O 'XjÉfy .fff. PZC niet opnem niet opnemen Fysiotherapie Help het klimaat in een handomdraai woensdag 31 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Afscheid nemen doel pijn we hadden nog wat langer samen willen zijn maar het heeft niet zo mogen zijn. Omringd door allen die haar lief waren is. na een langdurig met moed gedragen ziekte, van ons heen gegaan Sieglinde Fabio Maria Liliana van Goethem-Persijn Linda echtgenote van Antonius Alphonsus Martina van Goethem moeder van Sam en Rik Zij overleed in de leeftijd van 50 jaar. Terneuzen: Tonnie van Goethem Sam en Denise Rik Kloosterzande: Ma van Goethem 29 januari 2007 Hondiusstraat 25.4532 CA Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 2 februari om 11.00 uur in de aula van het cremato rium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan al diegenen die Linda tijdens haar ziekte gesteand en bijgestaan hebben. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig dat we onze lieve vriendin Henny Nagelkerke moeten missen, maar we zijn dankbaar dat haal verder lijden bespaard is gebleven. We wensen René. de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Aagtekerke: Dick en Josien Blom Dielis en Esther Marnick en Tabitha Ruigeren Marline 's-Gravenpolder: Rob en Els Sturm Martin en Mieke Carin Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ilc was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa Joop van Beest *Veere tVlissingen 11 juni 1935 29 januari 2007 Koudekerke: Jopie van Beest-Blommers Vlissingen: Theo van Beest Anita van Beest-de long Goes: Heieen Duym-van Beest Paul Duym Kleinkinderen Dishoekseweg 5 4371 NA Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 3 februari van 10.00 tot 10.30 uur in het rouwcen- trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er een herdenking worden gehouden, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Zand- dijkseweg te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in "Het Akkoord", Oudestraat 9 te Veere. Een broer, een zwager, een oom. Het lijkt zo gewoon. En dan ineens is hij er niet meer. Dat doet heel erg zeer. Lieve Joop, een laatste groet Schagen: William en Riet van Beest Dirkshorn: Robert-jan, Marijke Mariska en Michael Schagen: Esther, Jan jordy van Daal - Timmermans K.M. van Daal W.F.J.M.J.Timmermans Praktijk voor fysiotherapie en osteopathie Praktijkwissel De praktijk is per 15 januari j.l. voortgezet door W.F.J.M.J. Timmermans en J.C. Kempe Zuidstraat 14 Dorpsstraat 12 4357BH Domburg 4356AJ Oostkapelle Tel. 0118-584625 Tel. 0118-583516 Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze lieve moeder en oma Suzanna van Belzen weduwe van Johannes Marijs in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Here in dit grote verlies. Mattie en Dirk Noëlen Corien Maurice, Lisanne, Cerise Johannes en Miranda Deslin, Jamilla, jivan Isabel en Robbert Ina en jan Lisette en Karlo Desley, Michaël, Chabéli Jordan en Anita Damian, Veron Suzanne en Sjaak Chimène, Charelle Arend-Jan Jeanine en Lein 4341 AH Arnemuiden, 29 januari 2007. Schoolstraat 47 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op zaterdag 5 februari om 11.15 uur in de Gereformeerde kerk. Kerklaan te Arne muiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Lieve oma Suus Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Lisette en Karlo Noël en Corien jordan en Anita lohannes en Miranda Suzanne en Sjaak Isabel en Robbert Arend jan Jeanine en Lein Lieve oma Suus We vinden geen woorden om het je te zeggen, hoe wij je zullen missen, allemaal. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uil ons midden, maar altijd in ons hart. Desley Michaël Chabéli Maurice Lisanne Cerise Damian Veron Deslin Jamilla Jivan Chimène Charelle Heden is plotseling van ons heengegaan onze lieve zusteren schoonzuster Suzanna van Beizen weduwe van Johannes Marijs in de leeftijd van 76 jaar. Arnemuiden: C. van Belzen J. van Belzen-van Belzen Arnemuiden: W. van Belzen M. van Belzen-de Nooijer Arnemuiden: M. Theune-van Belzen L. Theune Vlissingen: J. van Belzen in herinnering G.C. van Belzen-Schouwenaar Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen, in dit grote gemis. Arnemuiden, 29 januari 2007 Zacht en kalm is na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis "Randhof" van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina den Hollander weduwe van J. Walhout in de leeftijd van 79 jaar. Goes: C.J. Quinten-Walhout J.E. Quinten Victor Stephanie Goes: C.A. Walhout Goes, 29 januari 2007 Correspondentieadres: Dillenburglaan 21 4461 TJ Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 1 februari om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tol persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid. Al een hele lange tijd zijn wij haar een beetje kwijt Je was er wel en toch ook weer niet vaak deed ons dat veel verdriet Je ging steeds verder bij ons vandaan tenslotte moesten wij je laten gaan. Heden bereikte mij het bericht dat is overleden mijn moeder J.C. Walhout- den Hollander Mijn oprechte dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Randhof. C.A. Walhout Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ónze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jo Walhout-den Hollander Aagtekerke: J. den Hollander T. den Hollander-Saaman Yerseke: S. Dingemanse-den Hollander C. Dingemanse t Neven en nichten Goes, 29 januari 2007 Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Op 80-jarige leeftijd is overleden mijn man. onze vader, schoonvader, opa en oude opa Abraham de Smit echtgenoot van Wilhelmina Geertruida de Smit Goes: W.G. de Smit-de Smit Middelburg: Ella Bom-de Smit Jan Bom Sebastiaan en Melanie Morris, Renzo Alexander en Yvonne Brenda Kamperland: Aarda Geldof-de Smit Jan Geldof Ronald en Anja Quinty, Damian Mario en Bianca Goes, 29 januari 2007 Correspondentieadres: Ed. Vetermanstraat 14 4333 CH Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 2 februari om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Er is gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen. Gesterkt door de fijne herinneringen en dankbaar voor de vele jaren, waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zeer zorgzame vader en opa Egbert Prent sinds 9juni2005 weduwnaar van fannie Prent- Vos Geboren 11 juli 1920 te Ruinen Overleden 28 januari 2007 te Zierikzee "Zij die hem gekend hebben zullen begrijpen wat wij in hem verliezen. Wij zijn de verzorgenden van Zorgcentrum "Borrendammedankbaar voor de liefdevolle zorg die zij hem hebben gegeven. Zierikzee: Jenny de Vos-Prent Kees de Vos Jeanine en Ronald Sonja en Patrick «S Scottie Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-310. Zierikzee Correspondentieadres: Kievitstraat 5 4302 WC Zierikzee Vrijdag 2 februari is er van 10.15 tot-10.45 uur gele genheid tot condoleren en afscheid nemen in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend, om 11.00 uur, zal in deze zaal een her denkingssamenkomst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Brouwershaven, omstreeks 12.00 uur. Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor zichzelf dragend stond hij altijd voor ons klaar. lieve Opa Brouw bedankt voor alle fijne jaren. We zullen u ontzettend missen! Jeanine en Ronald Sonja en Patrick Heden is van ons heengegaan onze gewaardeerde huisgenote Mevrouw G. Verwoest-Boekhoud De bewoners van "De Vrijburg" Zierikzee, 31-01 -2007 Aardenburg. 15 november 1918 Omringd door allen die hem lief waren is, in de mooie leeftijd van 88 jaar. zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader Jannis Cornelis Mijnheer Jan weduwnaar sinds 15 januari 1998 van Janna van Keulen t Middelburg, 29 januari 2007 Pijnacker: Arend en Anita Rotterdam: Bianca en Johan Lars Berkel en Rodenrijs: Jolanda en Marcel Thomas Amsterdam: Dennis Correspondentieadres: A. Mijnheer Overdam 10 2641 ML Pijnacker Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 3 februari om 11.00 uur in de aula van de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaats vinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Heden is overleden onze geliefde zwager en oom Jan C. Mijnheer sinds 1998 weduwnaar van Janna van Keulen in de leeftijid van 88 jaar. Biggekerke: A. van Keulen S. van Keulen M. Wouters-van Keulen Ens: P. van Keulen Emmeloord: F. van Keulen J.A. van Keulen-Mol Neven en nichten Middelburg, 29 januari 2007 Plaats uw familie berichten in de PZC In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is over leden onze lieve, zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Maria Geelhoed-de Vos sinds 17 november 2003 weduwe van Jozua Geelhoed in de leeftijd van 89 jaar. Kapelle: Joke en Piet Lepoeter Mariëlle en Olaf, Mar\>in, Jochem Comé en Nancy Wemeldinge: Anton en Wilma Geelhoed Mariska en Ronald, Tommie, Colin Joscha en Nico, Sem Janita en Jean-Paul Cy Zuiddorpe: Adrie en Adri van den Bosch Jamoen Kim Kapelle, 30 januari 2007 Cederhof Correspondentieadres: Coxstraat 60 4421 DB Kapelle De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. van der Maas. wordt vrijdag 2 februari om 13.15 uur gehouden in de koorkerk van de Maartenskerk. Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemel dinge. Vooraf is er vanaf 12.45 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar dokter Eckhardt en de medewerkers van Cederhof voor de liefdevolle zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Ondanks haar broze gezondheid, is voor ons toch onverwachts heen gegaan, onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante Maria Geelhoed-de Vos Kapelle: J. Wisse-de Vos M.E. Wisse-de Vos C. Wisse Neven en nichten Kapelle, 30-01-2007 Want Gij zijl mijn verwachting Here, mijn vertrouwen van mijn jeugd aan. Psalm 715 Bedroeld, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, is in Christus ontslapen onze lieve zeer zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Vreeke in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Marius en Anneke Westveer Mare Mirjam Leiderdorp: Els en Fl its Höwig-Westveer Willy f Ruud en Annette; Jaimey Eric en Astrid; Mandy, Amy, Milan Middelburg: Henk Westveer David en Suzanne Marieke.en Wouter 4332 TK Middelburg, 30 januari 2007 Leliestraat 37 De afscheidsdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 2 februari om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Bevestig Gij het werk onzer handen voor ons, ja, het werk onzer handen bevestig dat. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, berichten wij u, dat op 94-jarige leeftijd onze zus. schoonzus en tante is overleden Cornelia Jacoba van de Reepe sinds 29 januari 2001 weduwe van Willem Christaan Louisse Goes, 20 juli 1912 Goes, 29 januari 2007 M.S.A. Hogen Esch-van de Reepe Familie Hogen Esch Familie Louisse "De Schakel", flat 427 's-Gravenpolderseweg 9 4462 CD Goes Correspondentieadres: C.P. van Veen Sterrenweg35 2651 HZ Berkel en Rodenrijs De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 februari om 13.00 uur in de Grote Kerk te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Aula van "Monuta" op de Begraafplaats. Dankbetuiging Uw medeleven, betoond na het overlijden vanni**. zanie man. onze vader, schoonvader, opa en oud-op Leendert Pieter de Bruine hebben wij zeer gewaardeerd en betuigen u da^ onze oprechte dank. Namens de familie: J.A. de Bruine-Pladdet Hoek, januari 2007 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk danken voor de belangstelling en het medeleven da mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het ovei|5 van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en o® Jeannette Dankaart-van Esbroek willen wij u langs deze weg onze welgemeende dad tuigen. Uw steun heeft ons gesterkt om het verlies te hj dragen. Ben Dankaart Patrick en Saskia - Joran, jVim Axel, januari 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van lieve vrouw, onze moeder en oma Cornelia Johanna Se be!-van Puffefa - Cor- hebben ons steun en troost gegeven. We willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Joop Sebel Kinderen en kleinkinderen 29 Januari 2007 Zijpestraat 8 4301 VS Zierikzee f? Frank opereert in een kapot-geschoten klinie'i Hij hoeft niet na te denken over het bieden va hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. Jl/ieJ deAe Gratis (eertrnjenafconnetoert voor he* Voortgezet onderwi/* Poor </ocenten te hertellen Via; 'r www.krantindeklas.nl - kik- Krant in de Klas Eén miljoen extra spaarlampen in Nederland en daarmee het klimaat een flinke hand helpen. Dat wil Greenpeace' haar nieuwe klimaatcampagne bereiken. Bekende Nederlanders als Sophie Hilbrand, Gijs Wanders en Winsto^ geven op 1 miljoenspaarlampen.nl het goede voorbeeld. Doe ook mee: koop spaarlampen, ga naar de site en maa1 op een weekend lichtstad Parijs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32