 3 15-28 Oostkapelle 2 15-20
SSV2 15-26 Zwerver 2 14-17
GPC2 14-23 Serooskerke2 15-17
Rijsoord 3 15-22 AZW 2 14-10
H'jansdam 3 15 -22 WGZ 3 13- 6
Tweede klasse A: De Meeuwen 3-
Heinkenszand 2 2-1, Kapelle 2-Arnemui-
den 3 0-0, Yerseke 2-Dauwendaele 2
0-1.
Zaamslag2 15-32 Veere2 15-21
Kapelle 2 15-32 Yerseke 2 14-18
BruseBoys2 15-27 Hoek3 15-16
Meeuwen 2 14-25 Heinkensz. 2 15-13
Kloetinge 3 14 -23 A'muiden 3 15-11
Dauwend. 2 14-21 Wemeld 2 15-11
Tweede klasse B: WHS 2-Klundert 2
5-0, SPS 2-The Gunners 2 3-0, SKNWK
2-Olympia 2 3-1.
Zwaluwe 2 13-36 Kogelv.2 13-17
Olympia 2 14-31 WHS 2 14-13
Kloetinge 4 14-24 SKNWK 2 14-13
Gunners 2 13- 18 Klundert2 13- 6
SPS 2 12-17 Duiveland 2 11-4
Drechlstr. 2 13- 17
Derde klasse A: Terneuzense Boys 3-
De Meeuwen 3 0-5, Zeelandia 7-Bevel-
anders 2 1-4, Oostkapelle 3-GPC 3 1-2.
Mevo2 15-31 Tern.Boys3 15-21
Serooskerke3 15-30 GPC3 16-20
Bevelanders2 15 - 27 Meeuwen3 13-15
Oostkapelle 3 16- 24 VCK 2 14-15
Spui 2 15- 22 Zeelandia 7 12-10
Nieuwdorp 2 14-21 Hoek 4 14- 4
Derde klasse B: Serooskerke 4-Apollo
2 2-5, Kruiningen 2-Krabbedijke 2 1-3,
Wolfaartsdijk 2-SSV65 3 3-8, Terneu
zense Boys 4-VVC68 2 1-7, Tholense
Boys 2-WHS 3 3-2.
Krabbend. 2 14-36 Tern. Boys4 15-16
Wolfaartsd. 2 15-28 WHS 3 15-15
Thol. Boys 2 15-27 Arendsk. 2 13-14
SSV 3 15- 25 WC2 14-12
Serooskerke4 14 - 21 Yerseke3 13-11
Apollo 2 14- 18 Kruiningen 2 13- 9
Derde klasse C: DSE 2-DVO 2 1-1,
Seolto 2-Klundert 3 4-0, Dinteloord 2-
1 FSV 2 11-0.
i Seolto 2 14-37 DV02 13-18
Gd. Luck 2 14 - 36 Internos 14 14-13
i Dinteloord 2 13 -27 FSV 2 14-13
I Unitas7 13-26 DSE2 13 4
Noad 2 14-20 Klundert 3 13- 3
Rood Wit 7 13-19
SPORTPRIJSVRAGEN
ZON DAG VOETBAL
Eerste klasse C: Best Vooruit-WSC
1-0, Unitas'30-RKDVC 0-1, Rood Wit V-
Rhode 0-0, Terneuzen-TOP 0-3, OSS'20-
Nuenen 1-0.
01
PSV-AZ
X
02
NAC Breda-RKC Waalwijk
X
03
Excelsior-FC Twente
X
04
Heracles-Willem II
X
05
ADO Den Haag-FC Utrecht
X
06
Ajax-Feyenoord
X
07
Vitesse-NEC
X
08
Sparta-Roda JC
X
09
Bergen-GB Antwerpen
X
10
Stand,Luik-RC Genk
X
11
AS Nancy-Toulouse
X
12
Lorient-Le Mans
X
13
AS Monaco-AJ Auxerre
X
Best Vooruit
Umtas'30
Desk
WSC
Nuenen
Terneuzen
OSS'20
Rood Wit V
TOP
Internos
Rhode
RKDVC
2 29 24- 12
3 27 21- 16
4 27 27- 20
3 25 23- 13
3 23 18- 14
4 22 24-
4 22 20-
6 16 15-
14 3 6 5 15
3- 17
14 18- 30
1 10 7 14- 28
3 11 6 10- 33
Tweede klasse E: Unitas-Halsteren
5-0, Longa-Oosterhout 1-0, SC't Zand-
Vlissingen 2-
1, Madese Boys-RCS 0-2,
BSC-Zierikzee 6-3.
Unitas
15
12
3
0
39
54- 13
RCS
15
7
4
4
25
38- 26
Longa
15
7
4
4
25
24- 25
SC'tZand
14
6
3
5
21
25- 22
EBOH
14
6
3
5
21
21- 20
Halsteren
14
6
2
6
20
25- 27
Madese Boys
14
4
6
4
18
19- 17
Dongen
14
4
6
4
18
20- 21
Oosterhout
14
5
3
6
18
18- 24
Vlissingen
15
4
3
8
15
21- 33
BSC
15
4
3
8
15
17- 29
Zierikzee
15
1
2
12
5
14- 39
Derde klasse A: Moerse
Boys-Meto
gest. (bij 1-0 wegens blessure scheids
rechter). HVV24-SC Gastel 2-0, HSC'28-
MOC'17 3-1.
HW'24
15
11
2 2
35
35- 11
Moerse Boys
14
10
2 2
32
41- 11
Roosendaal
15
10
2 3
32
31- 15
Goes
15
8
2 5
26
28- 19
Dosko
15
6
3 6
21
20- 25
Meto
14
5
5 4
20
15- 24
Steenbergen
15
5
5 5
20
25- 25
Steen
15
6
2 7
20
29- 35
Zeelandia M.
15
5
1 9
16
24- 26
MOC'17
15
3
3 9
12
23- 36
HSC'28
15
2
2 11
8
12- 31
SC Gastel
15
1
5 9
8
11-36
Vierde klasse A: Hulsterloo-E
liervliet
1-1, Corn Boys-Sluiskil 2-1,
IJzendijke-
Axel 2-2.
Clinge
15
12
2 1
38
46- 15
Axel
14
9
4 1
31
30- 13
RlaW
15
7
5 3
26
26- 23
Breskens
15
7
2 6
23
29- 25
Hulsterloo
15
6
4 5
22
22- 22
Aardenburg
14
5
4 5
19
28- 19
Koewacht
15
4
4 7
16
27- 33
Biervliet
13
4
3 6
15
15- 19
Hontenisse
14
4
2 8
14
19- 25
Sluiskil
15
4
2 9
14
20- 28
Corn Boys
14
4
1 9
13
18- 43
IJzendijke
15
3
3 9
12
23- -38
Vierde klasse B: De Schutters-Patrij-
zen 3-3, Luctor'88-Walcheren 0-2, FC
Bergen-Odio 6-1Val Aan-Divo 2-1
FC Bergen
14
11
2
1
35
35- 9
Walcheren
15
10
2
3
32
35- 15
Zeeland Sport
15
8
4
3
28
33- 21
Domburg
14
7
1
6
22
16- 15
Patrijzen
14
6
2
6
20
25- 24
Luctor 88
15
6
1
8
19
23- 29
Grenswachters
14
5
3
6
18
18- 20
Val Aan
13
4
3
6
15
17- 24
Odio
14
4
3
7
15
21- 33
De Schutters
14
3
5
6
14
18- 27
Divo
13
1
8
13
19- 26
Noormannen
15
3
1
11
10
22- 39
Schoondijke
Hoofdplaat
Groede
Oostburg
Vijfde klasse A: Vogelwaarde-SDO'63
0-0, Sluis-Schoondijke 0-3, Volhar-
ding-Oostburg 1-3.
Kwadend, 13-29 Graauw 13-17
14 -27 Sluis 13-15
14 - 25 Volharding 13-15
14-22 Philippine 13-12
14 - 20 SDO'63 14 - 2
13 - 19
Vijfde klasse B: Vivoo-Rimboe 5-2, Le-
wedorpse Boys-Kaaise Boys 2-2,
WVV'67-Robur 3-2.
Jong Ambon 15-43 Lewed. Boys 15-18
Vivoo 15-35 WW'67 15-18
Robur 15-29 KaaiseBoys 15-17
Rimboe 15-20 Renesse 15-16
Nw. Borgvliet 15-19 Hansw. Boys 15-15
Dreischor 15-19 Ouwerkerk 15- 7
Vijfde klasse C: NSV-Achtmaal 4-0,
SC Kruisland-SC Welberg 2-1, Vos-
meer-Dioz 1-5.
Schijf 15-40 Cluzona 15-19
NSV 15-39 Moerstraten 15-19
Devo 15-34 Achtmaal 14-18
Dioz 15-29 Vosmeer 15-7
NVS 15- 24 SC Kruisland 14- 4
Lepelstr. Boys 15-21 SCWelberg 15- 3
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: Jeka 2-Noad 2 1-1, BSC
2-Halsteren 3 3-1, Moerse Boys 2-Zierik-
zee 2 5-0, Unitas'30 2-RCD 2 1-3.
Internos 2 15-31 BSC 2 15-19
14- 29 RCD2 14-16
15-27 Zierikzee 2 15-16
13- 26 Unitas'30 15-15
14 26 Halsteren 3 15-11
14- 19 Vlissingen2 15- 7
Tweede klasse 201: Zundert 2-Zeelan-
dïa Middelburg 2 1-2, RCS 2-Terheijden
2 4-0, HW'24 3-Alliance2 1-1.
RCS 2 15-41 Goes 2 14-17
SC Gastel 2 15-34 Terneuzen 2 14-16
MOC'172 13 - 23 Terheijden2 14-16
Zeelandia M 2 13-22 Alliance 2 15-13
Dosko2 13- 20 HVV'243 15-11
Steen 2 15- 18 Zundert2 15- 9
Tweede klasse 202: Jeka 4-Bavel 2
4-2, Zeelandia Middelburg 3-IFC 2 5-1,
RKTVV 2-Dubbeldam 2 6-0, Hardinxveld
2-Gilze 2 1-2, SC 't Zand 2-Veerse Boys
2 0-0.
Jeka 4 14 -34 Oosterhout 2 14-20
SC't Zand 2 15-31 Hardinxveld 2 15-16
TSC2 13-28 Gilze 2 14-14
RKTW2 15- 24 Bavel2 14-11
Zeelandia M 3 14-23 Dubbeldam 2 15-11
IFC 2 14- 22 Veerse Boys 2 15-9
Derde klasse: Domburg 2-IJzendijke 2
6-0, Breskens 2-RCS3 2-1.
Walcheren 2 13-29 Hontenisse2 14-19
13-28 Breskens 2 14-12
14 - 27 Oostburg 2
13-26 IJzendijke 2
14 - 22 RCS 3
14- 20
Papendr. 2
Moerse B. 2
Jeka 2
HW'24 2
Noad 2
Lotto: 6, 9, 10, 14, 19, 43, bonusgetal
45, kleur oranje. Euroloterij: 294381.
Onder voorbehoud van typefouten.
GJS 14 - 31 WIK
Peursum 14 -30 Zierikzee
Stedoco3 14-29 Tricht
Papendrecht 14-23 Wieldrecht
Oostkapelle 2 13-22 Kerkwijk i<t- a
Everstein 14- 21 Meeuwen 13- 5
Vierde klasse: Groote Lmdi-Wemeldin-
ge 0-2, Kruiningen-Nieuwdorp 2-4, Rijs
oord 2-Noormannen 2-4, Zeeland
Sport-Aardenburg 0-1, Patrijzen-Dau-
wendaele 0-1, Smerdiek 2-Gastel 1-6.
Nieuwdorp 14 - 31 Rijsoord2 14-20
Kruiningen 14 - 31 Gr. Lindt
Noormannen 14 - 30 Patrijzen
Gastel 12-29 Smerdiek 2
Aaidenburg 13 - 24 Wemeldinge 13
Dauwendaele 12-21 Zeeland Sp. 12- 4
Vijfde klasse: RCS-ZSC 3-0, Zeelan-
dia-Nieuwland 1-2, Wolfaartsdijk-Zaam-
slag 1-1, Nieuwdorp 2-SVD 1-0, Tholen
se Boys-Veere 2-0
RCS 12-36 Zaamslag
Wolfaartsdijk 12-26 Thol. Boys
Walcheren 11-25 Zeelandia
Nieuwdorp 2 13-24 Veere
ZSC 12 - 18 SVD
Nieuwland 13 - 16
w
UfciRSr 9» *5*
TITISEE-NEUSTADT - Adam Malysz heeft de wereldbekerwedstrijden op de grote schans van Titisee-Neustadt gewonnen. De Poolse
skispringer was op beide dagen de beste. De toeschouwers hielden zaterdag de adem even in toen de lokale held Martin Schmitt in de
eerste manche neerstortte. De 29-jarige Duitser bleef liggen omdat hij geen adem kreeg, maar de schade viel uiteindelijk mee. Zijn landge
noot Michael Uhrmaun (foto) kwam ook zwaar ten val, maar deed een dag later gewoon weer mee. foto Vincent Kessler/RTR
Cadzand. Zeeuws Kampioenschap,
21 km. Mannen HSe: 1. Christian Kete-
laere (Eke) 1.14.29, 2. Niels Koole (Dyna
mica) 1.15.12, 3. Theo Rabout (Wielin
gen) 1.15,26, 4. Peter Ketelaere (Eke)
1.15.47, 5. Jorge Scheirens (Brugge)
1.17.16, 6. Michel Schrier (Dynamica)
1.17.53, 7. Cliff Thourmout (St Andries)
1.19.12, 8. Remy Vasseur (Dynamica)
1.20.01, 9. Edwin de Jaeger (RKHAV)
1.25.01, 10. Maarten v Sompel (Loven-
degem) 1.31.3. H35: 1Arjan Beije (Del
ta Sport) 1.15.36, 2. Franky Beljaars (Dy
namica) 1.17.03, 3. Wim v Sparrentak
(Dynamica) 1.18.10, 4. Paul Meulebron-
ck (Brugge) 1.19.10, 5. Mare Riemens
(Dynamica) 1.20.08. H50: 1 Willem
Houg (Dordrecht) 1.26.13, 2. Bert Ver-
vaet (St Amansberg) 1 27,14. 3. Rien
Bastiaansen (Rucphen) 1.30.17. H60: 1.
Fons Warrens (Kloosterzande) 1.25.50,
2. Ferdie de Klerk (Scheldesport)
1.35.51, 3. Han Gerritsen (RKHAV)
1.36.12. HRe: 1. Joost Dewaele (Vichte)
1.16.50, 2. Stef Materne (Roteselaar)
1.17.48, 3. Bart de Grove (Wetteren)
1.19.37. Vrouwen DSe: 1 Nadia Claus
(Torhout) 1.29.02, 2. Leonie Ton (Delta
Sport) 1.31.54, 3. Els Bruylandt (Berlare)
1.39.49, 4. Tanja Cleppe (Brugge)
1.40.21, 5. Nicole Constandse (Dynami
ca) 1.44.08. D35: 1. Frederique Ver-
sluys (Zuïdzande) 1.31.25, 2. Joke Anne-
rel (Tollenbeek) 1.32.53, 3. Marianne de
Kok (LPK Lewedorp) 1.33.25. DRe: 1.
Catharina Segers (Gent) 1.33.55, 2.
Andrea Vermote (Eernegem) 1.38.42, 3.
Annette Hey man (Terneuzen) 1.38.47. 5
km, mannen: 1. Rutger Veerman (Aar
denburg) 16.52, 2. Francke Jesper (Kou-
dekerke) 17.14, 3. Erik Cappon (Zuïdzan
de) 17.20, 4. Paul Kingma (Hoek) 17.57,
5. Robin de Vos (Kattendijke) 18.19.
Vrouwen: 1. Therese v.Lare (Sluis)
21.01, 2. Chantal Koole (Zoutelande)
21.49, 3. Diselot Kaijser (Terneuzen)
23.06, 4. Els Roggeman (Brugge) 23.34,
5. Maycke Summeren (Retranchement)
23.42.
f.yiH MV.l.Tn—WKBSW
Eastern Creek (Aus). A1GP. Hoofd
race: 1 Duitsland (Hülkenberg)
1.09.59,957, 2. Nieuw-Zeeland (Reid)
7,613, 3 China (Tung) 26,076, 4. Neder
land (Bleekemoien) 33,702.
14- 9
12- 6
13- 5
HW'24 4
Patrijzen 2
Luctor'88 2
Domburg 2
Clinge2
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Wartburgia 2-Oostka-
pelle 2-1, Stedoco 2-Smerdiek 2-4, Mui
den-Ter Leede 2 3-1, Rijnvogels-Reiger
Boys 0-4, RCL-Jodan Boys 2-0, Buiten-
veldert 2-Rijsoord 1-2.
RCL 15 -36 Rijsoord 14-20
Reiger Boys 14-31 Muiden 12-19
Ter Leede 2 15 -29 Smerdiek 15-16
Rijnvogels 14-26 Stedoco 2 15-10
War1burgia2 15-22 JodanBoys 15-10
Oostkapelle 13-20 Buitenveld. 2 13- 0
Derde klasse: Zierikzee-GJS 1-0, Ste
doco 3-Everstein 1-0, Papendrecht-Peur-
sum 1-2, De Meeuwen-Oostkapelle 2
1-1, WIK-Tricht3-0, Kerkwijk-Wieldrecht
4-5.
13-18
14-17
13-13
14-11
14-17
13- 7
11 -10
12-10
12-10
12- 7
12- 7
Vrouwen, hoofdklasse: Yellow Sox -
Barons 59-57, Den Dungk - JRC Boxtel
52-72, High Five - BC Vlissingen 43-66,
Kimbria - EBBC 45-51 Overgangsklas
se: ELBC - BV Souburg 30-60, Vossen-
berg - ABC 64-51, Schijndel - Agathos
51-54 Eerste klasse: Marathon - Voor
waarts 46-9. Mannen, hoofdklasse:
Tantalus - WSC 87-94 (OT), Bladel - BC
Vlissingen 106-109 (OT), Springfield -
Dunatos 80-82, Den Dungk - JRC Boxtel
67-65, Deurne Pioniers - EBBC 79-89,
Virtus - Barons 63-82 Overgangsklas
se: Barons 2 - Black Eagles 2 80-72,
High Five 2 - OBC 91-49, SVH 2 - BV
Rooi 2 84-73, Vlijmscherp - Jumping Cr
abs 100-77 Eerste klasse: Volharding
- BV Souburg 68-52, Fast 4ward - Aga
thos 2 87-64, Virtus 2 - Biks Shots 64-50.
Tweede klasse: Marathon 2 - Smokkel-
hoek 53-69, Smokkelhoek - Smokkel-
hoek 2 58-37. Jongens U20, eredivi
sie: Rotterdam - Binnenland 56-68, Ro-
wic - Eiffel Towers 70-77, Astronauts -
Den Helder 62-84, Binnenland - Rotter
dam 75-58, De Hoppers - New Stars
79-71, BS Leiden - BC Vlissingen 79-53,
Matrixx Magixx - Landstede 86-67, Ear
ly Bird - Exercitia 82-71, BS Weert - Mos
quito's 60-80. U18, hoofdklasse: BC
Vlissingen - Migliore 66-89, Black Eag
les - Attacus 107-51, Black Eagles 2 -
Tracks 82-99, High Five - Almonte 2
86-64, Waldric - Almonte 3 45-48, Blauw
Wit-EBBC 80-50.
Kwadendamme. Nationale voor
wedstrijden driebanden groot twee
de klasse, eindstanden: 1. Mark Reijn-
ders Oudenbosch 6-10, 0.608, 4, 1.190;
2. Jan Suykerbuyk 3BSD 6-8, 0.531, 5,
0 714; 3, Sam de Kok Steketee Schilders
6-8,0.470,6,0.657 (halve degr); 4. Sjaak
de Visser 3BSD 6-5, 0.451, 5, 0.462 (hal
ve degr); 5. Martin Steketee Steketee
Schilders 6-3, 0.355, 7, 0.462 (halve de
gr.); 6. Jo Boogaert De Kastanje 6-2,
0 392,13,0.595 (degr).
Wissenkerke. Libre-toernooi Grote
Prijs Spuitspleisterspecialïst J. Ma-
thia, eindstanden. A-groep: 1. Jac
ques Feijen, Vlissingen; 2. Peter Zwe-
mer oostkapelle; 3. Ferdinand Impens
Kruiningen; 4 Leen Coppoolse Middel
burg; 5. Jan Beije Wissenkerke; 6. Dirk
Smits Kamperland; 7 Toon Rijnberg
Burgh Haamstede; 8. Ron Verburg Kloe
tinge. B-groep: 1 Dick Schenkel Dom
burg; 2. Erik Francke Grijpskerke; 3.
Henk van Overbeek Vlissinegen; 4. Her-
ber Goudzwaard Burgh Haamstede;
Remko Blok Colijnsplaat.
's-Gravenpolder. Zeeuws kampioen
schap. Hoofdklasse: L. Wilson-D. Kas-
se 0-2; M. Walraven-P. Allaart 1-1; A.
Kousemaker-W. Koppejan 2-0; J. de
Jonge-C. Rijk 2-0; P. Schunselaar-J. van
de Weteringh 0-2; J. de Leeuw-M. Rent
meester 1-1 Promotieklasse: J. Flik-
weert-A. Goudzwaard 2-0; J. Veer-
hoek-J. van Akkeren 2-0; R. Rentmees
ter-P. Blok 2-0; J. van der Hart-R. Duse-
bout 1 -1J. de Wild-J. van Beeck 1 -1N.
Roelofsen-A. Slager 1-1. Eerste klas
se: L. van Schagen-F. Blaas 1-1; J. Kop-
pejan-P. van Nes 1-1; M, Bronke-J. de
Jonge 0-2, E. Frederiks-J. Houmes 1-1;
J. van 't Padje-D. Wattel 1-1. Tweede
klasse: A. Smit-W. van Oppen 1-1; J.
Grim-N. de Winter 0-2; L. Stouten-T.
Wisse 0-2; J. Verstraate-W. Flikweert
2-0; R. Jongejan-J. Poppe 1-1; C. van
EZEEHHBHHHHHHHli
Herenthout (B). Judotoernooi Her
enthout. Prestaties deelnemers Ju
do Goes. Tot 11 jaar, eerste plaat
sen: Jeffrey Toorenaar -30 kg; Daan
Louwman -40 kg.
Goes. Supercross. 65cc KTM Chal
lenge. 1. Ben Watson (Eng), 2. Oliver
Osmaston (Eng), 3. Liam Knight (Eng).
85cc Kleine wielen. Eerste wed
strijd: 1. Marcus-Lee Soper (Handel), 2.
Nathan Watson (Eng), 3. Matthias Ples-
sers (Bel). 2e wedstrijd: 1 Marcus-Lee
Soper, 2. Nathan Watson, 3. Micha-Boy
de Waal (Wijk en Aalburg) Grote wie
len. Eerste wedstrijd: 1. Max Anstie
(Eng), 2. Maikel Bazen (Goes), 3. Arno
van Tienen (Wilbertoord). 2e wed
strijd: 1 Max Anstie, 2 Jordy Tixier
(Fra), 3. Dominique Thury (Fra). Regio-
klasse. 1 Freek Filius (Vlake), 2. John
ny van Eekelen (Goes), 3. Dennis Zoete-
weij (Yerseke) Super regioklasse. 1.
Jeffrey Meurs (Bergschenhoek), 2. Tom
van Loon (Bel), 3. Maurice van Kasteren
(Schijndel). 125cc Nationaal: 1. Ricky
Claus (Bel), 2. Maurice Klijn (Hari-
dinxveld-Giessendam), 3. Maurice van
Kasteren (Schijndel). 5. Dave de Jonge
(Heinkenszand), 6. Mark Boot (Burgh-
Haamstede), 8. Twan van Liere (Kapel
le). 250cc Nationaal: 1. Tom van
Loon (Bel), 2. Peter Mullenberg (Gou
da), 3. Steven Engelen (Huijbergen), 5.
Adriaan de Visser (Wemeldinge).
125cc Internationaal (Dutch Open):
1. Jurgen Wybo (Bel), 2. Ashley Greedy
(Eng), 3. Dustin Pulley (VS), 4. Ludovic
Miot (Fra), 5. Milko Potisek (Fra), 6. Ri-
nus van de Ven (Vlissingen), 14. Casper
Ovaa (Oost-Souburg).
Heikant. Zeeuws kampioenschap
dressuur. Paarden, klasse Z2: 1.
Chantal Nijpjes, Hexagon's Unchained
(Sé-Ros) 66.64%; 2 Jessica Nijpjes,
Hexagon's Replay (Sé-Ros) 66.36%; 3.
Mieke Evertse, Tyara (Oranjezon)
65.59%; 4. Emma de Loof, Lucky Lloyd
(Oranjezon) 65.17%; 5 Chantal Nijpjes,
Hexagon's Ustinov, 64.08%. Z1: 1 Raz
Nitzani, Hexagon's Truman (Oranjezon)
65.74%; 2. Jessica Nijpjes, Utah,
62.06%; 3. Sander Osse, Kashmir
(Weelr.) 59.26%; 4. Janine Commee,
Rols Royce (Paardebloem) 58.24%, 5.
Anneke Phernambucq (Weelr.) 58.24%.
M2: 1. Chantal Nijpjes, U've Got It,
65.50%; 2. Wendy Groeneweg, Udeshi-
ka (Schouwse R.) 62.83%, 3. Mascha
Boone, Doeke (Z-Bev.) 60.50%. M1: 1.
Marie-Annek Buijnooge, Richenelle
(Paardebloem) 64.67%; 2. Miranda We-
ijermans, Ultano H (Gouwe Reyers)
63.17%; 3. Lenny Tange, Roset
(Vrpoonr.) 62.67%; 4. Lisette van de
Broek, Noah (Weelr.) 57.67%. L2: 1. Eve
lien de Kesel, Voulez-Vous (Haringr.)
64.83%; 2. Elna Ridderbos, Unonegro
(Sé-Ros) 63.50%, 3. Pascalle van de
Kraan, Emore (Braanjenhoek) 62.00%;
4. Christian van Dorsselaer, Uje L
(Hulst) 60.67%; 5. Demse Klap, Flinsto-
ne (Vroonr.) 59.66%. Pony's, Z2 cat.
DE: 1. Anne Rien de Dreu, Axtos
(Weelr.) 65.76%. Z1 cat. DE: 1. Anne-
marie Buth, Potter (Schouwse R.)
59.70%. M2 cat. E: 1. Briel de Wilde,
Jaimy B (Zwinr.) 64.33%. M1/M2 cat.
C: 1. Jasmien de Koeyer, Figaro (Hulst)
63.67%. M1 cat. DE: 1. Laura de Vries,
Private Dancer (Scheldestad) 65.83%.
L2 cat. DE: 1. Dominique Nijssen, Cas-
mirah Du Bois (Z-Bev.) 64.33%.
Serooskerke. Dressuur Gouwe
Reyers. Paarden, klasse Z1/M2: 1.
Margreet Walraven, Rinaldo (Weelr.)
63.67%. 2e proef: 1. Arianne Francke,
Silvano, 64.71%. M1: 1. Wanda Verbia
ge, Unicorn (Gouwe Reyers) 184. 2e
proef: 1. Marian van Oyen, Tilona en
Marleen Louwerse, Rio Negro (Sé-Ros)
184. L2: 1. Willeke Janse, Statistique
(Gouwe Reyers) 197. 2e proef: 1. San
dra van de Vreugde. Ushra, 202. L1: 1.
Patricia Reijnhoudt, Vilana (Gouwe
Reyers) 192. 2e proef: 1. Babara Tim
mermans, Charon, 187. Pony's, M1
cat.D: 1 Willeke Janse, Boy (Gouwe
Reyers) 173. 2e proef: Willeke Janse,
Boy. 172. L2 cat. D: 1. Jeanine Nieu-
wenhuis, TDN's Renaldo (Gouwe
Reyers) 190 2e proef: 1Jeanine Nieu-
wenhuis. TDN's Ronaldo. 202 L1 cat.
E: 1 Marieke van Kooten. Orpa (Gouwe
Heyersl 178. 2e proef: 1. Marieke van
Kooten. Orpa. 185
Tweede klasse zuid: Tovaal-Maas-
tricht 12-15. Oemoemenoe Tilburg
33-13, Obelix-Vets 7-12. Stand: Maas
tricht 13-45 (252-143), Oemoemenoe
12-43 (307-139), Haaglanden 12-33
(213-194), RCE/PSV 12-28 (187-171), Rot
terdamse RC 12-28 (167-177), Obelix
12-27 (185-195), Vets 13-27 (234-251),
Sparta 10-26 (205-162), Tovaal 13-20
(205-316), Tilburg 13-12 125-331
Turijn (Ita). Wereldbeker langebaan.
Mannen, 1500m: 1. Fabris (Ita)
1.44,97, 2. Wennemars (Ned) 1.45,06, 3.
Morrison (Can) 1.46,07; 5. Bos (Ned)
1.47,52, 6. Kuipers (Ned) 1.47,71.
B-groep: 1. Groothuis (Ned) 1.47,87, 2.
Tuitert (Ned) 1.48,56, 3. Rukke (Noo)
1.49,84. 5000m: 1. Kramer (Ned)
6.18,31, 2. Verheijen (Ned) 6.18,52,3. Er-
vik (Noo) 6.25,69; 11. De Jong 6.36,82.
B-groep: 1. Wouter Olde Heuvel (Ned)
6.21,33 Ploegachtervolging: 1. Cana
da 3.46,08, 2 Rusland 3.47,86, 3. Italië
3.48,22, 8 Nederland (Ritsma, Remco
Olde Heuvel. Prinsen) 3.52,13. Vrou
wen, 1500m: 1 Wust (Ned) 1.55,01,2.
Friesinger (Dui) 1.56,16, 3. Klassen
(Can) 1.56,38; 6. Van Deutekom (Ned)
1.58,04, 7. Vis (Ned) 1.58,07. B-groep:
1. Voorhuis (Ned) 2.00,37, 2. Hughes
(Can) 2.00,86, 3. Murris (Ned) 2.02,04.
3000m: 1, Sablikova (Tsj) 4.03,88, 2.
Wüst (Ned) 4.04,40, 3. Klassen (Can)
4.05,56; 5. Groenewold (Ned) 4.06,02, 9.
Van Deutekom (Ned) 4.08,63, 12. Vis
4.10,06,15, Smit 4.11,96. Ploegachter
volging: 1. Rusland 3.06,21, 2. Canada
3.06,26, 3. Nederland (Kleinsman, Voor
huis, Cramer) 3.07,36.
Heerenveen. Wereldbeker. Mannen.
500m, A-finale: 1. Eley (GBr) 42,553,
2. Hueng (Dui) 42,637, 3. Serra (Ita)
42,728; 10. Jorrit Oosten, 15. Mogen-
dorff, 21. Roderick Oosten Eerste
1000m, A-finale: 1. Rodigari (Ita)
1.28,953, 2. De Deyne (Bel) 1.29,111, 3.
Kepka (VSt); 10. Jorrit Oosten, 12. Mo-
gendorff, 23. Roderick Oosten Tweede
1000 m, A-finale: 1. Malone (VSt)
1.27.091, 2. Confortola (Ita) 1.27,793, 3.
Silovs (Let) 1.28,329. B-finale: 1. Knoch
(Hon) 1 30,282, 3. Kerstholt (Ned)
1.30,565; 16. Koek, 23. Van der Wart.
1500m, A-finale: 1. Malone (VSt)
2.16,683, 2. Gysel (Bel) 2.16,924, 3 Bed
ford (VSt) 2.17.098, 4. Kértsholt (Ned)
2.17,131; 14. Koek, 25. Van der Wart.
Vrouwen. 500 m. A-finale: 1 Bouvier
(Fra) 45.305, 2. Lindsay (GBr) 45,432, 3.
Fontana (Ita) 45,562; 10. Vos, 14. Wie-
gers, 17- De Schutter. Eerste 1000m,
A-finale: 1 Radanova (Bul) 1.36,080, 2.
Capurso (Ita) 1.36,639, 3. Priebst (Dui)
1.36.747; 9. Vos, 10. Wiegers, 14. De
Schutter. Tweede 1000 m. A-finale:
1. Capurso (Ita) 1.36,870, 2. Zini (Ita)
1.35,164, 3. Priebst (Dui) 1.36,519, 4.
Van Doorn (Ned) 2.16,886); 14. Ter
Mors, 17. Zoutendijk. 1500m, A-fina
le: 1. Bouvier (Fra) 2.27,902, 2. Win-
disch (Oos) 2.27,983, 3. Georgieva (Bul)
2.28,024, 4. Ter Mors (Ned) 2.34,141.
B-finale: 1. Fontana (Ita) 2.32,921, 2.
Van Doorn (Ned) 2.33,749; 15. Zoutend
ijk.
Techendorf (Oos). Grand Prix mara
thon op Weissensee. Mannen: 1.
Zwitser (150 kilometer in 4 uur, 18 minu
ten en 3 seconden), 2. Loy, 3, Van Es, 4.
Heideman, 5. Hoogenboom. Eindklas
sement: 1, Loy 54,1, 2. Helling 52, 3.
Zwitser 51,1, 4. Hoogenboom 43, 5.
Borst 41. Vrouwen: 1. Sterk (100 kilo
meter in 3 uur, 13 minuten en 48 secon
den), 2. Splinter, 3 Meeth Eindklasse
ment: 1 Bekkering 64,2 pnt., 2. Splinter
61,3. Meeth 60.
i.-i.iJiU-J
Arezzo (Ita). Europese Top 12. Vrou
wen, finale: Li Jiao (Ned) - Stefanova
(Ita) 4-1 (11-7 11-9 11-5 10-12 11-4).
Mannen, eerste divisie: TTC Delta
Middelburg-Vice Versa 8-2, Westa
2-Scylla 2 1-9, Bergeyk-Red Stars 7-3
Tweede divisie: Slagvaardig-Pecos 3
7-3, Kluis 2-SAR/Rabobank 7-3, TTCV-
Falco 7-3. Derde divisie: Dord-
recht-TTCM 2 6-4, Holak-Belcrum 5-5,
Rijnsoever-Hilversum 2 7-3. Vrouwen,
tweede divisie: HTC-Treffers 1-9,
Shot'65-US 2 7-3, VDN Salamanders-
SAR 2 3-7, SAR/Rabobank-Westa 2 9-1,
SKF 2-Seta 9-1, JCV-Panningen'74 9-1.
Derde divisie: SAR 3-Tavernie 1-9, De
Sprint-Taverbo/Sabo 2-8. Mannen/
vrouwen, hoofdklasse: Hotak 2-
TTCM 3 5-5, Red Star'58-SAR 2 4-6,
Smash'76-Belcrum 3 1-9. Eerste klas
se: Backhands-Markiezaat 2-8, TTCM 4-
Belcrum 6 6-4, Arnemuiden-Smash'70
5-5, Belcrum 5-Hotak 3 7-3, Arnemuiden
2-Backhands 3 4-6, TCS- OdT 4-6. Twee
de klasse: OdT 2-SAR 3 9-1, Smash'70
2-Smash'76 2 7-3, Arnemuiden 3-Scaldi-
na 7-3, 't Batje-Vice Versa 3 10-0, Bel
crum 7-TTCM 5 9-1, OdT 3-Backhands 4
3-7, Backhands 5-Vice Versa 2 7-3, Tana-
ka 2-Hotak 4 8-2. Jongens, kam-
pioensgroep: TTC Delta Middel-
burg-HBC 2 7-3, HBC-VDN Salamanders
8-2, Shot(S)-ATC 4-6, VTV-Treffers 4-6.
B-klasse: Slagvaardig 2-NTTC 4-6,
FvT-TTCM 3 5-5, Treffers-Noad 8-2,
ATTC-TTCM 2 2-8, Tanaka-Hotak 6-4,
Destatec-OTTC 5-5. C-klasse: Reynae-
rt-Sprint 5-5, Shot 2-Belcrum 2 4-6, Dor-
drecht-Scaldina 4-6.
Tokio (Jap). Vrouwen. Halve fina
les: Hingis (Zwï/2) - Dementjeva
(Rus/3) 6-4 6-3, Ivanovic (Ser/5) - Sjara-
pova (Rus/1) 6-1 0-1 opgave Sjarapova.
Finale: Hingis (Zwi/2) - Ivanovic (Ser/5)
6-46-2.
Vina del Mar (Chl). Mannen. Kwartfi
nales: Arguello (Arg/8) - Berlocq (Arg)
3-6 6-3 7-5, Horna |Per/5) - Andrejev
(Rus) 6-3 6-3, Montanes (Spa/7) - Gonza
lez (Chl/1) 6-3 3-6 6-4, Massu (Chl/3) -
Roitman (Arg/6) 0-6 7-6 (3) 0-0 opgave
Roitman. Halve finales: Horna (Per/5)
- Vassallo (Arg/8) 7-5 6-4, Massu (Chl/3)
- Montanes (Spa/7) 6-1 6-3.
Delray Beach (VSt). Mannen. Kwart
finales: Blake (VSt/1) - Mayer (Dui/5)
6-3 6-4, Malisse (Bel'3) - Garcia-Lopez
(Spa/7) 6-1 6-1, Becker (Dui/4) - Sangui-
netti (Ita) 7-6 (5) 6-3, Spadea (VSl/8) -
Haas (Dui/2) 6-3 2-6 6-4. Halve finales:
Malisse (Bel/3) - Spadea (VSt/8) 6-2 6-2,
Blake (VSt/1- Becker (Dui/4) 6-3 7-6 (7).
Dubbel, halve finales: Auckland/Huss
(GBr/Aus/4) - Coetzee/Wassen (ZAf/Ned
/I) 7-6 (3) 6-1.
Zagreb (Kro). Mannen. Halve fina
les: Baghdatis (Cyp/2) - Peya (Oos) 6-4
6-3, Ljubicic (Kro/1) - Joezjni (Rus/4) 2-6
6-3 7-5. Finale: Baghdatis (Cyp/2) - Lju
bicic (Kro/1) 7-6 (4) 4-6 6-4.
Goes. Jeugdcircuit Janvier Dance-
masters. Poule A: S. de Leeuw-V. Bol
5-5, R. de Haas-F. van Straalen 5-5, R.
de Nood-D. van Elzelingen 6-3, R. de
Haas-S. de Leeuw 6-4, V, Bol-F van
Straalen 6-4, R. de Nood-P. van Hoeve
5-4. Poule D: Y. Kiewiet-D. Peerlings
8-2. W. Geus-R. Sewnath 6-6, S. Hus-
son-R. Tax 11-1. E. Meijers-M Jonker
4-2, E. .Meijers-Y. Kiewiet 5-3, M. Jon-
ker-D. Peerlings 5-4, W Geus-R, Tax
9-3, R. Sewnath-S. Husson 9-4.
Terneuzen. Regiokampioenschap
pen turnen, vierde divisie. Senio
ren: 1. Marjolein Stael (Turnlust)
34,900; 2. Hilde Hamelink (Voorwaarts)
34,600. Junioren: 1. Nena Heesakkers
(STW Alianza-KenK) 34,200; 2. Esther
Bom (VTV) 34,150; 3. Kayleïgh Holtus
(EMM) 34,000. Jeugd: 1. Lotte Swaans
(Dynamo) 34,250; 2. Nathalie Huigen
(EMM) 34,100. Pupillen 2: 1. Natasha
Smits (EMM) 33,050; 2. Emily Knol
(Thor) 31,700; 3. Paula Swart (Atlas)
31,250. Pupillen 1: 1. Sharina Obrie
(EMM) 33,400 Instap 1.Robin Wollrabe
(EMM) 35,000.
Mannen, tweede divisie C: Agon-
Utrecht 4-0, Fusion-Nivoc'68 4-0, Pro-
tos-Sliedrecht Sport 2 3-1, Visade Voor
burg 2-Mytilus 3-1, Woerden-Coolflash/
Ekspalvo 1-3, Briljant/VCV-Touché 4-0.
Promotieklasse B: Kwiek-VVS'92 3-1,
RVC/Libanon 2-Morres/Hulst 4-0, Mikro
Electro/Roosendaal 2-Rowi 3-1. DVO-
Spivo 2 3-1, De Burgst-Phoenix 4-0. Eer
ste klasse D: Voorwaarts-SDC 3-2, IJ-
VC-Mikro Electro/Roosendaal 3 0-4, My-
tilus 2-Gavok 3-1, Sic Pugno-Groene
Ster 2-3, De Burgst 2-Atak'55 2 3-1.
Tweede klasse A: Kwiek 2-Bernisse 2
4-0, Fusion 5-Move4U 0-4, DVO 2-Spirit
3 4-0, Hou Stand 2-DVO 4 1-3, Yum
2-Kwiek 2 0-4, Benevia 4-Yum 2 1-3.
Tweede klasse G: Kwiek 3-VVS'92 2
3-1, De Burgst 3-De Sterre 3-1, Mikro
Electro/Roosendaal 4-Apollo'72 3-1, Mik
ro Electro/Roosendaal 6-Gavok 3 4-0,
Sic Pugno 2-Rowi 2 4-0 Derde klasse
G: Voorwaarts 2-De Kikkers 0-4, Savok-
Scheldesport 2-2, Savok 2-BOK 0-4.
Vrouwen, regiodivisie: Sliedrecht
Sport 2-Triade/VCT 4-0, Benevia-
Morres/Hulst 1-3, Voko-Mikro Electro/
Roosendaal 2 3-1, VOY-Spirit 4-0,
Savok-Sarto 2 3-2, De Burgsl-Rijnmond
2 3-1. Promotieklasse A: Coolflash/
Ekspalvo 2-Nivoc'72 3-2, Kwiek-DVO
1-3, RVC/Libanon-Sliedrecht Sport 3
3-1, Volley Zuid-VOY 2 3-1, WIK/Univé
2-Triade/VCT 3 3-1, VOY 2-WIK/Univé 2
2-3. Eerste klasse A: Kwiek 2-Bernisse
3-1, Volley Zuid 3-Deux In 0-4, Vovero-
Spivo 2 3-1, Hou Stand-Volley Zuid 2
1-3, Berkel-Move4U 3-1. Eerste klasse
D: Mytilus-Morres/Hulst 2 0-4, Sic
Pugno 2-BOK 4-0, IJVC-Zuvo 2 0-4, Ardi-
to-Goirle 3-1, Smash'75-Triade/VCT 4
4-0. Tweede klasse F: Voorwaarts-
Mikro Electro/Roosendaal 4 2-2, Savok
2-Mikro Electro/Roosendaal 3 1-3, IJVC
2-Ardito 2 3-1, De Sterre-VVR 3-1 Der
de klasse G: Mytilus 2-Morres/Hulst 3
0-4, Savok 4-BOK 2 0-4, Scheldesport-
Mytilus 2 4-0.
Mannen Bond, derde klasse: Naya-
de-DZT 7-6; Alkemade-Rotterdam 9-5;
PSV 2-GZCDonk 2 8-4; Hieronymus-
Vlaardingen 2 5-8; De Schelde-Arethusa
7-6; Hellasglana-De Meer 9-3. District,
eerste klasse: Hellasglana 2-De Storm
vogel 3-6. Derde klasse: De Schelde
2-Platella 10-7; Dio 2-De Ganze 15-2.
Vierde klasse: De Bruinvis-De Zuid
westhoek 2 6-3. Mannenjeugd: De
Schelde-SBC2000 3-3; De Vennen-De
Stormvogel 9-5. Pupillen: De Schelde
A-SBC2000 B 18-0. Vrouwen, eerste
klasse: De Schelde-Nayade 4-5. Derde
klasse: SWNZ 2-De Ganze 5-4
|Wi H fffüfflïWMMÜ
Hoogstraten (Bel). Superprestige,
zevende wedstrijd. 1. Nys 59.39, 2.
Groenendaal, 3. De Knegt 0.10; 8. Al
0.47,13. Nijland 1.24, 17, Van Gils 1.51,
27. Mutsaars 4.47.
Lille (Bel). Krawatencross, Gazet
van Antwerpen Trofee. 1. Nys (Bel)
59.14, 2. Groenendaal (Ned) 0.02, 3. De
Knegt (Ned) 0.16; 11. Al 1.17, 12. Van
Gils 1.21, 16. Nijland 2.13, 19. Boom
3.04.
Eerste klasse G: All Ready-Kinderdijk
14-14. Vierde klasse K: Zevenber
gen-Atlas 11-13, KVK-Blauw Wit 13-14.
Kapelle. Gecombineerde Speedo-
wedstrijd. Mannen, 100 vrij min. 5:
1. Pedro Mol (STV) 1:15.42. 400 vrij
min. 6: 1. Lennard Breel (STV) 5:34.23.
100 rug min. 5: 1. Pedro Mol (STV)
1:25.32. 100 rug min. 3 en 4: 1. Wou
ter Stap (STV) 1:34.42. 100 school
min. 6: 1. Lennard Breel (STV) 1:34.73.
50 vlinder min. 3 en 4: 1. Casper
Zwier (OND) 44.59. 100 vlinder min.
6: 1. Joost Gevaert (BEV) 1:26.81. 200
wissel min. 5: 1. Pedro Mol (STV)
3:03.99. Vrouwen, 100 vrij min. 5: 1.
Romy Hoogendijk (OND) 1:14.67. 100
rug min. 5:1. Romy Hoogendijk (OND)
1:22.29. 100 rug min. 3 en 4: 1. Demi
van der Werf (STV) 1:38.76. 50 vlinder
min. 3 en 4: 1. Manon Kloosterman
(BEV) 44.94. 200 wissel min. 5: 1.
Romy Hoogendijk (OND) 2:55.91.
Terneuzen. Gecombineerde Spee-
do-wedstrijd. Mannen, 100 vrij min.
5: 1. Björn Scherbeijn (ZVS) 1:15.04.
400 vrij min. 6: 1. Diego De Meyer
(BRU) 5:59.11 100 rug min. 5: 1. Björn
Scherbeijn (ZVS) 1:21.84.100 rug min.
3 en 4: 1. Enrique van Opdurp (ZVS)
1:45.94. 100 school min. 6: 1. Sjoerd
van de Poele (ZCK) 1:36.67. 50 vlinder
min. 3 en 4: 1. Enrique van Opdurp
(ZVS) 57,53. 100 vlinder min. 6: 1.
Sjoerd van de Poele (ZCK) 1:29.99. 200
wissel min. 5: 1. Björn Scherbeijn
(ZVS) 3:01 34. Vrouwen, 100 vrij min.
5: 1. Sophie Bonte (ZCK) 1:15.55. 100
rug min. 5: 1. Sophie Bonte (ZCK)
1:24.74. 100 rug min. 3 en 4: 1 Chëri-
da Dieleman (ZCK) 1:43.57 50 vlinder
min. 3 en 4:1. Cherida Dieleman (ZCK)
46.57 200 wissel min. 5: 1. Larissa
Gelderland (ZCK) 3:05.14
Ajax - Feyenoord 4-1 (3-1). 20 Sneij-
der 1-0, 32. Sneijder 2-0, 34. De Mul 3-0,
42. Charisteas 3-1, 87. Sneijder 4-1
Scheidsrechter; Van Egmond. Gele
kaart: Emanuelson, Davids (Ajax),
Greene (Feyenoord). Toeschouwers:
50.000.
Ajax: Stekelenburg; Ogararu, Heitinga,
Vermaelen en Emanuelson (61. Linden-
bergh); Gabri, Sneijder en Davids; De
Mul (86. Rosales), Babel en Leonardo
(73. Perez).
Feyenoord: Timmer; Greene (71Caste-
len), Lucius, Vlaar en Bahia; Buijs,
Schreuder (46. Derijck) en De Guzman;
Vincken, Charisteas en Huysegems (77.
Van Hooijdonk),
PSV - AZ 2-3 (1-0). 20. Farfan 1-0, 50.
Dembélé 1-1, 62. Jenner 1-2, 65. Cocu
2-2, 88. Koevermans 2-3. Scheidsrech
ter: Braamhaar. Gele kaart: Donk, De
Zeeuw. Steinsson (AZ). Toeschouwers:
34.000.
PSV: Gomes; Kromkamp. Alex (89. Klui
ven), Da Costa (56. Alcides) en Salcido;
Culina (77. Vayrynen), Mendez. Simons
en Cocu; Farfan en Koné.
AZ: Sinouh; Steinsson. Donk (46. Jen
ner), Jaliens en De Cler; De Zeeuw, Men-
des da Silva, Martens (71. Koevermans)
en Opdam (46. Boukhari); Arveladze en
Dembele.
Sparta - Roda JC 2-2 (0-1). 6. Bodor
0-1, 52. Polak 1-1 (strafschop), 60. Lo
pes 2-1, 78. Oper 2-2. Scheidsrechter:
Haverkon. Gele kaart: Sibum, Lacham-
bre, Cissé, De Jong. (Roda JC). Toe
schouwers: 9750.
Sparta: Wapenaar; De Roover, Olfers,
Gudde en Polak; Van Bueren, Rose en
Moreno Freire (46 Medunjanin); Vlug,
Lopes en Oost (46. Krohn Dehli).
Roda JC: Castro; De Fauw, Senden (63.
De Jong), Kah en Lachambre; Sibum
(63. Vandamme), Meeuwis en Bodor;
Cissé, Oper en Ramzi.
ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
(1-1). 17. Caluwé 0-1, 34. Hoogendorp
1-1. Scheidsrechter: Wegereef. Gele
kaart: Saavedra, Delorge (ADO Den
Haag), Somers (FC Utrecht). Toeschou
wers: 7160.
ADO Den Haag: Wagenaar (18, Van
Nieuwdorp); Bakkati, Saavedra, Bodde
en Tininho; Kolk, Schwiebbe (76. Elia).
Hakansson en Delorge; Mols (72. De
Vries) en Hoogendorp.
FC Utrecht: Vorm; Van 8uuren,
Dickoh, Broerse en Pieters, Caluwé (80.
De Jong), Van Dijk, Kopteff en Somers
(80. Loval); Boussaboun en Rossini (69.
Nelisse).
Excelsior - FC Twente 1-2 (1-2J
El Ahmadi 0-1, 34. Voskamp 1-1
N'Kufo 1-2. Scheidsrechter: Van
hem. Gele kaart: Van Dieren, Slory
celsior), Engelaar (FC Twente)
schouwers: 3000.
Excelsior: Zwarthoed; Bandjar,
Nieuwstadt, Jansen (62. Drost) enZ.
Bruins, Van Dieren en Simr (f
Slory, Voskamp en Rojer (82 Steuij.
FC Twente: Boschker (36.
Wellenberg, Wielaert, Zomer en r.
bach; El Ahmadi, Aissati en Engel:
Bakircioglu (74. Brama), N'Kufo en'
ma (87. Bakkal).
NAC Breda - RKC Waalwijk;
(1-1). 27. Salmon 1-0, 30. Berger
73. Salmon 2-1. Scheidsrechter I
Dongen. Rode kaart. 88. Hans Mv
(RKC). Gele kaart: Salmon (NAC Bic
Teixeira, Garcia, Sektioui (RKC W
wijk). Toeschouwers: 14.760.
NAC Breda: Zoetebier; Stam, Zwü
wijk. Van Gessel, Mtiliga; De
Slot, Zonneveld; Dïba (90. Petól.
mon, Rigters.
RKC Waalwijk: Wevers; Dustleyï
der (72. Hans Mulder), Koenders.T»
ra, Van Haaren; Obodai, Berger |8Z
dia), Vertonghen; Garcia. Van de;
(60. Sektioui). Van den Bergh.
Ajax
AZ
FC Twente
Feyenoord
Heerenveen
NAC
RodaJC
Vitesse
NEC
Groningen
FC Utrecht
Sparta
Heracles
Willem II
Excelsior
ADO Den Haag
RKC
23 18
23 16
23 15
23 14
23 13
23 11
23 10
5 3
4 47 5B
7 42 i(
8 37 41
8 35 31
23 9 6 8 33 2
23 9 4 10 31
23 8 7 8 31 2<
23 9 4 10 31 I
23 8 6 9 30 2S
23 8 2 13 26 28
23 4 7 12
23 5 3 15 18 23
23 4 4 15 16 29-
23 3 5 15 14 23'
23 2 7 14 13 19
Programma, 09-02: Excelsior -
ningen; 10-02: Heerenveen
Roda JC - NEC, AZ - Willem II,!
Waalwijk - Heracles Almelo; 11-
Twente - Feyenoord, ADO Den Hsj;
Ajax, Utrecht - NAC, Sparta - PSV.
Eerste divisie, 09-02: Veencfc
MVV. Omniworld - Volendam, Sla
vogels/Telstar - Emmen, DordrecH.
Haarlem. Zwolle - Helmond Sport,Es
hoven - Go Ahead Eagles, AGO'»
TOP Oss, Den Bosch - Graafschap,!
tuna Sittard - Cambuur Leeuwa;:
VVV-Venlo - RBC Roosendaal.
- NEC 1-1 (0-0). 53. Beerens
0-1, 74. Junker 1-1- Scheidsrechter: Alia-
erts (Bel). Gele kaart. Janssen, Sansoni
(Vitesse), Barreto, Olsson, Snoyl (NEC).
Toeschouwers: 21.200.
Vitesse: Velthuizen; Verhaegh,
Sprockel, Knol en Due; Kaya (66. Hersi),
Sansoni, Janssen en Pryor (66. Esajas);
Lazovic en Junker.
NEC: Babos. Nalbantoglu (42. Snoyl),
Wisgerhof. Otten en Olsson; Pothuizen,
Kivuvu en Barreto; Denneboom, Hol
man en Beerens (75. Niedzielan).
Heracles - Willem II 2-2 (0-1). 30.
Boutahar 0-1, 80. Tanghe 1-1, 90. Im-
schoot 1-2 (strafschop). 90. Everton 2-2.
Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart:
Janse, Kargbo, Hadouïr (Willem II). Toe
schouwers: 8.500.
Heracles: Pieckenhagen; Boakye,
Maas, Wuytens (65. Höcher) en Klavan;
Tanghe, De Vries, Quansah (57. Glusce-
vic) en Schilder; Everton en Friend.
Willem II: Aerts; Wau, Baelum, Hill en
Janse; Kargbo, Boutahar (73. Imschoot)
en Van der Struijk; Hadouir (87, Nieuw-
endaal), Cristiano (65. Poepon) en Bob-
BUITENLANDS VOETBAL
Eredivisie
Alves
N'Kufo
Koevermans
Lazovic
Farfan
Sneijder
Arveladze
Huntelaar
Koné
Nevland
Bakircioglu
Eerste divisie
Powel
Lopes
Kolder
Danny Guijt
Van Beukering
Ars
Martha
Holwijn
Bizimana
Ter Heide
Bossman
MacDonald
Gommans
Vitesse
PSV
AZ
PSV
Groningen
Twente
Graafschap
Dordrecht
Veendam
RBC
Graafschap
GA Eagles
RBC
Storm v./T.
Veendam
AGOVV
Stormv./T.
AGOVV
MVV
Vreugde bij Peter Loevenkrands en Lincoln (rechts) van Schalke'i
na het doelpunt van Loevenkrands tegen Werder Bremen.
foto Morris Mac Matzen/Ri
BELGIE
Gent - Lokeren 3-1, Lierse - Z-Waregem
1-0, Bergen - Germinal B 1-0, Ander-
lecht - Westerlo 1-0, Roeselare - Moes-
kroen 2-1, Cercle B - Charleroi 0-0,
St.Truiden - FCBrussels 2-2, Standard L
- RC Genk 2-1. Stand: Anderlecht
20-46, RC Genk 20-44, Standard L 20-40,
Gent 20-40, Brugge 20-35, Roeselare
20-30, Charleroi 20-30, Westerlo 20-28,
St.Truiden 20-24, Germinal B 20-24, Cer
cle B 20-22, Z-Waregem 20-22, FCBrus
sels 20-21, Bergen 20-20, Lokeren
20-19, Moeskroen 20-19, Beveren 20-17,
Lierse 20-12.
DUITSLAND
Hertha BSC - HSV 2-1, Wolfsburg - Le-
verkusen 3-2, Bielefeld - Borussia M
0-2, Frankfurt - Mainz 05 0-0, Alemannia
- Hannover96 1-4, E. Cottbus - Bochum
0-0, Bremen - Schalke 04 0-2, Dortmund
-Stuttgart 0-1.
Stand: Schalke 04 20-45, Bremen
20-42, Stuttgart 20-38, Bayern M. 20-34,
Hertha BSC 20-33, Nurnberg 20-30, Le-
verkusen 20-28, Hannover96 20-26,
Dortmund 20-25, Bielefeld 20-23, Wolfs
burg 20-23, E. Cottbus 20-22, Frankfurt
20-22, Bochum 20-20, Alemannia 20-19,
Borussia M 20-19, Mainz 05 20-18, HSV
20-15.
ENGELAND
Liverpool - Everton 0-0, Aston V. - West
Ham 1-0, Blackburn - Sheffield 2-1,
Charlton - Chelsea 0-1, Fulham - New
castle 2-1, Man. City - Reading FC 0-2,
Watford FC - Bolton 0-1, Wigan Athl -
Portsmouth 1-0, Middlesb. - Arsenal
1-1, Tottenham - Man.United 0-4
Stand: Man.United 26-63, Chelsea
26-57, Liverpool 26-50, Arsenal 25-46,
Bolton 26-44, Reading FC 26-40,
Portsmouth 26-38, Everton 25-36, Black
burn 26-34 Tottenham 25-33, Newcastle
26-33, Middlesb. 26-32, Aston V, 26-32,
Fulham 26-32, Man. City 25-30, Shef
field 26-27, Wigan Athl 25-25, West
Ham 26-20, Charlton 26-20, Watford FC
25-15.
FRANKRIJK
Lille - Nantes 0-0, Valencienn - Lens 1-3,
Lorient - Le Mans 2-1, Monaco - Auxer-
re 2-1, Nancy-Toulouse 2-1, Nice - Bor
deaux 2-1, St.Etienne - Sedan 1-2, So-
chaux - Rennes 0-0, Troyes - Lyon 1-0.
Stand: Lyon 23-51, Lens 23-40. Lille
23-39, Marseille 22-36, Sochaux 23-36,
St.Etienne 23 35, Lorient 23-34. Nancy
23-33, Bordeaux 23-33, Rennes 23-32,
Toulouse 23-32, Le Mans 23-31, Mo
naco 23-29, Auxerre 23-29, Valencif
23-25, Troyes 23-24, Paris SG 22-
Nantes 23-21Nice 23-20, Sedan 23-1
ITALIE
Afgelopen weekeinde werd er op i
van de Italiaanse voetbalbond niet'
voetbald en ook de oefenduels van
nationale teams gaan komende w
niet door. Dit is het gevolg van de do
lijke veldslag tussen hooligans en de
litie die vrijdagavond plaatsvond op
cilië.
PORTUGAL
Porto - Estrela Am 0-1, Sporting - Na:
nal 5-1, Naval - Academica 0-1, Setu
- Belenenses 0-1, Maritimo - Ferif
1-1, Beira Mar - Leiria 1-0.
Stand: Porto 17-40, Sporting 17
Benfica 17-36, Braga 16-25, Leiria 17
Ferreira 17-25, Nacional 17-24, Ni
17-24, Belenenses 17-24, Mariti
17-24, Estrela Am 17-20, Boavista 1/
Academica 17-16, Beira Mar 17-12, S
bal 17-12. Aves 16-9.
SCHOTLAND
Scottish Cup, achtste finales: H
enian - Gretna 3-1, Deveronvale
trick T. 0-1, Queen of South - Cowc
beath 2-0, Dunfermline - Hearts
Falkirk - StJohnstone 0-3, Inverness
- Dundee United 1-0. Motherwell -7
ton 2-0, Livingston - Celtic 1-4. Kwai
nales: 24 en 25 februari.
SPANJE
Espanyol - Zaragoza 1-2, Deporln
Mallorca 1-0, Valencia - At. Madrid
Celta - Gimnastic 1 -1Recreativo - Vi
real 2-1, Sevilla - Sociedad 0-0, Bilb
Betis 1-2, Santander - Getafe 1-0, R
drid - Levante 0-1, Osasuna - Bareel
0-0. Stand: Barcelona 21-43, Se1
21-42, Valencia 21-39, R. Madrid 21
At. Madrid 21-36, Zaragoza 21-35,
creativo 21-33, Getafe 21-32, Santar
21-29, Villarreal 21-29, Osasuna 2C
Espanyol 21-26, Deportivo 21-26, E
21-24, Mallorca 21-23, Bilbao 21-22,
ta 21-22, Levante 21-22, Socie
21-14, Gimnastic 21-13.
TURKIJE
Konyaspor - Denizlisp. 5-1, Antalya-
karyasp. 1-0, Manisaspor - Trabzon
Sivasspor - Rizespor 1-0, Ankarasp
Ankaragucu 1-0, Bursa - Erciyssp.
Gaziantep. - Besiktas 0-0, Kayseris
Galatasar. 0-0, Stand aan kop: Fe
bahce 19-41, Galatasar. 19-34.