j4 stuurjan.nl PZC niet opnemen Dementie raakt iedereen. Omdat iefler kind een kans verdient! Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren 25 januari 2007 Pciuf en Sfteifri Saman-Vtm Doorssefaer melden u met trots de geboorte van hun dochter RoméeAnastasia Zout est raat 22 4561XB Hulst Overleden Koninklijke Luchtmacht Donderdag 25 januari 2007 ontvingen wij het tragische bericht dat door een verkeersongeval onze collega Korporaal der Eerste Klasse Kevin Bos om het leven is gekomen. Kevin was werkzaam bij het 805 Squadron van de Groep Geleide Wapens Luchtmachtbasis De Peel. Ons oprechte medeleven gaat uit naar zijn ouders en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte met hel verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers van de Groep Geleide Wapens De Commandant Groep Geleide Wapens Kolonel drs. A.A.H. de Bok Het bericht van het overlijden van Esther Coomans moeder van onze leerlingen Jazzica en Kaleh heeft ons diep getroffen. Wij vinden het heel erg dat Jazzica en Kaleh hun moeder al zo vroeg moeten missen. Team, ouders en kinderen van CBS De Wegwijzer Serooskerke Geliefden, Als jullie een terrasje pakken of dansend wandelen aan de zee mag ik dan in jullie gedachten zo af en toe met jullie mee Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve en dappere vrouw, ons lief moeder tje en oma HennyNagelkerke in de leeftijd van 57 jaar Ik ben veilig in Jezusarmen René Nagelkerke Mare en Regine Nova, Jade Joan en Johan Rens Christie en Dennis Daniëlle 4581 AL Vlissingen, 29 januari 2007 Graves traat 21 b De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 2 februari om 15.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er in de kerk gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.50 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Heden is overleden in de leeftijd van 60 jaar, mijn zoon Leendert Jacob Bakker N. Bakker-Kryger Kloosterweg 18 Kamer 205, Duinoord 4528 GB Burgh Haamstede Grafmonumenten, vi ATi i, Gedenktekens, C\\^ ÜPr Urnen. Ontwerp en 0^7 realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Enige en algemene kennisgeving Een lege plek Een groot gemis Een Jijne herinnering Alles wat er is Eens zullen we weer samen zijn Steffi Hierbij delen wij u mede dat zeer onverwacht van ons is heengegaan Dik Biesterbos "Dikkie Dik" schipper van de RIKA 2 *06-11 - 1942 125 - 01-2007 Epe Amsterdam Sas van Gent: Steffi Familie Biesterbos Sas van Gent, 28 januari 2007. Corr.adres: Frisostraat 12.4551 GK Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 51 januari om 15.50 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Samenkomst in "De Geslootene Boom". Aansluitend zullen we Dik te rusten leggen op de be graafplaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. na mijn dood strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden Vandaag hebben wij afscheid genomen van Frangoise Hamelink weduwe van Jan Doorns Geb. 5 april 1952 Overl. 28 januari 2007 Ko en Miriam Bram en Corrie Leo en Fatiha Henken Ingrid Kleinkinderen en achterkleinkinderen Verpleeghuis Ter Schorre, kamer 202 Correspondentieadres: Dreef 21 4586 AL Lamswaarde Er is gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum, Hughersluys 22 te Terneuzen op vrijdag 2 februari van 15.50 tot 15.50 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, begint aansluitend om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Mama.... Zoals beloofd, alles geregeld naar jouw wensen, erewoord Henk Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere zus, schoonzus en tante Francien Dooms-Hamelink Philippine: Lenieen Corvan Zuilekom-Hamelink Sonja en Mare, Nick, Iianneke Axel: Magda en Gilly Koekkoek-Hamelink Sylvia en Francis, Janiek Barry, Tanisha Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer.... Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren, die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat op 75-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Agina Eitje Lijnema-Mellema Oost-Souburg: Gerrit Lijnema Vlissingen: Janny Lijnema Gert Jan Rottier Dordrecht: Aafke Lijnema Gerrit Vrouwenwerf Terneuzen: Elly Muller-Lijnema Hermann Muller t Alex de Groot Vlissingen: Peter Lijnema Marjan Lijnema-Walraven Klein- en achterkleinkinderen 28 januari 2007 Oranjeplein 102,4588 AH Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op het thuisadres, donderdag 1 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 2 februari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid'de familie te condoleren. uitvaartverzorging de Groot-Ac Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118- 612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl logelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. dinsdag 30 januari 2007 Plaats uw familieberichten in de PZC Voor ons onverwacht is overleden mijn lieve man, onze papa en opa Johan Gerard Neyssen Rotterdam. t Meppel. 20 mei 1950 28 januari 2007 Nijeveen: N. J. Neyssen - Engelvaart Alphen a/d Rijn: Ron en Marianne Naomi Nick Chateauneuf-le-Rouge: Peter en Annelies (Fr.) Ruben Bjarre Meppel: Annelies Meppel: Margriet en Caspar Lisanne Julianastraat 15 7948 AN Nijeveen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 51 januari om 17.00 uur in crematorium "Reestborgh", Zomerdijk 10a Meppel. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de familiekamer. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze gewaardeerde zwager en oom Johan Gerard Neyssen echtgenoot van Neeltje Janna Engelvaart Bij onze bezoeken in Sluiskil, Meppel, Kortgene en laatstelijk in Nijeveen stond hij altijd voor ons klaar. Wij wensen Neel en de (klein)kinderen veel sterkte in dit verlies. Meliskerke Annie en Han Engelvaart Dordrecht Jan Engelvaart Meliskerke Tanja en Kees Davidse-Engelvaart Davy en Robin Op 27 januari is van ons heengegaan onze geliefde zwager en oom Piet Jonkheer Arroyo Grande (USA): S. de Vos A. de Vos-Suurmond Middelburg: P.Tange H. Tange-Suurmond Schoonebeek: J.Loos-Suurmond B.Loos t Neven en nichten "Ik zie een poort wijd open staan Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende is op 87-jarige leeftijd, met haar ogen gericht op de hemelse poort, van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geertje Verwoest-Boekhoud - Gré- sinds 19 juli 2004 weduwe van Cornelis Verwoest kinderen: Heiny, Goos en Ester, Francine en Piet, Machiel en Ellep, Gera kleinkinderen: Karine en Jacco, Aram en Elisa, Laurens en Sanne, Manon en Carlo, Dikkie en Nicolette en achterkleinkind: Nova Zierikzee, 28 januari 2007 Hospice Schouwen-Duiveland Correspondentieadres: Weststraat 26 4501 BX Zierikzee Donderdag 1 februari zal er om 15.50 uur een af scheidsdienst worden gehouden in de Gereforrneer- de kerk, St. Domusstraal 55 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontmoetingsruimte van "De Vrijburg", Jannewekken 20 te Zierikzee. Vandaag hebben wij kennis genomen van het overlij den van onze oud-collega Marinus Priem Jarenlang was hij een vertrouwd gezicht voor leerlin gen en personeel van het St. Willibrordcollege. Wij wensen de familie veel sterkte en Gods steun toe bij dit verlies. Namens directie en personeel van het St. Willibrordcollege drs. J.A. Brand rector Vanmorgen bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-collega, de heer D. Meeuse is overleden op 26 januari 2007. De heer Meeuse was jaren docent aan onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en de leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 29 januari 2007 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van Michiel Lingier pr. Michiel is van 1977 tot 1989 bij ons werkzaam ge weest als leraar Godsdienst. We herinneren ons Michiel als een bijzonder aimabe le en warme persoonlijkheid met een groot hart voor de medemens. We wensen zijn echtgenote en familieleden heel veel sterkte toe. Moge God hen de kracht geven dit verlies te dragen. Leerlingen, ouders, medewerkers, schoolleiding en bestuur van het Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 29 januari 2007 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Michiel Lingier pr. Wij wensen zijn echtgenote en familieleden alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Zeldenrust-Steelant Senioren Club Terneuzen, 29 januari 2007 Het leven is als een roos zo teer, steeds vallen er blaadjes en dat doet zeer. Opeens ben je aan het laatste blaadje toe, sluit nu maar je ogen, want je was al zo moe. Verdrietig om haar heengaan, maar met een bevrij dend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Cornelia Adriana du Fossé weduwe van Willem Jannis Dingemanse in de leeftijd van 94 jaar. Onze dank gaat uit naar de doktoren van der Maas en Slingerlanden het personeel van W.Z.C. Emmails voor hun liefdevolle zorgen. Biervliet: J.M. Walhout-Dingemanse J. Walhout t Joke en Adri Romario, Orlando Anja en Bennie Chantal, Laura Eric en Truus Sharon, Robin, Julie Biervliet: P.J. Dingemanse L.M. Dingemanse-Huurman Rudi Winfred IJzendijke, 29 januari 2007 Correspondentieadres: Braakmanlaan 50 4521 AA Biervliet De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 2 februari om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen". Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 ziacs Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Eenrr kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in te zette- 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychischean Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoeken F en projecten steunen die het leven van patiënten veraange Bel 030 -29711 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederiox en het Fonds Psychische Gezondheid. l/AN/PAflg Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun i Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over demw Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11. Vergeet niemand. PARADIJSVOGELTJE... In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Nelson Mandela Kinderfonds Word donateur: bel 09001146664 (0,10 per min.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36