0 mei opnemen Steun ons. Giro 2502 Accountantskantoor |j/ W. van Lit Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? ittC donderdag 1 februari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Heel bijzonder, heel gewoon... Veel te jong is na een ziekbed overleden onze begeleidster en collega Linda van Goethem Wij wensen Tonnie en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cliënten en medewerkers van de Snuiter And I don 't know why you 're gone, now you 'regone No beautifulgoodbye, you will never leave my mind And it turns out te be so much different than our dreams Now you 're a star in heaven Hierbij delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden Sylvia Esveld In de leeftijd van 54 jaar. Ben en Lara Max Mulik Gerrit en Christa Ma Tineke en Betzalel Betty en Ned RoelienenAd Neven en nichten Middelburg, 29 januari 2007 Correspondentieadres: Pijpstraat 15 4331 SN Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 2 februari a.s. om 20.00 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 19.30 uur tot 19.50 uur. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 3 febru ari om 14.30 uur op de Nieuwe algemene begraaf plaats aan de Holleweg 33 te Amerongen. Vooraf gaande aan de begrafenis is er gelegenheid tot afscheid nemen om 14.15 uur. Sylvia had graag gewild dat we casual gekleed zou den komen, laten we dat respecteren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Sil, Leven doe je op je eigen manier. Sterven ook. Liefs, Ben, Mulik en Lara Maandagavond vernamen wij met veel verdriet het plotselinge overlijden van onze fijne teamgenote indii en vriendin Sylvia Esveld Sylvia was met ieder van ons zeer betrokken. Ze had een aanstekelijke lach en was bijzonder creatief. Vol liefde deed zij haar werkzaamheden bij en met ons. Nu doen wij diezelfde werkzaamheden voor haar en toch zonder haar. Syl, we zullen je knuffels, je lach en je rake opmerkingen erg missen. Wij wensen haar familie veel kracht toe in de komende moeilijke tijd. Uitvaartverzorging de Groot-de Kam Yvon de Kam en Jo Dekker Alexander de Groot en Ellen Kortenbout Tiro Angela de Groot en Lex van Dijken Jesse James, Shadow Ad Bakhuizen, Yvonne van der Pool, Sarina van der Linden, Bram Lindenberg, Cor Baars, Jolanda Denayère, Louis Winter, Piet Dellebeke, Kees Groenewegen, Sjaak Dekker, Bibian van Belzen Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Sylvia van Esveld onze gewaardeerde en enthousiaste medewerker en collega van afdeling Watertoren. Wij wensen familie, vrienden en collega's heel veel sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Namens cliënten, medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis en Vliedberg Middelburg, Frank Bordui, directeur SVRZ Sylvia een doorzetter, lief, spontaan, betrokken, warm, open, met veel humor en oprecht plotseling overleden, niet te bevatten wat zullen we je missen!!! cliënten en collega's afdeling Watertoren 't Gasthuis Verdrietig delen wij u mede, dat na een slopende ziekte is overleden, onze zus, schoonzus en tante Jannetje Cornelia Wolfert lenny echtgenote van Matheus Quist in de leeftijd van 65 jaar. Broers, zussen, neven en nichten Correspondentieadres: Haamstraat 18 4851 TL Ulvenhout Je was een man van weinig woorden herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Groot is de leegte die je achter laat maar dankbaar zijn onze herinneringen. Met veel verdriet in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blij ven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa David Johann Wilhelm Dietrich echtgenoot van Janna Catharina van Tatenhove in de leeftijd van 72 jaar. Hoek: J.C. Dietrich-van Tatenhove Hoek: Hans Dietrich Marianne van der Meulen Hoek: Leo Dietrich Liduina Dietrich-Compiet Amanda Helmond: Anita van Dam-Dietrich Albert van Dam Jeffrey en Cindy Cynthia en Benjamin Sas van Gent: Willy Dietrich Henny Dietrich-Leenknegt Bryan Aranka 31 januari 2007 Margrietstraat 4 4542 AT Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 4 februari van 19.00 lot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6. Terneuzen. Wij nodigen u uit voor de dienst, waarin we afscheid nemen, op maandag 5 februari om 15.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Langestraat te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Op tachtigjarige leeftijd is overleden onze zwager A. de Smit echtgenoot van W.G. de Smit-de Smit 1. de Rijcke G. de Rijcke- de Smit Kamperland, 31 januari 2007 GHaa Jteoe O/na Nicole en Bas, Kim, Leon, Anniek, Maikel Zwaarder werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe zwaar was het vechten, bij het afnemen van jouw kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons heel veel geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Rust zacht, het is goed. Dankbaar voor de bijna 50 jaar samen, waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genie ten, delen wij u mede, dat toch nog vrij onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Moriel Joseph Maria Dhaenens sinds 7 februari 1957 echtgenoot van Olga Wille Eede, Aardenburg, 28 november 1928 30 januari 2007 Aardenburg: Olga Dhaenens-Wille Pernis: Ed en Karin Dhaenens-van Pelt Brilt 4527 GH Aardenburg, 30 januari 2007 Hanzestraat 29 Een speciaal woord van dank aan Dr. Jongsma, Dr. de Bruyne en de thuiszorg voor hun liefdevolle ver zorging. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 3 februari 2007 om 13.00 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2, Brugge. Samenkomst om 12.45 uur aan het crematorium. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat er in haar omging, kwam er niet altijd uit Na een moedige strijd, is zacht en kalm heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma S cc/(je, f/t/ia 7 'e/ssc/ufa/'e-oa/t fTlaaften in de leeftijd van 81 jaar. Goes: P. Verschuure Goes: Peteren Nelly Nicole en Bas Goes: Jan en Saskia Kim Leon Terneuzen: Ad en Cora Anniek Maikel Goes, 30 januari 2007 Correspondentieadres: Ruisdaelstraat 20 4462 AD Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 3 februari om 12.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Enige en algemene kennisgeving Nog vrij onverwachts is zaterdag 27 januari in zijn slaap overleden Frans Donze in de leeftijd van 83 jaar. Geheel volgens de wens van Frans heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Terneuzen. 27 januari 2007 Kerkepad 64 Correspondentieadres: Adr. Walravenstraat 3 4545 AT Zaamslag Exec. test. M.M. Wieland Psalm 421 berijmd. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons was, delen wij u mee dat dooi de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man en onze zorgzame pa en opa Pieter Dekker echtgenoot van Catharina Dekker-Riemens Hoek, 11 april 1921 Vlissingen, 30 januari 2007 Oostkapelle: C.Dekker-Riemens Oostkapelle: Nel en Johan de Visser Cathleen en Jacco Anthony, JanPieter, Harold, Marline Corine en Jaap Hugo, Pierre, Vincent Pieteren Marly Sven, Cars Hanco en Arjanne Oostkapelle: Lien en Jan van de Putte Lianne en Ard Nadia, Stefanie Jan-Peteren Sonja Femke, Stan Grijpskerke: Freek en Ellen Dekker Amandi, Daniëla, Ana Paula, Frederik, foao Lucas Abbotsford: Herman en Riet Dekker (Canada) Rachel, Hannah, Lydia Sint Laurens: Ria Dekker Anne-Marie, Nathalie Middelburg: Ineke en Jan de Klerk Karin en Danny Milan, Levi, Christian en Carolien Salmonarm: Pieter en Teunie Dekker (Canada) Catinka, Peter, Emily Azalealaan 25 4356 JD Oostkapelle Zaterdag 3 februari zal een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk. Noordweg 34 te Oostkapel le om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Dekker in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen:Simons P. Dieleman-Dekker N. Dekker-de Feyter A. Dekker D. Dekker-Walhout Neven en nichten 30 januari 2007 Jesaja 51:11 Bedroefd delen wij u mee dal door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze lieve moeder en oma Johanna van der Have-Keijzer sinds 3 juni 1987 weduwe van Pieter van der Have in de leeftijd van 91 jaar. Hardinxveld- Giessendam: Freek van der Have Jopie van der Have-Vroegindeweij Oud-Beijerland: Piet van der Have Hannie van der Have-de Jong Oost-Souburg: Ineke van der Weijde-van der Have Rinus van der Weijde in herinnering) Spijkenisse: Wim van der Have Mieke van der Have-Cabaret Krimpen aan den IJssel: Jan van der Have Willy van der Have-den Braber Rotterdam: Marien van de Have Joke van der Have-den Braber Klein- en achterkleinkinderen 50 januari 2007 Oosterbaan 35 Vlissingen Correspondentieadres: B.K. van der Weijde-van der Have Burg. Stemerdinglaan 132 4588 KB Oost-Souburg Zaterdag 5 februari is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen van 15.00 tot 16.00 uur. Maandag 5 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Tot het einde toe liefdevol verzorgd in Zorgcentrum "De Wieken" te Zierikzee is op 93-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Lena Pieternella Jannetje van der Kloot-van de Vreugde weduwe van Bartel Cornells van der Kloot Hans en Lisette van Klochum Janinka en Stef Esra Zierikzee, 30 januari 2007 Zorgcentrum "De Wieken" Hoge Molenstraat 13, kamer 236 Correspondentiadres: Burghseweg 41 4328 LA Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal vrijdag 2 februari om 14.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 14.15 uur in de ontvangst ruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Strandwandeling Zee, strand en meeuwen; de behoefte om het uit te schreeuwen. De innerlijke rust aan de rusteloze kust. Hier wil ik altijd zijn, hier doet mijn hart geen pijn. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze zeer zorgzame moeder en oma Johanna Jacoba Suzanna Bosschaart-Polderman weduwe van Adriaan Bossehaart Middelburg, 2 november 1915 f Vlissingen. 31 januari 2007 Bert en Corrie Annemiek Suzanne en Martijn Buitenruststraat 103 Correspondentieadres: Van de Boschstraat 4 4475 AL Wilhelminadorp Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1. Alwaar gelegenheid is lot afscheid nemen op maandag 5 februari a.s. van 10.00 lot 10.30 uur. Aansluitend zal dc crematieplechtigheid plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bevestig Gij het werk onzer handen voor ons, ja, het werk onzer handen bevestig dat. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, berichten wij u. dat op 94-jarige leeftijd onze zus, schoonzus en tante is overleden Cornelia Jacoba van de Reepe sinds 29 januari 2001 weduwe van Willem Christiaan Louisse Goes, 20 juli 1912 Goes, 29 januari 2007 M.S.A. Hogen Esch-van de Reepe Familie Hogen Esch Familie Louisse "De Schakel", fiat 427 's-Gravenpolderseweg 9 4462 CD Goes Correspondentieadres: C.P. van Veen Stenen weg 55 2651 HZ Berkel en Rodenrijs De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 februari om 13.00 uur in de Grote Kerk te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Aula van "Monuta" op de Begraafplaats. Dankbetuiging Ilc heb een steen verlegd in een rivier op aarde Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten Voor uw aanwezigheid, brieven, bloemen en kaarten na het overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader Johan Christiaan Veerman zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat u aan hem en ons hebt gedacht. Riet Veerman-Wolbersen Egbert en Delphine Marjan en Paul Sue-Lynn, Emmy-Joe De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van onze vader. opa. broer, zwager, schoon vader en vriend Dhr. M. Schilperoort hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: Ger Schilperoort Rian Kemper-Schilperoort 17 januari 2007 Westlanderstraat 49 5301 XJZaltbommel In Memoriam 1 februari 2007 Maartje Elise Vermue Gelukkig met elkaar gisteren, vandaag, altijd we houden elkaar vast EEUWIG Papa, Mama Sjoerd Sanne Jol ij n en Job Vergeet niemand. 12,5 jaar Pa, van harte gefeliciteerd met dit jubilea Anne en Benno, Johannes en Goverdi&- Willem, Elselien, Pieter, Willemien, Maarten. 1 februari 2007 Kloetingseweg 13 4462 AT Goes Frank opereert in een kapot-geschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor €5 per maand. iJulJenLen maar doe* WWW.ARTSENZONDERGRENZEV Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Een mooi: kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in te zetten»: 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aar.:., Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoeken fin» en projecten steunen die het leven van patiënten veraangenar. Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid. Een naaste overleden? Mensenlmq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. (Densen <u een aaüaHef van Pm JwsMM \7V J g nederlandse stichting voorhe gehandicapte irii.iiiii.i.i.i1 "'""i.li.i i.ii.u.i Plaats uw familie berichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30