PSV actiefst op transfermarkt uelta laat g vallen Drenthe Kassa rinkelt rond Super Bowl Carrousel der gekneusde helden Bijltjesdag in de Bundesliga 2009 in Nederland 21 De spelers van Indianapolis Colts maken zich op voor de traditionele teamfoto, voorafgaand aan de Super Bowl. foto Rhona Wise/EPA doorGiel Hendrix DEN HAAG - Het gewone leven in de Verenigde Staten staat dit weekeinde weer even stil. Het is 'Super Bowl Time' en dan wordt de oorlog in Irak en de politiek van president Bush even op de reservebank gezet. Half Ameri ka zit zondag om 18.30 uur (half een 's nachts onze tijd) voor de buis. De strijd om de Vince Lombardi trofee, die zo'n 20.000 euro kost en een halve meter hoog is, is toe aan zijn 41ste editie, dit keer met een duel tussen de Chicago Bears en de Indianapolis Colts. Voor het eerst staan twee Afro-Amerikaanse coaches (Lo- vie Smith van de Bears en Tony Dungy van de Colts) tegenover elkaar, de beide ploegen scoor den in de reguliere competities precies evenveel punten: 427. Chicago Bears stond al een keer de finale, in 1986 in de Louisia na Superdome tegen New Eng land Patriots, en won (46-10). Indianapolis Colts debuteert in het Dolphin Stadium in Miami, waar Prince dit jaar het show programma in de rust mag ver zorgen. Hoewel, debuteren... Toen de ploeg nog uitkwam on der de naam Baltimore Colts werd de Super Bowl al eens ge wonnen, in 1971 tegen Dallas Cowboys (16-13). Het team verhuisde echter in 1984 naar Indianapolis, letter lijk als een dief in de nacht. Dat jaar liep het huurcontract af, de club en Baltimore kwamen niet tot overeenstemming over de bouw van een nieuw stadion. In de nacht van 29 op 30 maart 1984 verschenen 's nachts een paar verhuiswagens in het sta dion van de Colts en binnen een uur waren alle spullen van de club ingeladen en vertrokken richting Indianapolis. De spe lers werden daarvan op de hoog te gesteld toen de verhuizers al een half uur onderweg waren. Naar schatting 1 miljard men sen in 230 landen, van wie 141 miljoen in de VS, zullen de Su per Bowl rechtstreeks volgen. Dus is het ook weer 'kassa' voor CBS dat dit jaar aan de beurt is om de televisie-uitzendigen te verzorgen. Omgerekend twee miljoen euro moet in de VS wor den neergeteld voor een reclame filmpje van welgeteld dertig se conden. Het Amerikaanse onderzoeksbu reau TNS Media Intelligence be cijferde dat in de afgelopen veer tig jaar Super Bowl voor een slordige 1,33 miljard euro aan te levisiereclame rond de wedstrij den werd verkocht. Het komt neer op zo'n 14.000 ad vertenties die een gemiddelde waarde vertegenwoordigen van 95.000 euro. 'Big spender' in het geheel is Anheuser Busch dat in de laatste twintig jaar 192 mil joen euro spendeerde aan com mercials. Hoofdsponsor Pepsi Cola leverde ook een forse bij drage met 146 miljoen euro. Voor de nieuwsgierigen die maandagmorgen vroeg op moe ten om te werken, is er een ge ruststellend statistiekje beschik baar. Zij kunnen halverwege de wedstrijd eventueel naar bed: De voorgaande veertig Super Bowls was de club die bij de rust op voorsprong stond, maar liefst 31 keer de winnaar. GPD ii derde ottbus I'S - Polsstokhoogsprin- sBlom is gisteravond bij Iwrgala in Cottbus als jsindigd. 'burger, die zondag in p na negen maanden deed terugkeerde in de ;den, ging in de Duitse sereen hoogte van 5,50 Bij 5,60 ging de lat er raf De Duitser Danny >;n met 5,82. In Dorma- ïiBlom (29) ook op 5,50 iVP ka raakt tpvorm - Chelsea krijgt de 'epvorm zo langzamer- seerte pakken. De Engel sen hield lijstaanvoer- hhester United onder i»r gisteravond voor ei- lek overtuigend Black - hvers te verslaan: 3-0. ploper gaf op Old Traf- p degradatiekandidaat ri echter geen krimp. 4-0 te winnen bleef PtdeLondense concur- 5punten. -bitsle Bundesliga won- koplopers Werder Bre- :Schalke 04 gisteravond. versloeg Leverkusen, ialke nam pas kort voor iktand van Alemannia L 2-1. Hamburger SV Dp eigen veld niet verder gelijkspel tegen Energie s(l-l). ANP van onze sportredactie RIJSWIJK - De jaarlijkse tussen tijdse transferperiode in het voetbal is voorbij. Gedurende de maand januari hebben de ere divisieclubs samen bijna vijftig nieuwe spelers aan hun selecties toegevoegd. Koploper PSV was het actiefst op de spelersmarkt. De Eindho- venaren verwelkomden vier nieuwe voetballers en zagen er zes vertrekken. Ook AZ roerde zich, met vier nieuwelingen en vijf vertrokken spelers. RKC Waalwijk en Willem II mochten het grootste aantal nieuwkomers verwelkomen. Met vijf nieuwe krachten hopen beide Brabantse clubs op betere resultaten in de tweede seizoens helft. Op de valreep huurde ADO Den Haag nog Rick Hoo- gendorp van VfL Wolfsburg. Het overzicht per club: ADO Den Haag. Nieuw: Rick Hoogen- dorp (VfL Wolfsburg, gehuurd). Weg: niemand. Ajax. Nieuw: Edgar Davids (Tottenham Hotspur), Leonardo (Bra/NAC Breda). Weg: Markus Rosenberg (Zwe/Werder Bremen), Jan Vertonghen (Bel/RKC Waalwijk, verhuurd), Donovan Slijngard (FC Groningen, verhuurd), Rydell Poepon (Willem II, verhuurd), Derk Boerrigter (HFC Haarlem, ver huurd), Michael Krohn-Dehli (Den/Sparta Rotterdam, verhuurd). AZ. Nieuw: Nourdin Boukhari (Mar/FC Nantes, gehuurd), Boy Waterman (SC Heerenveen, gehuurd), Joona Toivio (Fin/HJK Helsinki), Toni Kolehmainen (Fin/AC Oulu). Weg: Martijn Meerdink (FC Groningen), Kees Luijckx (Excelsior, verhuurd), Joey Gudjonsson (Us/Burnley), Ronald Waterreus (New York Red Bulls), Bennie van Noord (Cambuur Leeuwarden, verhuurd). Excelsior. Nieuw: Eldrïdge Rojer (Vites se, gehuurd). Kees Luijckx (AZ, ge huurd), Jeffrey Altheer (Feyenoord, ge huurd). Weg: Marinus Dijkhuizen (Cam buur Leeuwarden), Luigi Bruins (ko mend seizoen Feyenoord), Andwelé Slo- ry (komend seizoen Feyenoord). Feyenoord. Nieuw: Jakob Lensky (Can/Celtic), Luigi Bruins (komend sei zoen, Excelsior), Andwelé Slory (ko mend seizoen. Excelsior). Weg: Maikel Aerts (Willem II, verhuurd), Lorenzo Da vids (NEC), Jeffrey Altheer (Excelsior, verhuurd), Benjamin de Ceulaer (Bel/RKC Waalwijk), Ali Boussaboun (FC Utrecht, verhuurd). FC Groningen. Nieuw: Martijn Meer dink (AZ), Donovan Slijngard (Ajax, ge huurd), Marnix Kolder (Veendam). Weg: Matias Florén (Zwe/Elsborg), Glenn Salmon (ZAf/NAC Breda), Stefa- no Seedorf (Apollon Limassol). SC Heerenveen. Nieuw: Ceeilio Lopes (FC Dordrecht, verhuurd aan Sparta Rot terdam), Rob van Dijk (RKC Waalwijk), Niek Loohuis (komend sizoen. Veen- dam). Weg: Boy Waterman (AZ, ver huurd). Heracles Almelo. Nieuw: Rob Friend (Can/SC Heerenveen, gehuurd), Igor Glusevic (Ser/Vitesse, gehuurd). Weg: Peter Reekers (VVV Venlo), Bernhard Hofstede (FC Volendam, verhuurd). NAC Breda. Nieuw: Glenn Salmon (ZAf/FC Groningen), Ahmed Ammi (ko mend seizoen, VW Venlo). Weg: Leo nardo (Bra/Ajax). NEC. Nieuw: Lorenzo Davids (Feye noord), Roy Beerens (PSV, gehuurd), Jhon van Beukering (De Graafschap, ko mend seizoen). Weg: Bas Bakker (Go Ahead Eagles, verhuurd). Said Bouta- har (Willem II), Chris Eagles (Manches ter United, was gehuurd), Theo Dams (TOP Oss, verhuurd). PSV. Nieuw: Jonathan Reis (Bra/Atletico Mineiro), Tijani Belaid Tarik Sektioui gaat van FC Porto naar RKC Waalwijk. foto Koen Suyk/ANP (Tun/lnternazionale, gehuurd), Alcides (Bra/Chelsea, gehuurd), Xiang Sun (Chi/Shanghai Shenua, gehuurd). Weg: Roy Beerens (NEC, verhuurd), Arvid Smit (Maritimo Funchal), Tom Muyters (Bel/VVV Venlo, verhuurd), Jelle de Bock (Bel/Red Star Waasland, ver huurd), Pepe Pla (Spa/Levante, ver huurd), Ismail Aissati (FC Twente, ver huurd), Nathan Coe (Aus/FC Kopenha gen). RKC Waalwijk. Nieuw: Anthony Obo- dai (Gha/Sparta), Benjamin de Ceulaer (Bel/Feyenoord), Hervé Kage (Bel/ An- derlecht, gehuurd), Erwin Lemmens (Bel/Olympiakos), Tarik Sektioui (Mar/FC Porto, gehuurd). Weg: Rob van Dijk (SC Heerenveen), Eddy Putter (FC Dordrecht, verhuurd), Nick van der Vel den (FC Dordrecht, verhuurd). Roda JC. Nieuw: Bas Sibum (FC Twen te), Willem Janssen (komend seizoen, VVV Venlo), Frank van Kouwen (ko mend seizoen, VVV Venlo). Weg: Alexander Voigt (Dui/ Carl Zeiss Jena). Sparta Rotterdam. Nieuw: Cecilio Lo pes (SC Heerenveen, gehuurd), Harald Wapenaar (Vitesse, gehuurd). Dele Ade- leye (Nïg/Shooting Stars), Michael Kro- hn-Delhi (Den/Ajax, gehuurd). Weg: Anthony Obodai (RKC Waalwijk), Ivan Cvetkov (Bul/Sivasspor). FC Twente. Nieuw: Ismail Aissati (PSV, gehuurd), Edson Braafheid (FC Utrecht), Youssouf Hersi (komend sei zoen, Vitesse). Weg: Bas Sibum (Roda JC), Peter Niemeyer (Dui/Werder Bre men), Dimitri Shoukov (gestopt), Geor- gi Gakhokidze (gestopt). FC Utrecht. Nieuw: Loïc Loval (Go Ahead Eagles), Ali Boussaboun (Feye noord, gehuurd). Weg: Marc-Antoine Fortune (Fra/AS Nancy), Edson Braaf heid (FC Twente). Leen van Steensel (Carl Zeiss Jena, verhuurd), Darl Doug las (Maritimo Funchal). Vitesse. Nieuw: Vladimir Stojkovic (Ser/FC Nantes, gehuurd), Giovanny Es- pinoza (Ecu/LDU Quito). Weg: Youssouf Hersi (komend seizoen, FC Twente), Igor Glusevic (Ser/Heracles Almelo, ver huurd), Harald Wapenaar (Sparta Rot terdam, verhuurd), Eldridge Rojer (Ex celsior, verhuurd), Tim de Meersman (Bel/FC Eindhoven). Willem II. Nieuw: Rydell Poepon (Ajax, gehuurd), Maikel Aerts (Feyenoord, ge huurd), Said Boutahar (NEC), Delano Hill (Austria Wien), Cristiano (Bra/FC Ba sel, gehuurd). Weg: Iwan Redan (Cardiff City, verhuurd), Mathieu Assou-Ekotto (Fra/Excelsior Moeskroen, verhuurd). ANP Rick Hoogendorp gaat van VfL Wolfsburg naar ADO Den Haag. foto Carmen Jaspersen/EPA te bekijken en verdere gesprek ken te voeren. Het zou de eerste keer zijn dat de Ronde van Span je op Nederlandse bodem be gint. Na de Ronde van Frank rijk en de Ronde van Italië is de Vuelta de belangrijkste etappe wedstrijd voor profs. De Tour de France startte al vaker in Ne derland, de laatste keer in Den Bosch (1996). De Giro vertrok in 2002 uit Groningen. Een Drentse delegatie bracht vo rig jaar september een bezoek aan de Ronde van Spanje en wist toen al de organisatie en thousiast te maken voor de start van de grote wielerronde in 2009 in Nederland. In Malaga ontvouwden onder anderen Commissaris van de Koningin Relus ter Beek, een fervent wie- Ierliefhebber, en Gedeputeerde Anneke Haarsma van sportza ken hun plannen. Het is de bedoeling dat de Vuel ta twee dagen op Drents grond gebied bivakkeert. Initiatiefne mer Dick Heuvelman, die in 2002 ook verantwoordelijk was voor het binnenhalen van de Ronde van Italië in Groningen, vertelde gisteren dat voor zater dag een proloog is gepland van af het TT-circuit naar het cen trum van Assen. „En voor zon dag een rit in lijn door Dren the." Kosten De kosten voor de twee dagen wielrennen in de provincie zijn volgens Heuvelman begroot op 1 miljoen euro. „Overheden en sponsors moeten dat geld op brengen." Volgens de woord voerder van de provincie zijn er nog geen financiële toezeggin gen gedaan door overheden. „Maar het is duidelijk dat we de intentie hebben om een bijdrage te leveren." ANP ielrenners an in de ;enaanval >SEL - De Belgische van wielrenners ifB) sleept de krant Laatste Nieuws voor jp bad voor de Journalis- De renners zijn boos I je berichtgeving van •j alisl Maarten Mi- feens over ploegmana- Patrick Lefevere J i-Step). V ae werd in het dag- 'ceschuldigd van do- J raktijken. De KBWB gaard niet blij met de ialdigingen, maar is i verbolgen over de •raarop deze werden Als de krant en de p. hst over bewijzen gestructureerde do- beschikken, moeten pi tonen, zo vindt de 3 Belga/ANP Ronde van Spanje alle waarschijnlijk- Drenthe. De pro dinsdag een brief waarin de organisa- haar enthousi- „Het lijkt de om naar Dren- aldus een woord- de provincie giste- &atie van de Spaanse ;fers wil binnenkort op komen om het parkoers donderdag 1 februari 2007 Davis traint met shorttrackers HEERENVEEN - Een training vanmiddag met de Neder landse selectie shorttrack maakt deel uit van de voorberei ding van topschaatser Shani Davis op de wereldtitelstrijd allround, volgende week in Heerenveen. Het komend weekeinde rijden de Nederlandse shorttrackers in Thialf een wereldbekerwedstrijd. Davis, zelf actief shorttracker, heeft een goede relatie met de Nederlandse bondscoach John Monroe, een Canadees. ANP Nys kan het wel in Maldegem MALDEGEM - Sven Nys heeft gisteren de eerste editie van de Parkcross in Maldegem op zijn naam gebracht. In zijn eerste race sinds het voor hem desastreus verlopen wereldkampioenschap in eigen land troefde de Belgische veldrijder Niels Albert af. Wereldkampioen Erwin Ver- vecken finishte als zesde. Nys startte als grote favoriet bij de wereldtitelstrijd, maar kon door diverse valpartijen de verwachtingen niet waarmaken. ANP/Belga Boonen niet te kloppen in Qatar DOHA - De Belgische wielrenner Tom Boonen heeft giste ren voor de derde dag op rij een sprint gewonnen in de Ronde van Qatar. De renner zegevierde met zijn ploeg maats van Quick-Step bovendien ook al in de openings etappe, een ploegentijdrit. Boonen won vorig jaar het eindklassement en vier ritten in de Ronde van Qatar. Nu heeft de Belg vanzelfsprekend weer de leiding in het klas sement. ANP Jaspers dingt mee naar eretitel BRUSSEL - Biljarter Dick Jaspers maakt kans op de titel wereldspeler van het jaar 2006. De 41-jarige Brabander behoort tot de vijf driebandenspecialisten die op 10 fe bruari in Antwerpen strijden om de eretitel. Jaspers treft de Belgen Eddy Merckx en Frédéric Caudron, de Span jaard Daniël Sanchez en de Zweed Torbjöm Blomdahl. Merckx is de regerend wereldkampioen en Sanchez hou der van de wereldbeker. Blomdahl won afgelopen zondag de wereldbekerwedstrijd in Sluiskil. Hij versloeg in de fi nale Jaspers. ANP/Belga Open NK toch op Weissensee TECHENDORF - Op de Oostenrijkse Weissensee worden komend weekeinde toch een Open NK en een marathonfi nale van de Grand Prix gehouden. Dat hebben het be stuur van de Stichting Wintennarathon en de schaats bond KNSB gisteren bekendgemaakt. Alle geplande eve nementen werden afgelopen vrijdag afgelast wegens zwa re sneeuwval. Ook de kwaliteit van het ijs liet veel te wen sen over. ANP Fabris vindt Nederlandse sponsor DEN HAAG - De Italiaanse schaatser Enrico Fabris heeft een Nederlandse sponsor gevonden. Het bedrijf ECO-job toont met ingang van dit weekeinde (wereldbekerwedstrij den in Turijn) zijn logo op het pak van de Olympisch kam pioen, die onlangs op het EK allround in Collalbo alleen het hoofd moest buigen voor Sven Kramer. GPD Mballers zijn in hun nopjes, 'bs presenteren hun nieuwe ^ten met trots, maar al die Melden hebben iets ge- het zijn gekneusde helden. i£[ivan der Steen |Mgis het geleden dat de bijna riarige Edgar Davids op topni- Wbalde? Kan het echt gebeuren ^arrogante kindje Leonardo bij ^enseen echte prof wordt? Kan Wolfsburg mislukte Hoogendorp (Haag plots weer uitblinken? t Sektioui? ^transfers van de afgelopen ;d)benbetrekking op spelers die op de een of andere manier overbo dig waren bij hun vorige club. Martijn Meerdink had ooit, even, een geweldige periode bij AZ, werd geselecteerd voor het Nederlands elftal, raakte zwaar ge blesseerd en kwam nooit meer in de buurt van zijn oude vorm. FC Gronin gen pikt hem niettemin met graagte op, want je weet maar nooit. Hoe zou dat zijn (geweest?) met PSV en Luque? De financiële berichten vanuit Eindhoven zijn de laatste jaren steeds van een droevige aard, maar bij grote clubs wordt altijd wel weer een oplos- sinkje bedacht, als de nood - zoge naamd - aan de man is. De hevig begeerde Luque is ongetwij feld een kundige spits, maar ook aan hem kleeft een bedenkelijk feitje: 20 wedstrijden voor Newcastle in ander half jaar, één doelpuntje... PSV zou net zo blij zijn met Luque als Cardiff City blij is met Iwan Redan. Daar in Wales wordt niet gezeurd over een kopstootje meer of minder, ook niet als een ploeg genoot wordt geveld. Reputaties krijgen in de maanden ja nuari en juli soms een totaal nieuwe de finitie. Het gaat dan aan bestuurstafels vooral over de geweldige talenten van een analyse voetballer, niet over zijn misstappen. Mido is een subliem voorbeeld. De spits uit Egypte werd vorige week 24 jaar, maar heeft half Europa al gehad. Hij speelde bij AA Gent, werd gekocht door Ajax, maar moest daar weg vanwe ge zijn onhandelbaarheid. Goed beschouwd en een beetje scherp gesteld ontpopte Mido zich als een over het paard getilde, asociale gek. Celta de Vigo haalde hem uit Amsterdam, maar vervolgens speelde Mido nog voor Olympique Marseille, AS Roma en Spurs. Tussendoor werd hij een half jaar ge schorst door de Egyptis.che voetbal bond, nadat hij zich ernstig misdragen had bij de nationale ploeg. Nu wilde Martin Jol hem weer kwijt en zie: tot gisteravond laat werd door verschillen de clubs nog gevochten om hem. De gekte zal nog toenemen. Liverpool FC wordt van twee kanten begeerd, een investeringsmaatschappij uit Dubai en een steenrijke Amerikaan die al een ijs- hockeyclub heeft en een kwart miljard wil betalen. Voetbal is big business, zoals ook de flirt van Nike met de Duitse voetbal bond laat zien. Nike is bereid 500 mil joen euro te betalen, wanneer de Mann- schaft de komende acht jaar in spullen van de Amerikaanse kledinggigant speelt. Dat is zes keer zo veel als Adi das nu betaalt. Zo hitsen de deelnemers aan het voet balcircus elkaar vanzelf op. De spelers lachen zich een aap, hun zaakwaarne mers zeker. En de voetballers die mis lukken, hoeven zich geen zorgen te ma ken; er is altijd wel weer een club die het risico wil nemen en trots uitpakt met een persconferentie: hier is-ie, on ze nieuwe voetbalheld! GPD door Leon ten Voorde ENSCHEDE - In de Bundesliga kijkt men niet op een reputatie meer of minder. Gisteren sneu velden twee grote namen uit het Duitse voetbal op het slagveld der trainers. Felix Magath werd op straat gezet bij Bayern Mün- chen en Jupp Hcynckes kon ver trekken bij Borussia Mön- chengladbach. Felix Magath leidde gistermor gen nog gewoon de training bij Bayern. Toen hem na afloop van die sessie werd gevraagd naar zijn aanstaande ontslag, schud de hij lachend het hoofd. „Alle maal onzin die speculaties, ik zie hier niemand in de bosjes staan die het op mijn heeft ge munt." Maar een paar uur later kreeg de 53-jarige oefenmeester wel degelijk zijn congé. Na de neder laag van afgelopen vrijdag bij Dortmund broeide er al wat. Dinsdagavond ging het tegen de gradatiekandidaat Bochum (0-0) opnieuw mis en die misera bele voorstelling was voor de clubleiding de druppel. „We betreuren deze stap", sprak vice-voorzitter Karl-Heinz Rummenigge de be kende krokodillentranen. „Felix heeft in de afgelopen tweeën half jaar zeer goed werk met gro te resultaten verricht. Toch moe ten wij als verantwoordelijken de actuele ontwikkelingen vol gen en daarop reageren. De zor gen om kwalificatie voor de Champions League van komend seizoen hebben ons tot deze be slissing gedwongen." Rummenigge doelde daarmee op de vierde plaats die Bayern op dit moment' bezet. In het ver wende München wordt zo'n klas sering als een regelrechte schan de gezien. Toch komt het ont slag van Magath op zijn zachtst gezegd vreemd over. De oefen- meester kwam in 2004 naar Mü nchen en schreef sindsdien ge schiedenis door twee keer op rij de dubbel te winnen. Een unieke prestatie. Zelden werd een trainer bij Bayern ook zo vaak aan de borst gedrukt door de clubleiding als Magath. Wat al die liefdesverklaringen waard zijn, bleek gisteren. Ma gath loodste zijn ploeg dit sei zoen nog wel naar de achtste fi nales van de Champions Lea gue, maar zelfs dat vangnet bleek hem niet meer te kunnen redden. De stand op de ranglijst en het aanhoudende zwakke spel kostten hem uiteindelijk de kop. Magath reageerde op de manier die hem zo kenmerkt: koel, stoï cijns gelaten bijna. „Natuurlijk is dit geen mooie situatie", ver telde hij. „Ik heb hier tweeënhal ve prachtige en succesvolle ja ren gehad, waarop ik trots ben. Maar het is altijd duidelijk ge weest dat dit een dienstverband was waar ieder moment een ein de aan kon komen." Dat de clubleiding op de achter grond al een tijdje bezig was met zijn ontslag, bleek wel uit het feit dat Bayern direct zijn opvolger presenteerde, Ottmar Hitzfeld. Hitzfeld is een goede bekende van de club. Hij werkte jaren bij de grootmacht en won in 2001 de Champions League met Bayern. In 2004 vertrok hij omdat hij afstand van het voet bal wilde nemen. Zijn opvolger destijds? Felix Magath. Een andere trainer met een Bavern-verleden werd gisteren ook op straat gezet. Het ontslag van Jupp Heynckes kwam wat minder onverwacht. Bonrssia Mönchengladbach maakt een be roerd seizoen door en moet vre zen voor degradatie. Na de 0-0 dinsdagavond tegen Nürnberg was al duidelijk dat de positie van de oefenmeester onhoud baar was. Heynckes, die als spe ler grote successen met Glad- bach beleefde, wordt opgevolgd door de Nederlander Jos Luhu- kay. Luhukay was al werkzaam als assistent bij de Traditions- verein. GPD Felix Magath

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 21