PZC
Amateurvoetbal
Betaald voetba
iiici ujjiicmcii
maandag 29 januari 2007
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Spakenburg-SSV'65
IJsselmeerv.:
13
9
2
2
29
32- 13
Nunspeet
14
9
2
3
29
31- 19
Spakenburg
14
8
3
3
27
25- 15
Sparta N.
14
8
2
4
26
30- 18
GVW
14
8
2
4
26
29- 17
Hoek
14
7
4
3
25
30- 20
Quick Boys
14
7
3
4
24
27- 21
Ajax
14
3
6
5
15
19- 26
14
3
5
6
14
18- 24
Geinoord
14
3
5
6
14
19- 30
Kloetinge
14
2
6
6
12
13- 23
WOG
13
2
4
7
10
13- 22
Bennekom
14
2
4
10
27- 41
SSV'65
14
0
4
10
4
12- 36
Eerste klasse
C:
Rijsoord-Achilles
Veen 0-0, Nieuw Lekkerland-Terneuzen-
se Boys 5-1, LRC-VVGZ afg., Roda
pelle 5-0, GJS-Nivo Sparta afg.
nj.i;n=i=nwi;rra3ni
01
Willem ll-Vitesse
X
02
AZ-Sparta
X
03
FC Utrecht-Excelsior
X
04
NEC-NAC Breda
X
05
FC Twente-ADO Den Haag
X
06
FC Groningen-Ajax
X
07
Roda JC-PSV
X
08
Feyenoord-RKC Waalwijk
X
09
RBC Roosendaal-Emmen
X
10
FC Den Bosch-Haarlem
X
11
AJ Auxerre-AS Nancy
X
12
Gir.Bordeaux-Lille
X
1
FC Nantes-Lorient
X
Krabbend.2 13 - 33 Tern.Boys4 14-16
Wolfaartsd. 2 14-28 WHS 3 14-15
Thól.Boys2 14-24 Arendsk.2 12-11
SSV3 14- 22 Yerseke 3 13-11
Serooskerke4 13- 21 Krutningen2 12-9
Apollo2 ld- 18 WC2 13-9
Oerde klasse C: FSV 2-Good Luck 2
1-6, Internos 14-Seolto 2 2-3. Unitas 7-
DSE 2 4-3, DVO 2-Noad21-1.
Gd. Luck 2 14 -36 DVO 2 12-17
Seolto 2 13-34 FSV 2 13-13
Unitas 7 13-26 Internos 14 14-13
Dinteloord 2 12 - 24 Klundert3 12-3
Noad2 14- 20 DSE2 12- 3
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Internos-Terneuzen
3-2, TOP-Rood Wit V afg.. Rhode-Uni-
tas'30 afg., RKDVC-Best Vooruit 2-2,
Rïjsoord
Nivo Sparta
Roda Boys
Tweede klasse E: Zwaluwe-Dinlel-
oord 0-2, Arnemuiden-Zaamslag 5-0,
AZVV-GPC Vlissingen 0-2, De Meeu-
wen-Helnenoord 2-3* Rillondia-Bruse
Boys 0-2, Tholense Boys-Kapelle afg.
Arnemuiden 14 11 3 0 36 42- 8
GPC 14 11 2 1 35 39- 9
Heinenoord 15 6 7 2 25 28- 26
Zwaluwe 15 6 3 6 2-1 16- 15
Dinteloord 14 5 3 6 18 20- 23
Brusè Boys 15 4 6 5 18 26- 26
Tholense Boys 14 4 5 5 17 26- 28
Kapelle 14 4 4 6 16 17- 21
Zaamslag 14 4 3 7 15 19- 31
AZVV 14 3 5 6 14 14 22
Meeuwen 15 4 2 9 14 17- 24
Rillandia 14 1 3 *10 6 8-39
GPC winnaar tweede periode.
Derde klasse A: Bevelanders-Hein-
kenszand 1-1, Veere-Duiveland 5-1.
Noad'67-Dauwendaele 2-0, Krabbendij-
ke-WHS 5-1, SKNWK-Serooskerke 1-1.
VCK-Nieuwdorp 0-2.
Nieuwdorp 15 11 4 0 37 37- 7
Serooskerke 15 8 5 2 29 26- 16
Veere 14 7 3 4 24 41- 18
Noad'67 15 6 6 3 24 18- 16
Duiveland 15 7 2 6 23 30- 36
Heinkenszand 14 7 1 6 22 26- 25
WHS 14 4 4 6 16 20- 26
VCK 15 3 6 6 15 19- 23
Krabbendijke 15 4 3 8 15 19- 40
Dauwendaele 15 3 5 7 14 33- 31
SKNWK 14 3 4 7 13 22- 22
Bevelanders 15 2 3 10 9 8- 39
Vierde klasse A: MZVC-Wemeldinge
1-2, Spui-Wolfaartsdijk 0-1, SVD-Apollo
afg., Cadzand-Goes afg., Borssele-Hoe-
dekenskerke 1-3, DFS-Nieuwland 4-4,
Arendskerke-Colijnsplaatse Boys 0-1.
Col. Boys 16-43 MZVC 16-22
Wolfaartsdijk 16-40 Nieuwland 17-20
Apollo 15 - 32 H'kerke 16 -19
Wemeldinge 16 - 30 Borssele 17 -17
Arendskerke 15-27 DFS 16-15
SVD 16 - 23 Cadzand 16 - S
Spui 17- 23 Goes 15- 1
Vierde klasse B: Kruiningen-WIK 3-0,
Smerdiek-ZSC 2-3, Mevo-Waarde 3-1,
ZPR-Yerseke 2-0, Brouwershaven-Vre
derust 3-0, Chrislandia-FSV 0-1, Stave-
nisse-SPS afg.
ZPR 17-42 WIK 15-20
FSV 16-37 SPS 16-15
ZSC 17 - 37 Vrederust 16 -15
Mevo 17 - 32 Brouwersh.14 10
Yerseke 16-31 Stavenïsse 14-10
Smerdiek 16-28 Chrislandia 16-10
Kruinïngen 15-27 Waarde 15- 3
111 11111 11 III li I
Hoofdklasse: Rijsoord 2-Sliedrecht 2
1-0, ASWH 2-VVGZ 2 1-1, Kozakken
Boys 2-Arnemuiden 2 0-1, Meerkerk 2-
Oranje Wit 2 3-1.
H'jansdam 2 12 - 27 Koz. Boys 2 13-16
ASWH 2 14-27 Meerkerk 2 13-16
Sliedrecht 2 13- 19 VVGZ2 11-12
A'muiden 2 12-17 Rijsoord 2 10-10
Gr. Lindt 2 12- 17 Oranje Wil 2 13-10
Hoek 2 13- 16
Eerste klasse: Serooskerke 2-SSV 2
1-1. Tern Boys 2-Rijsoord 3 4-1, Slied
recht 3-Oostkapelle 2 7-0, GPC 2-Heer-
jansdam 3 0-2.
ASWH 3 13-29 Oosikapelle2 15-20
Sliedrecht3 14-25 Tern.Boys2 14-19
SSV2 14-25 Zwerver 2 13 17
GPC 2 14-23 Serooskerke 2 14-17
Rijsoord 3 14- 22 AZVV 2 13- 7
H'jansdam 3 15-22 VVGZ 3 13-6
Tweede klasse A: Dauwendaele 2-De
Meeuwen 2 2-1, Bruse Boys 2-Veere 2
0-0, Zaamslag 2-Arnemuiden 3 3-0,
Heinkenszand 2-Wemeldinge 2 0-2, Ka
pelle 2-Hoek 3 4-1.
Zaamslag 2 15-32 Veere 2 15-21
Kapelle 2 14-31 Yerseke 2 13-17
Bruse Boys 2 15-27 Hoek3 15-16
Kloetinge3 14-23 Heinkensz 2 14-13
Dauwend. 2 14 - 23 Wemeld. 2 15-11
Meeuwen 2 14-22 A'muiden 3 14-10
Tweede klasse B: Zwaluwe 2-WHS 2
2-1, Klundert 2-Gunners 2 1-1. Drecht-
streek 2-Kloetinge 4 1-3.
Zwaluwe 2 13-36 SPS 2 11-14
Olympia 2 13-31 WHS 2 13-10
Kloetinge4 14-24 SKNWK2 13-10
Gunners2 12-18 Klundert2 12- 6
Drechtstr, 2 13-17 Duiveland 2 11-4
Kogelv 2 13-17
Derde klasse A: GPC 3-De Meeuwen 3
1-2. Mevo 2-Oostkapelle 3 9-1. Terneu-
zense Boys 3-Bevelanders 2 2-1, Hoek
4-VCK 2 2-2, Zeelandia 7-Serooskerke 3
0-1, Spui 2-Nieuwdorp 2 2-5.
Mevo 2 15-31 Nieuwdorp2 14-21
Serooskerke 3 15 - 30 GPC 3 15-17
Bevelanders 2 14-24 VCK 2 14-15
Oostkapelle3 15-24 Meeuwen 3 12-12
Spui 2 15-22 Zeelandia 7 11-10
Tern. Boys 3 14- 21 Hoek 4 14- 4
Derde klasse B: WC 2-Wolfaartsdïjk 2
0-2, SSV 3-Serooskerke 4 2-2, Apollo 2-
Kruiningen 2 1-1, Arendskerke 2-Tholen-
se Boys 2 5-2, WHS 3-Terneuzense
8oys 4 1-1.
-Oostka-
Unitas'30
13
8
3
2
27
21- 15
Desk
15
8
3
4
27
27- 20
20- 13
Best Vooruit
14
7
5
2
26
-23- 12
36 19
WSC
13
7
4
2
25
23- 12
21- 14
Nuenen
13
6
5
2
23
18- 13
31 16
Terneuzen
13
6
4
3
22
24- 13
25- 14
OSS'20
13
5
4
4
19
19- 15
18 16
Rood WitV
13
4
3
6
15
15- 18
23- 22
Internos
14
4
2
8
14
18- 30
21- 29
TOP
13
2
6
5
12
15- 17
25- 30
Rhode
12
2
0
10
6
14- 28
21- 29
RKDVC
14
0
3
11
3
9- 33
13- 30
Tweede klc
isse
E:
Dongen-Vlissingen
13- 35
2-2, Longa-Unitas 1-1, Halsteren-Made-
Unitas
14
11
3
0
36
49- 13
RCS
14
6
4
4
22
36- 26
Longa
14
6
4
4
22
23- 25
E80H
14
6
3
-5
21
21- 20
Halsteren
13
6
2
5
20
25- 22
Madese Boys
13
4
6
3
18
19- 15
SC'tZand
13
5
3
5
18
23- 21
Oosterhout
13
5
3
5
18
18- 23
Dongen
14
4
6
4
18
20- 21
Vlissingen
14
4
3
7
15
20- 31
BSC
14
3
3
8
12
11- 26
Zierikzee
14
1
2
11
5
11- 33
Moerse Boys
14
10
2
2
32
41- 11
HW'24
14
10
2
2
32
33- 11
Roosendaal
15
10
2
3
32
31- 15
Goes
15
8
2
5
26
28- 19
Dosko
15
6
3
6
21
20- 25
Meto
14
5
5
4
20
15- 24
Steenbergen
15
5
5
5.
20
25- 25
Steen
15
6
2
7
20
29- 35
Zeelandia M.
15
5
1
9
16
24- 26
MOC'17
14
3
3
8
12
22- 33
SC Gastel
14
1
5
8
8
11- 34
HSC'28
14
1
2
11
5
-9- 30
Vierde klasse A: Hontenisse-Breskens
1-1, Hulsterloo-Sluiskil 0-1, Rïa W-Koe
wacht 3-3, Corn boys-Aardenburg afg.,
IJzendijke-Axel afg.. Clinge-Biervliet
4-0.
15 12
Axel
RiaW
Breskens
Hulsterloo
Aardenburg
Koewacht
Biervliet
Hontenisse
Sluiskil
IJzendijke
Corn Boys
13 9 3
15 7 5
14 3 2
13 3 1
Vierde klasse B: De Schutters-Val Aan
afg.. Grenswachters-FC Bergen 1-1, De
Noormannen-Domburg 1-0, Divo-Luc-
tor'88 1-1, Walcheren-Odio 4-1, Patrij
zen-Zeeland Sport 1-1.
FC Bergen 13 10
Walcheren
Zeeland Sport 15
Domburg 14
Patrijzen 13
Luctor'88 14
Grenswachters 14
Odio 13
Divo 12
De Schutters 13
Val Aan 12
Noormannen
Internos 2
Papendr. 2
HW'24 2
Jeka 2
Moerse B. 2
Noad2
Eerste trekking. Lotto: 11, 17, 24, 29,
37, 43, bonusgetal 25, kleur oranje. Eu-
roloterij: 271420. Tweede trekking.
Lotto: 5, 20, 21, 32, 37, 45, bonusgetal
36, kleur groen. Euroioterij: 940662
Derde trekking. Lotto: 6, 11. 20, 29.
38,40, bonusgetal 3, kleur paars. Onder
voorbehoud van typefouten.
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Ter Leede 2-Jodan
Boys 2-2. Reiger Boys-Wartburgia 2 3-0,
Rijnvogels-Muiden 2-2, Oostkapelle-
Smerdiek 3-2. Buitenveldert 2-Stedoco
2 0-5.
RCL 14 - 33 Rijsoord 13-17
Ter Leede 2 14-29 Muiden 11-16
Reiger Boys 13-28 Smerdiek 14-13
Rijnvogels 13-24 Stedoco2 14-10
Oostkapelle 12-20 JodanBoys 14-10
Wartburgia2 14 19 Buitenveld. 2 12- 1
Derde klasse A: SC Gastel-Moerse
Boys 0-4, Meto-Dosko 2-1, MOC'17-Zee-
landia Middelburg 1-2, Roosendaal-
Goes 1-3, Steen-Steenbergen 2-5,
HSC'28-HVV'24 1-3.
1 38 46- 15
1 30 28- 11
3 26 26- 23
6 23 29- 25
5 21 21- 21
5 19 28- 19
7 16 27- 33
6 14 14- 18
8 14 19- 25
8 14 19- 26
9 11 21- 36
9 10 16- 42
1 32 29- 8
3 29 33- 15
3 28 33- 21
6 22 16- 15
6 19 22- 21
7 19 23- 27
6 18 18- 20
6 15 20- 27
7 13 18- 24
6 13 15- 24
6 12 15- 23
11 10 22-
15 3
Vijfde klasse A: Schoondijke-Graauw
1-1, Oostburg-Kwadendamme 0-1,
SDO'63-Groede 1-2, Hoofdplaat-Philip-
pine 2-1, Volharding-Sluis 1-0.
Kwadend. 13-29 Graauw 13-17
Hoofdplaat 14-25 Sluis 12-15
Schoondijke 13-24 Volharding 12-15
Groede 14-22 Philippine 13-12
Vogelwaarde 12-18 SDO'63 13-1
Oostburg 13 - 17
Vijfde klasse B: Jong Ambon-Renes-
se 1 -0, Vivoo-Dreischor 2-1Nieuw Borg-
vlièt-Ouwerkerk 3-1, Hansweertse Boys-
Lewedorpse Boys 0-2, Kaaise Boys-
VWV'67 4-1, Robur-Rimboe 2-1.
Jong Ambon 15-43 Lewed. Boys 14-17
Vivoo 14-32 KaaiseBoys 14-16
Robur 14-29 Renesse 15-16
Rimboe 14 - 20 WVV'67 14-15
Nw. Borgvliel 15- 19 Hansw-8ovs 15-15
Dreischor 15- 19 Ouwerkerk 15-7
Vijfde klasse C: Schijf-FC Moerstraten
4-0, NVS-SC Kruisland 4-0, SC Welberg-
Cluzona 0-7, Lepelstraatse Boys-NSV
1-2, Achtmaal-Vosmeer 7-0, Dioz-Devo
2-3.
Schijf 15-40 Cluzona 15-19
NSV 14 - 36 Moerstraten 15 -19
Devo 15-34 Achtmaal 13-18
Dioz 14 - 26 Vosmeer 14 - 7
NVS 15- 24 SC Welberg 14- 3
Lepelstr. Boys 15-21 SC Kruisland 1-3- 1
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: Internos 2-BSC 2 2-1,
Halsteren 3-Unitas'30 2 2-0, RCD 2-Jeka
2 afg., HVV'24 2-Noad 2 3-0, Zierikzee 2-
Vlissingen 2 2-0, Papendrecht 2-Moerse
Boys 2 2-2.
15-31 Zierikzee 2 14-16
14- 29 BSC 2 14-16
14- 26 Unitas'30 2 14-15
12 - 25 RCD 2 13-13
14-24 Halsteren 3 14-11
13 - 18 Vlissingen 2 15-7
Tweede klasse 201: Alliance 2-RCS 2
1-4, MOC'17 2-Zeelandia Middelburg 2
afg.. Steen 2-HW'24 3 4-2, Terneuzen
2-Goes 2 2-1, Terheijden 2-Dosko 2 (70.
gestaakt bij 1-0), Zundert 2-SC Gastel 2
WARSCHAU - Voor hel eerst heeft een Italiaanse de Europese titel kunstrijden op de schaats veroverd. De 19-jarige Carolina Kostner
won zaterdag in Warschau het goud na een glansrijk optreden in de vrije kiir. Ze passeerde de Zwitserse Sarah Meier (foto), die na de
verplichte oefening leidde. Meier kon vervolgens in de vrije kür technisch gezien niet tippen aan Kostner en moest daarom genoegen ne
men met het zilver. Het brons ging naar de Finse Kiira Korpi. foto Bartlomiej Zborowski/EPA
2-3. Stand: Fusion 13-45, Briljant/VCV
13-44, Protos 12-37, Nivoc'68 13-36,
Coolflash/Ekspalvo 2 14-36, Agon
13-34, Mytilus 13-30, Utrecht 14-29, Tou
ché 12-25, Visade Voorburg 2 13-25,
Sliedrecht Sport 2 12-22, Woerden
12-22. Promotieklasse B: Spivo
2-AVVA 3-1, Rowi-DVO 3-1, Morres/
Hulst-Mikro Electro/Roosendaal 2 0-4,
Spirit-De Burgst 2-3 Stand: De Burgst
13-53, Mikro Electro/Roosendaal 2
13-40. AWA 13-38, Rowi 12-36, RVC/Li-
banon 2 12-31, Spivo 2 13-31, Phoneix
11-27, Kwiek 12-26, Morres/Hulst 13-22,
DVO 13-17, Spirit 13-12. Eerste klasse
D: Groene Ster-IJVC 3-2, Gavok-Voor-
waarts 3-1, Olympus'69-Mytilus 2 4-0,
Atak'55-AVC'87 4-0, Mikro Electro/
Roosendaal 3-De Burgst 2 3-1, SDC-Sic
Pugno 1-3. Tweede klasse A: YUM
2-Kwiek 2 4-0. Spirit 3-Hou Stand 2 3-1,
Nove4U-DVO 2 0-4, Bernisse 2-MVC 2
2-2, DVO 4-Benevia 4 2-2. Tweede klas
se G: Gavok 2-sic Pugno 2 1-3. WS'92-
Mikro Electro/Roosendaal 4 0-4, De Ster-
re-Kwiek 3 2-2, Ardito-De Burgst 3 4-0,
Apollo'72-Mikro Electro/Roosendaal 6
3-1. Derde klasse G: BOK-Savok 2-2,
De Kikkers-Savok 2 4-0. Morres/Hulst
2-Voorwaarts 2 2-2, Scheldesport-Ardi-
to 2 3-1. Vrouwen, regiodivïsie: Spi-
rït-Savok 3-2. Mikro Electro/Roosendaal
2-VOY 1-3, Morres/Hulst-Voko 3-1,
Triade/VCT-Benevia 3-2, Rijnmond
2-Sliedrecht Sport 2 0-4, Sarto 2-De
Burgst 3-2. Stand: Sliedrecht Sport 2
13-60, Morres/Hulst 13-50, Benevia
13-35, VOY 13-33, Voko 13-32, Mikro
Electro/Roosendaal 2 13-30, Triade/VCT
13-27, Spirit 13-26, Rijnmond 2 13-25,
Savok 13-25, De Burgst 13-25, Sarto 2
13-22, Promotieklasse A: Nivoc'72-
Volley Zuid 1-3, Volley Voorne-Cool-
flash/Ekspalvo 2 3-1, DVO-RVC/Libanon
3-1, TriadeA/CT 3-Kwiek 0-4, VOY
2-WIK/Univé 3-2, Sliedrecht Sport
3-MVC 0-4. Stand: DVO 13-59, RVC/Li-
banon 13-49, Kwiek 13-47, Volley Voor-
ne 13-45, Coolflash/Ekspalvo 2 13-43,
MVC 13-38, Volley Zuid 13-29, Nivoc'72
13-24, VOY 2 13-23, Sliedrecht Sport 3
13-19, TriadeA/CT 3 13-7, WIK/Univé 2
13-7. Eerste klasse A: YUM-Kwiek 2
1-3, Volley Zuid 2-Berkel 3-2, Spivo
2-Hou Stand 0-4, Bernisse-Volley Zuid 3
4-0, Move4U-Fusion 2 3-2. Eerste klas
se D: BOK-IJVC 1-3, VVS'92-Sic Pugno
2 3-2, Morres/Hulst 2-Sic Pugno 3 4-0,
Triade/VCT 3-Mylilus 1-3, Zuvo 2-Ardito
1-3, Goirle-Sic Pugno 2 3-2, Goir-
le-Smash'75 0-4. Tweede klasse F:
Mikro Electro/Roosendaal 3-IJVC 2 4-0,
Mikro Electro/Roosendaal 4-Savok 2
3-1, VVS'92 2-Voorwaarts 0-4, Ardito
2-De Sterre 0-4. Derde klasse A: YUM
2-Kwiek 3 1-3, Spivo 4-Hou Stand 4 0-4,
Move4U 2-lbïs 2 4-0. Derde klasse G:
VVS'92 4-Mytilus 2 4-0, VVR 2-AVC87
3-1, Morres/Hulst 3-BOK 2 3-1.
Hooglede-Gits. WK veldrijden. Man
nen: 1. Vervecken (Bel) 1.05.35, 2. Page
(VSt) 0.02, 3. Franzoi (Ita) 0.16, 4. Wel
lens (Bel) 0.25, 5. Pauwels (Bel) 0.31. 6.
Groenendaal (Ned) 0.34. 7. De Knegt
1.12, 10. Al 1.40, 14. Nijland 2.57, 40.
Van Gils 7.41; uitgestapt: Van den
Bergh. Vrouwen: 1. Salvetat (Fra)
42.57. 2. Compton (VSt) 0.01, 3. Le-
boucher (Fra) 0.09, 4. Van den Brand
(Ned) 0.31; 7. Vos 1.12, 10. Van Rijen
2,42. 14. Hormes-Ravenstein 3.27, 20.
Gunnewïjk4.14, 27. Grimberg 5.22. Ren
ners onder 23 jaar: 1. Boom (Ned)
53.53; 10. Ricardo van der Velde 3.25,
14. Van IJzendoorn 4.45, 20. Van Amer-
ongen 5.25, 28. Van Leeuwen 6.34. Ju
nioren: 1. Adams (Bel) 41.18; 4. Sinkel-
dam (Ned) 0.02, 8. Rob van der Velde
0.58, 21. Van den Brand 2.31. 35. Beuker
3.52, 53. Van der Horst 6.24
Doha (Qat). Ronde van Qatar. Eer
ste etappe, ploegentijdrit: 1. Quick-
Step 6 km in 6.33 (54,962 km/u), 2. Mil-
ram 0.05, 3. Liquigas 0.07; 8. Rabobank
0.14.
Westdorpe. Finlandcross. Mannen
H20 (10,5 km): 1. Kevin de Pagter (Dy
namica) 37.35, 2, Arjan Beije (DeltaS-
port) 37.42, 3. Michel Schrier (Dynami
ca) 38.20, 4, Tim Pleijte (Dynamica)
38.46. 5. Erik Goossen (Scheldesport)
40.56, 6. Hannuel Kramer (Dynamica)
4210. 7. Arjo Verhage (Aagtekerke)
42.30, 8. Remy Vasseur (Dynamica)
43,41, 9. Micha Janse (Dynamica) 44.18,
10. Martijn Kok (Trimmer) 44.50. Mas
ters H35 (10,5 km): 1. Robin Hofland
(Dynamica) 38.54, 2. Franky Beljaars
(Dynamica) 39.28, 3. Patrick Quekelberg-
he (Wielingen) 39.51, 4 Mare Riemens
(Dynamica) 40.44, 5. Michel v/d Bos
(DeltaSport) 41.14. H50 (9000m): 1.
Theo ten Herder (AV'56) 31.01, 2. Wim
de Jonge (AV'56) 33.33,3. Jan v/d Linde
(trimmer) 35.20. H60 (9000m): 1. Jo
van Waesberghe (RKHAV) 30.51, 2.
Joop Lasseur (DeltaSportl 31.32, 3. Ri-
nus Joosse (AV'56) 34.17. Korte cross
HKc (4400m): 1 Ruiger Veerman (Wie
lingen) 10.16, 2. Wouter Jansen (Attila)
10.31, 3. Edwin Stolk (Flakkee) 10.35.
Masters korte cross HkcV (4400m):
1. Wilko de Vos (AV'56) 11.14, 2. Rien
de Wilde |AV'56) 11.43. 3. Roland Volle
man (Scheldesport) 11.51. Vrouwen
D20 (6000m): 1. Marinka Bil (Dynami
ca) 24.59. 2 Sandra de Block (RKHAV)
25.23, 3. Lisette Antheunisse (Dynami
ca) 30.13. Masters D35 (6000m): 1.
Annet v/d Linde (AV'56) 25.46, 2. Janne-
ke v/d Linde (DeltaSport) 30.06, 3. Lenie
van Kleven (VetNed zld) 31.49. Korte
cross DKc (2200m): 1Astrid den Her
der (AV'56) 8.30, 2. Marianne Verdonk
(Scheldesport) 9 20. Masters korte
cross DkcV (2200m): 1. Margot de
Nijs (RKHAV) 8.47, 2. Greetje Smit (Del
taSport) 9.57, 3. Tina Bouterse (Schelde
sport) 13.15. Jongens JA (7500m): 1.
Jesper Francke (Dynamica) 22.26, 2. Jer-
maine Luitwieler (Dynamica) 24.39. JB
(4400m): 1. Martin Voncken (Schelde
sport) 17.14, 2. Viktor Beelen (AV'56)
17.32, 3. Stefan Schoenmaker (Dynami
ca) 17.44. JC (2200m): 1, Lars Paarde-
kooper (AV'56) 10.39, 2. Frits Bakker
(AV'56) 11.17, 3. Job de Brouwer (RK
HAV) 11.40. JD (2200m): 1Dennis Wit
te (Dynamica) 8.06, 2. Tim v/d Broeke
(Dynamica) 8.19, 3. Xavier Vriendt
(Scheldesport) 8.22. Pupillen JPA2
(1100m): 1. Tijs Geluk (DeltaSport)
4.00, 2, Coenraad Marinissen (Dynami
ca) 4,20, 3. Sven de Vos (DeltaSport)
4.22. JPA1 (1100m): 1 Wouter Ver-
straate (Dynamica) 3.51, 2. Kris de
Kreek (Scheldesport) 4.02, 3. Tjeerd v/d
Velde (DeltaSport) 4.04. JPB (1100m):
1. Nout v/d Bos (DeltaSport) 4.21, 2.
Martijn Flikweert (DeltaSport) 4,27, 3.
Bart Balkenende (AV'56) 4.50. JPC
(1100m): 1. Joost v/d Doel (DeltaSport)
4.56, 2. Vyron Saridin (DEM Beverwij)
4.58, 3. Arjan van Dorselaer (RKHAV)
5.06. Meisjes MA (4400m): 1. Nadine
de Wilde (AV'56) 12.35, 2. Laurey Hey
(Flakkee) 12.52. MB (2200m): 1. Bo
Klaassen (AV'56) 8.11, 2. Evelien van
Hoeve (Scheldesport) 8.33, 3. Marissa
van Cauteren (RKHAV) 8.57. MC
(2200m): 1 Esther Platteeuw (Schelde
sport) 8.28, 2. Annemiek van Velde (Del
taSport) 8.52, 3. Iris Pieters (AV'56)
8.56. MD (1500m): l. Sanne van Mou-
rik (DeltaSport) 5.57, 2. Danielle Flipse
(AV'56) 6.08, 3. Alexandra Paszkowska
(AV'56) 6.13 Pupillen MPA2
(1100m): 1. Sara IJsebaert (RKHAVI
4.24, 2. Emma van Mourik (DeltaSport)
4.31, 3 Lindy van Anrooy (AV'56) 4.39.
MPA1 (1100m): 1. Tessa v/d Brink
(Scheldesport) 4.17, 2. Brut de Mendon-
ca (DeltaSport) 4.28, 3. Romy van Dors-
selaer (RKHAV) 4.41. MPB (1100m): 1.
Simone Weijers (AV'56) 4.38, 2. Caya
Murre (Scheldesport) 4.48, 3. Manon de
Bruin (RKHAV) 4 58. MPC (1100m): 1
Amber Boutens (Scheldesport) 5.00, 2.
Maaike de Kreek (Scheldesport) 5.24.
VB-atleten (500m), vrouwen: 1. Sa-
kia Hopmans 2.28, 2. Vickey Stevebdaal
2.34, 3. Maartje van Schijndel 2,37.
Mannen: 1Caesar Schrandt 2.40, 2. Lu-
do van Hout 3 16. Junioren: 1, Otto de
Vriendt 1.56,2. Sören Gommers 1.57.
Nationale competitie, hoofdklasse
B. PWG 's-Gravenpolder-Den Haag
14-6. Gedetailleerd: 1. D. Kasse-P Ma-
lahé 1 -12. J. van de Weteringh-R. Voge
laar 2-0; 3. A. van den Berge-G. de
Groot 1-1; 4. H. Gunter-W. Bremmer
2-0; 5. M. Rentmeester-P. Stork 1-1; 6.
A. van de Weteringh-F. Ivens 2HD; 7. C.
Rijk-J. Kos 1-1; 8. A. Kousemaker-S.
Stapper 1-1; 9. R. Kloosterman-J. van
Galen 2-0; 10. R. Rentmeester-H. Vroom
1-1. Damlust-RDC 10-10; Van Stigl
Thans 2-Westlandse Dam Combinatie
14-6; Dordrecht-Hiltex 2 9-11; Constant
Charlois-TDV 10-10; IJmuiden-SNA
6-14. Stand: 1. SNA 17 108-72; 2. Den
Haag 13 103-77; 3. RDC 12 101-79; 4.
Damlust, Hiltex 2 en PWG 's-Gravenpol-
der 11 96-84; 7. Constant Charlois 10
93-87; 8. IJmuiden 8 84-96; 9. Van Stigt
Thans 2 6 87-93; 10. TDV 5 82-98; 11.
Dordrecht 4 78-102; 12. Westlandse
Dam Combinatie 0 56-124 Tweede
klasse E. Heijmans Excelsior 3 Mid
delburg 3-17. Gedetailleerd: 1. A. de
Groot-A. Kammeraat 1-1; 2. T. de Veer-
P. Schunselaar 0-2; 3. T. Slagter-J. de
Jonge 0-2; 4. F. van Osch-P Nieuwen-
huijzen 1-1; 5. J. Bergmans-W. Koppe-
jan 0-2; 6. Arf. Beset-A. Trapman 0-2; 7.
J. Alidarso-G. Krijger 1-1; 8. Arn. Beset-
J. Moens 0-2; 9. R. Slagter-D. Davidse
0-2; 10. O. van der Kraan-F Blaas 0-2.
Angarde Informatica 2-Gorinchem 2
13-7; Dordrecht 2-Eureka 7-13; De Va-
riant-TDV 2 8-12; Verhaar Montage/
DVA-VBI Huissen 3 8-12. Stand: 1. Mid
delburg 8-14 105-55; 2. Eureka 8-12
96-64; 3. TDV 2 8-12 87-73; 4. Verhaar
Montage/DVA 9-12 99-81; 5. Angarde In
formatica 2 8-9 90-70; 6. De Variant 8-8
87-73; 7. PWG 's-Gravenpolder 2 8-7
86-74; 8. VBI Huissen 3 8-6 77-83; 9. Dor
drecht 2 8-6 66-94; 10. Gorinchem 2 9-3
69-111; 11. Heijmans Excelsior 3 8-1
38-122.
Sint-Maartensdijk. Open Judotoer
nooi. Prestaties leden Sportschool
Geelhoed. Tot 10 jaar, eerste plaat
sen: Rinus Munter-26 kg., Lein Mulder
-24 kg.
Amsterdam. Jumping Amsterdam.
Dressuur. FEI wereldbeker, kür: 1.
Schellekens-Bartels (Ned) Sunrise
80,80, 2. Iklé (Zwi) Salieri 79,80, 3. Gal
(Ned) G4S IPS Gribaldi 77,75,4. Van Lie
ren (Ned) Hexagon's Ollright 77,30.
Heikant. Springen LR PC De Een-
hoornruiters. Paarden, klasse ZZ: 1
Johan Kerstens, Kawanua Ie Sursout
(Heerle) 4/68.2. Z: 1. Monique van Sab-
ben, Lavita (Weelr.) 0/4/38.4. M: 1. Wal
ter Lelie, Adraco (Stekene) 0/0/38.45. L:
1. Tom Martens, Audi's Prisiosa,
0/0/33.26. Pony's, ZZ cat. D: 1Rens
Spreeuwenberg, Addie (Maasr.)
0/51.99. Z cat. D: 1. Ank van Dongen,
Marktzicht Dolf (Ossendrecht) 0/4/37,02.
Z cat. C: 1. Thiery Vermunt, Winning
Start (Hulst) 0/58'09. M cat. C: 1. Ru
ben Spreeuwenberg, Mister (Maasr
0/50.33. M cat. E: 1.
Westkapelle. Dressuur LR PC De
Vroonruiters. Paarden, klasse Z1
Z2: 1Carin van de Velde, Manto (Gou
we Reyers) 193. 2e proef: 1. Marielle
Nieuwenhuis, TDN's Trumanda (Gou
we Reyers) 206. M2:1. Marijke Brasser,
Maarten (Vroonr.) 175. 2e proef: 1
Alinda Moes. Mr Omario en Marijke
Brasser, Maarten. 173. M1: 1. Lenny
Tange, Roset (Vroonr.) 182. 2e proef:
1 Lenny Tange. Roset, 185. L2: 1. Mu
riel Minderhoud, Ritchie (Vroonr.) 186.
2e proef: 1. Muriël Minderhoud,
Ritchie, 184. L1:1. Patricia Reijnhout, Vi-
lana (Gouwe Reyers) 183. 2e proef: 1.
Marcia van Dijke, Lorenza, 183. Pony's,
L/M cat. D: 1 Willeke Janse. Boy (Gou
we Reyers) 172. 2e proef: 1. Jeanine
Nieuwenhuis, TDN's Renaldo (Gouwe
Reyers) 188. L1 cat. BC: 1. Joey van Ta-
tenhove. Peter (Gouwe Reyers) 184. 2e
proef: 1. Christel Nieuwenhuis, TDN's
Beau (Gouwe Reyers) 184.
(Ned) 39,00:7, Van der Star (Ned) 39,45,
8. Van Riessen (Ned) 39,56, 15, Buwal-
da 40,19. Eerste 1000m: 1. Klassen
(Can) 1.16,53, 2. Friesinger (Dui)
1.16,70, 3. Simionato (Ita) 1.17,23, 4.
Boer (Ned) 1.17,31, 5. Gerritsen (Ned)
1.17.86; 12. Voorhuis 1.18,74, 14. Van
Riessen 1.19,01, 16. Nijman 1 19,57.
Tweede 1000m: 1. Friesinger (Dui)
1.15,97, 2. Klassen (Can) 1,16,02. 3.
Boer (Ned) 1.17,27; 5. Gerritsen (Ned)
1.17.46, 9 Nijman (Ned) 1:18,08, 10.
Voorhuis (Ned) 1.18,19, 15. Van Riessen
1.18,91.
Warschau (Pol). EK kunstrijden.
Vrouwen, vrije kür: 1. Kostner (Ita)
114,33 punten, 2. Meier (Zwi) 110,79, 3.
Marchei (Ita) 97.85. Eindstand: 1. Kost
ner 174.79. 2. Meier 171.28. 3. Korpi
151,19.
Wijk aan Zee. Corus-toernooi. Eind
stand: i Topalov. Radjabov. Aronian 8
1/2.4. Krammk 8. 5 Anand 7 1/2. 6. Svid-
ler 7. 7. Navara. Karjakm 6 1/2, 9. Pono-
mariov 6, 10. Van Wely, Tiviakov, Moti-
lev 5,13. Sjirov. Carlsen 41/2.
Zeeuws kampioenschap jeugd. Der
de speeldag, einstanden. A-groep:
1. Jan Breukelman 5,0, 2. Nick Wegman
3,5 (14.5 wp). 3. Quinten Volleman 3,5
(11,0 wpl, 4 Robbert Jansen, Mattis
van Doeselaar, Steven Rademakers 3,0,
7. Ingeborg Jansen 2,5, 8. Eva Pot, Ing-
var Nordin 2,0, 10. Joost van Druenen,
Niels de Feyter, Bram Schaap, David de
Feyter 1,5. B-groep: 1. Quinten Ducar-
mon 4,5 (13,0 wp), 2. Jiri Obels 4,5 (12,5
wp), 3. Maarten Rademakers 3,0 (13,0
wp), 4. Rien de Bock 3,0 (12,0 wp), 5.
Claire Volleman, Vincent Sleuyter 2,5,
7 Joey vd Braak, Wouter Massïnk 2,0,
9. Hans Risseeuw 1,0. C-groep: 1Chris
van Waes 8,0, 2. Max-Bastiaan Brand
7,5, 3. Maxim de Clercq 6,5, 4. Pieter
Wisse 6,0, 5. Tim de Jonge 5,5, 6. Sean
Leydekkers, Ewoud Zanders 4,5, 8.
Coen Dieleman, Carlijn Braem, Niek
Dreessen, Floor Massink 4,0, 12. Bart
Hamelink 2,5, 13. Wendy Vink 2,0,
D-groep: 1. Renzo Ducarmon 11,0, 2.
Dennis van Driel 9,5, 3. Henry Flikweert
7,0 (65,5 wp), 4. Steven Hermans 7,0
(62,5), 5. Arbias Deskaj 7,0 (60,5 wp), 6,
Tom Cornelis, Veronique Hamelink 6,5,
8. Maurice Buzink, Ervin Deskaj 5,0, 10,
Brenl Verpaalen 4,0, 11, Valerie Volle
man 3,5, 12. Jocynthe Buzink 3,0, 13.
Peter Vink 2,0.
Mannen, eerste divisie: Scylla 2-Ber-
geyk 7-3, Red Stars-TTC Delta Middel
burg 4-6. Tweede divisie: Pecos
3-TTCV 7-3, Falco-Kluis 2 3-7,
SAR/Rabobank-Slagvaardig 3-7. Derde
divisie: Hilversum 2-Hotak 6-4, Bel-
crum-Dordrecht 6-4, TTCM 2-Rijnsvoe-
ver 4-6. Vrouwen, tweede divisie:
Treffers-Shot'65 9-1, US 2-VDN Sala
manders 5-5, SAR 2-HTC 9-1. Westa
2-SKF 2 4-6. Seta-JCV 6-4, Pannin-
gen'74-SAR/Rabobank 6-4 Derde divi
sie: Tavernie-Sprint 10-0, Taverbo-Do-
cos 3 5-5. Mannen/vrouwen, hoofd
klasse: SAR 2-Hotak 2 7-3, TTCM
3-Snash'76 7-3, Belcrum 3-Red Star'58
7-3. Eerste klasse: Markiezaat-
Smash'70 6-4, Amemuiden-TTCM 4
4-6, Belcrum 6-Backhands 2 6-4, Hólak
3-Arnemuiden 2 5-5, Backhands 3-TCS
4-6, OdT-Belcum 5 5-5. Tweede klas
se: SAR 3-Smash'70 2 4-6, Smash'76
2-Arnemuiden 2 6-4, Vice Versa 3-Bel-
crum 7 5-5, TTCM 5-OdT 3 7-3. Back
hands 4-': Batje 6-4, Vice Versa 2-TTVO
10-0, Reynaert-Tanaka 2 2-8, Hotak
4-Backhands 5 4-6. Jongens, kam-
pioensgroep: HBC 2-HBC 1-9, ATC-
VTV 5-5, Treffers-Shot 8-2, VDN Sala-
manders-TTC Delta Middelburg 3-7.
Landelijk B: Hotak-ATTC 9-1, TTCM
2-Destatec 8-2, OTTC-Tanaka 8-2,
NTTC-FvT 7-3. TTCM 3-Treffers 3-6,
Noad-Slagvaardig 2 4-6. Landelijk C:
Scaldina-Reynaert 7-3, Belcrum 2-Dord-
recht 3-7, Sprint 2-Shot 2 5-5.
1-4.
RCS2 14- 38 Goes 2 13-17
SC Gastel 2 15 - 34 Terheijden 2 13-16
MOC'172 13- 23 Terneuzen2 14-16
Dosko 2 13-20 Alliance 2 14-12
ZeelandiaM 2 12- 19 HVV'243 14-10
Steen 2 15- 18 Zundert2 14- 9
Tweede klasse 202: Dubbeldam 2-SC
't Zand 2 2-5, Veerse Boys 2-Zeelandia
Middelburg 3 2-5, Gilze 2-TSC 2 afg.,
Jeka 4-Oosterhout 2 2-1, Bavel 2-RKTVV
2 1-3, IFC 2-Hardinxveld 2 2-0.
Jeka 4 13-31 0osterhout2 14-20
SC'tZand 14-30 Hardinxveld2 14-16
TSC2 13-28 Bavel 2 13-11
IFC 2 13 - 22 Gilze 2 13-11
RKTVV 2 14-21 Dubbeldam 2 14-11
Zeelandia M 3 13- 20 Veerse Boys 2 14- 8
Derde klasse: Clinge 2-Patrijzen 2 1-4,
IJzendijke 2 -Walcheren 2 afg,, Hontenis
se 2-Breskens 2 3-1, HW'24 4-Domburg
2 7-2, Luctor'88 2-Oostburg 2 1-0.
Walcheren 2 13-29 Hontenisse 2 14-19
HVV'24 4 13 - 28 Breskens 2 13-9
Patrijzen 2 14-27 Oostburg 2 14- 9
Luctor'88 2 13- 26 IJzendijke 2 11- 6
Clinge 2 14- 20 RCS3 12- 5
Domburg 2 13-19
Vrouwen, hoofdklasse: Pendragon -
JRC Boxtel 55-51, Barons - Den Dungk
80-60, BC Vlissingen - Virtus 109-40,
High Five - Black Eagles 54-58. Over
gangsklasse: Springfield - BC Vlissin
gen 2 45-76, ELBC - Vossenberg 54-90,
ABC - Agathos 36-52. Mannen, hoofd
klasse: Barons - JRC Boxtel 64-49, Bla-
del - Tantalus 75-59, Deurne Pioniers -
Springfield 75-80. Overgangsklasse:
Agathos - Barons 2 77-75 (OT), OBC -
Vlijmscherp 67-83, High Five 2 - SVH 2
70-45, Scheldesport - Pendragon 2
50-62. Eerste klasse: Agathos 2 - BC
Vlissingen 2 62-104, BV Souburg - Wald-
ric 70-54, Scheldesport 2 - Fast 4ward
85-84. Tweede klasse: BV Souburg 2 -
Marathon 2 68-62, Scheldesport 3 - Ma
rathon 67-43. Jongens U20, eredivi
sie: Eiffel Towers - Astronauts 94-103
(OT), Den Helder - BS Leiden 87-49,
Exercitia - Binnenland 75-80.
Sluiskil. WB driebanden. Tweede
ronde: Jaspers (Ned) - Zanetti (Ita) 3-1
(15-14 15-10 0-15 15-8/2,500-2,764).
Kwartfinales: Jaspers - Kostistansky
(Oos) 3-1 (12-15 15-5 15-7 15-4/1,965-
1,068), Forthomme (Bel) - Caudron
(Bell 3-0 (15-11 15-9 15-0/1,956-0,952),
Blomdahl (Zwe) - Polychronopoulos
(Gri) 3-1 19-15 15-7 15-13 15-2/1,928-
1,370), Horn (Dui) - Sanchez (Spa) 3-2
(15-6 9-15 15-12 2-15 15-12/1,473-1,578).
Halve finales: Jaspers - Horn 3-0
(15-11 15-9 15-2/2,812-1,466). Blomdahl
- Forthomme 3-2 (13-15 15-7 10-15 15-8
15-10/2,060-1,666). Finale: Blomdahl
(Zwe) - Jaspers (Ned) 3-2 (9-15 15-14
10-15 15-12 15-4/1.828-1,764).
Vrouwen, B-poule: HRC/Wageningen
- Oemoemenoe 48-5. Stand: Bassets
9-44, Groningen 9-36, HRC/Wageningen
8-30, Castricum 9-25, Hanze Ladies
7-15, Waterland 9-8, Oemoemenoe 9-2,
Greate Pier 8-1.
Heerenveen. WB sprint. Mannen,
eerste 500m: 1. Koskela (Fin) 35,26, 2.
Fredricks (VSt) 35,31, 3. Lobkov (Rus)
35,46, 4. Wennemars (Ned) 35,50; 7.
Smeekens (Ned) 35,65, 8. Van Velde
(Ned) 35,72, 12. Bos 35,84. B-groep: 1,
Nijenhuis (Ned) 35,73, 2. Davis 36,07, 3.
Kobayashi (Jap) 36,10. Tweede 500m:
1. Fredricks (VSt) 35,27, 2. Pekka Koske
la (Fin) 35,29, 3. Davis (VSt) 35,43; 6.
Van Velde (Ned) 35,58, 8. Wennemars
(Ned) 35,64, 9. Smeekens (Ned), 15. Bos
35,98. B-groep: 1, Kobayashi (Jap)
36,09, 2. Ihle (Dui) 36,36, 3, Roberge
(Can) 36,40; 5. De Koning 36,65. Eerste
1000m: 1. Davis (VSt) 1.08,91, 2. Wen
nemars (Ned) 1.08,98, 3. Nijenhuis
(Ned) 1.09,07; 6. Groothuis (Ned)
1.09,80, 8. Bos (Ned). B-groep: 1. Kui
pers (Ned) 1.10,52, 2. Rosendahl (Fin)
1.10,92, 3. Heythausen (Dui) 1.11,47.
Tweede 1000m: 1. Davis (VSt)
1.08,98, 2. Wennemars (Ned) 1.09,19, 3.
Lalenkov (Rus) 1.09,55, 4. Groothuis
(Ned) 1.09,61, 5. Bos (Ned) 1.09,74; 7
Kuipers (Ned) 1.09,81. Niet gestart:
Nijenhuis. Vrouwen, eerste 5O0m: 1.
Wolf (Dui) 38,16, 2. Kaykan (Rus) 38,62,
3. Gerritsen (Ned) 38.99, 4. Boer (Ned)
39,20; 14. Van Riessen 39,92, 15. Van
der Star 39,94, 20. Buwalda 40,61.
Tweede 500m: 1. Gerritsen (Ned)
38,93, 2. Simionato (Ita) 38,97, 3. Boer
Melbourne (Aus). Australian Open,
finales. Vrouwen: Serena Williams
(VSt) -Sjarapova (Rus/1) 6-1 6-2. Man
nen: Federer (Zwi/1) - Gonzalez
(Chl/10) 7-6 (2) 6-4 6-4. Dubbelspel:
Bob Bryan/Mike Bryan (VSt/1) -
Björkman/Mirnyi (Zwe/WRu/2) 7-5 7-5.
Gemengd dubbel: Nestor/Lichovtseva
(Can/Rus) - Mirnii/Azarenko (WRu) 6-4
6-4.
Turncompetitie JTC. Vrouwen, se
nioren 20+: 1. Annemieke Boogaard
(G.V, Hygiëa) 8,488; 2, Jolanda van
Aalst (G.V. Hygiëa) 8,438; 3. Petra de
Witte (G.V, Hygiëa) 8,188. 16-19 jaar:
1 Dana de Nooijer (G.V. Hygiëa) 8,413;
2. Miranda Sturm (G.V. Vrouwenpolder/
Veere) 7,938; 3. Simone de de Bruijn
(G.V. Vrouwenpolder/Veere) 7,850. Ju
nioren: 1. G.V. Koudekerke (8,319) 2.
G.V Hygiëa (7,935) 3. G.V. M.T.V. '69
(7,581). Meisjes, 10-11 jaar: 1. G.V.
M.T.V, '69 (7,961) 2. G.V. Vrouwen
polder/Veere (7,881) S.V D.U.O. (7,756).
8-9 jaar: 1. S.V. Serooskerke. (7,642) 2.
G.V. Vrouwenpolder/Veere (7,523) 3.
S.V D U.O (7,520). Mannen, senioren:
1. Mario Hillebrand (Oranje Nassau)
8,330; 2. Tjeerd Nijsen (G.V. M.T.V. '69)
8,320; 3. Jochem Kempe (G.V. V.T.V.)
8,140. Junioren: 1. Max Ros (G.V.
V.T.V.) 8,470; 2. Marlijn Jeras (G.V.
M.T.V '69) 8,280; 3. Robin Geschiere
(C.G.V. Veldo) 8,100. Jongens, 8-11
jaar: 1.G.V. M.T.V. '69 (7,434) 2. G.V. Hy
giëa (7,372) 3. G.V. V.T.V. (7,343)
Mannen, tweede divisie C: Slied
recht Sport 2-Visade Voorburg 2 3-1.
Touché-Fusion 3-2, Nivoc'68-Protos 1-3,
Coolflash/Ekspalvo 2-Agon 4-0. My-
tilus-Woerden 3-1. Utrecht-Briljant/VCV
Overgangsklasse B: Fortis-Avanti
16-9, De Meeuwen-SDO (K) 13-10, Per-
nix-GKV 12-21, Nieuwerkerk-OVVO
10-17. Stand: 1. OVVO 10-16, 2. GKV
10-14, 3. De Meeuwen 10-14, 4. Fortis
10-10, 5. Nieuwerkerk 10-8, 6. SDO (K)
10-7, 7. Pernix 10-6, 8. Avanti 10-5. Eer
ste klasse G: Maassluis-AII Ready
18-12, HKC-Swift 11-10, Tjoba-Weidevo-
gels 13-8, Kinderdijk-Tweemaal Zes
12-20. Stand: 1. Tweemaal Zes 10-20,
2. Tjoba 10-12, 3. HKC 10-12, 4. Maas
sluis 10-12, 5. Kinderdijk 10-11, 6. All
Ready 10-7, 7. Swift 10-5, 8. Weidevo
gels 10-1. Tweede klasse G: TOP-Kor-
batjo 7-14, ACKC-ADO 14-9, Koag-Olym-
pia 17-9, Vitesse/Mabelis-RWA 19-12.
Stand: 1. Koag 10-16, 2. Korbatjo
10-14, 3. Vitesse/Mabelis 10-13, 4. TOP
10-10, 5. RWA 10-10, 6. ACKC 10-9, 7.
Olympia 10-6, 8. ADO 10-2, Derde klas
se O: Seolto-'t Capproen 15-15, On-
do-NIO 16-10, Stormvogels-Togo 10-9.
Stand: 1. Ondo 10-15, 2. Snel 9-14, 3. 't
Capproen 10-11, 4. NIO 10-10, 5. Togo
10-9, 6. Stormvogels 10-9, 7. Seolto
10-6, 8. DVS'69 9-4. Vierde klasse K:
ODI-BKC 12-11, Luctor-Blauw Wit 18-12,
Zevenbergen-KVK 16-13, Atlas-Zaam-
slag 8-6. Stand: 1. Luctor 10-16, 2. At
las 10-14, 3. Blauw Wit 9-12, 4. KVK
9-12, 5. Zaamslag 10-10, 6. Zevenber
gen 9-8, 7. ODI 9-2, 8. BKC 10-2.
Miami (Vst). Miami Olympic Clas
ses Regatta, eindstanden. Vrou
wen, 470-klasse: 1. De'Koning/Berk
hout (Ned) 40 punten. Mannen,
470-klasse: 1. Rogers/Glanfield (GBr)
47; 6. Coster/Coster 91Finn: 1Moberg
(Noo) 51; 6. Postma 88. RS:X: 1 Miar-
csynski (Pol) 48; 12. Van Rijselberge
118, 18. Van Dijk 142, 21. Bouman 186.
Laser: 1. Lima (Porl 80; 28. De Haas
223.
Roda JC - PSV 2-0 (1-0). 22. Saeijs
1-0. 88. Oper 2-0. Scheidsrechter: Vink.
Gele kaart; Saeijs (Roda JC), Reiziger
(PSV). Toeschouwers: 16.300.
Roda JC: Castro; De Fauw, Senden,
Saeijs en Lachambre; Sibum. Meeuwis
(80. Agustien), Bodor en Ramzi' Oper
en Van Tornhout (53. Cissé).
PSV: Gomes; Kromkamp. Alex, Salcido
en Reiziger (59. Kluiven); Mendez, Vay-
tynen (82. Tardelli). Simons en Cocu;
Koné en Farfan.
FC Twente - ADO Den Haag 3-1
(1-1). 15. Heubach 1-0, 33. Delorge 1-1,
59. Tourna 2-1, 89. Aissati 3-1. Scheids
rechter: Luinge. Gele kaart: Bakircioglu
(FC Twente). Delorge, Tininho, Bos-
schaart, Vreven, Bunjevcevic (ADO Den
Haag). Toeschouwers: 13.000.
FC Twente: Boschker; Wilkshire (13.
Wellenberg), Wielaert. Zomer en Heu
bach; El Ahmadi, Aissati en Engelaar;
Bakircioglu (82. Zijier), N'Kufo en Tou-
ADO Den Haag: Zwinkels (46. Wagen
aar); Vreven, Saavedra, Bunjevcevic en
Tininho; Delorge, Hakansson en
Schwiebbe (67. Boschaart); Kolk, De
Vries en Elia (75. Roiha).
FC Groningen - Ajax 2-3 (2-0). 20. Le-
vtsjenko 1-0 (strafschop), 40. Suarez
2-0, 53. Stam 2-1, 82. Heitinga 2-2, 90.
Leonardo 2-3. Scheidsrechter: Wege-
reef. Gele kaart: Suarez, Nevland, Lovre
(FC Groningen), Maduro, Stam, Gryge-
ra, Emanuelson (Ajax). Toeschouwers:
19.500.
FC Groningen: Roorda; Silva, Svejdik,
Kruiswijk en Van der Linden; Van de
Laak (86. Kolder), Lindgren, Lovre (62.
Matthijs) en Levtsjenko; Suarez en Ne-
vland'(79. Cornelisse).
Ajax: Stekelenburg; Stam, Grygera en
Emanuelson; Gabri (57. Leonardo), Heit
inga, Maduro (46. Ogararu) en Sneijder;
De Mul, Huntelaar (70. Perez) en Babel.
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-1 (2-0).
26. De Guzman 1-0, 35. Bahia 2-0, 52.
Van den Bergh 2-1 (strafschop), 86. Cha-
risteas3-1. Scheidsrechter: Kuipers. Ge
le kaart: Lucius, Drenthe, Vlaar (Feye
noord), Van den Bergh, Berger (RKC
Waalwijk). Toeschouwers; 40.500. Bij
zonderheid: 37. Lucius (Feyenoord)
mist strafschop.
Feyenoord: Timmer; Buijs, Lucius,
Vlaar en Bahia; De Guzman, Schreuder
en Drenthe; Kolkka (79. Van Hooijdonk),
Charisteas en Huysegems (69. Vin-
cken).
RKC Waalwijk: Wevers; Dustley Mul
der, Teixeira, Koenders en Van Haaren
(89. Fung A Wing); Berger (69. Garcia),
Hans Mulder. Van den Bergh en Fuchs;
Van de Haar en De Ceulaer (84. Reuser).
AZ - Sparta 3-0 (1-0). 22. Arveladze
1-0, 46. Olfers 2-0 (eigen doel), 52. Mar
tens 3-0. Scheidsrechter: Van Egmond.
Toeschouwers: 15.873.
AZ: Sinouh; Steinsson, Mendes da Sil
va. Donk en De Cler; Jenner, De Zeeuw.
Martens (71. Cziommer) en Opdam;
Koevermans en Arveladze (71. Dem-
bélé).
Sparta: Wapenaar; De Roover, Olfers,
Schenkel (56. Gudde) en Polak (71. Rut-
jes); Van Bueren, Rose en Moreno Frei-
re: Vlug, Medunjanin (56. Emnes) en
Oost.
NEC - NAC Breda 2-1 (2-0). 22. Hol
man 1-0, 35. Denneboom 2-0, 59. Van
Gessel 2-1. Scheidsrechter: Braamhaar.
Gele kaart: Babos (NEC), Zwaanswijk
(NAC Breda). Toeschouwers: 12.200.
NEC: Babos; Nalbantoglu, Otten, Wis-
gerhof en Olsson; Kïvuvu, Pothuizen en
Barreto; Denneboom (81. Nïedzielan),
Holman en Beerens (73. Snoyl).
NAC Breda: Zoetebier; Elshot (46. Pen-
ders), Zwaanswijk, Van Gessel en Stam;
De Graaf, Slot en Zonneveld; Diba, Sal
mon en Rigters.
Willem II - Vitesse 0-0. Scheidsrech
ter: Nijhuis. Gele kaart: Frankel, Kaya,
Verhaegh (Vitesse). Toeschouwers:
12.000.
Willem II: Sengier; Wau, Baelum en
Hill; Janse, Kargbo, Boutahar (80. Im-
schoot) en Van der Struijk; Hadouir (61.
Messoudi), Wilmet (80. Den Ouden) en
Bobson.
Vitesse: Velthuizen; Verhaegh,
Sprockel, Knol en Frankel; Kaya (81.
Pryor), Sansoni, Janssen en Esajas (74.
Meulens); Benson (58. Hersi) en Lazo-
FC Utrecht - Excelsior 1-0 (1-0). 42.
Somers 1-0. Scheidsrechter: Liesveld.
Gele kaart: Kruijs (FC Utrecht), Bandjar,
Voskamp (Excelsior). Toeschouwers:
19.000.
FC Utrecht: Vorm; Van Buuren, Broer-
se (84. Schut), Dickoh en Pieters; Kruijs,
Van Dijk, Caluwé (81. De Jong) en So-
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIE
Moeskroen - Gent 0-3, St.Truiden - Ber
gen 1-0, FCBrussels - Z-Waregem 2-0,
RC Genk - Lierse 3-0, Lokeren - Cercle B
2-0, Brugge - Roeselare 0-1, Westerlo -
Beveren 2-0, Germinal B - Anderlecht
1-3.
Stand: RC Genk 19-44, Anderlecht
19-43, Standard L 19-37, Gent 19-37,
Brugge 19-32, Charleroi 19-29, Westerlo
19-28, Roeselare 19-27, Germinal B
19-24, St.Truiden 19-23, Z-Waregem
19-22, Cercle B 19-21, FCBrussels 19-20,
Lokeren 19-19, Moeskroen 19-19, Ber
gen 19-17, Beveren 19-17, Lierse 19-9.
DUITSLAND
Bielefeld - HSV 1-1, Frankfurt - Schalke
04 1-3, Nurnberg - Stuttgart 4-1. E. Cott-
bus - Borussia M 3-1, Bochum - Mainz
05 0-1, Hertha BSC - Wolfsburg 2-1Ale-
mannia - Leverkusen 2-3, Bremen - Han-
nover96 3-0.
Stand: Bremen 18-39, Schalke 04
18-39, Bayern M. 18-33, Stuttgart 18-32,
Hertha BSC 18-30, Leverkusen 18-28,
Nurnberg 18-26, Dortmund 18-25, Biele
feld 18-23, E. Cottbus 18-20, Frankfurt
18-20, Hannover96 18-20, Wolfsburg
18-19, Alemannia 18-19, Bochum 18-18,
Borussia M 18-15, HSV 18-14, Mainz 05
18-14.
ENGELAND
FA Cup, vierde ronde: Luton Town -
Blackburn Rovers 0-4, Barnet - Ply
mouth Argyle 0-2, Birmingham - Rea
ding 2-3, Blackpool - Norwich City 1-1
Bristol City - Middlesbrough 2-2',
Crystal Palace - Preston North End 0-2,
Derby County - Bristol Rovers 1-0, Ful-
ham - Stoke City 3-0, Ipswich Town -
Swansea 1-0, Tottenham Hotspur - Sou
thend 3-1, West Ham United - Watford
0-1, Manchester United - Portsmouth
2-1, Wolverhampton - West Bromwich
A. 0-2, Chelsea - Nottingham Forest 3-0,
Manchester City - Southampton 3-1, Ar
senal - Bolt.Wanderers 1-1
Er volgt een replay.
FRANKRIJK
Le Mans - Marseille 2-0, Toulouse -
Troyes 1-1, Bordeaux - Lille 0-1, Lyon -
Nice 1-1, Nantes - LorientO-2, Paris SG -
Sochaux 0-0, Rennes - Valencienn 1-0,
Sedan - Monaco 0-1, Auxerre - Nancy
2-0.
Stand: Lyon 22-51, Lille 22-38, Lens
21-36, Marseille 22-36, Sochaux 22-35,
St.Etienne 21-34, Bordeaux 22-33, Tou
louse 22-32, Le Mans 22-31, Rennes
22-31, Lorient 22-31, Nancy 22-30,
Auxerre 22-29, Monaco 22-26, Valen
cienn 22-25, Paris SG 22-21, Troyes
22-21, Nantes 22-20, Nice 22-17, Sedan
22-15.
ITALIË
Fiorentina - Livorno 2-1, Roma - Siena
mers; Fortuné en RossiniiTï%J
Excelsior: Zwarthoed
Nieuwstadt, Jansen en „w,—
qué); Sinir (81. Grot). BruV,!
ren en Sleur (65. Vos^mt,'^'
PSV
22
18 2 u
Ajax
22
is i
AZ
22
14 5 le
FC Twente
22
is s
13 3 *e
Feyenoord
22
Heerenveen
22
1' 3
Roda JC
22
9 5 is
NAC
22
9 5 j?
Vitesse
22
9 2 j
NEC
22
8 6 is
Groningen
22
9 2
FC Utrecht
22
8 j j?
Sparta
22
8 1 lij
Heracles
22
4 6 13 a
5 2 15 n
Willem II
22
Excelsior
22
1 i Its
ADO Den Haag
22
3 i lit)
RKC
22
2 7 t3 ij
Programma, 02-02: Giofc.
renveen; 03-02: NAC Brecir
wijk, PSV - AZ, Excelsior Tv®
cles Almelo - Willem li; oïjjj.'
Feyenoord, ADO Den Haao.i
Vitesse - NEC, Sparta Roda.r
EssaMsa
RBC Roosendaal - Eminent
7. De Lange 1-0, 12. Martha
Martha 3-0, 21. Delanoy 4^|
5-0. Scheidsrechter: Janyl.
kaart: De Lange (RBC Ro^
Breinburg, Van den Brink (Emm
schouwers: 3100.
FC Den Bosch - HaarlemU
34. Huymans 0-1,36, BechanK
mouge 2-1, 60. Demouge3-i,s
4-1. Scheidsrechter: Jol. Galiii
mouge, A Ten Heuvel (FC fa
Van der Kruis, Heijblok tela
schouwers: 3417.
25 17
25 16 6 3 Si
25 14
25 14 4
25 13 5 in
24 11
25 10 9 i?
24 9 11 I
25 10 5 It 1
25 9 7 x
25 8 9 J
25 8 6 II
25 7 5 I) 2
25 7 5 13 J
25 4 6 15
RBC
WV
Dordrecht
Den Bosch
GA Eagles
Volendam
Veendam
Stormv.'T.
Emmen
Haarlem
Omniworld
FC Zwolle
MW
C-ambuurL.
TOP
AGOW
Fortuna S.
Helmond Sp.
Eindhoven
Programma, 29-01: Vesr&
Ahead Eagles: 02-02: Emir?
buur Leeuwarden, TOPOss V
Haarlem - AGOW, Volendarr-
Sittard, Helmond Sport
MVV - Stormvogels/Teister, C«
Eagles - Den Bosch, Graabcrat
hoven, RBC Roosendaal - 0:
VW-Venlo - Zwolle.
Eredivisie
N'Kufo
Koevermans
Lazovic
Farfan
Arveladze
Huntelaar
Sneij'der
Koné
Nevland
Bakircioglu
Slory
Perez
Eerste divisie
Powel
Lopes
Kolder
Van Beukering
Ars
Guyt
Martha
Holwijn
Bossman
MacDonald
Ter Heide
AZ
Ajax
Ajax
PSV
Grorjingen
Twente
Excelsior
Ajax
Graafschap
Dordrecht
Veendam
Graafschap
GA Eagle
RBC
RBC
Stormv./T.
StormvJI.
AGOW
AGOW
1-0, AC Milan - Parma 1-0,Csj'a
gina 0-2, Chievo - EmpoliM.W
Ascoli 1-2, Atalanta - Catania!'!
doria - Inter 0-2.
Stand: Inter 21-57, Roma 21-3
mo 21-39, Lazio 21-30, Csir-i,
Empoli 21-29, Udinese 21-29, S
21-28, AC Milan 21-27, 5r
21-24, Siena 21-24, Livorno 2n
rentina 21-22, Cagliari 21-21
21-22, Chievo 21-18, Regg-"-'
Messina 21-16, Parma 21-15
21-12.
PORTUGAL
Ferreira - Braga 3-2. Belenenwj
ca 1-2, Aves - Beira MarHZa
-Setubal 0-1, Estrela Am-Nafj
Stand: Porto 16-40, Benficalw
ting 15-33, Braga 16-25. Lema'S
val 16-24, Ferreira 16-24, W
15-23, Nacional 15-21, cui
16-21, Boa vista 15-17, Estrela AJ
Academica 16-13, Setubal lf'2
16-9, Beira Mar 16-9.
SCHOTLAND
Dundee Utd - Dunferml.O-O.Fad
marnock 0-2, Hibernian -
2-0, Rangers - Hearts 0-0, St.Wrw
erdeen 0-2, Inverness - Celtic 11,
Stand: Celtic 26-65, Rangers»
erdeen 25-42, Hearts 26-41, ÜJ
26-39, Kilmarnock 26-36, FaW
Inverness 26-31, Dundee W,
Motherwell 24-25, St.Mirren2fS
ferml. 26-15,
SPANJE
At. Madrid - Santander 1-1. Wj
R. Madrid 1-0, Zaragoza -DepW'
Gimnastic - Espanyol 4-0, Mall»'
creative 2-1, Levante Sevllla24
dad - Bilbao 0-2, Getale - 0®'
Barcelona - Celta 3-1.
Stand: Barcelona 20-42, Sew-
R. Madrid 20-38, Valencia 19-^
drid 20-36, Zaragoza 20-32,,s
20-32, Recreative 20-30, i?
20-29, Osasuna 20-26, Espanji
Santander 20-26, Mallorca 204
ortivo 20-23, Bilbao 20-22, Cé
Levante 20-19, Bells 19-18,
20-13, Gimnastic 20-12.
TURKIJE J
Genclerb, - Sivasspor 0-1.
Ankaraspor 2-0, Denizlisp,-®
0-2, Ankaragucu - Bursa I
Antalya 1-0, Sakaryasp, - ®jj
1-1, Trabzon - Kayserisp Ofta
Manisaspor3-1. J
Stand: Fenerbahce 18-38, J
18-33, Besiktas 18-32, M
18-28, Kaysensp. 18-27, 1
18-27, Bursa 18-25, Konyaspo
vasspor 18-25, Ankaragucu 18
raspor 18-23, Gaziantep.
por 18-21, Trabzon 18-20,1*
18-19, Antalya 18-17. SskarjfSS
Erciyssp. 18-12.