PZC Rietjens op zoek naar de vrijheid Gas geven en gewoon niet kijken wissel zeeuws Vlaanderen Voetbaltrainer houdt het na 26 jaar voor gezien uitslagen Wybo verdedigt titel in Goes agenda Wielerronde Eneco Tour blijft vat vol onzekerhede donderdag 1 februari 2007 Zelf omschrijft hij het als „Ik ga met de vut." Dat hij pas 52 jaar is, doet niet ter zake. „Het is mooi geweest42 jaar voetbal: het leven kent ook andere ge neugten dan dit spelletje", zegt: Rudy Rietjens. Hij wist, voor hij indecember met het bestuur van Koewacht aan tafel schoof, dat hij niet wilde verlengen. „Ik wil tijd voor andere zaken. M'n vriendin Henny, meer wande len, fietsen, vakantie." Dus ivas hij er snel uit. „Maar Koeioacht blijft altijd mijn club, dat wel." door Karei Pleunis AXEL - Elk jaar die penetrante geur van rottend vlas. Het deed inwoners van Koewacht ver zuchten dat het weer zover was. Elk jaar dat terugkerende pro ces om het vlas van zijn harde omhulsel te ontdoen, op zoek naar de bruikbare vezel; het toe komstige linnen. Grensdorp, vlassersdorp. Het is van lang ge leden; het is nostalgie. Jeugd kent de stqnk niet eens. Dat was toen. De tijd dat het voetbalveld nog omzoomd werd door enkele honderden suppor ters. En in het dorp vol respect werd gesproken over de inbreng van mister Koewacht: Willy van Nieuwlande. Maar ook de na men van Rudy Matthijs, Theo Baert, de broers Suy, Paul de Gronckel dateren uit die tijd. En Rudy Rietjens? Was hij niet die voetballer met meer verdedi gende dan aanvallende kwalitei ten? De terugblik op doip en na men doet hem even glimlachen. „Ja die tijden komen niet meer terug. Ik voel dat ik er nog één van de oude stempel ben. Al die poespas, dat was aan mij toen al niet besteed. Buffelen, alles op zij voor de club. Op maandag be gon je aan de voorbereiding op zondag. Zo leefde je." Ploegendienst En dan volgt een verhaal dat ver klaart waarom Rudy Rietjens nu afhaakt waar anderen nog ja ren doorgaan. „Ik heb altijd in ploegendienst gewerkt. Altijd moeten improviseren. Diensten Rudy Rietjens: „Tegenwoordig moet de trainer als een soort sociaal werker uitleggen waarom iemand niet in de basis staat." foto Camile Schelstraete ruilen, -snipperen. Altijd vroeg in het seizoen op vakantie om dat je voor de eerste training te rug moest zijn." Het is slechts een deel van het verhaal. De werkelijke reden, de diepere achtergrond is de tijd die waarden heeft doen verande ren. Daar heeft het karakterdier Rudy Rietjens grote moeite mee. De mentaliteit van de jeugd. Hij kan niet langer leven met bij voorbeeld de mededeling van dinsdag dat er vrijdag een feest je is en dat ze daarom niet op de training komen. „Dan denk ik, man. je wist toch al veel langer dat dat feestje er aan zat te komen. Waarom niet eerst trainen en dan feesten? Wat is het voetbal je waard? Voetballers gaan op wintersport vakantie terwijl er competitie duels op het programma staan. Ik kan dat niet rijmen. Ik ben binnenkort ook acht dagen weg naar Gran Canaria, maar wel tij dens de carnavalsvakantie als er geen wedstrijd op het program ma staat. Een duel missen als trainer; dat zou ik ten opzichte van mezelf niet kunnen verant woorden." Ouderwets „Misschien ben ik ouderwets, te veeleisend. Ik heb het allemaal minder zien worden. Weet je, vroeger werden kinderen door hun ouders naar het voetbalveld gebracht en bleven ze tijdens de wedstrijden. Tegenwoordig wor den ze voor de wedstrijd ge dumpt en erna opgehaald. Of ze krijgen vijf euro mee. Kunnen ze chips en limonade kopen. Hebben de ouders er een dag geen last van. Ja, de voetbalclub als een soort van kinderop vang..." Maar hij hekelt ook de volwas sen voetballer. „Ze zijn veel snel ler op hun teentjes getrapt. Als de trainer je vroeger naast het elftal zette, dan keek je in de spiegel en ging je bij jezelf te ra de hoe het beter kon. Tegen woordig moet de trainer als een soort sociaal werker uitleggen waarom iemand niet in de basis staat. En staan ze er twee weken niet in, dan loop je het risico dat ze de derde week niet meer ko men. Ik heb moeite met die men taliteit. Het is niet de mijne." Hij zegt te stoppen en zijn be sluit niet te herzien. „Als ik een beslissing neem, dan kom ik daar niet op terug. Zo zit ik nu eenmaal in elkaar. Ik was 26 jaar toen ik stopte als voetbal ler. Ik had een diepgaand me ningsverschil met de trainer. Na tuurlijk, mensen begrepen niet waarom ik stopte. Pas 26 jaar, kom nou Rudy. Maar ik had die beslissing genomen en heb me vervolgens volledig op het trai nersvak gestort." Hij begon bij de jeugd van Koe wacht om vervolgens Graauw van zes naar vijf te loodsen. Daarna zes jaar Koewacht, twee jaar Steen, drie jaar Hontenisse, twee jaar Ria W. en met op nieuw twee jaar Koewacht is het cirkeltje dus rond. Hij was 26 jaar trainer. Terugblikkend zegt Rietjens dat hij altijd bewust voor de dorps club koos. „Dat samenspel tus sen mensen die elkaar allemaal goed kennen, die ondei'linge en grote betrokkenheid: dat sprak me aan. Ja, natuurlijk zal ik dat de eerste maanden van de com petitie het trainersvak missen. Maar wil ik een wedstrijd van Koewacht zien, wie houdt me dan tegen? En uiteindelijk zal ik mijn vrijheid leren waarderen. Zeker weten." Smet Eén gitzwarte smet kleeft aan die 26 jaar als trainer. „Ik kwam bij Steen toen daar de Bel gische invasie net achter de rug was. Ik hi?b er twee seizoenen keihard gewerkt aan de opbouw van een nieuwe ploeg. Het twee de jaar werd Steen kampioen en promoveerde het naar de derde klasse. Ik mocht echter niet blij ven omdat ze Ardian Lekaj had den aangetrokken. Dat heeft me in al die jaren het meeste pijn ge daan." Van Gassen en De Waele favoriei HOEK - René van Gassen uit Ossenisse voert het 4-^ ma aan van de sterk bezette Braakman Open tennjsg pioenschappen te Hoek, die zaterdag van start ga5r, 22-jarige tennisser van TV Philten krijgt volgens de& nose in de finale te maken met Paul Cortvriendt uit Z^j te. Bij de vrouwen voert Brigith de Waele uit Bres, het tableau aan, voor Nienke de Haas uit Hoek. Ginojj tus van TV Vogelvlucht uit Vogelwaarde is de tekk man in de 5-poule. Hij treft Arne Riemens van Gra steps uit Schoondijke en Terneuzenaar Sjakcodei van TV Biervliet. Guido Tolhoek en Bernd van Qijej berghe, met De Boskreek uit Breskens gepromow naar de landelijke derde klasse, zijn als eerste gepiy in het dubbel 3/4, voor Mare Felius/Kim Langeraert. i De eerste partijen starten zaterdag om 14.30 uur.Deij les zijn op zondag 1-1 februari. Mountainbikers in selectie GOES - De Zeeuwse mountainbikers Jaco Wagenaarji Bart Maas (17) en Marco Minnaard (17) zijn doorfo coach Leo van Zeeland opgenomen in de werkgroepje ren en espoirs van Zuid-Nederland.De drie .pupillen, voormalig Nederlands kampioen mountainbike Patj Tolhoek gaan iedere week een centrale training volga) Nijmegen. Dit gebeurt onder leiding van ex-profest Jan Weevers. De drie talenten danken hun selectie aan hun goedeig taten van vorig jaar. Marco Minnaard uit WemeldinJ Jaco Wagenaar uit Yerseke haalden in diverse Bs lux-wedstrijden podiumplaatsen. Bart Maas uit Hj weert dankt zijn verkiezing aan het NK, waar hij als; stejaars junior op de achtste plaats eindigde. Kunstrijdster Zuiderwijk stopt AMERSFOORT - Kunstrijdster Martine Zuiderwijk (22)g met onmiddellijke ingang met haar sport. De 22-jarigeia wijkse is zwaar geblesseerd. De behandelende arts hadii fels of ze ooit weer op topniveau terug zou kunnen ka Door overbelasting raakte Zuiderwijk in oktober ernstig blesseerd. Ze liep een stressfractuur aan haar enkel en es broken kuitbeen op. Zuiderwijk, die nu coach wil wod nam één keer (2006) deel aan de WK. ANP Clijsters meldt zich af voor Parijs BREE - Kim Clijsters heeft zich gisteren afgemeld? het tennistoernooi volgende week in Parijs. De Belgis kampt met overbelasting van haar heup na de Austral Open, waar ze in de halve finales werd uitgeschab „De artsen hebben me aangeraden om te rusten en dus ik helaas moeten passen voor het toernooi in Parijs.; ders breng ik mijn deelname in Antwerpen in hetgedn en dat wil ik ten alle tijden vermijden", aldus Clijsten haar website. Clijsters beëindigt na dit seizoen haar la baan. ANP/Belga Stam en Schep vierde in Berlijn BERLIJN - De baanwielrenners Danny Stam en Pe Schep zijn als vierde geëindigd in de Zesdaagse vanS lijn. Het Nederlandse dup had een ronde achterstand! de winnaars Guido Fulst en Leif Lamparter. ANPIDPl, Trimloopcircuit krijgt geen marathon WESTDORPE - Een jaar gele den gooide Dick Termorshuizen uit Terneuzen een balletje op tij dens de kalendervergadering van de Zeeuws-Vlaamse trimlo- pen. Hij vroeg zich af of het mo gelijk zou zijn een marathon in Zeeuws-Vlaanderen te houden. De werkgroep die vorig jaar werd opgericht, was niet verder gekomen dan onderzoek bij voornamelijk Belgische organi saties. „En daaruit blijkt dat er nogal wat omt kijken om een dergelijk groot evenement op touw te zetten", kon voorzitter Roland de Bock van de stichting Sportpromotie Zeeuws -Vlaan deren melden. Runnerscriterium Voorts bleek tijdens de kalender vergadering dat de deelname aan de wedstrijden die meetel len voor het Runnerscriterium aan het terug lopen is. Een oor zaak kon niet direct worden ge noemd, al gaf Camiel de Rooy uit Koewacht als één van de mo gelijke redenen aan dat het aan wedstrijden die aanspreken ont breekt. „De lopen van de sv Al- oy die straalden wat uit. Vele honderden deelnemers waren er. Dat kennen we niet meer." Komend seizoen, dat in juni be gint, blijft het aantal wedstrij den stabiel. Er zal opnieuw een criterium worden gehouden waarvoor elf of twaalf wedstrij den meetellen. Dc kalender: Juni: li) IJzendijke, Boulevardloop, Juli: 10 Retranche- ment (Zomerloop), l.'l Assende (Kermisloop), 17 Groede (Zomer loop), 24 Nieuwvliet Dorp (Zomer loop), 31 Zuidzande (Zomerloop). Augustus: 7 C'adzand-Bad (Zomer loop), 18 Zuiddorpe (Boekweit loop), 24 Oostakker (Vlaaienjog- ging). 29 Terneuzen (Kreekloop). September: 15 Axel (Bevrijcling- sloop), 16 Retranchement (Dwars door de Zwingeul), 22 Westdorpe (Baeekermatloop), 29 Axel (Appel loop). Oktober: 6 Terneuzen (Maas Afbouwloop), 13 Axel (Erpelkap- persloop), 20 Terneuzen Appel gaardloop), 27 Nieuw-Namen (Hul- sterloo-loop). November: 3 Hoek (Piet Spruit Me morial), 10 Terneuzen (Bodyline- loop). 17 Heikant (Jeff Thuv Memo rial), 18 Cadzand-Bad (Natuur- loop). 24 Axel (Rondevan Drie- schouwen). December: 1 Terneu zen (DOW Aflossingsmarathon), 8 Terneuzen (Scheldoradoloop), 15 Kieldrecht (Juul van de Wal- le-loop), 16 Breskens (Jules Unli- mitedloop), 27 Breskens (Kerst loop), 29 Axel (Eindejaarscross). 31 Bos van Erasmus (Sylvester-- loop). Het wasbord blijkt een lastig onderdeel tijdens indoorcrossen door Roeland van Vliet GOES - Het gros van de Neder landse motorcrossers heeft er nauwelijks ervaring mee en kan het daarom ook niet: rijden over een wasbord. Volgens Jan Poste- ma, een gelauwerd coureur, is er echter niet al te veel aan. „Je moet gewoon niet kijken en de gashendel vol open trekken. Dat is alles." Jan Postema is in de Noordzee- hal, die nu al helemaal ruikt naar uitlaatgassen, druk bezig met zo'n twintig jonge crossers. In alle rust - de machines ma ken" toch al herrie genoeg - brengt hij hen de fijne kneepjes van het vak bij. Hoe neem je de bochten? Hoe kijk je de kunst af van de anderen in de baan? Hoe time je? Hoe neem je de schan sen? Als de coureurs vervolgens hun trainingsrondjes rijden, blij ken ze de meeste moeite te heb ben met het wasbord. Dat be staat in Goes, waar morgen en zaterdag de Dutch Open Super cross is, uit zeven kort op elkaar volgende hobbeltjes van nog geen tachtig centimeter hoog. De één rijdt er in vliegende vaart overheen, de andere neemt alle bulten stuk voor stuk, verliest z'n balans en valt. „Motorcrossen is verschrikke lijk zwaar", vertelt Postema, ter wijl hij even tijd neemt voor zijn lunch. „Je hebt heel veel kracht nodig voor je concentratie én je agressie, terwijl je ook nog ener gie verliest aan de spanning. Wil je zo alert mogelijk blijven rijden, dan zal je je in elk geval niet moe moeten maken op het wasbord. Daar moet je dus vol uit overheen gaan. Je moet al leen de toppen van de bultjes ra ken. Ik zeg niet dat deel van het parkoers de verschillen worden gemaakt, maar je kunt er maar het best zo weinig mogelijk ener gie verspillen." Zandbanen Nederlandse coureurs doen op buitencircuits geen ervaringen op met wasborden, omdat er bijna alleen maar zandbanen zijn. Met de stevige indoorba- nen - in Goes is een parkoers ge bouwd met 1500 kubieke meter Limburgs leem - hebben ze daar door flinke moeite. Postema: „De Nederlandse ba nen zijn veel te makkelijk. We houden te veel rekening met de mindere rijders. De betere rij- -■Y tf'isk' ^Y.J.:-» ♦*- f X Lars Oldekamp (links) en Alexander van Duinen gaan tijdens de training in een vliegende vaart over het lastige wasbord. foto Willem Mieras ders hebben het daardoor te ge makkelijk. Maar in de tennis sport halen ze het net toch ook niet weg, zodat iedereen een we reldservice kan maken? Ik vind dus dat we de banen moeilijker moeten maken. Dan gaat het ni veau pas echt omhoog." Natuurlijk zijn er tijdens de trai ning al wel jongens die vol over het circuit én het wasbord knal len. De Brit Owen Delaney heeft er bijvoorbeeld geen moeite mee dat hij flink door elkaar geram meld wordt. „Rinus van de Ven door Roeland van Vliet GOES - Jurgen Wybo komt za terdag zijn titel verdédigen tij dens dc Dutch Open 125 cc, het sluitstuk van de Dutch Open Su percross in Goes. De Belg krijgt wel, net als in voorgaande jaren, stevige concurrentie van Neder landers, Britten, Fransen en Amerikanen. De Indoorcross is toe aan zijn vijftiende editie. De Stichting Motorcross Zeeland heeft al sinds afgelopen vrijdag in de nieuwe Noordzeehal een cross baan liggen, waarop in de afge lopen dagen al volop getraind is. Morgen is de eerste wedstrijd dag, zaterdag de tweede. De Super Regioklasse is morgen het hoofdnummer. Daar nemen onder anderen Gregory de Nooijer (Vlissingen), Joeri en Twan van Liere (Kapelle) en Mark Boot (Burgh-Haamstede) aan deel. Zaterdag zullen de toe schouwers voornamelijk naar de Zeelandhallen komen voor de Dutch Open 125 cc. De Belg Jurgen Wybo verdedigt zijn ti tel. Owen Delaney en Dustin Pully (beiden uit Groot-Britta- nië), Dustin Pulley (Verenigde Staten), Marco Stallmann (Am sterdam) en Rinus van de Ven (Vlisssingen) zijn zijn belangrijk ste tegenstrevers. Tussen de deel- nemers bevinden zich dit jaar zelfs een Japanner en een Zweed. Morgen zijn de wedstrijden van 19.10 uur tot 23.15 uur. Op zater dag valt het eerste hek om 14.05 urn- en wordt de laatste coureur af gevlagd rond 23.00 uur. Zowel morgen als zaterdag is er tussen de races door een show van de freestylex-s Gregory Holvoet en William van der Putten. Nairobi. World Cricket League Tweede wedstrijd: Nederland - Kenia 0-2. Nederland 131 all out, Kenia 133/3. Bermuda - Ierland 0-2. Bermuda 275/8, Ierland 276/6. Schotland - Canada 2-0, Schotland 276/4, Canada 269 all out. Stand:1. Kenia 2-4, 2. Schotland 2-4, 3. Nederland 2-2, 4. Ierland 2-2, 5. Canada 2-0, 6. Bermuda 2-0. Delray Beach (VSt). Mannen. Groepsfase: Blake (VSt/1) - Kendrick (VSt) 6-3 6-3, Gabasjvili (Rus) - Pless (Den) 7-6 (9) 6-7 (2) 7-6 (5). Hoofdron de: Sweeting (VSt) - Russell (VSt) 7-6 (4) 2-2 opgave Russell. Vina del Mar (Chl). Mannen. Groeps fase: Berlocq (Arg) - Gaudio (Arg/2) 6-2 6-2, Patience (Fra) - Alves (Bra) 6-2 6-4. Tokio. Vrouwen. Eerste ronde: Kiri- lenko (Rus) - Peer (lsr/7) 6-2 6-3. Stosur (Aus) - Zvonareva (Rus) 6-4 6-7 (4) 6-4, Lichovtseva (Rus) - Dulko (Arg) 6-3 6-2, Santangelo (Ita) - Nakamura (Jap) 7-5 6-0, Zheng (Chn) - Mattek (VSt) 6-2 6-1. Sugiyama (Jap) - Vesnina (Rus) 6-4 6-2. Tweede ronde: Hingis (Zwi/2) - Pratt (Aus) 6-1 7-5. Terneuzen. Voorjaarscompetitie Be- vobo. Klasse A: Jacobs Tuin-Zaman Sport 2-2, Dees 'Sport-Rabobank Terneuzen/Sas 3-0, BN/De Stem-Dow 0-3, Delta-ROS 0-3. Stand: ROS 3-8, Dow 3-7, Dees Sport 3-6, Jacobs Tuin 3-5, BN/De Stem 3-5, Zaman Sport 3-5, Rabobank Terneuzen/Sas 3-1, Delta 3-0. Klasse B: PSOVZ-BN/De Stem 2 2-1, De Pooter-TeVoRe 3-0, Van der Poel bv.-Delta 2 3-0, Dees Sport 2-NHI Ter neuzen 2-1. Stand: Dees Sport 2 3-8, Van der Poel bv. 3-8, BN/De Stem 2 3-7, PSOVZ 3-5, De Pooter 3-4, NHI Terneu zen 2-4, Delta 2 3-0, TeVoRe 3-0. Klasse C: WBAZ-Dow2 1-2, Gemeente Terneu- zen-V&K/C1000 Hoek 2-1, De Hoop-Dow 3 2-1, El.Van Frayenhove-Visser Smit Hanab 3-0. Stand: Dow 2 3-8, WBAZ 3-6, Dow 3 3-6, Gemeente Terneuzen 3-6, V&K/C1000 Hoek 3-4, El.van Frayen- hove 3-3, De Hoop 3-3, Visser Smit Hanab 3-0. Klasse D: NHI Terneuzen 2-Scheldesport 2-1, Echo Audio-Yildiz 2-1, PSOVZ 2-URS 2-2, Gemeente Ter neuzen 2-Nacap 0-3. Stand: URS 3-8, NHI Terneuzen 2 3-5, Echo Audio 3-5, PSOVZ 2 3-5, Nacap 3-5, Vildiz 3-4, Scheldesport 3-4, Gemeente Te® 2 3-1. Klasse E: Asya KartalMi Stem 3 2-1, Meermarkt Philippiiei land Seaports 1-2, V&K/CNKOK 2-HCO 0-3, BN/De Stem 4-HydrolSI ner 1-2. Stand: HCO 3-8, Mean Philippine 3-6, V&K/C1.000 Itó! BN/De Stem 3 3-4, Zeeland Sap 3-4, BN/De Stem 4 3-3, Hydro ISPï 3-3, Asya Kartallari 3-3. Doha. Ronde van Qatar. Vierder! pe, Doha - Doha: 1. Boonen II 139,5 km in 2.54.54, 2. Brotvn (Aai) Fischer (Bra), 4. Mondory (Fra),5.fa so (Spa), 6. Vierhouten (Ned),8.fi«j kers, 12. De Jongh, 15. Van Bon, Hl ven, 21. Knaven, 24. TjalingiiiE Löwik, 37. Van Hummel, 39. Defer, gemeen klassement: 1 Pa 9.27.52, 2. De Jongh 0.27,3. BsdS 0.33, 4. Fischer 0.34, 5. Crelsfesj 0.36, 6. Mondory 0.37, 9. Vieren 0.47. 13. Rooijakkers 0.52, 13. fee 1.25, 20. Van Bon 1.44, 21.Bov?1 31. Tjallingii 5.50, 34. De KortS*. Lówik 5.55. donderdag Biljarten Persoonlijk Kampioenschap h stoten vierde klasse, poule ok Organisatie: BV De Poedel Ito Sportzaal De Staver, Sommelsrh-S vang: 19.00 uur. Libretoernooi. Grote Prijs Spu'-i terspecialist J. Mathia. Derde tot (HCR de Kroon, Wissenkertet I vang: A-groep 19.30 uur. Pool. Tweede klasse regional Halve Zolen - Roadhouse Road's1 Schoen, Oosterhout). Aanvang: 3 uur. I Snooker. Eerste klasse. The F: house - Snooker Palace Delft! Roadhouse, Middelburg), Astf 20.00 uur. Tennis- Dikke Toren Wintertoernooi li tie: tennisvereniging Zierikzee. j vang: 17.00 uur. kan het ook goed", meldt Poste ma. „En' Lars Oldekamp ook. Vrijdag en zaterdag zal je nog wat jongens zien, die het was bord goed kunnen nemen." Alexander van Duinen, die ook meetraint, zal dan niet mee doen. De inwoner van het Gro ningse Grootegast is alleen naar Goes afgezakt om te oefenen. „Ik ben nog niet ex-vai'en genoeg voor dit soort wedstrijden", zegt hij. „Ik wil eerst eens goed leren rijden op deze baan." De nooi'deling komt op de trai ning echter als een van de bes ten mee. Voor het wasbord heeft hij nog wel ontzag, maar hij gaat er onverschrokken over heen. „Elke wasboord vraagt om een andere tactiek", weet Van Duinen. „In Goes zijn de bulten nog relatief laag. Het bes te is om hier alleen de toppen aan te tippen. Doe je dat niet, dan raak je uit balans en kan je vallen." door Koen de Vries GOES - De organisatie die in au gustus twee etappes van de Ene co Tour naar Zeeuws-Vlaande- ren haalt, blijft in onzekerheid. Dinsdag verklaarde Ron Barbé dat het organisatiecomité de En eco Tour nog twee dagen de tijd geeft om duidelijk te maken of het evenement wel of niet door gaat. Een uitspraak van de rech ter zorgde er gisteren voor dat die termijn niet gehaald wordt. De rechter besliste dat de Nedex- landse organisator Henk van Mulukom weliswaar ï'echten heeft om de Eneco Tour te oi'ga- niseren, maar dat hij dat toch niet mag. Hij heeft de belangen van de rittenkoers geschaad. Die uitspraak zorgt voor i merkwaardige situatie. Er twee partijen die recht hetö de Eneco Tour te organic maar geen van beiden nxagj meer van de rechter. Voorna ANWB-directeur Nouwen 3 nu onderzoeken of er toets een samenwei'king mog# tussen de Nederlandse p (Van Mulukom) en Belg* (Discaxt). Nouwen krijgt n weken te tijd om de partijs! één lijn te ki-ijgen. De inters nale wielrenunie UCI wilepj februari de betrokkenen 13 en beslissen of de wielen©- dan niet dooorgaat. Tot diej zullen de Zeeuws-Vlaamse^ nisatoren geduld moetend ben. Vandaag beraden k! over de situatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44