Voorproefje voor snelle cross Beslissend duel schakers HWP erneuzen moet eduld hebben Christiaan Boon twijfelgeval na charge op training Trainer Van de Griek stapt op bij Krabbendijke oek blijft zich op ipklassering richten Shorttrackers op dreef 'arming-up trekt al volle tribunes in Zeelandhallen uitslagen w agenda Atleten op jacht naar record in Cadzand zaterdag 3 februari 2007 van onze sportredactie GOES - Tijdens de laatste trai ning voor de derby tegen Kloe- tinge ging het er bij SSV'65 pit tig aan toe. Dat is wat een trai ner graag ziet, alleen was Marco Groeneveld niet zo gelukkig met één van de laatste acties. Christi aan Boon werd met een harde tackle langs achteren het scoren belet, maar is door een enkel blessure nu wel een twijfelgeval voor het duel van vandaag. Mocht Boon niet kunnen spelen, dan komt het aantal afwezigen bij de Goese ploeg op drie. Jor- den Takiddine liep afgelopen za terdag in het uitduel met Spa kenburg een zware enkelblessu re op. Onderzoek wees uit dat de aanvaller enkele scheurtjes in het gewricht heeft. Robert Stols moet naar een open dag voor zijn nieuwe opleiding. Linksback Mansour Gader keert wel terug in de selectie. Het eerste duel tussen SSV'65 en Kloetinge eindigde dit sei zoen zonder doelpunten. Het ver schil tussen de twee rivalen be draagt acht punten. „Wij moe ten spelen om te winnen", zegt Groeneveld. „Als we op dezelf de manier verder gaan als de af gelopen weken, dan kan dat ook. Met de eerste overwinning van dit seizoen zouden we de aansluiting kunnen vinden en daarna op zoek naar meer. We blijven reëel, maar omdat we binnenkort ook thuis tegen Ajax en Huizen spelen, is dit wel een belangrijke periode." Kloetinge moet het stellen zon der Joffrey Geldof en Benjamin Verwest. Beide verdedigers zijn geschorst. De ploeg verloor niet één van de oefenduels tijdens de winterstop. „We zijn klaar voor de tweede competitiehelft", zegt middenvelder Niels Kole. Dat moet ook wel, want Kloetin ge staat in de gevarenzone en moet van de nog twaalf resteren- de wedstrijden er zeker vijf win nen. Vandaag staat tegen rode lantaarndrager SSV'65 meteen al een cruciaal duel op het pro gramma. „Het is een speciale wedstrijd", beseft Kole. „En dat brengt extra druk met zich mee, maar dat hoort erbij." Meeste duels zonder zege SSV'65 is dit seizoen al 14 op eenvolgende duels in de hoofd klasse zonder overwinning. Dat is geen Zeeuws record. Dat is in handen van Oostkapelle en Veere met een serie van 20 wedstrijden zonder zege. Kloetinge, vandaag de tegenstander van SSV'65, is momenteel 7 duels op rij zonder winst. duels club seizoen 20 Oostkapelle 1986/1987 20 Veere 1996/1997 14* SSV'65 2006/2007 11 Hoek 1992/1993 10 AZW 1966/1967 10 De Meeuwen 1969/1970 10 Kloetinge 2003/2004 *serie nog niet afgelopen HEERENVEEN - De Nederland se shorttrackers hebben op de eerste dag van de wereldbeker wedstrijden in Heerenveen op di verse afstanden de herkansin gen weten te vermijden. Niels Kerstholt en Rudy Koek lukten dat op de 1500 en 1000 meter. Bij de vrouwen kwalifi ceerden Annita van Doom en Jo- rien ter Mors zich rechtstreeks voor een vervolg in het hoofd toernooi van de 1500 meter. Op de 1000 meter plaatsten zich bij de vrouwen Van Doom, Maaike Vos en Ellen Wiegers. voor de kwartfinales. Bij de mannen sloot Jorrit Oosten zich aan bij Kerstholt en Koek. Op de 500 meter haalde alleen Tho mas Mogendorff direct de kwart finales. vviood zeeuws Vlaanderen ■Frits Bakker ;S - Voor een Franse stunt- met veel lef had de baan al geheimen meer. Rinus van ,en had een feilloze war- r-up en Danny Minnaard afgerekend op een roekelo- art. De eerste dag van de Su- toss in Goes gaf gister- !(I een voorproefje te zien wat een avond vol spekta- dooft te worden. motorcrossers uit tien lan- «rordt vanavond in de ver- wde Zeelandhallen gestre- am de open Nederlandse ti- De meest begeerde trofee te blinken voor de kopstuk van de indoorcross. Rinus ie Ven testte gisteren al wat zijn concurrenten met een ■plaagstoot. Fransman die won (Milko iek), is een snelle jongen", e hij nuchter vast. „Ik ken broer, die een topper in de ideross is, maar deze mag ik wezen." De verwachting t ook de Belg Jurgen Wybo gooi zal doen naar de zege it de Amerikaan Dustin Pui lt de outsiders behoort, de Ven was er na de op- aronde zeker van dat hij gaat doen. „Ik ben in goede itie en heb er zin in"zei hij ilinsterende oogjes. De Vlis- ir heeft een rustige winter t de rug, trok een paar we- naar Spanje, waar hij een trijd won en onderging be- anuari een operatie aan het elbeen. moesten er nog een plaatje ilen van de operatie in juni ;jaar." Met zijn KTM-ma- was hij gisteravond ra snel weg, maar vanuit een nstige positie. Twee rijders n hem voor in het gedrang de eerste bocht, alleen de Owen Delaney kon hij met andige manoeuvre nog pas- i, Milko Potisek bleef hem met een rijstijl die indruk de. ivas, op de avond voor het 1 geweld, vooral wennen ie baan, die korter en snel- dan die in de vorige hal. door Jan Dagevos KRABBENDIJKE - Trainer Joost van de Griek is met onmiddellijke ingang opge stapt bij de voetbalvereniging Krabben dijke. Hij genoot niet langer de steun van het bestuur en een deel van de spelers groep. Van de Griek botste vorige week met het bestuur van de zaterdag-derdeklasser. „De voorzitter vertelde me dat ze mijn positie van week tot week zouden bekij ken", vertelt de oefenmeester. „Met dat zwaard van Damocles boven me kon ik niet leven. Na de wedstrijd van vorige week zaterdag tegen WHS (5-1-winst) heb ik de spelers daarom verteld dat ik ermee zou stoppen." Voorzitter Huib Nagelkerke zegt: „We waren niet tevreden over het complete elftal. We misten inzet, motivatie en bele ving. Daar hebben we met Joost over ge sproken. Hij voelde geen vertrouwen meer en besloot ermee te stoppen." De selectie was ven-ast door dat besluit, trok meteen aan de bel bij het bestuur en vroeg om een heroverweging. Van de Griek was positief verrast door de steun betuiging en besloot de ontwikkelingen nog even af te wachten. Het bestuur hield daarop een enquête onder de spe lers. Daaruit kwam naar voren dat een meerderheid (60 procent) nog immer ach ter de trainer stond. Veertig procent rea geerde afwijzend op het aanblijven van de oefenmeester. Van de Griek: „Ach, je weet hoe dat met dergelijke enquêtes gaat. Van cle 23 men sen kon het bestuur er 20 bereiken, en de spelers die er wel waren, kregen drie vra gen voorgeschoteld. En als trainer weet je ook dat de nummers twaalf tot zestien nooit tevreden met je zijn. Die staan im mers niet in de basis. Ik vond het percen tage van zestig procent in elk geval te weinig om door te gaan." Foort de Schipper toonde zich solidair met de trainer en legde ook zijn functie als leider neer. Gaby Niemantsverdriet, die komend seizoen al trainer van Krab bendijke zou worden, neemt de taken van Van de Griek meteen over. „Ik houd er een nare smaak aan over", zegt Van de Griek. „Vorig seizoen zijn we netjes kampioen geworden en zijn we ver in de beker gekomen. En dan moet het nu zo eindigen. Dat doet pijn." Van de Griek is volgend seizoen trainer van Waarde. Dat was voor de ene crosser een voordeel, anderen voelden zich nog niet thuis op het korte rond je. Dennis Zoeteweij (18) uit Yer- seke: „Ik vind het niet zo'n mooie ronde als vorig jaar, want in een wedstrijd over een lange re afstand kan het een puinhoop worden." Danny Minnaard (20) uit Yerseke had een kopstart, maar verslikte zich in het was bord. „Ik wilde er harder over heen rijden dan het kon. Mijn stuur sloeg om en ik kreeg de motor niet meer aan de praat." Jordi van de Wiele (14) uit Sint Jansteen: „Het is een parkoers om lekker te springen, heel mooi." Het is snel, maar eerlijk, vindt Eddy Eversdijk, die voor het eerst de ontwerper is van de baan nadat hij jarenlang heeft meegekeken. „We hadden een routinier in Eddie Hemelsoet, onze circuitbouwer die vorig jaar is overleden. Maar ik heb hem zo goed mogelijk nage bootst." De tafelberg (een langgerekte schans), de dubbelschansen, de triple en het wasbord zijn zeker selectief genoeg. Dat bleek giste ren in de eerste manches. „We hebben het deze week nog een paar keer aangepast, dat is het mooie van zo'n trainingsweek", zegt Eversdijk, die net als Jan van Klooster al vanaf het eerste jaar meedraait in het bestuur. Over de veiligheid, als het er vanavond nog veel harder aan toe gaat, maakt Eversdijk zich geen zorgen. „We hebben al veel complimenten van de crossers gehad. Als er al spanning is in het bestuur, dan is het om de or ganisatorische kant. Steeds meer buitenlandse rijders vin den de weg naar onze cross. We zijn de grootste supercross in de Benelux en willen dat ook graag waarmaken. Ben Watson vliegt door de Noordzeehal van het Zeelandhallencomplex. De Engelsman won de strijd in de 65 cc KTM. foto Willem Mieras Bobslee St. Moritz. WK. Vrouwen, stand na twee runs: 1. Kiriasis/Logsch (Dui) 2.16,58, 2. Martini/Tischer (Dui) 2.17,98, 3. Bamert/Dietrich (Zwi) 2.18,12, 4. Rohbock/Fleming (VSt) 2.18,13, 5. Erdmann/Schneiderheinze (Dui) 2.18,19, 6. Hafner/Sutter (Zwi) 2.18,52, 11. Jurg/Rozenstruik (Ned) 2.19,43, 22. Kamphuis/Ondersteijn 2.22,13. Midden Zeeuws-Vlaanderen. Twee de klasse: Dow 1-Bakkersland Terneu- zen 5-2, Smit Sportprijzen-Chocolaterie Mauritsz 5-10, Reham Vastgoed-'t Bier winkeltje 7-8, Marine Service-Benny Sport 3-5. Stand: 1. 't Bierwinkeltje 13-33; 2. Chocolaterie Mauritsz 13-31; 3. Benny Sport 13-30; 4. Sportcafé Axel 12-23; 5. Cerestar 12-23; 6. Reham vast goed 13-19; 7. Dow 1 13-9; 8. Atoom Boys/de Kraaghof 11-9; 9. Marine Servi ce 12-9; 10. Bakkersland Terneuzen 13-7; 11. Smit Sportprijzen 13-7. Derde klasse: Deurwaarder M&T-HKC Driewe gen 2-17, FC Vatitec-Amstelhoekje/ Vde- co 5-11, Flux Electro-Dow 2 8-4, Dow 2-Tommys Waterlelie 1-8. Stand: 1. Amstelhoekje/VDeco 15-42; 2. Café Drie wegen 14-35; 3. Bierwinkel/ I.B. Dam 14-31; 4. E&K Informatisering 14-30; 5. Unitron 15-29; 6. Tommys-Waterlelie 15-21; 7. FC Vatitec 15-18; 8. H.K.C. Drie wegen 14-16; 9. Café de Griete 14-13; 10. Flux Electro 14-12; 11. Dow 2 15-10; 12. Deurwaarder M&T 15-0. [Tennis Tokio. Vrouwen. Kwartfinales: Hingis (Zwi/2) - Stosur (Aus) 6-0 6-1, Ivanovic (Ser/5) - Janko- vic (Ser/4) 3-6 6-4 6-2, Dementjeva (Rus/3)-Vinei (Ita) 6-1 6-2. Voetbal Eredivisie. FC Groningen - SC Heerenveen 1-1 (O-O). 62. Van der Linden 1-0, 70. Alves 1-1. Scheidsrechter: Vink. Toeschou wers: 19.846. Gele kaart: Levchenko (FC Groningen), Bi^uer (SC Heerenveen). Jupiler League. VW Venlo - FC Zwolle 2-2 (1-0). 31. Derksen 1-0. 48. Willem Janssen 2-0, 82. Van der Wal 2-1, 84. Soares 2-2. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 3619. Gele kaart: Reekers (VVV Venlo). RBC Roosendaal - FC Omniworld 2-0 (2-0). 30. Kwakman 1-0, 35. Guijt 2-0. Scheidsrechter: Makkelie. Toe schouwers: 3300. Rode kaart: 29. Krimp Onbesliste derby in het noorden GRONINGEN - FC Groningen is voor de vijfde keer op rij in ei gen huis zonder overwinning ge bleven. Tegen rivaal SC Heeren veen werd het, in een matig duel, 1-1. Daarmee mocht de ploeg van Ron Jans het meest te vreden zijn, want de beste kan sen waren voor de bezoekers. Verdediger Antoine van der Lin den schoot de thuisploeg na een uur via het been van Heeren veen-speler Galvez op voor sprong. De Braziliaan zette die ongelukkige actie snel recht door een vrije trap diagonaal als een granaat achter Roorda te la ten inslaan. In de slotfase waren de beste kansen voor SC Heerenveen, maar Lasse Nilsson en Alves faalden. ANP Jan Dagevos K - Heeft Hoek goed over- :rd? Op die vraag komt van een antwoord. De ws-Vlaamse hoofdklasser at de competitie met een wedstrijd tegen het sterke ta Nijkerk. oefenwedstrijden geven al- vel een bepaalde indicatie", oefenmeester Cees Hout- „maar de competitie is al- veer iets anders. Ik ben erg ;uwd." speelde tijdens de winter- een aantal oefenduels. Die epen naar tevredenheid, ïad ik nog wel een extra te- iander van kaliber getrof- zegt Houtepen. „Ik had l tegen Excelsior Maassluis [end, maar die ploeg wilde apkunstgras spelen." Hoek neemt in de hoofdklasse B na veertien wedstrijden de zes de plaats in. Het streven is om uiteindelijk bij de eerste vijf te eindigen. Verder heeft de ploeg zijn zinnen gezet op het binnen halen van de derde-periodetitel. „Dat moet mogelijk zijn met de ze selectie", vindt Houtepen, „mits we gevrijwaard blijven van al te veel schorsingen en blessures." Houtepen kan vandaag in de ontmoeting met Sparta Nijkerk niet beschikken over Mamadou- ba Gueye (geschorst), Djamel Buyse (geschorst en gebles seerd), Niels Dominicus (knie blessure) en Pieter de Munnik (herstellende van een blessure). Verder zijn de nieuwelingen Peter Reijn en Thierry de Jonge nog niet inzetbaar. Zij zijn nog niet in het bezit van een speler pas. Eddy van der Hooft NEUZEN - De blik is nog boven gericht, maar na de lederlaag van vorige week raeuzen niet langer een uit roken titelkandidaat in de e klasse van het zondag- •al. De ploeg van trainer Ar- Lekaj begint morgen aan huiswedstrijd tegen TOP net vijf punten achterstand iploper Unitas'30. Lekaj is dat geen reden de jrijd op te geven. „Er nog aan de hand", vindt hij. Istrijden als die van vorige zitten er altijd tussen. Er lit seizoen nog 27 punten te en." Eerder dit seizoen n Terneuzen in Oss niet ver- aneen 1-1-gelijkspel. rzig: Hans van Da mme en 1 Bazelier (beiden gebles- l), Tim Faassen (geschorst). nstander: Zaamslag (uit). ®g: Danny Aamoudse (ge rst), Gert-Jan Kolijn, Ri- 1 Wullems, Ferry van de en, Gerben Steijaert en Ro- )van Overmeire (allen ge- eerd). Bijzonderheden: De rentree van Theo Hanny (49) blijft beperkt tot het duel met GPC Vlissingen van vorige week. De routinier maakt weer deel uit van de twee de selectie. „Vandaag is het woord weer aan de jongeren", zegt trainer Kurt Migom. Zaamslag Tegenstander: AZW (thuis). Afwezig: Randy Lauret (discipli naire redenen). Bijzonderheden: Voor trainer Dennis de Nooijer is het een be laden duel. „Het is een derby én we hebben allebei de punten hard nodig." Zaamslag staat op een tweesprong. „Volgende week spelen we thuis tegen Zwa- luwe. In twee wedstrijden kun nen we het seizoen een beslissen de wending geven." HW'24 Tegenstander: SC Gastel (thuis). Afwezig: Robin McTaggart (ge schorst), Jeroen Claessens (knie) vormt een vraagteken. Bijzonderheid: Björn Thyssen (29) maakte vorige week een ver dienstelijk debuut. De van St. Gilles Waas afkomstige verdedi ger geeft ook morgen leiding aan de verdediging. (FC Omniworld). Gele kaart: Koning (RBC Roosendaal), Caravella, Viedma (FC Omniworld). De Graafschap - FC Eindhoven 1-1 (1-0). 39. Peters 1-0. 60. Stojanovic 1-1. Scheidsrechter: Kuipers. Toeschou wers: 8890. Gele kaart: Meijer (De Graaf schap), Aelbrecht, De Meersman (FC Eindhoven). Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 1-1 (O-O). 48. Wissink 1-0, 90. van der Biezen 1-1. Scheidsrechter: Van Boekei. Toeschouwers: 5000. Gele kaart: Ax (Go Ahead Eagles), Beekmans (FC Den Bosch). MVV - Stormvogels/Telstar 1-0 (O-O). 73. Gommans 1-0. Scheidsrech ter: Nijhuis. Toeschouwers: 4455. Gele kaart: Winkens, Bryssïnck (MW|, Cor- reia (Stormvogels/Telstar). Helmond Sport - FC Dordrecht 2-4 (0-1). 18 Muhamadu 0-1, 71. Muhama- du 0-2, 78. Suart 1-2, 82. Van Leerdam 2-2, 84. Kalisse 2-3, 86. Ramos 2-4. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toe- schouwers: 2912. Gele kaart: Smeekes (Helmond Sport), Van der Velden (FC Dordrecht). FC Volendam - Fortuna Sittard 2-0 (O-O). 48. Hemmen 1-0, 90. Hemmen 2-0. Scheidsrechter: Ketting. Toeschou wers: 2575. Gele kaart: Van Zaanen (FC Volendam), Dassen (Fortuna Sittard). Haarlem - AGOVV 1-1 (O-O). 60. Ter Heide 0-1, 61. Frankel 1-1. Scheidsrech ter: Winter. Toeschouwers: 1875. Gele- kaart: Huymans, Ahahaoui, Van Toor, Frankel (Haarlem), Van der Ree (AG OVV). TOP Oss - BV Veendam 0-3 (0-2). 17. Buurmeijer 0-1, 31. Buurmeijer 0-2, 49. Bizimana 0-3. Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 1756. Gele kaart: Afon- so, Krstev (BV Veendam). Emmen - Cambuur Leeuwarden 0-1 (O-O). 71. De Wagt 0-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 3126. Gele kaart: Bo- nevacia (Emmen). Stand na 26 speelronden: RBC 57, Graafschap 56, Dordrecht 49, VVV 49,, Den Bosch 45, Veendam 44, Volendam 42, GA Eagles 41, Stormvogels 35, Em men 34, Haarlem 34, Omniworld 30, MW 29, Cambuur L. 29, FC Zwolle 27, Top 26, AGOVV 24, Fortuna S 23, Eind hoven 19, Helmond Sp. 19. zaterdag Turnen Regiokampioenschap NTS vierde di visie, Regio Zuid West Nederland. 9 00 uur: instap NTS 11 en jeugd NTS 8, 13.00 uur: pupil 1 NTS 10 en junior NTS 7, 16.15 uur: pupil 2 NTS 9 en senior NTS 6. Locatie: sportcentrum Vliegende Vaart, Terneuzen. Voetbal Vriendschappelijk. Terneuzense Boys-Clinge. Aanvang: 15.00 uur. Waterpolo Mannen. Derde klasse bond. De Schelde-Arethusa (18.30 uur). District: Hellas-Glana 2-Stormvogel. Jeugd: De Schelde A-SBC 2000 (17.00 uur), De Vennen-Stormvogel. zondag Atletiek 16e Midwinter halve Marathon Cad- zand-Bad. 11.30 uur: halve marathon en prestatieloop over 5.000 meter. 12.00 uur: jeugd (750 en 1.500 meter).- Inschrijven: sporthal Cadzand-Bad. Start: Boulevard de Wielingen. I Voetbal Vriendschappelijk. Dom- burg-Dreischor. Aanvang: 14.30 uur. door Wim de Vos CADZAND - Wordt het parkoersrecord van de Midwinter Halve Marathon van Cad- zand-Bad eindelijk verbroken'? Die waag kom bovendrijven nit morgen de zestiende editie van deze wedstrijd wordt gelopen. Het record bij de mannen staat sinds veer tien jaar op naam van Sepp Vermeulen uit Koewacht. In 1993 liep hij 1.08.01 en dat is nog steeds de beste tijd die in Cadzand-Bad is gelopen. Vermeulen won drie keer en werd vorig jaar negende, ruim vijf minuten achter de Belgische winnaar Pieter Rijn- ders, die het jaar daarvoor ook zegevierde. Bij de vrouwen staat het record op naam van de Belgische Siska Maton. Zij liep in 1996 1.21.51. Voor de verbetering van de parkoersrecords liggen aantrekkelijke geld bedragen te wachten. Wie de opvolger van Pieter Rijnders wordt, is moeilijk te zeggen. De inschrijving staat tot een half uur voor de start open, waardoor tot het laatste mo ment sterke lopers zich kunnen aanmelden. De start is om half twaalf op Boulevard de Wielingen. Ook staat zondag een prestatie loop over 5000 meter op het programma. door Koen de Vries GOES - De schaakcompetitie is nog niet eens halverwege, maar toch bevindt die zich voor het eerste team van Het Witte Paard uit Sas van Gent al in een beslissend stadium. Het resul taat van het duel van vandaag in Breda legen De Variant is waarschijnlijk beslissend voor promotie naar de hoogste klasse van Nederland. De overige clubs in de eerste klasse B zijn aanmerkelijk minder sterk. Het Witte Paard en De Variant speelden vorig jaar beide in de Meesterklasse. De Sasse ploeg degradeerde, de Variant - toen nog U-Boat Worx geheten - trok zich terug omdat de hoofdspon sor het contract niet verlengde. Dat HWP kansrijk was voor te rugkeer naar de meesterklasse was vooraf al duidelijk. Maar dat De Variant zou meedoen voor promotie is een verrassing. Beide teams zijn na vier wed strijden nog ongeslagen. De Brabantse ploeg haalde tot voor kort van heinde en verre topschakers naar Nederland. Vo rig jaar zat de Engelse wereld topper Michael Adams nog ach ter een bord in het krappe zaal tje van De Ark in Sluiskil. De Variant werd, onder de namen Ordina, Panfox en U-Boat Worx, twaalf keer landskam pioen en won de Europa Cup. De zwakte van de club was dat het voor het overgrote deel af hankelijk was van sponsorgel den. Teamleider Hans Groffen: „Dit is eigenlijk het tweede team van De Variant, maar er zijn toch nog enkele spelers van het eerste gebleven. Er is kenne lijk toch nog geld om topspelers te betalen. De Variant is een sterk team, we weten alleen niet hoe sterk. We weten namelijk niet welke buitenlandse spelers ze kunnen opstellen." Zeker is dat de club over groot meester Erik van den Doel be schikt en over een aantal inter nationaal meesters. Onzeker is of zij zullen meespelen. „We heb ben geluk dat zaterdag ook in Duitsland competitie wordt ge speeld", weet Hans Groffen. „En daar speelt Van den Doel ook. Hij kiest waarschijnlijk voor de club die het meest be taalt." Een indicatie dat de Brabanders problemen hebben met hun op stelling, was de vraag aan HWP om afgelopen week twee wed strijden vooruit te spelen. Het lijkt er dus sterk op dat de club vandaag spelers mist. De Zeeuws-Vlamingen gingen niet op dat verzoek in. Desondanks kan ook HWP niet op zijn sterkst achter de borden plaatsnemen. Twee toppers, de Oekrainer Michalchishin en de Belg Michiels, zijn verhinderd. Groffen; „De Variant is favo riet, maar gezien de onzekerhe den kan het alle kanten op." Volgens Hans Groffen is De Variant vandaag de favoriet in het duel met zijn ploeg Het Witte Paard. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 87