■iel opnemen Plaats uw familie berichten in de PZC Voor meer familie berichten zie paginal maandag Zü januari IUU/ Sluitingstijden familieberichten: Overlljdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van Esther Coomans Vlissingen 2 april 1974 t Amsterdam 26 januari 2007 Ondanks jouw enorme wilskracht en levenslust heb je deze strijd niet kunnen winnen. Wij hebben je mogen begeleiden tijdens je laatste levensdagen. Het was een groot voorrecht dit in saamhorigheid voor jou te mogen doen. We zullen je erg missen. Serooskerke: Kaleh jazzica Middelburg: Anneke Ton t Vlissingen: Michael en Lana Middelburg: Majorie, Le-Rov Nanon en lohn Rino Correspondentieadres: Simon Stevinstraat 214381 BA Vlissingen Esther is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de begrafenis, zal plaatsvinden op dinsdag 30 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Aansluitend zullen wij Esther begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er in de ontvangkamer van de begraaf plaats gelegenheid elkaar te ontmoeten. Wij zijn heel verdrietig dat toch nog onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Leendert Jacob Bakker -Leen- in de leeftijd van 60 jaar. Anneke Bakker-Kristalijn Patricia en Martin Glenn Desmo, Gizmo 26 fanuari 2007 Julianastraat 11 4301 NCZierikzee Dinsdag 30 januari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om van Leen afscheid te nemen in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Zieken huis aan de Koning Gustaafweg2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben woensdag 31 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Leen Bakker Zwagers en schoonzusters Neven en nichten Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Leen Bakker na een ziekbed van enkele weken. Leen heeft samen met zijn vrouw Anneke 6 jaar vol enthousiasme het restaurant op ons park gerund en keek alweer uit naar het komende seizoen. We zullen ons Leen herinneren als een horecaman in hart en nieren en hem erg missen. We wensen vooral Anneke. Patricia. Martin en Glenn veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Familie Elenbaas en medewerkers Recreatiepark Klaverweide, Ellemeet Heden overleed op 71-jarige leeftijd onze zus, schoonzus, tante en oudtante Maria Jeleijntje Boin-Kloosterman In onze gedachten zal zij altijd voortleven. Barendrecht: J. Kloosterman t Klooslerman-Kole Kruiningen: L. van den Berge-Kloosterman M. van den Berge Rilland: J. Polderman-Kloosterman Polderman Whyalla (Australië): Ph. Kloosterman Neven en nichten Wij wensen Leen, Marlies, |an en de kinderen de kracht toe om dit verlies te dragen en de steun in moeilijke tijden. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere schoonzus en tante Marie Bom-Kloosterman Wij wensen LeenMarlies, jan en kinderen veel sterkte in dit verlies. Yerseke: Corrie Zoeteweij-Bom Sander Zoeleweij Goes: Gerard Bom lo Bom-van de Vreede Neven en nichten Jo de Jonge Familie de Jonge Goes, 27 januari 2007 Maatje Johanna Bauer-Maas weduwe van Adriaan Bauer Kruiningen 8 april 1928 Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn. De ene bloem die blijft heel lang de andere maar e\>en. Vraag niet bij welke groep je hoort dat is 't geheim van 't leven. Op 27 januari 2007 is, op 72-jarige leeftijd, toch nog plotseling overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jo de Jonge "Hij was een kleine man van postuur, maar was iemand met een groot hart voor zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden José de Jonge-Traas John en Kitty Melissa en Nico Heidi en Erik Lauran en Marianne Dion en Rian Tim Bas Piersonstraat 20,4463 TD Goes Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dins dag 30 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 51 januari om 12.30 uur in de parochie van de H. Maria Magdalena, Sin gelstraat te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren in de ont vangkamer van hel crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 'n Beetje Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en over- grootoma Sara Maria van Klinken echtgenote van Jan Adriaan Kort in de leeftijd van 79 jaar. Aardenburg: J.A. Kort Aardenburg: Nel en Theo Hol-Kort Zaamslag: Coby en Ron Jansen-Kort Aardenburg: Elly en Martin Boekhout-Kort Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar dokter Jongsma en het personeel van Zorgsaam Thuis, voor de goede zorgen. 21 januari 2007 Peurssensstraat 4 4527 BL Aardenburg De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitge nodigd, zal plaatshebben op donderdag 1 februari om 13.00 uur in crematorium "Terneuzèn", Bellamy- straat 28c, Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij onverwacht af scheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze dierbare zwager en oom Jo de Jonge Wij wensen José, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit zware verlies. Lau en Neeltje Mina t en Lau t Gilles en Riet Kees en Neeltje Greta en Lau Han en Connie Neven en nichten Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder en schoonmoeder. t Middelburg 27 januari 2007 Kruiningen: Albert Bauer Janine Weijland Berghoekstraat 35 4416 BJ Kruiningen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 51 januari om 13.50 uur in de kapel van Zorgcentrum Sint Willibrord. Bachtensteene 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzieken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank voor de goede verzorging gaal uit naar het personeel van Zorgcentrum "Sint Willibrord". Verdrietig namen wij kennis van het onverwachte overlijden van mevrouw Maatje Bauer-Maas Kruiningen: Karei en Netty Weijland Mariëlla en Pascal Niels Demi Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is hel te vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je mij veel geluk en liefde gegeven. Heden is na een moedig gedragen ziekte, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, zacht en kalm heengegaan mijn lieve man (c/a/i f/liy'A n de leeftijd van 79 jaar *23 juni 1927 t 26 januari 2007 Jo Rijk-Courtin v Hoofdstraat 88 4441 AE Ovezande Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 31 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium Stengehof, Pastoor Fransestraat te Ovezande. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 1 februari om 10.30 uur in de parochiekerk O.L.V. HemeJ- j! vaart te Ovezande. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste p rustplaats op de r.-k. begraafplaats aldaar, j Hierna is er gelegenheid uw medeleven te betuigen in :'jverenigingsgebouw Trefpunt te Ovezande. Veilig in Gods hoede Psalm 27 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kaim van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Coppoolse-Hillebrand Sinds 1987 weduwe van Cornells Coppoolse Sint-Laurens, t Vlissingen, 15 november 1924 27 januari 2007 Vlissingen: Henk Coppoolse Vlissingen: Wilma Coppoolse en Henny van de Waeter Nena Sara Wij willen alle medewerkers van Zorgstroom Walcheren bedanken voor de hartelijke en goede zorgen Gerbrandystraat 54 4584 NJ Vlissingen Onze moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 30 januari en woensdag 31 januari van 19.00 lot 20.00 uur. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden, die geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. L. Wüllschleger. zal worden gehouden op donderdag 1 februari om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk. Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Rust Zacht Lieve Oma Nena, Sara Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Cornelia Coppoolse-Hillebrand In de leeftijd van 82 jaar. Nijlstroom (Zuid-Afrika): N.P. v.d. Laarse-Hillebrand Middelburg: P. Hillebrand f C. Hillebrand-Koole J. Blanker M. Hillebrand K.E. Hillebrand-de Regt Neven en nichten Heel verdrietig zijn wij met het heengaan van onze lieve zus, tweelingzus van Leny en tante Saar Kort-van Klinken 5-8-1927 Numansdorp: Corrie Notenboom-van Klinken Marry en Ton Zierikzee: Leny Wandel-van Klinken Joke, Dick en Lisa 's-Heer Lauwendorp 23 4501 RA Zierikzee Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Van al het strijden werd je moe en was nu, aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis dat van ons is heengegaan, terwijl hij nog zoveel voor ons beteken de, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Marinus Allemekinders weduwnaar van Pieternella de Winter in de leeftijd van 85 jaar. Kwadendamme: Jan en Karin Allemekinders-Witte Mark, Esther, Judith 's-Heer Arendskerke: Ineke en William Harinck-Allemekinders Michel, Patrick f, Niek Kwadendamme: Rina en Frangois Franse-Allemekinders Patty, Envin 's-Heerenhoek: Heieen en Harold Traas-Allemekinders Sharon, Rowan Lewedorp, 26 januari 2007 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Vreelandstraat 14454 AK Kwadendamme Dinsdag 30 januari zal er om 19.00 uur een avond wake worden gehouden in de kapel van 'De Kraayert', waarna er gelegenheid is tol condoleren en afscheid nemen op zijn eigen kamer (221 De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 31 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Onze dank 'gaat uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd in Zorgcentrum 'De Kraayert' te Lewedorp. Dag lieve opa Rinus We zullen je missen. Mark, Esther, Michel Judith, Patty, Niek Erwin, Sharon en Rowan Op 26 januari is overleden onze oudste broer Abraham de Bruine We zullen hem missen. We wensen Adrie en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. C. v/d Ende-de Bruine C. de Bruine-de Kam Leen en Gerrie de Bruine-Heutink Nel de Bruine-de Loof Koos en Gretha Favier-de Bruine Kees en Elisabeth de Bruine-Voigts Rinus en Riet de Bruine-Westerweel Neven en nichten De Heer is mijn Herder. Psalm 25 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omring de, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Pieternella Cornelia Koeijers weduwe van Cornells Sonke eerder weduwe van Maarten de Kok in de leeftijd van 84 jaar. Elly de Kok Kees en Netty de Kok-Potter Hoofddorp: Oostkapelle: Bridgetown (Australië): Yerseke: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Jos en Ineke de Kok-Mulder Ina en Jan Pikaar-Sonke Jan en Paulien Sonke-Boone Jannie en Hans de Jager-Sonke Ko en Corrie Sonke-van de Vrede Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 27 januari 2007 Correspondentieadres: Rozenlaan 3 4356 JK Oostkapelle Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van zorgcentrum Vredelust te Yerseke, alwaar dinsdag 50 januari van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid is om te condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt woensdag 31 januari om 13.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw, Her- tenweg 2 te Nieuwdorp gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. We kregen bericht van het overlijden van: Jaap van der Have Aan een fijne vriendschap is een einde gekomen. We zullen hem missen. Jan Kik Willy v.d. Sande-Kooman Chris v.d. Sande Ronald, Marije, Witmaren Eveline Oosterland, 27 januari 2007 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig delen wij u mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze moeder en oma Johanna Maria van Poelje - Annie - Weduwe van Eugène Frangois Inge en Willem Hellen en Beer Nicole en Renee Helga en John Jeroen en Ellis Dennis en Thijs Merlijn en Kim Vlissingen, 23 januari 2007 Correspondentieadres: Grote Sternstraat 23,4332 DH Middelburg Overeenkomstig de wens van onze nioeder heeft de crematie in de familiekring plaatsgevonden. In het huis mijns Vaders zijn vele^ i Na een leven van eenvoud, hartelijkheid, be heid en liefde is van ons heengegaan mijn liere^ onze lieve vader, schoonvader en opa 1 Piet Jonkheer 23 maart 1920 t 27 januari 2007 Middelburg: Coos Jonkheer-Suurmond Middelburg: Ineke en Bram Willeboordse-Jonkheer Wouter en Marionne Reinieren Marjolein Middelburg: Els en Job Matthijsse-Jonkhe» Bas en Annelies Roel Amsterdam: Christien en Rob Viester-Jonkheer Laura en Chris Gerbrandylaan 30 4353 BK Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden houden op woensdag 51 januari om 13.00 uur J Hofpleinkerk. Hofplein 13 te Middelburg. Vo> gaande aan de dienst is er van 12.15 tot 12453 gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden ooi begraafplaats te Sint-Laurens. Na afloop van de begrafenis is er ook nog gelea heid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan deze advertentie als kennisgeving beschouw^ Nog plotseling is van ons weggenomen onze li? broer, zwager en oom Piet Jonkheer Goes: J.N. Moens-Jonkheer J. Moens Middelburg: M. Jonkheer-Cornelisse S.E. Jonkheer-de Rijke Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat, door de HEB op Zijn tijd en wijze, van ons is weggenomen geliefde, zorgzame vader, opa en overopa Johannis Maas weduwnaar van Levina de Witte in de leeftijd van 88 jaar. Kapelle: Anja Kole-Maas Kees Kole Wolphaartsdijk: Adri Maas Ellie Maas-Beeke Lau Maas (in herinnering) Heinkenszand: Ria Braamse-Maas Ad Braamse Klein- en achterkleinkindera Oud-Sabbinge, 27 januari 2007 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 10,4451 CE Heinkenszand D.V. dinsdag 50 januari is er van 20.00-20.30 gelegenheid tot afscheid nemen en condolera Rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 1 's-Gra venpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woens 31 januari om 14.00 uur in de kerk van de Geré meerde Gemeente, Villa Novastraat 3 te Wolphaa dijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw Brug', Oostkerkestraat 3, eveneens gelegenheid condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief sturen, gelieve deze advertentie als zodanig iel schouwen. Heere, Gij zijt ons Toevlucht van geslacht tot Ps 90: lb Plotseling is door de Heere van ons weggenoa onze geliefde opa en overopa Johannis Maas Wim en Lianne Slabbekoorn-Kole Simone, Vivian, Rick, Jeroen Johnny en Marlies Kole- de Koster Ezra Marten en Evelien Bij de Vaate- Kole Roel, Annique, Casper Sjakko en Annette Kole- Hage Ashley, Nick Martin en Maria Kole-de Kruijff Rosina Rens Kole Bram Kole Annemieke Kole en Thijs Laurman Louis en Linda Hoekman- Maas Sterre Arjen en Wilma van de Woestijne-M Jolanda Maas Joeri Maas en Naomi Kloet Vincent Braamse Diepbedroefd delen wij u mede dat de Heereuita familiekring heeft weggenomen onze geliefde bra zwager en oom Johannis Maas weduwnaar van Levina de Witte In de leeftijd van 88 jaar. Sterke de Heere de kinderen, klein-en achterkleinkinderen met dit verlies. Amemuiden: J. Maas Yerseke: W.Neels Goes: M. Maas H. Maas-Nieuwenhuyse Terneuzen: M.J. Bareman-Maas Alblasserdam: Jac. Maas Fl. Maas-Moerdijk Kortgene: C. Maas P. Maas-Moerdijk Borssele: P. Goedegebure-Maas J. Goedegebure Arnemuiden, 27 januari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28