stuuiian.nl 1 uwtt n fZ>C niet opnemen Steun ons. f Giro 2502 Mensen J ARENSMAN 11 vrijdag 2 februari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij mei de geboorte van onze dochter en zusje Simone Geboren op 30 januari 2007 Leon, Mirjam, Kevin, Sander, Esra en Menno Kloet Gerstakker 18,4341 ME Arnemuiden Overleden je m 'adresse a vous, Ik spreek tol u, a vous tous qui passes iciu allen die hier voorbij gaat. Regardez et voyez s 'il est une Kijk en zie of er een pijn is, douleur pareille a ma douleur. pijn gelijk aan de ntijne, A celle dunt j 'ui été frappeedie ik heb moeten ondergaan. I. 'éternel m 'u uffligée au jour De almachtige heeft mij de son ardente colère. in zijn boosheid tot zich genomen. Onze lieve, en waardige zoon, broer, oompie. neef, zwager en geliefde is door het verschil uit het leven gegrepen en aan God gegeven Didier Aubert Avignon 27 februari 1977 t Avignon 25 januari 2007 Rest in peace Bratha, love u for ever Ik zag twee wegen, peinzend over de ene, koos ik de ander. Dat maakte het verschil. Familie Aubert - Wynaar Correspondentie-adres: Familie Aubert Vrije Zeestraat 27 1335 VR Almere U kunt afscheid nemen van Didier op woensdag 7 fe bruari van 12.00 uur tot 12.45 uur in uitvaartcen trum Overtoom, Groen van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij om 13.00 uur Didier geden ken tijdens een dienst. Na de dienst zullen we Didier begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algeme ne begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gele genheid tol condoleren. Gelieve witte kleding te dragen. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Sylvia Esveld onze gewaardeerde en enthousiaste medewerker en collega van afdeling Watertoren. Wij wensen familie, vrienden en collega's heel veel sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Namens cliënten, medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis en Vliedberg Middelburg, Frank Bordui, directeur SVRZ Lieve mama Zwijgzaam, stil en zonder vragen, Je vocht met atje levenskracht voor elke nieuwe dag en nach t. Zo ben je langzaam moegestreden, van mij weggegleden. Na een dappere en ongelijke strijd uit je lijden bevrijd. Rust zacht lieve mama. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Leyntje Pieternella Baas-Dieleman 30-12-1947 t 31-01-2007 Ko Baas Johan Dinja Ciska f) Langeweg 2 4339 NB Nieuw en Sint Joosland. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 3 febru ari van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 5 februari om 11.00 uur in de Hervormde kerk te Kleverskerke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 12.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw de Arne, Radermacherstraat 32 te Arnemuiden. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Voor goed uit ons midden, voor altijd in ons hart. We zijn verdrietig dat onze (schoon)zus en tante Leyntje Baas-Dieleman is overleden. Arnemuiden: W. Dieleman M. Dieleman-Klaasse Saraya Dam' Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 -1431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Na een moedig gedragen ernstige ziekte is uit onze familiekring weggenomen mijn lieve schoon dochter, onze schoonzus, tante en oudtante Leyntje Pieternella Baas-Dieleman echtgenote van Jac. J. Baas in de leeftijd van 59 jaar. Nieuw en- E. Baas-Poppe Sint Joosland: Jo en Piet Reijnoudt-Baas Jannie en Leo van Eenennaam-Baas Vlissingen: Rina en Johan Meijer-Baas Jan en Tiny Baas-Bogaart Koos en Bram Maas-Baas Fayence.Fr.: Lia en Kees Vogel-Baas Koudekerke: Els Baas en Simone Wondergem Neven en nichten Wij wensen Ko, Johan en Dinia veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Nieuw en Sint Joosland, 31 januari 2007 Dag lieve vriendin Leyntje Nooit meer samen praten Nooit meer leuke dingen doen Nooit geen berichtjes meer Het is nu stil Wij zijn verdrietig nu jij er niet meer bent Bep enRinus Wij wensen Ko, Johan en Dinja veel sterkte toe. Na een ernstige ziekte is overleden onze nicht in de leeftijd van 59 jaar Leyntje Baas - Dieleman Emmeloord: N. Dieleman - Meulmeester Arnemuiden: L.H. Dieleman N. Dieleman - van Belzen Serooskerke (W): R. Dieleman - Francke Gapinge: CL. Wondergem - Dieleman H. Wondergem Neven en nichten Februari 2007 Met grote verslagenheid hebben we kennisgeno men van het overlijden van onze lieve buurvrouw Leyntje Baas We hopen dat Ko, Johan en Dinja de kracht mogen ontvangen om het verlies te dragen. Chris en Annemarie Marleen enTonnie Arianne Co rina en Pieter Joke en Nico Christian en Anniek en kinderen Woorden schieten tekort Met verslagenheid namen wij kennis van het over- lijden.van onze lieve buurvrouw en vriendin Leyntje Baas Wij hopen dat Ko, Johan en Dinja de kracht mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Kees en Corrie Boone Han, Mar joke Barry, WH co, Peter Sandra, Harald, Niels cS El ine, Mark Ineke en Caroline Nieuw en Sint Joosland, 31 januari 2007 Verdrietig zijn wij, dat na een ernstige ziekte is overleden, onze buurvrouw Leyntje Baas We wensen Ko, Johan en Dinja veel sterkte toe. Wim en Jolanda Pulles Jos en Jannie Mesu Casper en Sjaan Baas Frans de Nooyer en Marleen Temmerman Kees en Corrie Boone Bert en Anita Simpelaar Marinus en Rita van As Piet en Marie Vader Fie Dijke Nieuw en Sint Joosland, 31 januari 2007 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herin nering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Mina de Kam Koudekerke t Middelburg 4 september 1929 31 januari 2007 Middelburg: Familie de Kam Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 184 4337 KX Middelburg Afscheid nemen van Mina kan op haar kamer, "Herengracht" Begane grond, Klein Vlaanderen 37B te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 5 februari om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn in de koffiekamer van de begraafplaats. Hierbij willen wij alle medewerkers van Stichting Arduin die Mina gekend hebben bedenken voorde goede zorg, in het bijzonder Mevrouw Bergman. u it va a r tv er.zo rgin de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36.4332 BG Middelburg internet, www.ilegrooldekuin.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. We hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Cora Tamara Eline C. Eline B. Jacqueline Nicole Margret Leonie Ria Durby Manon Gertie Aminata Renee Mattie Peggy Els Tine Irma Lenie Jolanda Catherine Sjaan Mina we zullen je missen Kees Marti lzaak Peter Tom Flenk-Jan Joep Onze buurman Piet Dekker We zullen hem missen. We wensen buurvrouw met haar kinderen en kleinkinderen troost en sterkte van God toe. De buren Dekker, Minderhoud, Van der Wel, De Voogd. Wisse, De Visser, Dingemanse, Augustijn en Groenewegen uit de Azalealaan in Oostkapelle Groot is de leegte die zij achter laat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons mid den mochten hebben, maar bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en overoma Jacomina Elisabeth Rijk weduwe van Albrecht Cornelis Geus in de leeftijd van 90 jaar. Monster: Susan Govers-Geus Bertus Govers Heinkenszand: Rinus Geus Betsie Geus-Priem Heinkenszand: Tini Oosthoek-Geus Leen Oosthoek Roosendaal: Riet Ars-Geus Jan Ars Heinkenszand: Ineke Poelman-Geus Bert Poelman Heinkenszand: Bep van Hulst-Geus Jaap van Hulst Heinkenszand: John Geus Gerda Geus-Vermuë Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 31 januari 2007 Correspondentieadres: Sleutelbloemstraat 63,4451 TD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 5 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Oma Geus Allemaal onze eigen herinneringen en daarom ook zo moeilijk te zeggen hoe zeer we je zullen missen maar allemaal trots dat jij onze oma was. Jacqueline en Ron Ilse en Richard Koos en Marianka Aubert en Jeannette Nicole en Frans Petra en Theo Annemieke en Peter Joerie en Jeanette Ludy en Mariëlla Gilbert en Claudia Monique en John Maurice en Monique Inge en Rob Miranda en Noud Chantal en Richard Simone en alle achterkleinkinderen Heinkenszand, 31 januari 2007 Verdrietig, maar met dankbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve tante en oudtante Mientje Geus-Rijk Neven en nichten familie Rijk Wij ontvingen het verdrietige bericht van het over lijden op 29 januari jl. van onze oud-aandeelhoud ster en dochter van de oprichter van ons bedrijf mevrouw C.J. Louisse-van de Reepe in de hoge leeftijd van 94 jaar. Mevrouw Louisse was in de jaren zeventig en tachtig als aandeelhoudster sterk betrokken bij de ontwikke ling van onze onderneming en ook in de jaren daama bleef zij zeer geïnteresseerd in haar bedrijf Perfecta Chemie B.V. Daarvoor zijn wij haar zeer erkentelijk. Wij wensen de familie veel kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie Bison International S.C.J.A. Christiaansen Goes, 1 februari 2007 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat vrij plotse ling is overleden onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Maria Virginia Edmond Peters-Vercammen weduwe van Baptist Johannes Peters Antwerpen, Vlissingen, 25 januari 1912 31 januari 2007 Vlissingen: Jan Peters Lies Mommaas Marian en Anton Ron, Rick Liesbeth en Ruud Sabine, Fabian Vlissingen: Pierre Peters Lonie Peters-Qhristiaanse Ronald en Marga Niels, Tara Rachelleen Benny Ishani Breda: Lenie van Beek-Peters Bervan Beek Chris en Annemiek Tim, Sophie Marie-Louise en Rob Duran, Félize Vlissingen: Richard Peters Sari Peters-de Wit Raoul en Perushca Rosie, Joan Natasja en Cees Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgcentrum Ter Reede voor de goede verzor ging. Correspondentieadres: P. Peters, Keucheniusstraat 17,4384 BS Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 5 februari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Blij dat haar het verpleeghuis bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat rustig is overleden mijn moeder, mijn schoonmoeder Yvonne Leonie Marie Coene sinds 1995 weduwe van Johan Leendert Rijkse -3 april 1912 Langeweg 57 4341 RE Arnemuiden t 28 januari 2007 Ronald Rijkse Dien Rijkse-van de Vijver Marjon Pieksma De crematie heeft overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Zij was 36 jaar onze buurvrouw. Nu hebben wij afscheid van haar moeten nemen Mw. Y.L.M. Rijkse-Coene We zullen haar missen. Ad en Lineke Kok Goes, 28 januari 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze postduivenvervoerder Thijs Geuze De leegte die hij achterlaat, wordt opgevuld met de herinnering aan een prachtig mens. Zo blijven we toch verbonden en vervaagt er elke grens. Wij wensen mevr. Geuze, kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden, medewerkers en bestuur Postduivenorganisatie Afdeling Zeeland '96 Tot ons grote verdriet is dinsdag 30 januari 2007 overleden overleden Jan Cornelis de Waal Sr. Hij was mede-oprichter van De Waal Banket in Tholen Onder andere dankzij zijn grote toewijding, gedre venheid en inzet in de beginjaren, is De Waal Banket uitgegroeid tot wat het nu is. Tot op het laatst toe bleef hij grote belangstelling to nen voor het reilen en zeilen van het bedrijf. Zijn be trokkenheid was groot. Wij zullen hem en zijn bezoe ken missen, maar wij zullen de herinnering aan hem levend houden. De directie en het personeel wensen zijn vrouw, fa milie en vrienden veel sterkte. Directie De Waal Banket en Delta Banketbakkerijen Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Vergeet niemand. Doe ook mee op Imiljoenspaarlampeul Help het klimaat in een handomdraai PARADIJSVOGELTJE... In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Nelson Mandela Kinderfonds Word donateur! Bel 090011 46664 (0,10 per min Omdat ieder kind een kans verdient! Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw rep Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdeKtejl uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overiijdenssT^ en kunt u deze bekijkei i. Ervaar het levensverhaal van de overledene. I Interactief U kunt op de site het condoleance beticht lezen en een bench! ales waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kurit u via de siia SSl deelnemingskaart ol rouwboeket versturen Een kleine moeile sn een grote troost Informatief ■Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of ïnalfecï te ra hebben, met overlijden. Allo adressen op het gebied'van uitvaart en m tooiden op de'site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwss Ca ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28