Banen JobiTrack .nl Wc Kijk ook op Klaar voor de volgende stap in je carrière? PANALPINfl^ C/UI Wind- kracht Medewerker Frontoffice vedior LétÉ Het Groenbedrijf zoekt in verband met toenemende werkzaamheden een: UITVOERDER GROEN >i e Coördinator Datamanagement 3 FEBRUARI 2007 - W27 Ben jij een professional met ambitie, gedrevenheid, kennis en ervaring? Op zoek naar meer ontwikkelingsmogelijkheden? Geef je carrière een versnelling en ga met hulp van Yacht op zoek naar dé perfecte baan bij vooraanstaande bedrijven. Panalpina World Transport is wereldwijd een van de toonaangevende logistieke dienstverleners. Met ruim 14.000 werknemers, vertegenwoordigd in 140 landen. Een uitgebreid netwerk om passende logistieke concepten aan te bieden op het gebied van lucht- en zeevracht en bijbehorende supplychainmanagementoplossingen (www.panalpina.com). CUSTOMER SERVICE MANAGER tot €45.000 MOERDIJK In deze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor de afdeling Customer Service (twintig medewerkers). Samen met de afdeling ben je verantwoordelijk voor alle wereldwijde logistieke activiteiten van een specifieke klant. Het betreft hier een internationale warehouseomgeving met complexe Value Added Services. Je bent een daadkrachtige en hands-on professional in een internationale logistieke omgeving. Je beschikt over een hbo-opleiding Logistiek en minimaal drie jaar leidinggevende werkervaring. Je bent analytisch sterk en kunt prioriteiten stellen. Verder ben je proactief, communicatief sterk, dienstverlenend, en kun je mensen overtuigen en motiveren. Ref.nr. 2133682. Herken je je in deze vacature? Ga ervoor en geef je carrière een versnelling. Kijk op www.yacht.nl hoe je kunt reageren. Je vindt de vacatures terug met het bijbehorende referentienummer. Bel voor meer informatie Dave Coppen 0610937504, of stuur een e-mail naar dave.coppen@yacht.nl. Yacht lost capaciteitsvraagstukken op bij toonaangevende organisaties in Nederland door bemiddeling in hoogopgeleide vakspecialisten. Gedreven door ambitie, gericht op resultaat. Yacht. Van Betekenis. christelijke scholengemeenschap Walcheren Iwoo vmbo havo atheneum gymnasium met vestigingen in middelburg en vlissingen De CSW is een christelijke school. Een school met een visie op goed en kwaad, op waarden en normen. Een school die leerlingen perspectief en hoop wil bieden in een wereld waarin de bedreigingen vaak groter lijken dan de kansen. De CSW is een school die alle typen van voortgezet onderwijs aanbiedt. Er is een ruime keuze aan mogelijkheden voor het kiezen van vakken en activiteiten, passend bij de leerling. De school wil zich ontwikkelen in de richting van natuurlijk leren. De CSW is een plezierige en veilige school. De leerling krijgt de ruimte om eigen verantwoordelijkheid te ontwikkelen in een sfeer van aandacht en respect voor elkaar. De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren nodigt u (m/v) uit te solliciteren naar de functie van: Hoofdconciërge A 1,0 fte, per I april 2007, S-5 functie (OOP) locatie Elzenlaan, Middelburg (sector HAVO/VWO) De hoofdconciërge A coördineert de werkzaamheden van de facilitaire dienst onder verantwoordelijkheid van de directeur bedrijfsvoering. Het is een functie op MBO-niveau. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer I.R. Geschiere, directeur bedrijfsvoering sector HAVO/VWO; overdag bereikbaar via t 01 18 652110. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school Is te vinden op www.cswalcheren.nl De vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. De sollicitatiegesprekken worden gepland in wk 7. Sollicitaties dienen uiterlijk maandag 12 februari 2007 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541, 4330 AM MIDDELBURG. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. te verliezen DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. De focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar DELTA is ook buiten deze provincie actief. DELTA lilt DELTA H.V. Voor DELTA NV zijn we op zoek naar enthousiaste medewerkers Front- I office die goed kunnen luisteren en anticiperen. Je bent verantwoordelijk voor het professioneel en zelfstandig afhandelen van binnenkomende telefoongesprekken. Daarnaast behandel je e-mails en brieven van klanten. Voor deze functie beschik je over MBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je affiniteit met klantcontacten en ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen. Je bent 20-32 uur per week beschik baar én bereid incidenteel in de avondureh en op zaterdagochtend te werken. Verder ben je stressbestendig, bezit je teamspirit en heb je een prettige telefoonstem. Wij bieden je een leuke, tijdelijke functie met een goede reiskostenvergoeding. Voordatje begint, word je intern opgeleid. Iets voor jou? Of zoek je juist iets anders? Neem dan snel contact op met Vedior: Middelburg Pottenbakkerssingel 10 Goes I Grote Markt 12 tel. 10118) 62 38 55 Vlissingen I Kolvenierstraat 2 tel. (0118)41 26 00 Hulst Vismarkt 5a tel. (0114)31 61 00 tel. (0113) 22 32 20 Terneuzen Stadhuisplein 53-55 tel. (0115)68 98 60 lust life LétÉ is het arbeidsintegratiebedrijf op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeids markt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie - passende activiteiten In dit kader: - biedt LétÉ werk aan (arbeids) gehandicap ten in een goed geoutilleerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardigheden bij (in datzelfde professionele productiebedrijf) - plaatst LétÉ goed opgeleide medewer kers bij bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeidskrachten - zorgt LétÉ te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de eveneens vereiste nazorg Integratie Productie Scholing In ambtelijke dienst Algemene informatie: Het Groenbedrijf richt zich op aanleg en onderhoud van tuinen, parken en recreatieobjecten. Het Groenbedrijf voert werken uit voor: overheidsdiensten, woningbouwverenigingen, instellingen en bedrijven. Functie-informatie: De uitvoerder Groen werkt onder leiding van een seetorleider, Hij geeft leiding aan meerdere ploegen medewerkers die hun werkzaamheden in de groene ruimte hebben en werkt veelal zelf mee. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk uitgevoerd met vaste groepen, die op verschillende locaties werken. De werkzaamheden hebben betrekking op onderhoud van plantsoenen en tuinen en het coördineren van de maaiwerkzaamheden. Functie-eisen: - Een voltooide opleiding Zelfstandig Beroepsbeoefenaar iof vergelijkbare opleiding; - Ervaring in een leidinggevende functie in de groene ruimte; - Kennis van VCA; - Goede contactuele en communicatieve vaardigheden; - Technisch inzicht m.b.t. onderhoud van machines; - Rijbewijs BE. Het betreft een functie voor 36 uur per week. Wij bieden: Een aanstelling conform de rechtspositie van Gemeente Middelburg, voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt de tijdelijke aanstelling omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Het salaris is overeenkomstig het functieniveau. Selectieprocedure: - Een personeelsvertegenwoordiging neemt deel aan de selectie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Minderhoud, bedrijfsleider, telefoon 0118-633040. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw CV kunt u tot uiterlijk 19 februari 2007 richten aan LétÉ, t.a.v. mevr. J.F. Verkerk, Hoofd Personeelszaken, Postbus 280, 4330 AG Middelburg EDUCATIE Het centrum heeft tot taak om op Walcheren de Kunsteducatie te verzorgen, door middel van een regulier cursusaanbod, overige activiteiten die in relatie staan tot de aangeboden kunstdisciplines en een actief beleid ten aanzien van de regionale steunfunctie voor het basis- en voortgezet onderwijs. Stichting Kunsteducatie Walcheren zoekt voor de afdeling financiën en salarisadministratie een MEDEWERKER FINANCIËN EN LOONADMINISTRATIE Voor 20 uur per week, 0.56 fte. Functieomschrijving: De medewerker verricht o.a. de volgende taken Het voeren van de grootboekdebiteuren- en crediteurenadministratie. Het aanleveren van salarismutaties aan de externe salarisverwerker en de controle hierop. Het functioneren als aanspreekpunt voor de medewerkers in verband met de dagelijkse vragen over zaken die in relatie staan tot het salaris. Uitvoeren van taken met betrekking tot de personele diensten (P&O) Ondersteunende werkzaamheden t.b.v de kwartaalrapportages, jaarrekening en begroting. Wij verwachten van ir Een afgoronde financiële opleiding op MBO niveau (MEAO, MBA of gelijkwaardig). Bovendien in het bezit van het Praktijkdiploma loonadministratie (PDL) Aantoonbare ervaring met Excel, Word en Exact Globe Kennis in zake P&O regelgeving Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. contactuele vaardigheid, flexibiliteit, zelfstanding kunnen werken, maar ook in teamverband en stressbestendigheid. Minimaal twee jaar gerichte praktijkervaring, Solliciteren: Belangstellenden worden verzocht de schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, voor 16 februari a.s. toe te zenden aan: Kunsteducatie Walcheren, t.a.v. mevrouw D. Ie Due, Brouwenaarstraat 2, 4382 LK Vlissingen, E-mailadres: ddc@vlissingen. Wij bieden: Een salaris en rechtspositie die zijn gebaseerd op de CAO Kunsteducatie. Inschaling op basis van schaal 7 (bij een 36-urige werkweek tussen 1787,- en 2442,- per maand), afhankelijk van opleiding en ervaring. Een contract voor bepaalde tijd, bij gebleken geschiktheid kan dit worden omgezet naar een vast dienstverband Nadere informatie Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mw. D. Ie Due, directeur Kunsteducatie, telefoon (0118) 414928 of 416672 - gratis advertentie Vogelbescherming NEDERLAND De leefgebieden van onze vogels staan steeds meer onder druk. Help mee ze te beschermen, word lid. vogelbescherming.nl M ferkoopadviseurs (fulltime) DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Voor de afdeling Datamanagement van DELTA Netwerkbedrijf B.V. (DNWB) met als standplaats Middelburg, zoeken wij een fulltime coördinator datamanagement. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Beheren kwaliteit van de data (registers) van DNWB. - Bewaken kwaliteit van de meetdata. - Beheren van de bedrijfsprocessen, door middel van (KPI) rapportages. - Vertalen van wetten, codes en sectorafspraken in wijzigingen. - Regisseren van de proces- en systeem wijzigingen. - Aansturen van projecten op bovenstaande gebieden. - Onderhouden van contacten met in- en externe klanten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau. - Sterk analytisch en sturend vermogen. - Goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. - Tijdig kansen en mogelijkheden in de omgeving kunnen en vertalen naar het bedrijf. - Teamplayer. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3-335,-bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Eric Verbrugge, Datamanager, telefoonnummer (0118) 88 27 03. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl wereld van foto en video is constant in beweging. Zo hebben we een orm assortiment en zijn de nieuwste ontwikkelingen vaak als eerste in ze zeven winkels te zien. Niet vreemd dat steeds meer mensen én drijven onze winkels weten te vinden. or onze winkels in Middelburg, Oosterhout en Breda zoeken wij Ihousiaste collega's: 1 Voor onze verkoopteams in Oosterhout en Middelburg zoeken iie bij voorkeur jonge mensen, die op zijn minst affiniteit hebben met fotografie en video. We gaan je natuurlijk alle kennis over de apparatuur en accessoires bij brengen. En vanzelfsprekend blijf je vervolgens de nodige ondersteuning en begeleiding ontvangen. Onze klanten verwachten immers de juiste adviezen en een goede service van ons! In onze winkel in Breda aan de Lange Brugstraat zijn we op zoek naar een parttime medewerker die ons verkoopteam ca. 24 uur per week komt versterken. Dat is voornamelijk in de weekenden en op koopavonden. Ben je collegiaal naar je team en servicegericht naar de klanten? En heb je gevoel voor fotografie en/of video? Reageer dan snel en wie weet, pas jij in ons team! Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Uiteraard is het heel belangrijk dat je klantvriendelijk en enthou siast bent. Daarnaast moetje passen in ons team. Collegialiteit is hiervoor de beste eigenschap. Denk je te voldoen aan dit profiel en lijkt een carrière in de foto- en videobranche je leuk, solliciteer dan meteen! Bij Verschuren kun je rekenen op een afwisselende baan met een goed salaris, prima arbeidsvoorwaarden, pensioenvoor zieningen en volop doorgroeikansen. Solliciteer via www.verschurenfotovideo. een brief naar mevr. O. van den Broek. Rechtstreeks mailen kan ook: ovandenbroek@verschurenfotovideo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57