Banen EASTMAN Chemical Middelburg B.V. vraagt: JobTrack.nl een groepsleraar een groepsleraar 7 E&l TECHNim¥m/v TÖÜlCÏÏ CUSTOMER SlRVÏCE m/v (qr3 -)TMF BELTING SYSTEMS BV\^) PROJECT ENGINEER/ CONSTRUCTEUR Commercieel Service Medewerkers Delta wind DIRECTEUR m/v bp EASTMAN Kijk ook op 3 FEBRUARI 2007-jj RESPONT Stichting Respont Samenwerkingsscholen voor speciaal basisonderwijs en Praktijkonderwijs vraagt voor het SPRINGTIJ speciale school voor basisonderwijs in tijdelijke dienst, voor de bovenbouw (10 -12 jarigen) werktijdfactor 0,9273 De vacature ontstaat wegens zwangerschapsverlof voor de periode 11 april tot 1 juli. Tevens zoeken wij in tijdelijke dienst, voor de onderbouw (6 -7 jarigen) werktijdfactor 1,0000 i.v.rn. langdurig ziektevervanging Het is mogelijk om één of meerdere dagen op onze school stage te lopen en mee te werken in de betreffende groepen. Wij bieden: een uitdagende onderwijssituatie persoonlijke begeleiding en ondersteuning de mogelijkheid om ervaring op te doen in het speciaal basisonderwijs Wij vragen collega's die: gemotiveerd zijn om te werken in het speciaal basisonderwijs stevig in hun schoenen'staan oog en hart hebben voör leerlingen met specifieke problemen Voor inlichtingen over de vacature kunt u zich richten tot: dhr. H. Wolf, directeur, tel 0118 627407 (school) of 0118 552567 (privé) dhr. K.van den Buuse, directeur, tel. 0118 627407 (school) of 0118 552732 (privé) Sollicitaties kunt u richten aan: Het Springtij, Postbus 510, 4330 AM Middelburg. Brieven dienen uiterlijk vrijdag 16 februari a.s. in ons bezit te zijn. Scottweg 12 Industrieterrein Poel II 4462 GS Goes TMF Belting Systems bv is in enkele jaren uitgegroeid tot een gerenommeerd bedrijf, die gespecialiseerd is in het ontwerpen, vervaardigen en in bedrijfstellen van RVS interne transport- en handlingsystemen voor de voedings- en genotmiddelenindustrie. Om ons team te versterken zijn wij op korte termijn op zoek naar: Functie inhoud: - Zelfstandig of in groepsverband voorbereiden, engineeren en uitwerken van RVS transport- en handlingsystemen van uiteenlopende aard m.b.v 3D tekenpakket (constructief gezien vanaf offertestadium tot gehele projectuitwerking) - Is verantwoordelijk voor technische realisatie binnen budgetcalculatie (berekeningen, maatvoeringen en maatspecificaties) - Is verantwoordelijke voor communicatie over .technische inhoudelijke zaken met de klant i.s.m verkoop/ bedrijfsbureau - Verdere administratieve taken: archiveren van projectmappen, opzetten van handleidingen volgens CE- en HACCP norm; maken van sluklijsten en intern verstrekken van correcte tekenpakketten; rapportage betreft voortgang project Functie eisen: - Meerdere jaren als constructeur werkzaam in machinebouw voor de voedingsmiddelenbranche - Werkervaring met 3D tekenpakket (voorkeur Hicad) en ERP systeem - HBO opleiding of werkbouwkundige achtergrond - Geen 8 tot 5 mentaliteit, stressbestendig, flexibel, goede communicatieve vaardigheden, representatief, neemt initiatieven zowel zelfstandig als in groepsverband - In bezit van rijbewijs B - Beheersing van Engelse en/of Duitse taal in woord en schrift Wij bieden: - Afwisselend werk in een leuk teamverband. - Salaris passend bij functie en werkervaring (CAO Klein Metaal) - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Doorgroeimogelijkheden naar leidinggevende functie Voor meer informatie over de inhoud van deze functies kunt u contact opnemen met mevr. M.A. Klos, tel. Nr. 0113-227268 of kijk op onze website www.tmfbeltingsvstems.nl Uw schriftelijke reactie met CV graag vóór 16 februari 2007 versturen naar: TMF Behing Systems BV T.a.v. afdeling personeelszaken Scottweg 12, 4462 GS Goes Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kom naar één van de leukste stations van Nederland BP is een modern, dynamisch, internationaal gevestigd energiebedrijf met miljoenen klanten elke dag en overal ter wereld. Met zo'n 37Ó BP service stations is BP de op één na grootste brandstofleverancier in Nederland. Naast het laatste op het gebied van brandstoffen, voorzien BP service stations haar klanten van kwalitatieve shop- en foodproductén. BP heeft de ambitie o uit te groeien tot 'een retailer van wereldklasse!' Voor onze service stations BP Voetpomp ei BPVIiete te Krabbendijke zoeken wij Parttime 24 uur (m/v) Als Commercieel Service Medewerker ben je het visitekaartje van ons BP service station. Daar bepaal je in belangrijke mate de klant tevredenheid door de prettige manier waarop je klanten te woord staat, helpt en adviseert over onze producten, actieve verkoop is hier onderdeel van. Daarnaast zorg je dat shopartikelen en brand stof wordt afgerekend. Samen met enthousiaste collega's zorg je ook dat de schappen goed gevuld blijven en dat shop en terrein er aantrekkelijk, schoon en verzorgd uitzien. Functie - eisen BP verwacht voor deze functie: Leeftijd 18 jaar of ouder Opleiding LBO-niveau In wissel-, avond-nacht- en weekenddiensten willen werken Commerciële instelling Klant- en servicegericht denken en handelen Zelfstandig kunnen werken Flexibele inzet en bereidheid om meer te werken Gericht op hygiëne, orde en netheid Volgen van een 3 weken durende (fulltime) training In bezit van auto/rijbewijs B. Arbeidsvoorwaarden BP biedt een verrassend afwisselende, zelfstandige en informele werksfeer met een marktconform salaris en uitstekende opleidings- én doorgroeimogelijkheden in deze moderne, dynamische en servicegerichte bedrijfstak. Aanvullende informatie Stuur je sollicitatie, binnen 2 wekenr.bij yoorkeur per mail naar: Marina.Lindenberg@bp.com ol naar: BP Actomat BV T.a.v. M. Lindenberg Postbus 1131 3000 BC Rotterdam Meer informatie: kijk op WWW.bp.nl Coöperatie Deltawind u.a. is een kleine actieve organisatie, met vier medewerkers en bijna 1.000 leden, die doel gericht werkt aan de realisatie en promotie van het gebruik van duur zame energie op het Zuid-Hollandse eiland Goeree-Overflakkee. De coöperatie heeft zich voor de komende jaren een aantal beleidsdoelen gesteld, op het gebied van duurzame energie, die samen te vatten zijn in: substantiële bijdragen aan de reductie van C02- emissie; realiseert technieken die een educatieve waarden hebben en een voorbeeld functie uitdragen: communiceert actief en vergroot daarmee kennis en draagvlak; stimuleert energiebe sparende maatregelen. Bovenstaande punten zijn uitgewerkt in een, door de leden, vastgestelde MISSIE en VISIE, zie onze website. www.deltawind.nl De Coöperatie Deltawind is op zoek naar een enthousiaste, doortastende 20 uur per week voor een periode van 2 ja; Deltawind is een proces van verdergaande professionalisering gestart en is op zoek naar een directeur die leiding kan geven aan dit veranderproces in een interim-periode van twee jaar. Kernwoorden bij het positioneren van Deltawind zijn: leiding geven a veranderende .organisatie, afstemmen van beleid op maatschappelijke: ontwikkelingen, zorgdragen voor een adequate uitvoering beleid, het creëren van draagvlak voor de organisatie en het waarborgen1 van continuïteit van de organisatie. De directeur rapporteert ei verantwoording verschuldigd aan het bestuur. Functie-eisen HBO/universitair niveau, individugericht (people manager/coach), begeleidt en coacht individuele medewerkers; omgevingsbewust, breed georiënteerd, volgt de relevante maatschappelijke en (lokale en landelijke) politieke ontwikkelingen op de voet, heeft visie, komt tot afgewogen goed doordachte voorstel ten naar het bestuur Ervaring met en kennis van duurzame energie is een pré Voor deze functie is een functieomschrijving beschikbaar Geboden wordt Een uitdagende functie voor een interim-periode van twee jaar. Vanzelfsprekend worden u passende arbeidsvoorwaarden geboden. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voorzitter van bet bestuur de heer GJ. van dér Valk, Tel. 06-51593357, E-mail: g.j.vandervalk@filternet.nl De functieomschrijving is bij de voorzitter van het bestuur op te vragen. Sollicitaties kunnen tot 1 maart 2007 worden gericht aan de secretaris van het bestuur, mevr. W. M. Hecrebout, Bommelsedijk 1, 3258 LA Den Bommel, e-mail: w.m.heerebout@zonnet.nl voor de afdeling Operations Support Services, Maintenance E&l van de locatie te Middelburg een voor de afdeling Supply Chain, Customer Service van de locatie te Middelburg een De Teamcoach CS zal gaan rapporteren aan de Supply Chain Manager. De afdeling CS is de spil tussen de klant en Eastman op het gebied van logistieke zaken. De Teamcoach Customer Service is verantwoordelijk voor het aansturen en begeleiden van de Customer Service Representatives. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Leo van der Klip, Supply Chain Manager, telefoon (0118) 678 356. Eastman biedt voor beide functies: een zelfstandige en verantwoordelijke Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae kunt u functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met binnen 14 dagen richten aan: Eastman Chemical Middelburg B.V. een markt conform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. t.a.v. de heer Jaap Goedegebure, Afdeling HR Postbus 8018,4330 EA Middelburg of via e-mail: jgoedegebure@eastman.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, Functie-eisen: afgeronde MTS-E en AEN niveau-4 opleiding bekend met de basisprincipes van PLC's Siemens S5/S7 minimaal drie jaar ervaring in zelfstandig storingzoeken en elektrotechnisch onderhoud van meet- en regelsystemen in bezit van de certificaten "Basisveiligheid VCA" en "NEN3140" Wij verwachten dat u veiligheid en een schoon milieu net zo belangrijk vindt als wij. Verder is het van belang dat u accuraat en zelfstandig kunt werken, initiatief neemt en graag in een teamomgeving werkzaam bent. U bent bereid tot het volgen van opleidingen. In verband met deelname aan de consignatiedienst is uw woonplaats in midden Zeeland of u bent bereid hier naar te verhuizen. De belangrijkste taken bestaan uit: coachen en begeleiden van teamleden, daarbij uitvoering gevend aan het Human Resources beleid beoordelen van werkaanbod en stellen van prioriteiten, samenstellen van werkpakketten, toezien op de uitvoering en een correcte gang van zaken' inrichten van de customer service organisatie m.b.t. systemen, procedures etc. zodanig dat een optimale efficiëntie en effectiviteit wordt bereikt opstellen van periodieke rapportages en toelichten van zaken aan de Supply Chain Manager en Sales toezien op de juiste opvolging van SOX richtlijnen inbreng, controle en opvolging van klantenorders en de bijbehorende communicatie met klanten en andere afdelingen stemt CS processen af met andere supply chain afdelingen en externen. De Teamcoach overlegt regelmatig met collega Teamcoaches in de EMEA regio m.b.t. de inrichting van de CS organisatie. De Teamcoach is budget verantwoordelijk. Functie-eisen: aantoonbaar HBO niveau economische en administratieve richting minimaal 3 jaar relevante werkervaring in een leidinggevende functie kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office, Outlook en SAP goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van Duits, Frans of Spaans strekt tot aanbeveling. Daarnaast is de Teamcoach CS bij uitstek klantgericht en accuraat, heeft leidinggevende vaardigheden, werkt gfaag in een team, kan processen overzien en daarnaar handelen en is stressbestendig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De E&l Technician zal gaan rapporteren aan de Teamleader Maintenance E&l. De Maintenance E&l groep is verantwoordelijk voor onderhoudsactiviteiten het oplossen van storingen over de gehele site. De E&l Technician werkt in dagdienst en loopt ook consignatiediensten via een call-out systeem. Na een inwerkperiode zal de te benoemen E&l Technician hieraan deelnemen. en De kerntaken van deze functie zijn: preventieve en correctieve werkzaamheden aan meet- en regelinstallaties, analysers en beveiligingssystemen, de gehele electrische installatie inclusief het 10KV net en de verpakkingslijnen met bijbehorende PLC's zelfstandig een diagnose stellen maken van analyses, maken uitwerken van verbetervoorstellen opstellen van rapportages Voor nadere informatie over de functie E&l Technician kunt u contact opnemen met de heer René Kempe, Teamleader Maintenance E&l. Zijn telefoonnummer is 0118-678435. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34