fZC niet opnemen Corné Vader Sr Gebeurtenissen deel je op maandag 5 februari 2007 ld) Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Verdrietig na het overlijden van Piet Louwerse wens ik Marijke, mijn goede vriend Jan-Leendert en Evert Ba bette heel veel sterkte en liefde toe, ook in gebed denk ik aan jullie. Jos Melse Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve, vriendelijke en behulpzame buurman Piet Louwerse Wij wensen Marijke, Jan-Leendert, Evert en Babette veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie A. de Visser Familie A. Maljaars Familie L. Castelijns Familie W. Verhage Henk en Astrid Tosca en Ringer Meerman Danny en Andrea Familie C. Corbijn Familie J. Mol Familie M. Jobse Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart i Na een moedig gedragen ernstige ziekte is uit onze j familiekring weggenomen onze zus, schoonzus en j tante Jessie Neele-Tierie in de leeftijd van 55 jaar. Cora en Piet Hart Maurice en Monique Mariska Rianne en Cor Stijn Jan en Ineke Tierie Mariët en Joris Gert-Jan en Tirza Kaylynn Hans en Nel Tierie Lisette en Martin Marja en Ramon Nieuwerkerk, 2 februari 2007 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve buurvrouw Jessie Wij wensen Banus, Martijn, Steven, Nelleke en verdere familie heel veel sterkte toe bij zo'n groot verlies. Bert en Nanny Scheele en kinderen Maurice en Virginie de Looze en kinderen Willem en Jannie Goudzwaard en kinderen Hr. van deWeijde Harry en Bianca Boone Algemene kennisgeving Joop Deij Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze broer Joop Deij. Joop is slechts 57 jaar oud geworden. Joop koos er voor om op zijn eigen manier door het leven te gaan. We zullen hem missen. Hij is inmiddels in besloten kring gecremeerd. Namens de broers en zussen van Joop Brasschaat: Peter, Marianne, Sabine en Vanessa Bianca 3 Axel: Frank en Mireille Temeuzen: Alwin, Dian en Kirsten Temeuzen: Lilian, Paul, Sanne en Marijn Temeuzen: Rinie en Jeanine Axel: Miranda en Peter Correspondentieadres: Fam. De Kort Saffierdreef 3 4533 AN Temeuzen Temeuzen, 5 februari 2007 "eindelijk rust" Wij zijn blij dat het snel ging Maar we zullen hem verschrikkelijk missen. Op zaterdag 3 februari 2007 overleed Henk Wakkee Mijn man, mijn maatje, onze pa Liesbeth Martine Mischa, Ingrid en Djairo Petra Jeton Kanjer Capelweg23 4325 BS Renesse De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Diepbedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Tona Lucretia Moerdijk-Hartog in de leeftijd van 59 jaar. Krabbendijke: W. Moerdijk Krabbendijke: Marco en Williëtte Stephanie, Jennifer, Raymond Krabbendijke: David en Christa Riclc, Dani Sint Annaland: Leonard en Claudia Merijn, Nathan, Lowie Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. 3 februari 2007 Doelstraat 6 4413 BH Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar woensdag 7 februari van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 8 februari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk nog gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd ben je van ons heengegaan. Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve pa en opa Adriaan Adriaanse Ad Op de leeftijd van 68 jaar. Wil Adriaanse-van de Velde Ronald en Andrea Midas, Jochem Jeroen en Cora Lars, Myrthe 2 februari 2007 J.I. Sandersestraat82 4388 EG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 februari van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de rouw dienst worden gehouden. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Na een jarenlange vriendschap hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van Ad Adriaanse We wensen Wil, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bertusen Chris CeesenTruus Joop en Ineke Verdrietig maar met dankbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve buurman Ad Adriaanse We zullen hem missen. Wij wensen Wil, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hansen Jenny Rob Desirée Natascha en Paul Maurice Oost-Souburg, 2 februari 2007 samen zijn, samen lachen samen huilen samen reizen samen boodschappen doen samen naar de Woelige Werf nu nooit meer samen. Vrij plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa en opi Johannes Gilles den Exter Hans in de leeftijd van 71 jaar Middelburg: J. den Exter-den Hollander Westkapelle: Henk en Jeanne Gonny en Yves Robby en Wendy Nina Devin Nw en St. Joosland: Jacqueline en Bram Vlissingen, 2 februari 2007 Biesbosstraat 64 4335 VP Middelburg Mijn man is opgebaard in rouwcentrum Swerf-Rust, L. Stommesweg 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 7 februari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden bereikte ons het bericht dat oud-collega Rinus Mieras (de kapper) is overleden. Wij wensen Riet en de familie veel sterkte toe. Personeel Garage Kerckhaert Terneuzen Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot onze grote droefheid van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Louisa de Boevere weduwe van Cyriel van Renterghem geboren te Biervliet op 6 oktober 1930 overleden te Temeuzen op 3 februari 2007. Biervliet: Emmy en Carlo van Craenenbroeck-van Renterghem Sebastiaan Youri en Selena Amersfoort: Omer van Renterghem Wilma Roos Damiao Arlinde Hoek: Theo van Renterghem Breskens: Marnix Björn Sharona Correspondentieadres: Oudestad 15 4521 BH Biervliet Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 februari 2007 om 16.30 uur in het mortuarium van het ziekenhuis "De I-lonte "teTerneuzen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 8 februari 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet waar na de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. U kunt de familie condoleren in hotel "De Gentsche Poort" te Biervliet na de uitvaart. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 3 februari jl. werden we in kennis gesteld van het s overlijden van de oud-secretaris-penningmeester van j de Prov. Bond Zeeland KNF (nu KNHS) de heer A.P. de Hullu Bram de Hullu was tot 1995 16 jaar in functie en dra ger van het Bonds ereteken met Kroon van de KNF. Hij heeft grote verdiensten gehad voor de paarden sport in Zeeland en daarbuiten. We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens bestuur en leden van de KNHS Regio Zeeland, L.Q. Phemambucq, voorzitter K.L. v.d. Werve, secr.-penningmeester jl. vrijdag 2 februari is overleden Ger van Leeuwen-Kelder Veel jaren woonde zij in onze straat. Ons meeleven gaat uit naar haar man en (klein)kinderen. Alle bewoners van de Middenstraat 's-Gravenpolder, februari 2007 Onverwacht is overleden de heer C.Th. Wolders oud-directeur "Wasserij Zeeland" op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: A. van den Berge-Wolders en kinderen Ossendrecht, 1-2-2007 II ne faut pas pleurer Que cela n'est plus II faut se réjouir Que cela aitété Yourcenar Met verdriet èn dankbaarheid hebben we moeten losla ten, mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Veere Dr. Bernard Jan Looij Huisarts in ruste 8 Rotterdam, 7 april 1922 t Middelburg, 3 februari 2007 Riek Looij-Holl Bert-Jan en Karin Guus en Wil Frederique en Guus Hanne en alle kleinkinderen 'Jorishofje' Oude Bosweg 5,4351NC Veere Bert is thuis. U bent welkom om afscheid te nemen op dinsdag en woensdag a.s. tussen 15.00 en 17.00 uur op het 'Jorishofje'. De bijeenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 8 februari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Geen rouwkleding. Een gift t.n.v. Alzheimer Nederland, Bunnik, Giro 2502 wordt op prijsgesteld. BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondig ziekbed is rustig en vreedzaam overleden mijn lieve moeder en oma Martha Georgina de Back-Witterick Aardenburg, 31 december 1921 t Terneuzen, 2 februari 2007 Amsterdam: Fam. de Back-Lotz Tokio: Fam. de Back-Matsumoto Oostburg, verzorgingscentrum "De Burght" Correspondentieadres: Anna Spenglerstraat 116 1054 NM Amsterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 7 februari om 11.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTernezuen. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Furstenwolde/Spree (Did.), 24 november 1920 Je hebt je strijd gestreden Je hebt het moedig gedaan Wij hebben niet kunnen begrijpen hoe je hebt geleden en voelen wat je hebt doorstaan Geheel onverwachts is overleden onze lieve moeder, oma en omaatje Ursula Erna Erika Ots-Beckmann Vlissingen, 2 februari 2007 Koudekerke" Louis en Ina Ols Amsterdam: Bea Ots Vlissingen: Angela en Helmut Maaike Middelburg: Carina en Raimond Met dank voorde liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "TerReede". Correspondentiead res L.P.P.H. Ots Keiweg 20 4371 MX Koudekerke Er is gelegenheid tof afscheid nemen op woensdag 7 februari van 13.00 tof 13.15 uur in de aula van net crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 1 3.15 uur de crematieplech tigheid plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn avond gaat vallen 't wordt kil om me heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat is misgegaan. Maar kom in mijn nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie me troosten voor de laatste keer. Gauthier Verdrietig om haar heengaan, maar met een dank bare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze lieve ma, oma en omi Jacomina Davina Mol-van der Werf sinds 6 januari 1997 weduwe van Nico Mol 2 januari 1919, t 2,februari 2007, Ouwerkerk Zierikzee Zierikzee, Henny Linders-Mol Bart Linders Monique en Ton Madelein, Jens Zierikzee, Anton Mol Anneke Mol-Jochems Lee en Eline Minoe Gouda, Leen Mol Ineke Mol-Berrevoets Nadine en Johan Jochem en Nancy Zierikzee, Allévo Borrendamme Correspondentieadres: Rodedorp 2 4301 HV Zierikzee De crematie zal in familiekl ing plaatsvinden. Wij zijn alle medewerkenden van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht voorma, oma en omi. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn zuster, schoonzuster en onze tante J.D. Mol-van der Werf P.K. van der Werf A. van Toledo Neven en nichten 't Verlies ïvcrs er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee in haar stil verdriet. I Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth Simons sinds 1 december 1998 weduwe van Fran£ois Pieter van de Velde in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: F.E. van de Vrede-van de Velde J. van de Vrede Jeanine en Peter - Job, Jozefien Frank en Isabelle - Tom, Maurits J.C. van de Velde (in herinnering) Terneuzen: E.L. van de Velde-Cracau J. Dekker Francis en Silvia - Janiek Nathalie en Hans - Madeion Terneuzen, 2 februari 2007 Corr.adres: Fam. van de Vrede Frans Halslaan 29,4532 HA Terneuzen Maandag 5 februari is er van 19.00 - 19.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaart centrum "De RidderHughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van "TerSchorre" voorde liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Jacoba Cathalina de Koeijer sinds 5 juni 2001 weduwe van Joh. van Es in de leeftijd van 98 jaar. Yerseke: Ina en Wint Nieuwenhuize-van Es Jan Willem en Marieke Wouter, Joia, Merlijn Diana en Gijs Jayne Rilland: Lia en Piet Wiskerke-van Es Erwin en Linda Bas Michel en Mickaëlle Dion Yerseke, 3 februari 2007 Zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Stokvisstraat 6 4401 EG Yerseke Wij danken het personeel van zorgcentrum "Vredelustvoorde liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt woensdag 7 februari om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster Jacoba Cathalina van Es-de Koeijer Yerseke: Korrie en Koos Kapelle: Dina en Kees Yerseke: Wies en Lien Yerseke. 3 februari 2007 Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven m het overlijden van mijn man en mijn vader Joop Blatter willen wij u hartelijk danken. Vlissingen: Ank Blatter Nijmegen: Pascal Blatter Februari 2007 de. Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563 CBF Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. fllensen Een initiatief van Provinciale

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32