al^Mnh ptpies c* bfh»! t Tussen en werkelijkheid |fc^| papieren karton PZC zeeuws Vlaanderen Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? *2p, NOKIDDING Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 ■''- 1 life\ZX,'lZSÉÊZm No Kidding is een netwerk tegen kindermishandeling. Samen met vrijwilligers, bedrijven en ondersteunende organisaties maken we een vuist voor kinderen die mishandeld worden. Bijvoorbeeld middels het No Kidding Scholenproject. Wilt u ook dat kindermishandeling stopt? Word donateur vanaf 3 euro per maand. Bel met 0800 0270270 Lees meer over onze stichting en actie's op www.no-kidding.nu en www.p-w-c.org Direct storten kan ook op rekeningnummer 84.89.66.570 ten name van No Kidding in Ermelo. No Kidding is een project van Stichting Profit for the World's Children. >1 Vogelbescherming De leefgebieden van onze vogels staan steeds meer onder druk. Help mee ze te beschermen, word lid. vogelbescherming.nl Plaats uw familieberichten in de PZC Mooie momenten raak je niet aan daar blijf je over praten Mooie momenten zullen ook weer gaan dan is het tijd om los te laten Lieve opa Dankjewel voor de verhalen die je ons hebt meegegeven De engeltjes zijn je komen halen op naar een volgend prachtig leven Renske, Sal, Levien, Emiel en Niels Het vervolg van de familie berichten van pagina 10 Op de grens van verleden en heden stond de tijd even stil... Zachtjes is je ziel uit je lichaam gegleden je leven is geleefd Nu is er de rust jou met ons hart en ziel toegekust Dag lieve vader, schoonvader, opa dag lieve "grootsekleine man Verdrietig, maar dankbaar laten wij u weten dat. voorzien van het H. Sacrament der Zieken, is over leden Marinus Priem Heinkenszand, t Ossendrecht, 21 maart 1918 26 januari 2007 "Gij hebt nooit verlaten wie u zoeken, o Here (Psalm 9:1 lb) Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van Dirk Meeuse echtgenoot van Catharina Anna Houterman van 25-09-1942 tot aan haar overlijden op 16-03-2005 Waterlandkerkje. t Domburg. 27-10-1916 26-01-2007 Tot op het laatst toe had hij volop interesse in de men sen en de wereld om hem heen. Een boeiend verhalenverteller (Sam) is van ons heengegaan. Zoutelande: Ans Slingenberg-Meeuse Bert Slingenberg Opijnen: Dirk-jan, Soewarnie en Elise Antwerpen: Tliomas en Margreet Amsterdam: Piet Meeuse Amsterdam: Aik Meeuse Jeanne Kers Correspondentieadres: Sloestraat 23,4374 BN Zoutelande Wij begeleiden hem in besloten kring naar zijn laatste rustplaats in Zoutelande. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Simnia. Hij voelde zich er thuis. Goes: Jos en Marjon Renske, Sal Bergen op Zoom: Peter en Petra Levien, Emiel, Niels Antwerpsestraatweg 388 4625 AD Bergen op Zoom De avondwake zal plaatsvinden op dinsdag 30 janua ri öm 19.00 uur in de Parochiekerk H. Blasius te Heinkenszand. Daarna, van 19.30 tot 20.00 uur, is er gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium bij de parochiekerk. Ook kunt u afscheid nemen voorafgaande aan de uitvaart op woensdag 31 janua ri van 10.30 tot 11.15 uur. De plechtige Requiemmis .vangt aan om 11.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Aanslui tend is er gelegenheid lot condoleren in de pastorie. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. informatiecentrum OPj maandag 29 januari 2007 ^7v J nederlandse stichting voor he. gehandicapte kind Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want waarmee maak je ideeën voor technologische ontwikkelingen tastbaar? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42