PZC Clinge denkt nog niet aan de titel Mookhoek blijft ambitieus Spits Thomas Leegwater leeft van week tot week agenda Zaamslag en AZVV snakken naar de winst uitslagen bij nader inzien wissel zeeuws Vlaanderen vrijdag 2 februari 2007 door Eddy van der Hooft CLINGE - Hij is groot, sterk en doelge richt. Thomas Leegwater (21) loopt tot nu toe één op één en is met zijn veer tien treffers mede-verantwoordelijk voor de hoge klassering die Clinge in de vierde klasse van het zondagvoetbal inneemt. Het kind-van-eigen-dorp blijft echter bescheiden. „Ik scoor dit jaar redelijk gemakkelijk, maar moet me nog wel bewijzen." De echte kenner mag de jonge spits dan wel al ontdekt hebben, voor de door snee-voetballiefhebber is hij nog rede lijk onbekend. Zijn bescheidenheid zal daaraan ook niet vreemd zijn. Thomas Leegwater is geen jongen die hoog van de toren blaast, maar blijft graag met beide voeten op de grond. „Ik ben vorig jaar benaderd door Terneuzen en St. Gilles", zegt hij. „Maar het liefst blijf ik bij Clinge voetballen." Clinge is immers zijn club. Hij was am per vijf, toen hij er zijn eerste schreden zette, en overwoog daarna nooit om zijn heil elders te zoeken. „Ik heb vanaf de F-jes alle leeftijdscategorieën doorlo pen", gaat hij terug in de tijd. „Ooit speelde ik zelfs in een en hetzelf de weekend drie wedstrijden, eerst met de B's, daarna met de A's en vervolgens met het eerste." Hij was 15, toen hij dat weekeinde zijn debuut in het eerste maakte tegen Dosko en meteen ook scoorde. „Ik maakte er in die drie wed strijden toen zes, drie bij de B's, twee bij de A's en één bij het eerste", kan hij zich nog herinneren. „Dat was een apar te ervaring." Spits is hij niet van ooi-sprong, wel aan vallende middenvelder. „In de jeugd heb ik altijd op het middenveld ge speeld", zegt hij. „Alleen maar omdat ze niemand anders hadden, werd ik in het eerste als spits opgesteld." Het ging hem in eerste instantie niet zo makke lijk af, weet hij nog. Als aanvallende middenvelder kwam hij vaak aan de bal en mocht hij graag een actie ma ken, zoals hij dat zelf omschrijft. „In de spits is het meer een kwestie van: wach ten op de bal en zorgen dat je op de juis te plaats staat als die jouw richting op komt." Veel scoren deed Thomas Leegwater aanvankelijk ook niet, omdat Clinge na het vertrek van een aantal oudgedien den enige tijd nodig had om weer een stabiele vierdeklasser te worden. „We hebben pas sedert vorig jaar de draad weer opgepakt. Behoud was toen onze doelstelling, maar uiteindelijk werden we vierde. Die lijn trekken we dit sei zoen door." Thomas Leegwater is in elk geval een spits die alle onderdelen van de voetbal sport redelijk beheerst. Hij is niet al leen snel, maar ook kopsterk en tech nisch meer dan gemiddeld onderlegd. „Ik scoor het meest met mijn hoofd", zegt hij. „Maar ik kan ook een actie ma ken om vervolgens met een boogbal een doelpunt te maken." Zijn scoringsdrift is ook niet zonder ge volgen gebleven. De ploeg van trainer Honny Claessens begon het seizoen als een outsider voor de titel, maar voert al vanaf de eerste dag de ranglijst aan. De voorsprong op Axel bedraagt inmid dels acht punten, zij dat Axel twee wed strijden minder gespeeld heeft en nog akelig dichtbij kan komen. „De compe titie is nog niet gespeeld", weet Leegwa ter. „Maar Axel moet die twee wedstrij den nog wel zien te winnen. De druk ligt bij hen." Het nakende kampioenschap is voor Clinge op dit moment nog geen item, be weert de aanvaller. „We zijn er met z'n allen nog niet echt mee bezig. Voorlo pig hebben we nog zoiets van: we probe ren elke wedstrijd te winnen en zien aan het eind van de competitie wel waar we staan. Van promotie dromen we alleen maar." De top van de vierde klasse is niet het plafond van Thomas Leegwater, veron derstelt hij zelf ook wel. „Ik denk inderdaad dat ik een hoger ni veau aan moet kunnen, maar het liefst blijf ik bij Clinge. Als we promoveren, blijf ik zeker, maar ook als we vierdek lasser blijven zie ik mij nog niet zo maar vertrekken Thomas Leegwater: „De competitie is nog niet gespeeld." foto Camile Schelstraete door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Als één ding ze ker is, is het dat de punten mor gen bij Zaamslag-AZW duur zullen zijn. Beide ploegen staan na veertien competitiewedstrij den niet ver van de degradatie- streep en hebben vooral behoef te aan een overwinning. „Het is een zespunten wed strijd", weet AZW-aanvaller Jaap den Doelder. „Na twee ne derlagen willen we weer weten wat winnen is'", zegt Zaam- slag-spits Peter Dieleman. Waar beide spelers het in elk ge val over eens zijn, is dat het krachtsverschil momenteel ge ring is. Zaamslag heeft dan wel met minder blessures te maken dan AZW, maar heeft volgens Peter Dieleman in vergelijking met vorig jaar toch wel moeten inleveren. Doelsaldo „Qua doelsaldo ontlopen we el kaar ook niet veel", weet hij. „Wij hebben dan wel iets meer gescoord, maar AZVV heeft er heel wat minder tegen." Daar staat tegenover dat AZVV vooral vertrouwen put uit de re sultaten van afgelopen zater dag, zegt Jaap den Doelder „Zaamslag verliest met 5-0 van Arnemuiden, terwijl wij GPC VLissingen, dat ik minimaal ge lijkwaardig acht, lang in be dwang hebben kunnen houden. Zoveel kansen hebben we zater dag ook niet weggegeven." Voor Den Doelder staat vast dat beide ploegen kunnen winnen. „Het is maar hoe het balletje morgen wil rollen. Ik geef toe dat we de laatste vier, vijf wed strijden te weinig punten heb ben gepakt, maar dat zegt voor de wedstrijd van morgen niets." „Als je naar de selecties kijkt staan wij er momenteel mis schien iets beter voor", denkt Peter Dieleman. „Bovendien spe len we thuis. Hoewel dat in het verleden nooit echt een voordeel is gebleken. Ik herinner me nog dat we ooit 3-3 gespeeld heb ben, maar andere jaren was het altijd 1-0,1-1 of hooguit 2-1." Keulen. WK i Halve finale: Duitsland-Frankrijk 32-31 n.v. (11-12, 21-21, 27-27), Polen-Dene- marken 36-33. Plaatsingswedstrij den 5-8: Rusland - IJsland 28-25 (16-14), Kroatië - Spanje 35-27 (16-12). Brisbane. Testserie, mannen. Austra lië - Nederland 1-1 (0-1). Doelpunt Ne derland: Ronald Brouwer. Stand testse rie: 2-1. Mannen. Zagreb. Tweede ronde: Lju- bicic (Kro/1) - Koubek (Oos) 7-6 (6) 6-7 (5) 6-4, Joezjni (Rus/4) - Cakl (Tsj) 6-4 6-2, Clement (Fra/8) - Dlouhy (TSj) 6-4 7-6 (5), Gicquel (Fra) - Santoro (Fra) 6-4 3-6 6-4, Llodra (Fra) - Karlovic (Kro) 6-4 7-6 (8), Johansson (Zwe) - Bracciali (Ita) 6-3 1-0 opgave Bracciali. Vina del Mar. Groepsfase: Vassallo Arguello (Arg) - Portas (Spa) 6-1 6-1, Montanes (Spa/7) - Hernandez (Spa) 6-3 7-5, Berlocq (Arg) - Navarro (Spa) 7-6(4) 6-2. Delray Beach. Groepsfase: Becker (Dui/4) - Levine (VSt) 6-3 6-3, Spadea (VSt/8) - Sweeting (VSt) 7-5 6-4, Haas (Dui/2) - Yen-Hsun Lu (Tai) 2-6 6-4 6-3. Vrouwen. Tokio. Tweede ronde: Sja- rapova (Rus/1) - Schiavone (Ita) 7-5 2-6 6-1, Stosur (Aus) - Na Li (Chn/6) 6-2 6-4, Dementjeva (Rus/3)- Likhovtsjeva (Rus) 6-3 7-5, Vinei (Ita) - Bremond (Fra) 6-3 6-0, Jankovic (Ser/4) - Jie Zheng (Chn) 6-4 6-0, Ivanovic (Ser/5) - Santangelo (Ita) 4-6 6-1 6-2. Lichtenvoorde. Top Teams Cup, vrouwen. Kwartfinale, eerste wed strijd: Plantina Longa (Ned)-USSP Albi (Fra) 3-0 (25-18 25-15 25-19). Return op woensdag 7 februari. Mesaieed. Ronde van Qatar. Vijfde etappe. Al Zubarah Mesaieed: 1. Van Avermaet (Bel) 156 km in 3.26.13, 2. Sieberg (Dui), 3, Poul- hies (Fra), 4. Putsep (Est), 5. Cretskens (Bel), 6. Da Dalto (Ita), 10. Tjallingii (Ned), 11De Jongh (Ned) 2.53, 20. Boo- nen (Bel) 2.55, 21. De Kort, 24. Löwik, 35. Knaven, 47. Den Bakker 4.10, 48. Rooijakkers. Klassement: 1. Cretskens 12.54.41, 2. Boonen 2.19, 3. De Jongh (Ned) 2.44, 4. Eisel (Oos) 2.52, 5. Henderson (NZe) 3.01, 6, Klier (Dui) 3.08,10. Knaven 3.44, 13 Vierhouten 4.12, 14. Rooijakkers 4.26,18. Tjallingii 5.10, 27. De Kort 8.13, 28. Löwik 8.14,37. Van Bon 9.30, 40. Bo ven 9.35,44. Van Hummel 11.25. Van Barneveld PLYMOUTH - Raymond van Barneveld is in Engeland goed begonnen aan zijn tweede sei zoen in de Premier League, de lucratieve wedstrijdenreeks met de beste acht spelers van de prof- bond PDC. De Haagse darter won in Plymouth met 8-5 van de butant Adrian Lewis. Qua moyenne deden beide spelers amper voor elkaar onder: 32,55 tegen 32,34 per pijl. duiven Duivenmelker vindt het tijd worden voor nieuw provinciaal succes door Fred Rabout BRESKENS - Hij zit al bijna veertig jaar in de duivensport en kan er nog altijd geen ge noeg van krijgen. Henk Mook hoek uit Breskens geniet van de duivensport. Sinds 1994 vormt hij met zijn zoon Henry een combinatie. De 59-jarige Henk Mookhoek is al sinds jaar en dag visser en doordeweeks dus bijna altijd van huis. De verzorging komt dus vaak op anderen neer. In de beginperiode nam zijn vrouw die taak op zich. „Uit liefde", zegt Henk, „maar het liep niet. We pakten amper een prijsje. Dat was trouwens in die dagen ook niet zo makke lijk met onder anderen Jan van Gijs in de vereniging. De con currentie was in die dagen moordend." Als verzorgster werd Els opge volgd door Bram Boeckhout en die had de duivensport in de vingers. Hij was zelf een be faamde vitesse-speler. Vanaf dat moment ging het in op waartse lijn. Henk: „In 1970 pakte ik mijn eerste kringkam pioenschap." Na Bram Boeckhout kwamen Jos Vermeulen, Guust Blaak man en René Blaakman als ver zorger in de renstal van Henk Mookhoek, totdat zoon Henry er in 1994 weer een pure Mook- hoek-aangelegenheid van maakte. Hoewel er op dit moment op de hokken gekruist is met rassen van vele Nederlandse en Bel gische topmelkers wil Henk Mookhoek niet voorbijgaan aan de naam Staf Dusarduijn uit Groede. Een man die decen nia lang nationaal en interna tionaal een naam was in de dui vensport. Henk: „Van Staf heb ik veel steun gehad. Ik was er kind aan huis. Ik heb niet al leen veel kennis opgedaan, maar ook goed materiaal gekre gen. Nog steeds zit de bloedlijn van Stafs duiven op mijn hok ken. Nog steeds zijn het duiven die op alle disciplines preste ren. Staf was de grondlegger van de successen die later be haald werden." Tot die successen behoren on der meer provinciale overwin ningen op Orleans (1978) en Sourdun (2003). Dat gebeurde De familie Mookhoek streeft naar nieuw succes. Vlnr: Henry, Stanley en Henk. foto Peter Nicolai beide keren met oude duiven. De beide melkers vinden dat het tijd wordt voor een nieuw provinciaal succes. Terugblik kend op seizoen 2006 zijn ze te vreden, maar het was ook weer niet top. „We hebben te weinig eerste prijzen gehaald, met na me bij de vitesse oude duiven liep het niet naar wens." Toch als de boeken van 2006 worden opengeslagen staat de combinatie Mookhoek&Zn in de afdeling Zeeland met de eer ste adsuif op de dagfond en in het generale hokkampioen- schap op een achtste plaats. In het rayon 1 was er de eerste as- duif op de midfond (oud), de dagfond en in het combinatie klassement oude duiven. Voor dit laatste zorgde een blauwe doffer, afkomstig van Herman Calon. In de vereniging pakte het duo opnieuw de generale ti tel (sinds 1994 onafgebroken) en waren ze niet van het po dium weg te slaan op de ande re disciplines. Koppeling Het seizoen 2007 zit er aan te komen. Evenals alle voorgaan de jaren zal er weer op alle dis ciplines, vitesse, mid- dag- en overnachtfond, worden ge speeld. De koppeling in de kerstweek zit er op. Komend seizoen moeten 38 weduw naars naast de vijf overnacht- koppels (er wordt op de over nacht zowel op het nest als we duwschap gespeeld) het doen. Op een ander hok zitten acht kweekkoppels. Zo'n honderd jonge duiven moet dat opleve ren. De selectie vindt puur op prestatie plaats. „Aan mooie mannen en vrouwen hebben we in de sport niet veel. Dat geldt ook in de duivensport. Om contractverlenging te krij gen moeten ze zich goed laten zien", vertelt Henk Mookhoek. Naast Henk en Henry zit er nog een melker in de familie. Stanley, Henry's gehandicap te, zestienjarige zoon is ook al jaren actief in de duivensport. Gekluisterd aan de rolstoel speelde hij het met hulp van de omgeving klaar om in 2006 bij de jeugd tweede generaal van Zeeland te worden. Daarnaast stond hij met eerste plaatsen op het podium op de onderde len vitesse jong en natoer. Voorts werd hij overall duif kampioen en eindigde hij twee de op de vitesse oude duiven en derde duifkampioenschap jong. Henk: „Die jongen be leeft daar zoveel plezier aan dat als het bij ons even tegen zit we door hem weer mentaal bovenop worden gebracht." Eindstand Rayon 1. Hokkam- pioenschappcn. Oude duiven vit esse: 1. H. Calon, 2. H. Simpel aar, 3. J. Vermeere. Midfond: 1. P. de Smet, 2. H. Mookhoek&Zn, 3. J. de Smet. Dagfond: 1. E. Ulijn, 2. H. Calon, 3, comb. C. de Regt&Zn. Overnachtfond: 1. H. Calon, 2. S. v.d. Velde&Zn, 3. S. v.d. Lijke sr. Jonge duiven. Vitesse: 1. H. Ca lon, 2. C. Riemens, 3. B. Thomaes. Midfond: 1. M. de Poorter, 2. J. de Smet, 3. P. de Smet. Natoer: 1. H. Calon, 2. C. Riemens, 3. S. Mookhoek jl. Duifkampioenschappen. Oude duiven: Vitesse: W. de Die, Mid fond: H. Mookhoek&Zn Dag fond: H. Mookhoek&Zn. Over nachtfond: P. de Smet. Jonge dui ven. Vitesse: C. Riemens. Mid fond: H. Calon. Natoer: B. Pro voost. Generaal Hok: 1. H. Calon, 2. H. Mookhoek&Zn. 3. P. de Smet, 4. C. Riemens, 5. S. v.d. Lij ke sr. Generaal Duif (Oud): 1. H. Mookhoek&Zn, 2. comb. C. de Regt&Zn, 3. P. de Smet. vrijdag Basketbal Vrouwen. Eerste klasse: Mara thon-Voorwaarts (19.45 uur). Mannen. Hoofdklasse: Tantalus- WSC. Eerste klasse: Volharding- BV Souburg (21.15 uur). Tweede klasse: Marathon-Volharding 2 (19.45 uur), Voorwaarts-Mevo'80 (20.30 uur). Mara thon 2-Smokkelhoek (21.30 uur). Biljarten Kampioenschap bandstoten vierde klasse, poule noord. Organisatie: BV De Poedel. (Sportzaal De Staver, Som- melsdijk). Aanvang: 19.00 uur. Libretoernooi. Grote Prijs Spuitpleis- terspecialist J. Mathia. Vijfde tot en met achtste plaats. (HCR de Kroon, Wissen- kerke). Aanvang: A en B groep 19.30 Motorcross Dutch Open Supercross. Locatie: Zee landhallen in Goes. Aanvang wedstrij den: 19.10 uur. Paardensport Dressuur LR PC Gouwe Reyers. 19.00 uur: paarden B. 20.00 uur: pony's L. Locatie: manege De Gouwe Reyer Serooskerke. Voetbal Eredivisie. Groningen-Heerenveen, Eerste divisie. Emmen-Cambuur L., TOP-Veendam, Haarlem-AGOVV, Volen- dam-Fortuna Sittard, Helmond Sport- Dordrecht, MVV-Stormvogels/ Telstar, GA Eagles-Den Bosch, Graafschap-Eind hoven, RBC-Omniworld, VVV-FC Zwol le. Mannen. Eerste klasse D: Mytilus 2-Gavok. Derde klasse G: Savok 2-BOK. zaterdag Basketbal Vrouwen. Hoofdklasse: Yellow Sox-Barons, Den Dungk-JRC Boxtel, High Five-BC Vlissingen. Overgangs klasse: ELBC-BV Souburg. Mannen. Hoofdklasse: Springfield- Dunatos. Den Dungk-JRC Boxtel. Deur- ne Pioniers EBBC. Virtus-8arons. Bla- del 8C Vlissingen, Tweede klasse: Smokkelhoek-Smokkelhoek 2 (20.30 uur). Jongens U20. Eredivisie: 22 Lei den BC Vlissingen. Jongens U18. Hoofdklasse: BC Vlis- singen-Migliore (18.45 uur). Biljarten Kampioenschap bandstoten vierde klasse, poule noord. Organisatie: BV De Poedel. (Sportzaal De Staver. Som- melsdijk). Aanvang: 12.00 uur. Finale: 17.00 uur. Libretoernooi. Grote Prijs Spuitpleis- terspecialist J. Mathia. (HCR de Kroon, Wissenkerke). Aanvang kruisfinales: B-groep 12.30 uur. A-groep 14.00 uur. Finale B 16.30 uur, A 17.45 uur. Dammen Zeeuws kampioenschap. Tiende ron de in hoofd-, promotie- en eerste klas se, twaalfde ronde in de tweede klasse. Locatie: Ons Dorpsleven in 's-Graven- polder. Aanvang 13.00 uur. Duivensport Kampioenendag rayon 1 en 7. Orga nisatie: PV De Zwaluw Westkapelle. Aanvang: 19.30 uur. Bonnenverkoop: 19.45 uur. Locatie: Kasteel van Batavia Westkapelle. Motorcross Dutch Open Supercross. Locatie: Zee landhallen in Goes. Aanvang wedstrij den: 14.05 uur. Paardensport Zeeuws dressuurkampioenschap. 9.30 uur: pony's L2. 10.45 uur: paarden L2. 11.45 uur: pony's M1. 13.00 uur: paarden M1. 13.30 uur: pony's M2. 14.07 uur: paarden'M2. 15.00 uur: po ny's Z1.15.15 uur: pony's Z2.16.00 uur: paarden Z2. 17.00 uur: paarden Z1. 18.30 uur: Kür op muziek paarden Z2. Locatie: Manege Heikant. Dressuur LR PC De Schouwse Rui ters. 9.00 uur: paarden L2. 9.08 uur: po ny's M. 11.24 uur: paarden M. 13.16 uur: paarden Z1.15.40 uur: paarden Z2. 17.08 uur: pony's Z2. Locatie: manege Grol Renesse. Dressuur LR PC Gouwe Reyers. 10.00 uur: paarden L. 11.52 uur: pony's B. 13.30 uur: paarden Z. 14.00 uur: paar den M. 15.07 uur: pony's M. Locatie: ma nege De Gouwe Reyer Serooskerke. Schaken KNSB-competitie, vijfde ronde. Klasse 1B: De Variant-HWP Sas van Gent. Klasse 2C: Terneuzen-Paul Ke- In de krant van afgelopen vrijdag 26 fe bruari is een bericht verschenen over de aanstelling van Eric Rijckaert als nieuwe trainer van voetbalvereniging Koewacht. In dit bericht stond onjuiste informatie. Niet het bestuur van W Koe wacht heeft besloten om de samenwer king met de huidige trainer Rudy Riet- jens te stoppen, maar Rudy Rietjens zelf. Zoals u gisteren in deze krant heeft kunnen lezen, vindt Rietjens het na 42 res 2. Klasse 3F: Char- poort-Landau, De Pion 2-Soub' mus-HWP Sas van Gent 2 Kfe WSC 2-Middelburg. ZSB-competitie, vijfde Hoofdklasse: De Zwarte Dam burg 2, Landau 2-Souburg3,j burg 2, Zierikzee-HWP Sasv* SVWZV-Vlissingen. L Tafeltennis Mannen eerste divisie: TTCft delburg-Vice Versa (Middelba Tweede divisie: Kluis 2-jj bank. Derde divisie: Dordw 2. Vrouwen tweede divisie: S: bank-Westa (Kloosterzandeli. Salamanders-SAR 2. Derdedr/ 3-Tavernie (KloosterzandeH^. Jongens kampioensgroepr Middelburg-HBC 2 (Middelbip B-klasse: ATTC-TTCM 2, FvT-ii C-klasse: Reynaert-Sprini 12.00), Dordrecht-Scaldina. Vrouwen/mannen hoofdkl» ak 2-TTCM 3, Red Slar'j; Smash'76-Belcrum 3 (Sint i 14.00). Voetbal Eredivisie. NAC-RKC, PSV-A2 sior-FC Twente, Heracles-Wil!=j Hoofdklasse B: Huizen-Ajax Kloetinge, Bennemkom-WOG IJsselmeervogels-Quick Bi Hoek-Sparta Nijkerk, N'gein-GVVV, Nunspeet-Spg Eerste klasse C: Nieuw Lekte vo Sparta, LRC-Achilles Veen VVGZ-Roda Boys 15.00). Tw« se E: Tholense Boys-Kapellelli landia-GPC, Zaamslag-AZW, oord-Arnemuiden. Derde fe WHS-SKNWK, Heinkenstarj Vierde klasse A: MVC-Spui,! Ie-Wemeldinge, DFS-Wolfaara Heer Arendskerke-Apollo'69, land-Goes, Colijnspl. Boys-Hoe kerke. Vierde klasse B: Brcö ven-ZSC'62, Kruiningen-Smeé derust-SC Stavenisse, WliCS FSV-Yerseke, Waarde-Chrislcsj Vriendschappelijk: Ten Boys-Clinge, Noormannen-Vg W.-FC Dauwendaele. Indien niet anders vermeld,- 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A::. dert 2-Rijsoord, RCL-Jodan» vogels-Reiger Boys, Stedoco; diek (12.30), Wartburgia 2-ös (11.30), Muiden-Ter Leede 2 klasse: Zierikzee-GJS (133: 3-SC Everstein, Papendrech-f De Meeuwen-Oostkapelle WIK'57-Tricht (11.30), Kern,;, recht. Volleybal Mannen. Tweede divisie sion-Nivoc'68, Protos-Sliedrüi 2, Visade Voorburg 2-Myftj den-Coolflash/Ekspalvo. Promot se B: Kwiek-VVS'92 (DeVèw? uur), RVC/Libanon 2-Morrej%> ro Electro/Roosendaal 2-Rowi.B vo 2, De Burgst-Phoenix. Eem se D: AVC'87-OlympusïS, waarts-SDC, IJVC-Mikro i Roosendaal 3. Tweede kla Kwiek 2-Bernisse 2. Tweedslla Kwiek 3-VVS'92 2, De Burgst» re. Derde klasse G: 3-Morres/Hulst 2, Voorwaarts:! kers, Savok-Scheldesport Vrouwen. Regiodivisie: Si Sport 2-Triade/VCT, Bewn'a-l Hulst, Voko-Mikro Eleclio'Rooj 2, VOY-Spirit, Savok-Sano2®e deren, 15.00 uur), De Butgs-ïij 2. Promotieklasse A: Ctt® palvo 2-Nivoc'72, Kwiek-DOft ger, 17.45 uur), RVC/Libantó Sport 3, Volley Zuid-VOYtfl 2-Triade/VCT 3. Eerste klasse A: Kwiek 2-teris ste klasse D: Mytilus-Moraw Sic Pugno 2-BOK, IJVC-Zuvd to-Goirle. Tweede klasse fi waarts-Mikro Electro/RoossJÜ Savok 2-Mikro Electro/Roosema VC 2-Ardito 2, De Sterre-Vftl klasse G: AVC'87-VVS'92 2-Morres/Hulst 3, Savok 4-Bd! Wielrennen Trainingswedstrijd zrtc lbs delkamp. Locatie: natuurgefe!! kei, Kruiningen. Aanvang: 13,Mi Ie categorieën). Inschrijver; i camping Den Inkel, Kruininga Zaalhandbal Eerste klasse G: All Ready/a (14.40). Vierde klasse K: i gen-Atlas, KVK-Blauw Witll-3 Zeilen Goofy's race. Locatie: jachra lijnsplaat. Inschrijven: 10,OiKS Briefing: 11.00 uur. Starts 1 (IMS), 12.15 uur (ORC), 12.30a meten boten). zondag l Paardensport Dressuur LR PC De Schots ters. 9.00 uur: pony's L. 9,4ji ny's B. 12.28 uur: paarden B'! paarden L. Locatie: manegefö se. Rugby~ Tweede klasse zuid: 0= noe-Tilburg. Aanvang: 14.00u tie: sportpark Voorborch in Mé Tovaal-Maastricht. Aanvang:! Locatie: sportpark Het Sdi Goes. Veli Eryüriik naar IJzendijke IJZENDIJKE - Veli Eryürük speelt de rest van het voetbalsei zoen bij vijfdeklasser IJzendij ke. De oudste van de vier voet ballende Eryürük-broers kwam eerder dit seizoen al uit voor za terdageersteklasser Terneuzen- se Boys. Daar speelde hij slechts sporadisch. Trainer Henk Ottens van IJzen dijke meldde zich bij de 25-jari- ge aanvaller toen bekend werd dat Veli Eryürük afzag van een tussentijdse overgang van Ter- neuzense Boys naar het Bel gische Kemzeke. Dit vanwege studie en werkzaamheden. Daar door kon hij onvoldoende trai nen. Veli Eryürük (25) ging in op het verzoek van Ottens. Hij trainde enkele keren mee en be sloot toen overschrijving aan te vragen van de zaterdag- naar de zondagclub. De KNVB beoor deelde dat verzoek positief om dat Eryürük, vanwege zijn werk als medewerker van een uitzend bureau, nauwelijks mogelijkhe den heeft om op zaterdag aan het spelen van voetbal toe te ko men. Voetbal Eredivisie. Ajax-Feyenoord,i Haag-FC Utrecht, Vitesse-NEC Roda JC. Eerste klasse C: Best Voa Unitas'30-RKDVC, Rood Wit' Terneuzen-TOP, ÓSS'20-Nueri Tweede klasse E: SC 't Zan gen, Longa-Oosterhout, Mad: RCS, Unitas-Halsteren, BSC- Derde klasse A: HSC'23 Moerse Boys-Meto, HVV24-S Vierde klasse A: IJzendijke-i sterloo-Biervliet, Corn Boy Vierde klasse B: FC Bergen; Aan-Divo, De Schutters-Patrij tor'88-Walcheren. Vijfde klas harding-Oostburg (restant stand 1-1), Sluis-Schoondijk waarde-SDO'63 (restant 55 r 0-0). Vijfde klasse B: Boys-Kaaise Boys, WW'67-F voo-Rimboe. Vijfde klasseC maal, SC Kruisland-SC Welt meer-Dioz. Aanvang 14.30 uui Vrouwen. Derde klasse: zen-Dongen (12.30), Gilze-OV Zaalhandbal Mannen. Eerste klasse: b Sport-Jupiter'75 (13.00 uui klasse: Meco/Delta Sport (14.30 uur). White Demons4' Vrouwen. Eerste klasse: I Derde klasse: Avanti 2-Olym de klasse: EMM 2-Handt (12.30 uur). Zwemmen Speedo Jaargangw* Zwembad Groenewoud Kapel satie: Zeelandia Reïmers* vang: 13.45 uur. Speedo Jaargangvva Zwembad Vliegende Vaart i Organisatie: De Bruinvis, Sas Aanvang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44