PZC Bundeling van mediakrachten Werk in uitvoering Strips en puzzels Voorbeeld* indeling krant op: maandag eerste katern: Binnen-/buitenland Regio tweede katern: Sport Zonder advertentiepagina' maandag 29 januari 2007 12-delige serie met uitleg over het nieuwe tabloid. Kijk dagelijks op: www.pzc.nl imutlln Intemetnieuwtjes, tv- en filmtips en gesprekken met sten-en en program mamakers uit Hilversum of van ver daar buiten. Het staat allemaal op de nieuwe mediapagina's. Plus alle televisiegegevens in een handzaam overzicht. Dat is de opzet van twee nieuwe pagina's in het ta bloid. Een krachtige bundeling van afzonderlijke zaken die eigenlijk bij elkaar horen. Terug te vinden in het tweede katern, behalve op zaterdag. Want als u wilt kijken wat er op de buis is, is het handig om te lezen over een nieuw programma dat binnen kort de ether in gaat. Vandaar dat be sloten is medianieuwtjes te koppelen aan de programmagegevens. Van maandag tot en met vrijdag zijn de mediapagina's achter in het Plus katern te vinden. In het weekeinde zult u ze achterin in één van de week ei ndebij lagen, Spectrum of Prisma, aantreffen. De krant presenteert in het weekeinde vier pagina's. De tele- visieprogrammas van de Nederland se zenders worden in een overzichte lijk blok gepresenteerd. Ook de pro grammering van de belangrijkste re gionale en buitenlandse zenders zult u weer kunnen bekijken. Op de pagina van de programmagege vens zult u in de toekomst de radio programmering niet meer tegenko men. De radioprogrammering is vaak horizontaal: dezelfde programma's op dezelfde tijdstippen op dezelfde zenders. Het gebruik van de radio is daar over het algemeen ook op afge stemd: de meeste mensen luisteren naar dezelfde programma's op dezelf de tijden, zonder er eerst de gids over te raadplegen. Daarom is besloten televisie de ruim te te geven in het nieuwe tabloid, waarbij de programmagegevens een veel belangrijkere rol spelen in het kijkgedrag. t\\\\V\\\\V\\\\V\\\\\\\\\\\\\\ e peiling - Geef uw mening! De programmagegevens en het medianieuws worden gekoppeld in de nieuwe krant. Alles op één pagina. Reageer. Geef uw mening en stem op www.pzc.nl Met uitzondering van de maandag telt het eerste katern dagelijks twee pagina's economie. Goed plan? Ja, we wonen in een economisch belangrijke regio. 61% Nee, twee pagina's economie per dag is teveel. 39% Nieuwe strips in de Provinciale Zeeuwse Courant. Met de overschake ling op tabloid is gekozen voor vier nieuwe, dagelijks te plaatsen strips. Dat zijn FC Knudde, Elsje, Single en Havank. Ze krijgen in die nieuwe krant een eigen pagina, Strips Puz zels genaamd. Die pagina omvat meer dan cartoons alleen. Het is een pagina die voor ont spanning zorgt. Het slotstuk van het eerste katern, met puzzels ook. Wat kunt u verwachten? Ui! de kruiswoordpuzzel. Stoeu j woorden dus. Wie meer met cij - heeft, zal plezier beleven ai dokupuzzels. Venijnig cijferen 1 re dag weer. Voor jong en os ook nog 'zoek de tien verschilli t lUUUUUUUUUWUÏ s: aantal pagina's kan verschillen 2 Pagina 2/3 3 4 Binnenland ms. - \7 +Vï - r,n Sport 2 Soort 3 4 Sport Sport9 10 Sport 11 12 Sport 13 14 Sport 15 16 Sport 17 18 Televisie 19 20 Postte) 4460 AAC: Uw mening t„.Werkin tel.: 0113-3150 lezersredacteur®^ De mens Dennis Brouwers, productmanager sales De PZC zal de komende tijd nog meer dan anders in het straatbeeld opduiken. In bushokjes, bij openbare gebouwen en op reclameborden langs de wegen zal de afbeelding van de krant te zien zijn. De overgang van de krant op 6 februari van broadsheet naar tabloid kan nie mand in Zeeland ontgaan. Ik ben als productmanager sales ver antwoordelijk voor de werving van nieuwe abonnementen voor de PZC. We zullen met aantrekkelijke aaan- biedïngen voor de dag komen, voor zowel nieuwe lezers als abonnees. De trouw aan onze krant hebben we de afgelopen maanden al beloond met kortingsacties voor abonnees op musicals, boeken, het Wedgwood ser vies, voorstellingen en een aantal an dere evenementen. In februari verloten we 100 sudoku- spelcomputertjes onder onze trouwe en vaste abonnees. We doen dat om dat de krant feestviert voor de over gang van groot- naar kleinformaat. En de lezer geniet mee met dit feest. We trakteren op ambachtelijk ge maakte vlaaien, vrijkaartjes voor de bioscoop, gratis blauwe druifjes of een gratis 'Genieterspakket'. Houdt zeker de kranten van begin februari goed in de gaten, waarin de 'spelre gels' staan en uitleg wordt gegeven over de acties. Op zaterdag 3 februari wordt de eer ste aflevering van Suslce en Wiske in de krant opgenomen. De aflevering maakt onderdeel uit van een' 12-deli ge reeks, die op tabloid formaat is ge drukt. Elke eerste zaterdag van een nieuwe maand verschijnt vervolgens een avontuur van de bekende striphelden in 'klein' formaat voor 1 euro. Na een jaar hebben de vaste lezers twaalf boekjes in hun bezit van de bekend ste en meestgelezen delen van Suske en Wiske. lUUWUUVWWUUUUUUW Wij (in Zeeland) wonen in een niet economisch Wel is de economie in Zeeland belangrijk voor Zeeuwen. Daarom vind ik dagelijks twee pagina's item een goed plan. Wat kort door de bocht bezien geeft de nieuwe PZC de H de huidige info voor hetzelfde geld. Is dat niet vreemd"! M." Het is van het grootste belang dat ook de opmaak W Zeeuwse aspecten opvallend in beeld brengt. E Wij hebben een zaterdag abonnement, maar de eerste tabw kopen we los. Alvast wennen aan een lekkere klein kraai' al jaren op zit te wachten. Een grote krant valt altijd a als je deze leest of je krijgt de bladzijde niet omgeslagen- als kind de krant vaker gelezen als deze kleiner was gw ma!!! P. van Driel-vanceSI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6