PZC Vriendenploeg is ook wat waard Mookhoek blijft ambitieus Walcheren-speler Etiënne Mallie kan volgens trainer Quelery de amateurtop halen agenda Marathonschaatsers wacht lange sprint uitslagen duiven vrijdag 2 februari 2007 vrijdag door Ron de Waal VLISSINGEN - Hij mag zich zelf nog maar sinds het begin van dit seizoen basisspeler noe men, maar toch staat de acht tienjarige Etiënne Mallie al be hoorlijk hoog in de hiërarchie bij Walcheren. Met de vierde klasser hoopt de middenvelder zondagmiddag, tijdens het in- haalduel tegen Luctor'88 zijn eerste prijs van dit seizoen in de wacht te slepen. De huidige tweede plaats op de ranglijst met uitzicht op de twee- de-periodetitel zou normaal ge sproken weinig reden tot klagen moeten geven. Toch is Etiënne Mallie nog niet helemaal tevre den. „Natuurlijk hebben we aan één punt voldoende voor de pe- riodetitel, maar eigenlijk had den we nu gewoon aan kop moe ten staan", stelt de aanvallende middenvelder resoluut vast. „Voetballend gezien hebben we absoluut de beste ploeg in deze klasse, maar ons scorend vermo gen laat ons af en toe in de steek. Tegen de huidige koplo per FC Bergen waren we kortge leden 85 minuten in de aanval, maar lieten we onze kansen on benut. In de eerste vijf minuten na rust gaan zij even in de aan val, maar prikken ze er wel met een twee in, waardoor we verlie zen." Hoger niveau Mallie heeft sinds het begin van dit seizoen een vaste plaats in het team van trainer Tom Que lery. Hij begon al op zijn zesde jaar bij Walcheren, maar vanaf de C-jeugd tot het tweede jaar in de B-jeugd zocht hij zijn heil op een hoger niveau bij RCS. ..In die periode heb ik ook enke le proeftrainingen bij RBC Roosendaal en NAC Breda mee gemaakt, maar dat zag ik niet zo zitten. Daar moest ik zoveel trainen, terwijl ik toch ook lie ver met mijn vrienden bleef voet ballen. Ik had trouwens bij Wal cheren met Normen Verhagen, en bij RCS met Gérard de Nooijer, twee trainers die me ook enorm veel geleerd heb ben", aldus Mallie, die na zijn te rugkeer bij Walcheren als eerste jaars A-junior al geregeld met het eerste team mee mocht spe len. Dit seizoen kan trainer Tom Quelery niet meer om Mallie heen als vaste basiskracht. „Het is een zeer vaardige jongen, met een goede mentaliteit", vertelt Quelery. „Etiënne is een aardig voetbaldier, dat in mijn ogen de mogelijkheden heeft om tot de top van het amateurvoetbal te reiken. Laat hem nog één jaar rijpen op dit niveau, dan kan hij daarna zeker enkele stappen ho gerop." Mallie begrijpt zelf wel waarom zijn trainer hem het liefst nog minimaal een jaar bij Walche ren ziet blijven. „Dan kan ik nog wat meer aan mijn duel kracht werken, en zorgen dat er op het disciplinaire vlak nog wat verbeterd." Quelery geeft nog meer redenen om Mallie lan ger bij de Vlissingse ploeg te houden. „Hij is sterk aan de bal, kan goed versnellen, heeft zowel met links als ï'echts een goede pass en heeft een dodelijke vrije trap", somt de trainer op. Of het ook daadwerkelijk komt tot een langer verblijf bij Wal cheren laat Mallie zelf nog even in het midden. „Er was op het laatst van het afgelopen seizoen al belangstelling van Oostkapel- le, en het schijnt dat Kloetinge ook is wezen kijken. Natuurlijk wil ik wel hogerop, maar een vriendenploeg zoals hier is ook heel wat waard. Om hogerop te gaan en vervolgens op de bank te belanden zie ik ook niet zo zit ten. Ik wil wel aan spelen toeko men, en wie weet is dat volgend De achttienjarige Etiënne Mallie is niet tevreden met de tweede stek die zijn ploeg Walcheren momenteel bezet. „Voetballend gezien heb ben we de beste ploeg in deze klasse, maar ons scorend vermogen laat ons af en toe in de steek." foto Ruben Oreel jaar wel met Walcheren in de derde klasse. Daarnaast is het nog hoogst on zeker wat ik met mijn studie ga doen. Ik ben net gestopt met mijn studie bedrijfseconomie, maar denk er hard over om na de zomer naar de sportacademie in Tilburg te gaan." Vooralsnog wil Mallie eerst met Walcheren dit huidige seizoen een greep doen naar het hoogst haalbare. Stiekem hoopt hij nog op het kampioenschap, maar tegelijker tijd beseft hij ook dat het pro gramma, met tegenstanders als Zeeland Sport en Luctor'88, nog een aantal lastige obstakels kent. Desalnietemin blijft het geloof in een goede afloop overeind. „Omdat ik weet dat wij van ie dereen kunnen winnen." Vlissingen heeft vertrouwen in goede afloop GOES - Voor de voetballers van Vlissingen en RCS staat er zon dagmiddag een inhaalwedstrijd op het programma. Tweedeklas ser Vlissingen ontmoet SC 't Zand in Tilburg, RCS gaat op bezoek gaat bij Madese Boys. „Een goede ploeg", weet Ruud Pennings op voorhand van SC 't Zand. Toch gaat de trainer met het nodige vertrouwen naar Brabant. „Het optreden afgelo pen zondag tegen Dongen geeft daar aanleiding toe", aldus Pen nings, die nagenoeg uit een com plete spelersgroep kan putten. Oefenmeester Alexander van Keulen kent bij RCS de nodige problemen op het personele vlak. Youssef Afkir is geschorst, terwijl Aschraf Elhrouz en Rem- co Felius geblesseerd zijn. Over de inzetbaarheid van Josimar Pattinama bestaat nog onzeker heid. „Madese Boys is een lasti ge tegenstander, dus we zullen strijd moeten leveren om daar een positief resultaat weg te ha len", weet Van Keulen. door Marry Bouman TECHENDORF - Zes jaar gele den droomde marathonschaat ser Bas van Hest op de Weissen- see even van het Wilhelmus. Op vijftien meter van de finish werd hij echter achterhaald en werd Erik Huizebosch Neder lands kampioen op natuurijs. Morgen treedt Van Hest op nieuw aan voor de nationale ti telstrijd op het Oostenrijkse bergmeer. Op 'werkijs' dit keer en met één lange sprint in het vooruitzicht. De TNT-rijder is net als het me rendeel van de A-rijders net neergestreken aan de Weissen- see. Hij 'proefde' gisteren tussen honderden toerrijders het ijs van het meer in Karinthië. „An dere jaren ligt hier altijd een glasplaat. Het is nu werkijs. Dit ligt mij wel. Maar bij een Neder lands kampioenschap over hon derd kilometer zit iedereen van voren. Dan is het een kwestie van de slag niet missen als die toch dreigt te vallen", denkt Van Hest, die in de TNT-ploeg naast Henk Angenent een beschermen de status heeft. „En ik moet het als anti-sprinter natuurlijk heb ben van alleen aankomen." Hij ziet zichzelf als outsider. „Ik heb nog nooit bij het NK op het podium gestaan. Ik zou het graag willen, maar eigenlijk is voor mij honderd kilometer te kort. Geef mij maar honderdvijf tig of tweehonderd kilometer. Dan heb ik meer in de melk te brokkelen." Kluizenaar Rob van Meggelen zat de hele vo rige week als een kluizenaar aan de Weissensee en reed tus sendoor even op en neer naar Ne derland. „Ik merk wel dat ik door het verblijf gewend ben aan de hoogte." Van Meggelen is een 'stille' kanshebber, maar net als Van Hest vindt hij zich zelf niet passen in het rijtje titel kandidaten. „Ik heb snel ijs nodig. Werkijs ligt me niet zo. Ik ben bang dat het weer één grote sprint wordt. Honderd kilometer op een NK is te weinig." GPD Keulen. WK mannen. Halve finale: Duïtsland-Frankrijk 32-31 n.v. (11-12, 21-21, 27-27), Polen-Dene- marken 36-33. Plaatsingswedstrij den 5-8: Rusland - IJsland 28-25 (16-14), Kroatië - Spanje 35-27 (16-12). Brisbane. Testserie, mannen. Austra lië - Nederland 1-1 (0-1). Doelpunt Ne derland: Ronald Brouwer. Stand testse rie: 2-1. D33S29HHHHHHNMI Mannen. Zagreb. Tweede ronde: Lju- bicic (Kro/1) - Koubek (Oos) 7-6 (6) 6-7 (5) 6-4, Joezjni (Rus/4) - Cakl (Tsj) 6-4 6-2, Clement (Fra/8) - Dlouhy (TSj) 6-4 7-6 (5), Gicquel (Fra) - Santoro (Fra) 6-4 3-6 6-4, Llodra (Fra) - Karlovic (Kro) 6-4 7-6 (8), Johansson (Zwe) - Bracciali (Ita) 6-3 1-0 opgave Bracciali. Vina del Mar. Groepsfase: Vassallo Arguello (Arg) - Portas (Spa) 6-1 6-1, Montanes (Spa/7) - Hernandez (Spa) 6-3 7-5. Berlocq (Arg) - Navarro (Spa) 7-6 (4) 6-2. Delray Beach. Groepsfase: Becker (Dui/4) - Levine (VSt) 6-3 6-3, Spadea (VSt/8) - Sweeting (VSt) 7-5 6-4, Haas (Dui/2) - Yen-Hsun Lu (Tai) 2-6 6-4 6-3. Vrouwen. Tokio. Tweede ronde: Sja- rapova (Rus/1) - Schiavone (Ita) 7-5 2-6 6-1, Stosur (Aus) - Na Li (Chn/6) 6-2 6-4, Dementjeva (Rus/3)- Likhovtsjeva (Rus) 6-3 7-5. Vinei (Ita) - Bremond (Fra) 6-3 6-0, Jankovic (Ser/4) - Jie Zheng (Chn) 6-4 6-0, Ivanovic (Ser/5) - Santangelo (Ita) 4-6 6-1 6-2. Lichtenvoorde. Top Teams Cup, in. Kwartfinale, eerste wed strijd: Plantina Longa (Ned)-USSP Albi (Fra) 3-0 (25-18 25-15 25-19). Return op woensdag 7 februari. Mesaïeed. Ronde van Qatar. Vijfde etappe. Al Zubarah Mesaieed: 1. Van Avermaet (Bel) 156 km in 3.26.13, 2. Sieberg (Dui), 3. Poul- hies (Fra), 4. Putsep (Est), 5. Cretskens (Bel), 6. Da Dalto (Ita), 10. Tjallingii (Ned), 11. DeJongh (Ned) 2.53, 20. Boo- nen (Bel) 2.55, 21. De Kort, 24. Lówik, 35. Knaven, 47. Den Bakker 4.10, 48. Rooijakkers. Klassement: 1, Cretskens 12.54.41, 2. Boonen 2.19, 3. De Jongh (Ned) 2.44, 4. Eisel (Oos) 2.52, 5. Henderson (NZe) 3.01, 6. Klier (Dui) 3.08,10. Knaven 3.44, 13 Vierhouten 4.12, 14. Rooijakkers 4.26,18. Tjallingii 5.10, 27. De Kort 8.13, 28. Löwik 8.14, 37. Van Bon 9.30, 40. Bo ven 9.35,44. Van Hummel 11.25. Van Barneveld PLYMOUTH - Raymond van Barneveld is goed begonnen aan zijn tweede seizoen in de Pre mier League, de wedstrijden reeks met de beste acht spelers van de profbond PDC. De Haag se darter won in Plymouth met 8-5 van debutant Adrian Lewis. Qua moyenne deden beide spe lers amper voor elkaar onder: 32,55 tegen 32,34 per pijl. ANP Duivenmelker vindt het tijd worden voor nieuw provinciaal succes door Fred Rabout BRESKENS - Hij zit al bijna veertig jaar in de duivensport en kan er nog altijd geen ge noeg van krijgen. Henk Mook hoek uit Breskens geniet van de duivensport. Sinds 1994 vormt hij met zijn zoon Henry een combinatie. De 59-jarige Henk Mookhoek is al sinds jaar en dag visser en doordeweeks dus bijna altijd van huis. De verzorging komt dus vaak op anderen neer. In de beginperiode nam zijn vrouw die taak op zich. „Uit liefde", zegt Henk. „maar het liep niet. We pakten amper een prijsje. Dat was trouwens in die dagen ook niet zo makke lijk met onder anderen Jan van Gijs in de vereniging. De con currentie was in die dagen moordend." Als verzorgster werd Els opge volgd door Bram Boeckhout en die had de duivensport in de vingers. Hij was zelf een be faamde vitesse-speler. Vanaf dat moment ging het in op waartse lijn. Henk: „In 1970 pakte ik mijn eerste kringkam pioenschap." Na Bram Boeckhout kwamen Jos Vermeulen, Guust Blaak man en René Blaakman als ver zorger in de renstal van Henk Mookhoek, totdat zoon Henry er in 1994 weer een pure Mook- hoek-aangelegenheid van maakte. Hoewel er op dit moment op de hokken gekruist is met rassen van vele Nederlandse en Bel gische topmelkers wil Henk Mookhoek niet voorbijgaan aan de naam Staf Dusarduijn uit Groede. Een man die decen nia lang nationaal en interna tionaal een naam was in de dui vensport. Henk: „Van Staf heb ik veel steun gehad. Ik was er kind aan huis. Ik heb niet al leen veel kennis opgedaan, maar ook goed materiaal gekre gen. Nog steeds zit de bloedlijn van Stafs duiven op mijn hok ken. Nog steeds zijn het duiven die op alle disciplines preste ren. Staf was de grondlegger van de successen die later be haald werden." Tot die successen behoren on der meer provinciale overwin ningen op Orleans (1978) en Sourdun (2003). Dat gebeurde De familie Mookhoek streeft naar nieuw succes. Vlnr: Henry, Stanley en Henk. foto Peter Nicolai beide keren met oude duiven. De beide melkers vinden dat het tijd wordt voor een nieuw provinciaal succes. Terugblik kend op seizoen 2006 zijn ze te vreden, maar het was ook weer niet top. „We hebben te weinig eerste prijzen gehaald, met na me bij de vitesse oude duiven liep het niet naar wens." Toch als de boeken van 2006 worden opengeslagen staat de combinatie Mookhoek&Zn in de afdeling Zeeland met de eer ste adsuif op de dagfond en in het generale hokkampioen- schap op een achtste plaats. In het rayon 1 was er de eerste as- duif op de midfond (oud), de dagfond erï in het combinatie klassement oude duiven. Voor dit laatste zorgde een blauwe doffer, afkomstig van Herman Calon. In de vereniging pakte het duo opnieuw de generale ti tel (sinds 1994 onafgebroken) en waren ze niet van het po dium weg te slaan op de ande re disciplines. Koppeling Het seizoen 2007 zit er aan te komen. Evenals alle voorgaan de jaren zal er weer op alle dis ciplines, vitesse, mid- dag- en overnachtfond, worden ge speeld. De koppeling in de kerstweek zit er op. Komend seizoen moeten 38 weduw naars naast de vijf overnacht- koppels (er wordt op de over nacht zowel op het nest als we duwschap gespeeld) het doen. Op een ander hok zitten acht kweekkoppels. Zo'n honderd jonge duiven moet dat opleve ren. De selectie vindt puur op prestatie plaats. „Aan mooie mannen en vrouwen hebben we in de sport niet veel. Dat geldt ook in de duivensport. Om contractverlenging te krij gen moeten ze zich goed laten zien", vertelt Henk Mookhoek. Naast Henk en Henry zit er nog een melker in de familie. Stanley, Henry's gehandicap te, zestienjarige zoon is ook al jaren actief in de duivensport. Gekluisterd aan de rolstoel speelde hij het met hulp van de omgeving klaar om in 2006 bij de jeugd tweede generaal van Zeeland te worden. Daarnaast stond hij met eerste plaatsen op het podium op de onderde len vitesse jong en natoer. Voorts werd hij overall duif kampioen en eindigde hij twee de op de vitesse oude duiven en derde duifkampioenschap jong. Henk: „Die jongen be leeft daar zoveel plezier aan dat als het bij ons even tegen zit we door hem weer mentaal bovenop worden gebracht." Eindstand Rayon 1. Hokkam- piocnschappen. Oude duiven vit esse: 1. H. Calon, 2. H. Simpel aar, 3. J. Vermeere. Midfond: 1. P. de Smet, 2. H. Mookhoek&Zn, 3. J. de Smet. Dagfond: 1. E. Ulijn, 2. H. Calon, 3. comb. C. de Regt&Zn. Overnachtfond: 1. H. Calon, 2. S. v.d. Velde&Zn, 3. S. v.d. Lijke sr. Jonge duiven. Vitesse: 1. H. Ca lon, 2. C. Riemens, 3. B. Thomaes. Midfond: 1. M. de Poorter, 2. J. de Smet, 3. P. de Smet. Natoer: 1. PI. Calon, 2. C. Riemens, 3. S. Mookhoek jl. Duifkampioenschappen. Oude duiven: Vitesse: W de Die, Mid fond: H. Mookhoek&Zn Dag fond: PI. Mookhoek&Zn. Over nachtfond: P. de Smet. Jonge dui ven. Vitesse: C. Riemens. Mid fond: H. Calon. Natoer: B. Pro voost. Generaal Hok: 1. PI. Calon, 2. H. Mookhoek&Zn, 3. P. de Smet, 4. C. Riemens. 5. S. v.d. Lij ke sr. Generaal Duif (Oud): 1. H. Mookhoek&Zn, 2 comb. C. de Regt&Zn, 3. P. de Smet. Basketbal Vrouwen. Eerste klasse: Mara thon-Voorwaarts (19.45 uur). Mannen. Hoofdklasse: Tantalus- WSC. Eerste klasse: Volharding- BV Souburg (21.15 uur). Tweede klasse: Marathon-Volharding 2 (19.45 uur), Voorwaarts-Mevo'8Ö (20.30 uur). Mara thon 2-Smokkelhoek (21.30 uur). Biljarten Kampioenschap bandstoten vierde klasse, poule noord. Organisatie: BV De Poedel. (Sportzaal De Staver, Som- melsdijk). Aanvang: 19.00 uur. Lïbretoernooi. Grote Prijs Spuitpleis- terspecialist J. Mathia. Vijfde tot en met achtste plaats. (HCR de Kroon, Wissen- kerke). Aanvang: A en B groep 19.30 l Motorcross Dutch Open Supercross. Locatie: Zee landhallen in Goes. Aanvang wedstrij den: 19.10 uur. Paardensport- Dressuur LR PC Gouwe Reyers. 19.00 uur: paarden B. 20.00 uur: pony's L. Locatie: manege De Gouwe Reyer Serooskerke. Voetbal Ie. zaterdag Basketbal Biljarten Kampioenschap bandstoten vierde klasse, poule noord. Organisatie: BV De Poedel. (Sportzaal De Staver, Som- melsdijk). Aanvang: 12.00 uur. Finale: 17.00 uur. Libretoernooi. Grote Prijs Spuitpleis- terspecialist J. Mathia. (HCR de Kroon, Wissenkerke). Aanvang kruisfinales: B-groep 12.30 uur. A-groep 14.00 uur. Finale B 16.30 uur, A 17.45 uur. Dammen Zeeuws kampioenschap. Tiende ron de in hoofd-, promotie- en eerste klas se, twaalfde ronde in de tweede klasse. Locatie: Ons Dorpsleven in 's-Graven- polder. Aanvang 13.00 uur. Duivensport" Kampioenendag rayon 1 en 7. Orga nisatie: PV De Zwaluw Westkapelle. Aanvang: 19.30 uur. Bonnenverkoop: 19.45 uur. Locatie: Kasteel van Batavia Westkapelle. Motorcross Dutch Open Supercross. Locatie: Zee landhallen in Goes. Aanvang wedstrij den: 14.05 uur. I Paardensport- Schaken res 2. Klasse 3F: Cher-- J poort-Landau, De Pion 2-Sou' mus-HWP Sas van Gent 2 W WSC 2-Middelburg. ZSB-competitie, vijfde Hoofdklasse: De Zwarte Dar-J burg 2, Landau 2-Souburg3 (L burg 2, Zierikzee-HWP Sas «si SVWZV-Vlissingen. Tafeltennis Mannen eerste divisie: TTCfeï delburg-Vice Versa (Middeltnn) Tweede divisie: Kluis 2Sa" bank. Derde divisie: Dordr*l 2. Vrouwen tweede divisie: Sid bank-Westa (KloosterzandeVjJ Salamanders-SAR 2. DerdedS-3 3-Tavernie (Kloosterzande I7(jl Jongens kampioensgroep:üi Middelburg-HBC 2 (Middelbmj B-klasse: ATTC-TTCM 2, FvT™ C-klasse: Reynaert-Sprint 12.00), Dordrecht-Scaldina. Vrouwen/mannen hoofdklaji» ak 2-TTCM 3, Red Star'5g.u Smash'76-Belcrum 3 (Sint a"i> 14.00). j Voetbal Eredivisie. Groningen-Heerenveen. Eerste divisie. Emmen-Cambuur L„ TOP-Veendam, Haarlem-AGOVV, Volen- dam-Fortuna Sittard, Helmond Sport- Dordrecht, MVV-Stormvogels/ Telstar, GA Eagles-Den Bosch, Graafschap-Eind hoven, RBC-Omniworld, VVV-FC Zwol- Mannen. Eerste klasse D: Mytilus 2-Gavok. Derde klasse G: Savok 2-BOK. Vrouwen. Hoofdklasse: Yellow Sox-Barons, Den Dungk-JRC Boxtel, High Five-BC Vlissingen. Overgangs klasse: ELBC-BV Souburg. Mannen. Hoofdklasse: Springfield- Dunatos, Den Dungk-JRC Boxtel, Deur- ne Pioniers-EBBC, Virtus-Barons, Bla- del-BC Vlissingen. Tweede klasse: Smokkelhoek-Smokkelhoek 2 (20.30 uur). Jongens U20. Eredivisie: ZZ Lei- den-BC Vlissingen. Jongens U18. Hoofdklasse: BC Vlis- singen-Migliore (18.45 uur). Zeeuws dressuurkampioenschap. 9.30 uur: pony's L2. 10.45 uur: paarden L2. 11.45 uur: pony's M1. 13.00 uur: paarden M1. 13.30 uur: pony's M2. 14.07 uur: paarden M2. 15.00 uur: po ny's Z115.15 uur: pony's Z2. 16.00 uur: paarden Z2. 17.00 uur: paarden Z1. 18.30 uur: Kür op muziek paarden Z2. Locatie: Manege Heikant. Dressuur LR PC De Schouwse Rui ters. 9.00 uur: paarden L2. 9.08 uur: po ny's M. 11.24 uur: paarden M. 13.16 uur: paarden Z1.15.40 uur: paarden Z2. 17.08 uur: pony's Z2. Locatie: manege Grol Renesse. Dressuur LR PC Gouwe Reyers. 10.00 uur: paarden L. 11.52 uur: pony's B. 13.30 uur: paarden Z. 14.00 uur: paar den M. 15.07 uur: pony's M. Locatie: ma nege De Gouwe Reyer Serooskerke. Eredivisie. NAC-RKC, PSV-^ sior-FC Twente, Heracles-Wil|-;B| Hoofdklasse B: Huizen-Aja*. Kloetinge, Bennemkom-WOG' IJsselmeervogels-Quick Boys Hoek-Sparta Nijkerk, q N'gein-GVVV, Nunspeet-Spal Eerste klasse C: Nieuw Lek'«rw vo Sparta, LRC-Achilles Veenlt VVGZ-Roda Boys (15.00).Twe«i| se E: Tholense Boys-Kapelle|15,ij landia-GPC, Zaamslag-AZW, J oord-Arnemuiden. Derde klai WHS-SKNWK, Heinkenaanil Vierde klasse A: MVC-Spui. Si le-Wemeldinge, DFS-WolfaarJ Heer Arendskerke-Apollo'63,"|( land-Goes, Colijnspl. Boys-Hoa kerke. Vierde klasse B: Bn -j. ven-ZSC'62, Kruiningen-Smsrifj derust-SC Stavenisse, Wlifj;j FSV-Yerseke, Waarde-Chrislaréi Vriendschappelijk: Terr^ Boys-Clinge, NoormannenVlX W.-FC Dauwendaele. Indien niet anders vermeld, ai 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A:E.s dert 2-Rijsoord, RCL-Jodan 6o£ vogels-Reiger Boys, StedocoM diek (12.30), Wartburgia 2-Ooa (11.30), Muiden-Ter Leede 2.1 klasse: Zierikzee-GJS (13.3013 3-SC Everstein, Papendrech'-F^ De Meeuwen-Oostkapelle 2 n WIK'57-Tricht (11.30), Kering recht Volleybal Mannen. Tweede divisie C sion-Nivoc'68, Protos-Sliedrad? 2, Visade Voorburg 2-MytSus, I den-Coolflash/Ekspalvo. PromoS se B: Kwiek-WS'92 (De Vang?, uur), RVC/Libanon 2-MorresHu& ro Electro/Roosendaal 2-Rowi.M vo 2, De Burgst-Phoenix. Eersti se D: AVC'87-Olympus'69, waarts-SDC, IJVC-Mikro B Roosendaal 3. Tweede klau Kwiek 2-Bernisse 2 Tweedekla Kwiek 3-VVS'92 2, De Burgst3Di re. Derde klasse G: A 3-Morres/Hulst 2, Voorwaarts 2-9 kers, Savok-Scheldesport Vrouwen. Regiodivisie: Sla: Sport 2-Triade/VCT, Benevia-W Hulst, Voko-Mikro Electro/Roost 2, VOY-Spirit, Savok-Sarto2|0ei deren, 15.00 uur), De Burgst Rijn 2. Promotieklasse A: Cooltaii palvo 2-Nivoc'72, Kwiek-DVOs* ger, 17.45 uur), RVC/LibanonjM Sport 3, Volley Zuid-VOY 2,M 2-Triade/VCT 3. Eerste klasse A: Kwiek 2-B;mia ste klasse D: Mytilus-MorresiHj Sic Pugno 2-BOK, IJVC-Zuvolj to-Goirle. Tweede klasse F; waarts-Mikro Electro/Roosenda Savok 2-Mikro Electro/Roosendaal VC 2-Ardito 2, De Sterre-WflJ klasse G: AVC'87-WS'92 4, II 2-Morres/Hulst 3, Savok4-B0K2 Wielrennen Trainingswedstrijd zrtc Thw delkamp. Locatie: natuurgebiedC kei, Kruiningen. Aanvang: 13® a Ie categorieën). Inschrijven: t camping Den Inkel, Kruinïnger. KNSB-competitie, vijfde ronde. Klasse 1B: De Variant-HWP Sas van Gent. Klasse 2C: Terneuzen-Paul Ke- Gillissen langer trainer bij Swift MIDDELBURG - Ralph Gillis sen is ook volgend seizoen hoofd trainer van de Middelburgse korfbalvereniging Swift. Gillissen is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen bij de eersteklasser. Met het bestuur kwam hij een verlenging van de verbintenis overeen. Swift staat momenteel voorlaatste in de zaalcompetitie en loopt de kans te degraderen. Op het veld is de Middelburgse ploeg middenmo ter. Bijeenkomst jeugdafdeling Middelkamp WEMELDINGE - De jeugdafde ling van de zrtc Theo Middel kamp houdt morgen voor aan vang van het wielerseizoen een voorlichtingsbijeenkomst. Op die manier hoopt de club nieu we jeugdleden aan te trekken. „Het is niet alleen bestemd voor de jeugd die reeds lid is en aan wedstrijden deelneemt maar vooral ook voor de ouders van de jeugdleden. Op die manier ho pen we hen ook min of meer bij de vereniging te betrekken", zegt Bert van Gils, voorzitter van de jeugdafdeling. Er wordt voorlichting gegeven over de vereniging en deelname aan de wedstrijden. Daarnaast komt ook het materiaal, begelei ding en voeding aan de orde. De bijeenkomst vindt plaats op camping Klein Stelle in Wemel- dinge en begint om 10.C 3 uur. Zaalhandbal Zaalkorfbal Eerste klasse G: All Ready-fc* (14.40). Vierde klasse K: li' gen-Atlas, KVK-Blauw Wit (155X Zeilen i Goofy's race. Locatie: jachtto lljnsplaat. Inschrijven: 10.00-121 Briefing: 11.00 uur. Starts: 12J (IMS), 12.15 uur (ORC), 12.30:»' meten boten). zondag Paardensport Dressuur LR PC De Schoira: ters. 9.00 uur: pony's L. 9.43a ny's B. 12.28 uur: paarden B.1i! paarden L. Locatie: manegeGro" Rugby~ Tweede klasse zuid: Oan noe-Tilburg. Aanvang: 14.00ui tie: sportpark Voorborch in Midi Tovaal-Maastricht. Aanvang: 11 Locatie: sportpark Het Schs Goes. Voetbal Eredivisie. Ajax-Feyenoord,AI Haag-FC Utrecht, Vitesse-NEC, Roda JC. Eerste klasse C: Best Voora Unitas'30-RKDVC, Rood Wil V.- Terneuzen-TOP, OSS'20-Nuener Tweede klasse E: SC 't Zand gen, Longa-Oosterhout, Mades RCS, Unitas-Halsteren, BSC-Z» Derde klasse A: HSC'284 Moerse Boys-Meto, HVV'24-SC Vierde klasse A: IJzendijke-A) sterloo-Biervliet, Corn Boys Vierde klasse B: FC Bergend Aan-Divo, De Schutters-PatrijK tor'88-Walcheren. Vijfde klossi harding-Oostburg (restant 2: stand 1-1), Sluis-Schoondijks, waarde-SDO'63 (restant 55 mii 0-0). Vijfde klasse B: Boys-Kaaise Boys, WVV'67-Rd voo-Rimboe. Vijfde klasseC:. maal, SC Kruisland-SC Welte' meer-Dioz. Aanvang 14.30 uur Vrouwen. Derde klasse: zen-Dongen (12.30), Gilze-OWt Zaalhandbal Mannen. Eerste klasse: Me Sport-Jupiter'75 (13.00 uurl klasse: Meco/Delta Sport 21 (14.30 uur), White Demons4-ffi Vrouwen. Eerste klasse: F: Derde klasse: Avanti 2-Olymi" de klasse: EMM 2-Handba (12.30 uur). I Zwemmen Speedo Jaargangvvedf Zwembad Groenewoud KapeK- satie: Zeelandia Reimersws vang: 13.45 uur. Speedo Jaargangvve® Zwembad Vliegende Vaart W Organisatie: De Bruinvis, Sas^ Aanvang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20