f9 PZC met opnemen Voor een Zorgzame Begeleidini UiTvaaKTvenzonginq ^Johse zaterdag 3 februari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08,30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op woensdag 7 februari 2007 hopen wij J. Kikkert en A.M. Kikkert-Jonker 60 jaargetrouwd te zijn. U kunt ons feliciteren op zondag 11 februari van 15.00-17.00 uur in Hotel Restaurant Solskin, Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Overleden De herdenkingsbijeenkomst voor Jan Joosse zal worden gehouden op zaterdag 10 februari a.s. om 11.00 uur in de Morgenster, A. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. (an is volgens zijn wens begraven in zijn geliefde Brazilië. Familie Joosse "De bloemen zullen altijd bloeien, de vogels fluiten telkens weer. Kon ik nog maar even met je praten, maar dat gaat helaas niet meer. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Jessie Neele-Tierie 20 september 1951 12 februari 2007 Banus Martijn Steven Nelleke Lijsterbesstraat 27 4306 AW Nieuwerkerk De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 6 februari van 14.00 tot 15.30 uur in "Ons Dorpshuis", Post- straat 20 te Nieuwerkerk. Samen praten, stil zwijgen, ziende kijken, wetend voelen, "gewoon" als duidelijke taal. 't Voorbij verandert niets. Dat zijn jij en ik dag lieve Jessie.. L Heden is overleden mijn lieve schoondochter, onze schoonzus en tante Jessie Neele-Tierie N.E. Manni-Hart Familie Neele Nieuwerkerk, 2 februari 2007 r Jessie Wij wensen Banus, Martijn, Steven, Nelleke en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Mark, Charlotte, Kim en Niels den Haan Wilco, Suzanne, Lisa en Bas de Valk Na een kortstondig ziekbed is overleden Jessie Neele-Tierie Oud-bestuurslid en trouwe supporter van onze vereniging j Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van SKNWK Intens verdrietig zijn wij om het plotselinge verlies van mijn lieve man en onze lieve paps Piet Louwerse geb. 6-12-1941 overl. 1-2-2907 Vrouwenpolder: Marijke Louwerse-van Dis Breda: Jan-Leendert Evert en Ba bette I 4354 KK Vrouwenpolder Lepelstraat 9 Wij willen hem gedenken in de Pelgrimskerk in Vrou wenpolder op dinsdag 6 februari om 13.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting, achterde Pelgrimskerk. Wil degene die geen rouwbrief heeft ontvangen deze advertentiealszodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Piet Louwerse Zeewolde: Jo en Piet van Liere-Louwerse en kinderen Vrouwenpolder: Rinus en Francien Louwerse-Sturm en kinderen Wij wensen Marijke, Jan-Leendert en Evert heel veel sterkte. Vrouwenpolder, 1 februari 2007 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Piet Louwerse "Voor altijd in ons hart" Vrouwenpolder: L.P. van Dis t Veere:C. van Dis-Boone Vrouwenpolder:Piet en Dimphy Josien en Joost David t Serooskerke: Carlien en Marcel Larissa Marteyn t Anouk Vrouwenpolder: Jo van Sundert Pag lieve ome Piet Heel véél bedankt voor de vele keren die we bij jullie mochten logeren!!! xxx liefs Larissa en Anouk Wij zijn verslagen en vol droefheid dat plotseling is overleden onze geliefde neef Piet Louwerse Wij hopen dat Marijke, Jan-Leen, Evert en familie de kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te Ooms en tantes Kodde Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van onze lieve neef Piet Louwerse Onze gedachten gaan uit naar Marijke, Jan-Leendert en Evert. J.J. Janse-Boone Neven en nichten Besuijen Francke en Janse Marijke en Piet, altijd onze vrienden. Plotseling moeten we Piet missen. Onze gedachten zijn bij Marijke, de jongens en de familie. Nely en Wim Louwerse ...nooit meer samen een spelletje dammen... Verdrietig namen wij kennis dat uit onze familie kring werd weggenomen onze schoonbroer en oom Rinus Mieras echtgenote van Riet de Gardeijn J. de Gardeijn C. de Gardeijn-van de Lijke Kinderen en kleinkinderen A. de Gardeijn W. de Gardeijn-Tanghe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Een leven dat goed was laat mooie herinneringen na. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke strijd van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham Pieter de Hullu echtgenoot van Sara Elizabeth Riemens 20 september 1928 f 2 februari 2007 Nieuwvliet: S.E. de Hullu-Riemens Groede: Sjaak en Suze de Hullu-Palmen Peteren Patricia Annélies Hulst: Anja en Ben Boidin-de Hullu Yannick Brian Nieuwvlietseweg 16 4504 AD Nieuwvliet De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op woensdag 7 februari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan zijn leven, hebben we afscheid moeten nemen van onze dierbare zwager en oom Abraham de Hullu Nieuwvliet: E.S. deFeijter-Riemens A. de Feijter (in herinnering) Suus en Piet Karin en Reggie, Jurgen, Wouter Nieuwvliet: P. Riemens M. Riemens-Schijve Jan en Rens, Martin Jos Wij wensen Saar, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit zware verlies. Nieuwvliet, 2 februari 2007 Zijn plek is leeg Zijn stem is stil Wij zwijgen Heer Het is Uw wil Met veel verdriet in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blij ven, geven wij u kennis dat voorzien van het H. Sa crament der Zieken, geheel onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Paulus Johannes de Waal Paul echtgenoot van Rozalia Maria Picavet Walsoorden, t Terneuzen, 15 januari 1928 1 februari 2007 Kloosterzande: R.M. de Waal-Picavet Kloosterzande: Ria Huijskens-de Waal Jacques Fluijskens Kloosterzande: Sjefke de Waal f Hyacintstraat 33 4587 AV Kloosterzande Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 5 februari van 19.00 tot 19.30 uur in Woonzorgcentrum Anto- nius, Pastoor Versterplein 1Kloosterzande. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 6 februari om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Kloosterzande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19, Kloosterzande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging "Maar ik weet: mijn Losser leeft (Job 19 vs. 25) Ingegaan tot de vreugde van haar Heer en Heiland, onze zeer geliefde en zorgzame vrouw, moeder en grootmoeder Gerritje Jantina Kelder echtgenote van Jacob van Leeuwen 1 september 1926 - 12 februari 2007 Daarle Goes 's-Gravenpolder, J. van Leeuwen Geldrop, Harry en Idy Arjan, Geert, Hans Oranjewoud, Ingrid en Gerrit (t) Vlaardingen, Jenny en Niek Gerdien en Jonathan, Hannaen Ab Cornelis en Tamar, Elsbeth, Michiel Noordwijk, Jaco en Regina Frederike, Floris Middenstraat 10 4431 BS 's-Gravenpolder De dankdienst voor haar leven is op D.V. woensdag 7 februari om 13.15 uur in de Maranathakerk aan de Bergweg 43a te Goes. Voorganger is ds. N.M Tram per uit Vlaardingen. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.30 -13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vandaag moesten we afscheid nemen van mijn lieve vriendin, zus en onze tante Johanna Catharina Riemens Jo weduwe van Cornelis De Ridder in de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn verdrietig om haar heengaan maar blij dat een verder lijden haar bespaard is gebleven. Aardenburg: A. Beun Terneuzen: W. de Graaf-Riemens en nichtjes Terneuzen, 31 januari 2007 Correspondentieadres: Mevr. W. de Gra^f-Riemens Ravelijn 22 4532 DA Terneuzen De samenkomst is op dinsdag 6 februari om 10.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in rouwcentrum Monuta. Dankbetuiging De vele mensen in de kerk bij de uitvaartdienst en het groot aantal ontvangen condoleances door middel van een kaart, brief of telefoontje, bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Anny Claessens zijn ons tot grote steun en troost geweest. Wij danken u allen daar voor hartelijk. Speciaal willen wij toch bedanken onze huisarts dokter W. ter Burg, voor zijn zorg en bezorgdheid gedurende vele jaren, alsmede ook de vele medewerksters van de Thuiszorg. Dankzij dokter ter Burg en alle groepen van de Thuiszorg heeft zij tot het laatst toe thuis kunnen blijven wonen. Cor Schelfhout Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, februari 2007 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedan ken voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Paulina Dophemont- de Feber willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar afd. Meander van De Blaauwe Hoeve voor de goede zorgen aan Paulina Familie de Feber Familie Dophemont Hulst, februari 2007. het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Willem Dekker Wij willen u hiervoor hartelijk danken. A.Dekker-Geensen Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Hoek, februari 2007 Een bezoekje, een hand en een traan van troost en zoveel medeleven. U was met zovelen dat het onmogelijk voor ons is om een ieder persoonlijk te bedanken. U wilde een stukje verdriet met ons delen bij het verlies van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Johan van Dijke Hiervoor veel, heel veel dank. Rina van Dijke-de Koning Diralda en Erik Jens, Rijk en Zeeger Gonny en René Jenna Hoogwoud, februari 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Anthonie Hendrik Hoogerheide Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. N.A. Hoogerheide-Dalebout Kinderen en kleinkinderen Bruinisse, februari 2007 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Janna Jansen-de Jonge Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en ge troost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. uit aller naam: L. Jansen Terneuzen, februari 2007 Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Tannetje Elisabeth Karelse-Keim willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schore, februari 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma, Prina Mesu van de Ketterij willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Onze dank aan allen die op hartelijke wijze tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van onze lieve man, vader en schoonvader Willem Jannis Kommers hun medeleven betoonden. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij ve len zo geliefd was. M. Kommers-Nonnekes Liesbeth en Leo Tromp-Kommers Februari, 2007 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Clasina Maria Wisse-Geluk heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kamperland, februari 2007. Wij bedanken u voor de hartvei-warmende belang stelling, die wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa Johannes Cornelis Moeleker Uw medeleven in de vorm van telefoontjes, kaarten, bezoeken en gebeden heeft ons bijzonder goed ge daan. Conny en Piet van Koeveringe Jan en Youetta Moeleker Marian en Bert Kaan en de kleinkinderen Goes, februari 2007 Als je door verdriet wordt neergeslagen, Het waarom van dit aan niemand kunt vragen, Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet, Ook al vinden ze de juiste woorden niet. Met warme gevoelens kijken wij terug op het afscheid van mijn man, onze vader en opa Daniël Oppeneer Uw medeleven na zijn overlijden heeft ons goed gedaan. Wij voelen ons gesterkt en getroost en langs deze weg •willen wij u daarvoor hartelijk dank zeggen. I.C. Oppeneer-de Nijs Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2007 Dankbetuiging Afscheid neem je enkel van de buitenkant. Wat binnen in je is, wat in je hart besloten is, neem je eeuwig met je mee Voor al uw medeleven tijdens zijn ziekten en na het over lijden van mijn man Lourens Pattenier wil ik u allen oprecht bedanken. Voor uw steun en de lieve verzorging van de dames van de wijkverpleging hartelijk dank. Dank aan begrafenisonderneming Janneke den Besten voor haar zorgzame begeleiding en sfeervolle begrafenis. Diny Pattenier-ter Horst Het heeft mij goed gedaan dat zovelen, op welker dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleveni overlijden van mijn lieve man Piet Mielen Dit heeft mij veel steun gegeven. Hiervoor mijn oprechte dank. het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig d vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Verhulst-de Rijke zeggen wij u hartelijk dank. Hel is ons tot steun geweest. K.P. Verhulst Kinderen, klein- en achterkleinkind? Westkapelle, februari 2007 H. Mielen-Overi Terneuzen, februari 2007 In Memoriam 4 februari 2002 4 februari; Angela Roelse Optimistisch, vrolijk en altijd voor een iederpai We missen je enorm. Pa, Ma, Adri, Christien en Esmay Begrafenis- en Crematieverzorj OVERTOOM-GRO Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Uitvaartverzorgi Janneke den Besten -J dag nacht ^7?^ bereikbaar P Londensekaai 9, Middelb tel: 0118 623359 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 261 v Alle voorzieningen om thuis op te ba Aandacht voor uw persoonlijke wensi Vraag om ons gratis informatiepakkei Uw zong m onze handen voor geheel WalcheRen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobsr Tevens beschikken wij over Jos Sijrier en jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND 0111-402000 C

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68