Stem mee en win een reiseheque t.w.v. 2.500,-! Gratis Philips scheerapparaat Gratis* Philips strijkijzer! vol=vol i Op reis met uw favoriete dagbladadvertentie De PZC trakteert www.pzc.nl De PZC gaat op 6 februari 2007 over op tabloid. Dat vieren we met slingers. En waar slingers zijn wordt getrakteerd! Op 6 februari trakteert de PZC. Feest mee met de PZC en maak kans op één van de bovenstaande Philips artikelen. Beste service, laagste prijs! De onderstaande Mikro Electro vestigingen doen mee aan de actie: - Mikro Electro Goes, Marconistraat 4 - Mikro Electro Hulst, Zoetevaart 8 - Mikro Electro Middelburg, De Lange Geere 149 - Mikro Electro Oostburg, Veerhoeklaan 5 Mikro Electro Terneuzen, Kennedylaan 94 - Mikro Electro Vlissingen, Hermesweg 23 - Mikro Electro Zierikzee, Varremarkt 2-6 De PZC trakteert www.pzc.nl Dagbladgoud 2006 is de prijs van de Nederlandse dagbladen voor de beste dagbladadvertentie van het jaar. En u bent de jury, samen met alle andere krantenlezers. De komende week verschijnt in uw krant elke dag een advertentie, waarin één van de tien genomineerden centraal staat. Via internet, sms of telefoon kunt u voor uw favoriet stemmen. Als u meedoet, maakt u kans op een reiseheque t.w.v 2.500,- of één van de tien cadeaubonnen t.w.v. 100,-. Houd uw krant deze week dus goed in de gaten. Meer informatie vindt u op www.dagbladgoud.nl. Kortom, de PZC hangt de slingers op en trakteert! Houd dinsdag 6 februari vrij in uw agenda! Kortom, de PZC hangt de slingers op en trakteert! Houd dinsdag 6 februari vrij in uw agenda! Kom tussen 14.00 en 15.00 uur naar één van de onderstaande Mikro Electro vestigingen en hoor bij de eerste 35 bezoekers, *Koop vervolgens drie Robijn strijkcassettes voor 7,50 en strijk een kledingstuk van uzelf in de vestiging. Slaagt u hierin? Dan mag u het Philips GC5010 stoomstrijkijzer gratis mee naar huis nemen! :Kom tussen 10.00 uur en 11.00 uur naar één van de onderstaande Mikrb Electro vestigingen en hoor bij de eerste 50 bezoekers. Als het u vervolgens lukt om uzelf te scheren voor de spiegel in één van de Mikro Electro vestigingen, dan mag u de Philishave HQ6675 gratis mee naar huis nemen! gaat op 6 februari 2007 over op tabloid. Dat vieren we met slingers. En waar slingers zijn wordt getrakteerd! Op 6 februari trakteert de PZC op gratis bioscoop. LI maakt'kans om samen met uw vrienden, familie of wie u maar wilt naar de film te gaan in één van de vermelde bioscopen! Feest u mee op 6 februari? Schuttershof filmtheater Middelburg 16.00 uur 'After the Wedding'* Deze film vooraf reserveren via telefoonnummer 0118-613482 CineCity Vlissingen 17.00 uur'The Persuit of Happyness' Wilt u kans maken om gratis naar de film in één van deze bioscopen te gaan? Kom dan op tijd, want vol vol!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48