PZC
Amateurvoetbal
Betaald
maandag 29 januari 2007
Hoofdklasse B: Spakenburg-SSV'65
1-0.
IJsselmeerv.. 13 9 2 2 29 32- 13
Nunspeet 14 9 2 3 29 31 - 19
Spakenburg 14 8 3 3 27 25- 15
Sparta N. 14 8 2 4 26 30- 18
GWV
Hoek
Quick Boys
Ajax
Huizen
Geïnoord
Kloetinge
WOG
Bennekom
SSV'65
14 7 4 3 25 30-
14 7 3 4 24 27-
14 3 6 5 15 19-
14 3 5 6 14 18-
14 3 5 6 14 19-
14 2 6 6 12 13-
13 2 4 7 10 13- 22
14 2 4 8 10 27- 41
14 0 4 10 4 12- 36
01
Willem ll-Vitesse
X
02
AZ-Sparta
X
03
FC Utrecht-Excelsior
X
04
NEC-NAC Breda
X
05
FC Twente-ADO Den Haag
X
06
FC Groningen-Ajax
X
07
Roda JC-PSV
X
08
Feyenoord-RKC Waalwijk
X
09
RBC Roosendaal-Emmen
X
10
FC Den Bosch-Haarlem
X
11
AJAuxerre-AS Nancy
X
12
Gir.Bordeaux-Lille
X
1
FC Nantes-Lorient
X
Krabbend.2 13-33 Tern.Boys4 14-16
Wolfaartsd. 2 14- 28 WHS 3 14-15
Thol. Boys 2 14-24 Arendsk. 2 12-11
SSV3 14 22 Yerseke 3 13-11
Serooskerke4 13-21 Kruiningen2 12- 9
Apollo 2 14 18 WC 2 13- 9
Derde klasse C: FSV 2-Good Luck 2
1-6. Internos 14-Seolto 2 2-3, Unitas 7-
DSE 2 4-3, DVO 2-Noad 2 1-1-
Gd Luck 2 14 - 36 DVO 2 12-17
Seolto 2 13-34 FSV 2 13-13
Unitas 7 13-26 Internos 14 14 -13
Dinteloord2 12-24 Klundert3 12- 3
Noad 2 14- 20 DSE 2 12- 3
Rood Wit 7 13- 19
Eerste klasse C: Rijsoord-Achilles
Veen 0-0, Nieuw Lekkerland-Temeuzen-
se Boys 5-1, LRC-VVGZ afg.. Roda
Boys-Schelluinen 1-0, Meerkerk-Oostka-
pelle 5-0, GJS-Nivo Sparta afg.
Rijsoord 14 3 4 2 28 20- 13
Nivo Sparta 12 8 3 1 27 36- 19
Roda Boys 14 7 5 2 26 21- 14
LRC 12 7 4 I 25 31- 16
WGZ 13 6 4 3 22 25- 14
Nieuw L'land 14 5 4 5 19 18- 16
GJS 14 5 4 5 19 23- 22
Schelluinen 15 5 3 7 18 21 - 29
Meerkerk 15 4 2 9 14 25- 30
Achilles Veen 14 3 4 7 13 21 - 29
Oostkapelle 15 2 3 10 9 13- 30
'Tern. Boys 14 2 2 10 7 13- 35
Twéede klasse E: Zwaluwe-Dïntel-
oord 0-2, Arnemuiden-Zaamslag, 5-0,
AZW-GPC Vlissingen 0-2, De Meeu-
wen-Heinenoord 2-3, Rillandia-Bruse
Boys 0-2, Tholense Boys-Kapelle afg,
Arnemuiden 14 11 3 0 36 42- 8
GPC 14 11 2 1 35 39- 9
Heinenoord 15 6 7 2 25 28- 26
Zwaluwe 15 6 3 6 21 16- 15
Dinteloord 14 5 3 6 18 20- 23
BruseBoys 15 4 6 5 18 26- 26
Tholense Boys 14 4 5 5 17 26- 28
Kapelle 14 4 4 6 16 17- 21
Zaamslag 14 4 3 7 15 19- 31
AZVV 14 3 5 6 14 14- 22
Meeuwen 15 4 2 9 14 17- 24
Rillandia 14 1 3 10 6 8- 39
GPC winnaar tweede periode
Derde klasse A: Bevelanders-Hein-
kenszand 1-1, Veere-Duiveland 5-1,
Noad'67-Dauwendaele 2-0, Krabbendij-
ke-WHS 5-1, SKNWK-Serooskerke 1-1,
VCK-Nieuwdorp 0-2.
Nieuwdorp 15 11 4 0 37 37- 7
Serooskerke 15 8 5 2 29 26- 16
Veere 14 7 3 4 24 41 - 18
Noad'67 15 6 6 3 24 18- 16
Duiveland 15 7 2 6 23 30 - 36
Heinkenszand 14 7 1 6 22 26- 25
WHS 14 4 4 6 16 20- 26
VCK 15 3 6 6 15 19- 23
Krabbendijke 15 4 3 8 15 19- 40
Dauwendaele 15 3 5 7 14 33- 31
SKNWK 14 3 4 7 13 22- 22
Bevelanders 15 2 3 10 9 8- 39
Vierde klasse A: MZVC-Wemeldinge
1-2, Spui-Wolfaartsdijk 0-1, SVD-Apollo
.afg.. Cadzand-Goes afg., Borssele-Hoe-
dekenskerke 1-3. DFS-Nieuwland 4-4,
Arendskerke-Colijnsplaatse Boys 0-1.
Col. Boys 16- 43 MZVC 16-22
Wolfaartsdijk 16-40 Nieuwland 17 20
Apollo 15-32 H'kerke 16-19
Wemeldïnge 16 - 30 Borssele 17 17
Arendskerke 15-27 DFS 16-15
SVD 16-23 Cadzand 16-8
Spui 17 - 23 Goes 15 - 1
Vierde klasse B: Kruiningen-WIK 3-0,
Smerdiek-ZSC 2-3, Mevo-Waarde 3-1,
ZPR-Yerseke 2-0, Brouwershaven-Vre
derust 3-0, Chrislandia-FSV 0-1, Stave-
nïsse-SPS afg.
ZPR 17-42 WIK 15-20
FSV 16- 37 SPS 16-15
ZSC 17 - 37 Vrederust 16-15
Mevo 17 - 32 Brouwersh.14 - 10
Yerseke 16 - 31 Stavenisse 14 -10
Smerdïek 16-28 Chrislandia 16-10
Kruiningen 15-27 Waarde 15- 3
II I' 11II li I I M
Hoofdklasse: Rijsoord 2-Sliedrecht 2
1-0, ASWH 2-VVGZ 2 1-1, Kozakken
Boys 2-Arnemuiden 2 0-1, Meerkerk 2-
OranjeWit2 3-1.
H'jansdam 2 12-27 Koz. Boys 2 13-16
ASWH 2 14-27 Meerkerk 2 13-16
Sliedrecht2 13- 19 WGZ 2 11-12
A'muiden2 12-17 Rijsoord 2 10-10
Gr. Lindt 2 12 - 17 Oranje Wit 2 13-10
Hoek 2 13- 16
Eerste klasse: Serooskerke 2-SSV 2
1-1, Tern Boys 2-Rijsoord 3 4-1, Slied
recht 3-Oostkapelle 2 7-0, GPC 2-Heer-
jansdam 3 0-2.
ASWH 3 13-29 Oostkapelle 2 15-20
Sliedrecht 3 14-25 Tern. Boys 2 14-19
SSV 2 14- 25 Zwerver 2 13-17
GPC 2 14-23 Serooskerke 2 14-17
Rijsoord 3 14-22 AZVV 2 13-7
H'jansdam 3 15- 22 WGZ 3 13 6
Tweede klasse A: Dauwendaele 2-De
Meeuwen 2 2-1. Bruse Boys 2-Veere 2
0-0, Zaamslag 2-Arnemuiden 3 3-0,
Heinkenszand 2-Wemeldinge 2 0-2, Ka
pelle 2-Hoek 3 4-1
Zaamslag2 15- 32 Veere2 15-21
Kapelle 2 14-31 Yerseke 2 13-17
Bruse Boys 2 15-27 Hoek 3 15-16
Kloetinge 3 14-23 Heinkensz 2 14 13
Dauwend. 2 14 - 23 Wemeld. 2 15-11
Meeuwen 2 14-22 A'muiden3 14 10
Tweede klasse B: Zwaluwe 2-WHS 2
2-1, Klundert 2-Gunners 2 1-1, Drecht-
streek2-Kloetinge 4 1-3.
Zwaluwe 2 13-36 SPS 2 11-14
Olympia 2 13-31 WHS 2 13-10
Kloetinge 4 14-24 SKNWK 2 13-10
Gunners 2 12- 18 Klundert 2 12- 6
Drechtstr.2 13- 17 Duiveland2 11- 4
Kogelv 2 13-17
Derde klasse A: GPC 3-De Meeuwen 3
1-2, Mevo 2-Oostkapelle 3 9-1, Terneu-
zense Boys 3-Bevelanders 2 2-1, Hoek
4-VCK 2 2-2, Zeelandia 7-Serooskerke 3
0-1, Spui 2-Nieuwdorp 2 2-5.
Mevo 2 15 31 Nieuwdorp 2 14-21
Serooskerke 3 15-30 GPC 3 15-17
Bevelanders 2 14-24 VCK 2 14-15
Oostkapelle3 15-24 Meeuwen3 12-12
Spui 2 15-22 Zeelandia 7 11-10
Tem.Boys3 14-21 Hoek4 14- 4
Derde klasse B: WC 2-Wolfaartsdijk 2
0-2, SSV 3-Serooskerke 4 2-2, Apollo 2-
Kruiningen 2 1-1, Arendskerke 2-Tholen-
se Boys 2 5-2, WHS 3-Terneuzense
Boys 41-1.
SPORTPRIJSVRAGEN
ZOND AG VOETBAL
Eerste klasse C: Internos-Terneuzen
3-2, TOP-Rood Wit V afg., Rhode-Uni-
tas'30 afg RKDVC-Best Vooruit 2-2,
WSC-OSS'20 afg., Nuenen-Desk 2-1
Unitas'30 13 8 3 2 27 21- 15
Desk 15 8 3 4 27 27 - 20
2 26 23- 12
2 25 23- 12
2 23 18- 13
3 22 24- 13
4 19 19- 15
6 15 15- 18
8 14 18- 30
5 12 15- 17
0 10 6 14- 28
14 0 3 11 3 9- 33
Best Vooruit
WSC
Nuenen
Terneuzen
OSS'20
Rood Wit V
Internos
TOP
Rhode
RKDVC
Tweede klasse E: Dongen-Vlissingen
2-2, Longa-Unitas 1-1, Halsteren-Made-
se Boys afg., RCS-SC 't Zand 1-1, EBOH-
BSC 0-1, Zierikzee-Oosterhout 0-1.
Unitas 14 11 3 0 36 49-
14 7 5
13 7
12 2
RCS
Longa
EBOH
Halsteren
Madese Boys
SC 't Zand
Oosterhout
Dongen
Vlissingen
BSC
Zierikzee
14
4 22 36- 26
14 6 4 4 22 23- 25
.14 6 3 5 21 21- 20
13 6 2 5 20 25- 22
13 4 6 3 18 19- 15
13 5 3 5 18 23- 21
13 5 3 5 18 18- 23
14 4 6 4 18 20- 21
14 4 3 7 15 20- 31
14 3 3 8 12 11- 26
2 11 5 11- 33
Derde klasse A: SC Gastel-Moerse
Boys 0-4, Meto-Dosko 2-1, MOC'17-Zee-
landia Middelburg 1-2, Roosendaal-
Goes 1-3, Steen-Steenbergen 2-5,
HSC'28-HVV'24 1-3.
Moerse Boys
HVV'24
Roosendaal
Goes
Dosko
Meto
Steenbergen
Steen
Zeelandia M.
MOC'17
SC Gastel
HSC'28
15 10
14 10 2 2 32 41- 11
2 2 32 33- 11
2 3 32 31- 15
2 5 26 28- 19
3 6 21 20- 25
5 4 20 15- 24
5 5 20 25- 25
2 7 20 29- 35
1 9 16 24- 26
3 8 12 22- 33
5 8 8 11 - 34
2 11 5
Vierde klasse A: Hontenisse-Breskens
1-1, Hulsterloo-Sluiskil 0-1. Ria W-Koe
wacht 3-3, Corn boys-Aardenburg afg.,
IJzendijke-Axel afg., Clinge-8iervliei
4-0.
Axel
RiaW
Breskens
Hulslerloo
Aardenburg
Koewacht
Biervliet
Hontenisse
Sluiskil
IJzendijke
Com Boys
15 12 2 1 38 46- 15
13 9 3 1 30 28- 11
15 7 5 3 26 26 - 23
15 7 2 6 23 29- 25
14 6 3 5 21 21- 21
14 5 4 5 19 28- 19
15 4 4 7 16 27- 33
12 4 2 6 14 14- 18
14 4 2 8 14 19- 25
14 4 2 8 14 19- 26
9 11 21- 36
9 10 16- 42
Vierde klasse B: De Schutters-Val Aan
afg., Grenswachiers-FC Bergen 1-1, De
Noormannen-Domburg 1-0, Dïvo-Luc-
tor'83 1-1, Walcheren-Odio 4-1, Patrij
zen-Zeeland Spon 1-1.
FC Bergen 13 10
Walcheren
Zeeland Sport 15
Domburg 14
Patrijzen 13
Luctor'88 14
Grenswachters 14
Odio 13
Divo 12
De Schutters 13
Val Aan 12
Noormannen
2 1 32 29- 8
2 3 29 33- 15
4 -3 28 33 - 21
1 6 22 16- 15
1 6 19 22- 21
1 7 19 23- 27
3 6 18 18- 20
3 6 15 20- 27
1 7 13 18- 24
4 6 13 15- 24
3 6 12 15- 23
1 11 10 22-
Vijfde klasse A: Schoondijke-Graauw
1-1, Oostburg-Kwadendamme 0-1,
SDO'63-Groede 1-2, Hoofdplaat-Philip-
pine 2-1Volharding-Sluis 1-0.
Kwadend. 13-29 Graauw 13-17
Hoofdplaat 14 - 25 Sluis 12-15
Schoondijke 13-24 Volharding 12-15
Groede 14-22 Philippine 13-12
Vogelwaarde 12 - 18 SDO'63 13- 1
Oostburg 13 - 17
Vijfde klasse B: Jong Ambon-Renes-
se 1-0, Vivoo-Dreischor2-1, Nieuw Borg-
vliet'-Ouwerkerk 3-1, Hansweertse Boys-
Lewedorpse Boys 0-2, Kaaise Boys-
WVV'67 4-1Robur-Rimboe 2-1
Jong Ambon 15-43 Lewed. Boys 14-17
Vivoo 14-32 Kaaise Boys 14-16
Robur 14-29 Renesse 15-16
Rimboe 14- 20 WW'67 14-15
Nw. Borgvliet 15-19 Hansw. Boys 15-15
Dreischor 15-19 Ouwerkerk 15- 7
Vijfde klasse C: Schijf-FC Moerstraten
4-0, NVS-SC Kruisland 4-0, SC Welberg-
Cluzona 0-7, Lepelstraatse Boys-NSV
1-2, Achtmaal-Vosmeer 7-0, Dioz-Devo
2-3.
Schijf
15- 40
Cluzona
15-19
NSV
14- 36
Moerstraten
15-19
Devo
15- 34
Achtmaal
13-18
Dioz
14- 26
Vosmeer
14- 7
NVS
15- 24
SC Welberg
14- 3
Lepelsti
r. Boys 15 - 21
SC Kruisland
13- 1
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: Internos 2-BSC 2 2-1.
Halsteren 3-Unitas'30 2 2-0, RCD 2-Jeka
2 afg., HVV'24 2-Noad 2 3-0, Zierikzee 2-
Vlissingen 2 2-0, Papendrecht 2-Moerse
Boys 2 2-2.
Internos 2 15-31 Zierikzee 2 14-16
Papendr. 2 14 - 29 8SC2 14-16
HW'24 2 14 - 26 Unitas'302 14-15
Jeka 2 12 - 25 RCD 2 13-13
Moerse B 2 14 - 24 Halsteren 3 14-11
Noad 2 13- 13 Vlissingen 2 15- 7
Tweede klasse 201: Alliance 2-RCS 2
1-4, MOC'17 2-Zeelandia Middelburg 2
afg.. Steen 2-HW24 3 4-2, Terneuzen
2-Goes 2 2-1. Terheijden 2-Dosko 2 (70.
gestaakt bij 1-0), Zundert 2-SC Gastel 2
1-4.
RCS 2
SC Gastel 2
MOC'17 2
Dosko 2
TSC2
IFC2
RKTVV 2
WARSCHAU - Voor het eerst heelt een Italiaanse de Europese titel kunstrijden op de schaats veroverd. De 19-jarige Carolina Kostner
won zaterdag in Warschau het goud na een glansrijk optreden in de vrije kür. Ze passeerde de Zwitserse Sarah Meier (foto), die na de
verplichte oefening leidde. Meier kon vervolgens in de vrije kür technisch gezien niet tippen aan Kostner en moest daarom genoegen ne
men met het zilver. Het brons ging naar de Finse Kiira Korpi.
Westdorpe. Finlandcross. Mannen
H20 (10,5 km): 1. Kevin de Pagler (Dy
namica) 37.35, 2. Arjan Beije (DeltaS-
porl) 37.42, 3. Michel Schrier (Dynami
ca) 38.20, 4. Tim Pleijte (Dynamica)
38.46, 5. Erik Goossen (Scheldesporl)
40.56, 6 Hannuel Kramer (Dynamica)
42.10, 7 Arjo Verhage (Aagtekerke)
42.30, 8 Remy Vasseur (Dynamica)
43.41,9. Micha Janse (Dynamica) 44.18,
10. Martijn Kok (Trimmer) 44.50. Mas
ters H35 (10,5 km): 1 Robin Hofland
(Dynamica) 38.54, 2. Franky Beljaars
(Dynamica) 39.28,3. Patrick Quekelberg-
he (Wielingen) 39.51, 4. Mare Riemens
(Dynamica) 40.44, 5. Michel v/d Bos
(DeltaSport) 41.14. H50 (9000m): 1.
Theo ten Herder (AV'56) 31.01, 2. Wim
de Jonge (AV'56) 33.33, 3. Jan v/d Linde
(trimmer) 35.20. H60 (9000m): 1. Jo
van Waesberghe (RKHAV) 30.51, 2.
Joop Lasseur (DeltaSport) 31.32. 3. Rl-
nus Joosse (AV'56) 34.17. Korte cross
HKc (4400m): 1Rutger Veerman (Wie
lingen) 10.16, 2. Wouter Jansen (Attila)
10.31, 3. Edwin Stolk (Flakkee) 10.35.
Masters korte cross HkcV (4400mJ:
1. Wilko de Vos (AV'56) 11.14, 2. Rien
de Wilde (AV'56) 11 43, 3. Roland Volle
man (Scheldesporl) 11.51. Vrouwen
D20 (6000m): 1 Marinka Bil (Dynami
ca) 24.59, 2. Sandra de Block (RKHAV)
25.23, 3. Lisette Antheunisse (Dynami
ca) 30.13. Masters D35 (6000m): 1.
Annet v/d Linde (AV'56) 25.46, 2. Janne-
ke v/d Linde (DeltaSport) 30.06, 3. Lenie
van Kleven (VetNed zld) 31.49. Korte
cross DKc (2200m): 1. Astrid den Her
der (AV'56) 8.30, 2 Marianne Verdonk
(Scheldesporl) 9.20. Masters korte
cross DkcV (2200m): 1. Margot de
Nijs (RKHAV) 8.47, 2. Greetje Smit (Del
taSport) 9.57, 3. Tina Bouterse (Schelde-
sport) 13.15 Jongens JA (7500m): 1.
Jesper Francke (Dynamica) 22.26, 2. Jer-
maine Luitwïeler (Dynamica) 24.39. JB
(4400m): 1. Martin Voncken (Schelde-
sport) 17.14, 2. Viktor Beelen (AV'56)
17.32, 3. Stefan Schoenmaker (Dynami
ca) 17.44, JC (2200m): 1. Lars Paarde-
kooper (AV'56) 10.39, 2. Frits Bakker
(AV'56) 11.17, 3. Job de Brouwer (RK
HAV) 11.40. JD (2200m): 1Dennis Wit
te (Dynamica) 8.06, 2. Tim v/d Broeke
(Dynamica) 8.19, 3. Xavier Vriendt
(Scheldesport) 8.22. Pupillen JPA2
(1100m): 1. Tijs Geluk (DeltaSport)
4.00, 2. Coenraad Marinissen (Dynami
ca) 4.20, 3. Sven de Vos (DeltaSport)
4.22. JPA1 (1100m): 1. Wouter Ver-
straate (Dynamica) 3.51, 2. Kris de
Kreek (Scheldesport) 4,02, 3. Tjeerd v/d
Velde (DeltaSport) 4.04. JPB (1100m):
1. Nout v/d Bos (DeltaSport) 4.21, 2.
Martijn Flikweert (DeltaSport) 4.27, 3.
Bart Balkenende (AV'56) 4.50. JPC
(1100m): 1Joost v/d Doel (DeltaSport)
4.56, 2 Vyron Saridin (DEM Beverwij)
4.58, 3. Arjan van Dorselaer (RKHAV)
5.06. Meisjes MA (4400m): 1. Nadine
de Wilde- (AV'56) 12.35, 2. Laurey Hey
(Flakkee) 12.52 MB (2200m): 1. Bo
Klaassen (AV'56) 8.11, 2. Evelien van
Hoeve (Scheldesport) 8.33, 3. Marissa
van Cauteren (RKHAV) 8.57 MC
(2200m): 1. Esther Platteeuw (Schelde
sport) 8.28, 2. Annemiek van Velde (Del
taSport) 8.52, 3. Iris Pieters (AV'56)
8.56. MD (1500m): 1. Sanne van Mou-
rik (DeltaSport) 5,57, 2. Danielle Flipse
(AV'56) 6.08, 3. Alexandra Paszkowska
IAV'56) 6.13. Pupillen MPA2
(1100m): 1. Sara IJsebaert (RKHAV)
4.24, 2. Emma van Mourik (DeltaSport)
4.31, 3. Lindy van Anrooy (AV'56) 4.39.
MPA1 (110Om): 1. Tessa v/d Brink
(Scheldesport) 4.17. 2. Britt de Mendon-
ca (DeltaSport) 4.28, 3. Romy van Dors-
selaer (RKHAV) 4.41. MPB (1100m): 1.
Simone Weijers (AV'56) 4,38, 2. Caya
Murre (Scheldesport) 4.48, 3. Manon de
Bruin (RKHAV) 4.58 MPC (1100m): 1.
Amber Boutens (Scheldesport) 5.00, 2.
Maaike de Kreek (Scheldesport) 5.24.
VB-atleten (500m), vrouwen: 1. Sa-
kïa Hopmans 2.28, 2. Vickey Stevebdaal
2.34, 3. Maartje van Schijndel 2.37.
Mannen: 1. Caesar Schrandt 2.40, 2. Lu-
do van Hout 3.16. Junioren: 1. Otto de
Vriendt 1.56,2. Sören Gommers 1.57.
13-17
14-12
14-10
14- 9
Eerste trekking. Lotto: 11, 17, 24. 29.
37, 43, bonusgetal 25, kleur oranje. Eu
roloterij: 271420 Tweede trekking.
Lotto: 5, 20. 21, 32, 37, 45, bonusgetal
36, kleur groen Euroloterij: 940662.
Derde trekking, Lotto: 6. 11, 20, 29,
38,40, bonusgetal 3, kleur paars, Onder
voorbehoud van typefouten.
14- 38 Goes 2
15-34 Terheijden 2 13 16
13-23 Terneuzen 2 14-16
13- 20 Alliance 2
Zeelandia M 2 12-19 HVV'24 3
Steen 2 15 - 18 Zundert2
Tweede klasse 202: Dubbeldam 2-SC
't Zand 2 2-5, Veerse Boys 2-Zeelandia
Middelburg 3 2-5, Gilze 2-TSC 2 afg.,
Jeka 4-Oosterhout 2 2-1. Bavel 2-RKTVV
21-3, IFC 2-Hardlnxveld 2 2-0.
Jeka 4 13-31 Oosterhout 2 14-20
SC'tZand 14-30 Hardinxveld2 14-16
13- 28 Bavel 2 13-11
13-22 Gilze 2" 13-11
14-21 Dubbeldam 2 14-11
Zeelandia M 3 13- 20 Veerse Boys 2 14- 8
Derde klasse: Clinge 2-Patrijzen 2 1-4,
IJzendijke 2 -Walcheren 2 afg., Hontenis
se 2-Breskens 2 3-1, HVV'24 4-Domburg
2 7-2, Luctor'88 2-Oostburg 2 1-0.
Walcheren2 13-29 Hontenisse2 14-19
HVV'24 4 13 - 28 Breskens 2 13-9
Patrijzen 2 14-27 Oostburg 2 14- 9
Luctor'88 2 13 - 26 IJzendijke 2 11-6
Clinge 2 14- 20 RCS 3 12- 5
Domburg 2 13- 19
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Ter Leede 2-Jodan
Boys 2-2, Reiger Boys-Wartburgïa 2 3-0,
Rijnvogels-Muiden 2-2, Oostkapelle-
Smerdiek 3-2, Buitenveldert 2-Stedoco
2 0-5.
RCL 14-33 Rijsoord 13-17
Ter Leede 2 14 29 Muiden 11-16
Reiger Boys 13- 28 Smerdiek 14-13
Rijnvogels 13-24 Stedoco2 14-10
Oostkapelle 12-20 JodanBoys 14-10
Warlburgia2 14- 19 Buitenveld,2 12- 1
Vrouwen, hoofdklasse: Pendragon -
JRC Boxtel 55-51, Barons - Den Dungk
80-60, BC Vlissingen - Virtus 109-40,
High Five - Black Eagles 54-58. Over
gangsklasse: Springfield -' BC Vlissin
gen 2 45-76, ELBC - Vossenberg 54-90,
ABC - Agathos 36-52. Mannen, hoofd
klasse: Barons - JRC Boxtel 64-49, Bla-
del - Tantalus 75-59, Deurne Pioniers -
Springfield 75-80. Overgangsklasse:
Agathos - Barons 2 77-75 (OT), OBC -
Vlijmscherp 67-83, High Five 2 - SVH 2
70-45, Scheldesport - Pendragon 2
50-62. Eerste klasse: Agathos 2 - BC
Vlissingen 2 62-104, BV Souburg - Wald-
ric 70-54, Scheldesport 2 - Fast 4ward
85-84. Tweede klasse: BV Souburg 2 -
Marathon 2 68-62, Scheldesport 3 - Ma
rathon 67-43, Jongens U20, eredivi
sie: Eiffel Towers - Astronauts 94-103
(OT), Den Helder - BS Leiden 87-49,
Exercitia - Binnenland 75-80.
Sluiskil. WB driebanden. Tweede
ronde: Jaspers (Ned) - Zanetti (Ita) 3-1
(15-14 15-10 0-15 15-8/2,500-2,764).
Kwartfinales: Jaspers - Kostistansky
(Oos) 3-1 (12-15 15-5 15-7 15-4/1,965-
1,068), Forthomme (Bel) - Caudron
(Bel) 3-0 (15-11 15-9 15-0/1,956-0,952),
Blomdahl (Zwe) - Polychronopoulos
(Gri) 3-1 (9-15 15-7 15-13 15-2/1.928-
1,370), Horn (Dui) - Sanchez (Spa) 3-2
(15-6 9-15 15-122-15 15-12/1,473-1,578).
Halve finales: Jaspers - Horn 3-0
(15-11 15-9 15-2/2.812-1,466). Blomdahl
- Forthomme 3-2 (13-15 15-7 10-15 15-8
15-10/2.060-1,666). Finale: Blomdahl
(Zwe) - Jaspers (Ned) 3-2 (9-15 15-14
10-15 15-12 15-4/1,828-1.764).
Nationale competitie, hoofdklasse
B PWG 's-Gravenpolder-Den Haag
14-6. Gedetailleerd: 1. D. Kasse-P. Ma-
lahé 1-1; 2 J. van de Weteringh-R. Voge
laar 2-0; 3. A. van den Berge-G. de
Groot 1-1; 4. H. Gunter-W. Bremmer
2-0; 5. M. Rentmeester-P. Stork 1-1, 6.
A. van de Weteringh-F. Ivens 2-0; 7. C.
Rijk-J. Kos 1-1; 8. A. Kousemaker-S.
Stapper 1-1; 9. R. Kloosterman-J. van
Galen 2-0; 10. R. Rentmeester-H. Vroom
1-1. Damlust-RDC 10-10; Van Stigt
Thans 2-Westlandse Dam Combinatie
14-6; Dordrecht-Hiltex 2 9-11; Constant
Charlois-TDV 10-10; IJmuiden-SNA
6-14. Stand: 1. SNA 17 108-72; 2. Den
Haag 13 103-77; 3. RDC 12 101-79; 4.
Damlust, Hiltex 2 en PWG 's-Gravenpol-
der 11 96-84; 7. Constant Charlois 10
93-87; 8. IJmuiden 8 84-96; 9. Van Stigt
Thans 2 6 87-93; 10. TDV 5 82-98; 11.
Dordrecht 4 78-102; 12. Westlandse
Dam Combinatie 0 56-124. Tweede
klasse E. Heijmans Excelsior 3 Mid
delburg 3-17. Gedetailleerd: 1. A. de
Groot-A. Kammeraat 1-1; 2. T. de Veer-
P. Schunselaar 0-2; 3. T. Slagter-J. de
Jonge 0-2; 4. F. van Osch-P. Nïeuwen-
huijzen 1-1; 5. J. Bergmans-W. Koppe-
jan 0-2; 6. Arf. Beset-A. Trapman 0-2; 7.
J. Alïdarso-G. Krijger 1-1,8. Arn. Beset-
J. Moens 0-2'; 9. R. Slagter-D. Davidse
0-2; 10. O. van der Kraan-F. Blaas 0-2.
Angarde Informatica 2-Gorinchem 2
13-7; Dordrecht 2-Eureka 7-13; De Va-
nant-TDV 2 8-12; Verhaar Montage/
DVA-VBI Huissen 3 8-12. Stand: 1. Mid
delburg 8-14 105-55; 2. Eureka 8-12
96-64; 3. TDV 2 8-12 87-73; 4. Verhaar
Montage/DVA 9-12 99-81; 5. Angarde In
formatica 2 8-9 90-70; 6. De Variant 8-8
87-73; 7. PWG 's-Gravenpolder 2 8-7
86-74; 8. VBI Huissen 3 8-6 77-83; 9. Dor
drecht 2 8-6 66-94; 10. Gorinchem 2 9-3
69-111; 11. Heijmans Excelsior 3 8-1
38-122.
Sint-Maartensdijk. Open Judotoer
nooi. Prestaties leden Sportschool
Geelhoed. Tot 10 jaar, eerste plaat
sen: Rinus Munter -26 kg., Lein Mulder
-24 kg.
Amsterdam. Jumping Amsterdam.
Dressuur. FEI wereldbeker, kür: 1.
Schellekens-Bartels (Ned) Sunrise
80,80, 2. Iklé (Zwi) Salieri 79,80, 3. Gal
(Ned) G4S IPS Gribaldi 77,75, 4. Van Lie
ren (Ned) Hexagon's Ollright 77,30.
Heikant. Springen LR PC De Een-
hoornruiters. Paarden, klasse ZZ: 1.
Johan Kerstens, Kawanua Ie Sursout
(Heerle) 4/68.2. Z: 1. Monique van Sab-
ben, Lavita (Weelr.) 0/4/38.4 M: 1. Wal
ter Lelie, Adraco (Stekene) 0/0/38.45. L:
1 Tom Martens, Audi's Prisiosa,
0/0/33.26. Pony's, ZZ cat. D: 1. Rens
Spreeuwenberg, Addie (Maasr.)
0/51.99. Z cat. D: 1. Ank van Dongen,
Marktzicht Dolf (Ossendrecht) 0/4/37.02.
Z cat. C: 1. Thiery Vermunt, Winning
Start (Hulst) 0/58/09. M cat. C: 1. Ru
ben Spreeuwenberg, Mister (Maasr.)
0/50,33. M cat. E: 1
Westkapelle. Dressuur LR PC De
Vroonruiters. Paarden, klasse Z1/
Z2: 1 Carin van de Velde, Manto (Gou
we Reyers) 193. 2e proef: 1. Mariëlle
Nieuwenhuïs, TDN's Trumanda (Gou
we Reyers) 206. M2:1. Marijke Brasser,
Maarten (Vroonr.) 175. 2e proef: 1
Alinda Moes. Mr Omario en Marijke
Brasser, Maarten, 173. Ml: 1. Lenny
Tange, Roset (Vroonr.) 182. 2e proef:
1. Lenny Tange, Roset, 185. L2: 1. Mu
riel Minderhoud, Ritchie (Vroonr.) 186.
2e proef: 1. Muriël Minderhoud,
Ritchie, 184. L11 Patricia Reijnhout, Vi-
lana (Gouwe Reyers) 183. 2e proef: 1.
Marcia van Dijke, Lorenza, 183. Pony's,
L/M cat. D: 1Willeke Janse, Boy (Gou
we Reyers) 172 2e proef: 1. Jeanine
Nieuwenhuis, TDN's Renaldo (Gouwe
Reyers) 188. L1 cat. BC: 1. Joey van Ta-
tenhove. Peter (Gouwe Reyers) 184. 2e
proef: 1. Christel Nieuwenhuis, TDN's
Beau (Gouwe Reyers) 184.
(Ned) 39,00;7. Van der Star (Ned) 39,45,
8. Van Riessen (Ned) 39,56, 15. Buwal-
da 40,19. Eerste 1000m: 1. Klassen
(Can) 1 16,53, 2. Friesinger (Dui)
1.16,70, 3. Simionato (Ita) 1.17,23, 4.
Boer (Ned) 1.17,31, 5. Gerritsen (Ned)
1.17,86; 12. Voorhuis 1.18,74, 14. Van
Riessen 1.19,01, 16. Nijman 1.19,57.
Tweede 1000m: 1. Friesinger (Dui)
1.15,97. 2. Klassen (Can) 1.16,02, 3.
Boer (Ned) 1.17,27; 5. Gerritsen (Ned)
1.17,46, 9. Nijman (Ned) 1.18,08, 10.
Voorhuis (Ned) 1 18.19,15. Van Riessen
1.18,91.
Warschau (Pol). EK kunstrijden.
Vrouwen, vrije kür: 1. Kostner (Ita)
114,33 punten, 2 Meier (Zwi) 110,79, 3.
Marchei (Ita) 97,85 Eindstand: 1. Kost
ner 174,79, 2. Meier 171,28, 3. Korpi
151,19.
Wijk aan Zee. Corus-toernooi. Eind
stand: 1. Topalov, Radjabov, Aronian 8
1/2, 4. Kramnik 8, 5. Anand 7 1/2, 6. Svid-
ler 7, 7. Navara, Karjakin 6 1/2, 9. Pono-
mariov 6, 10. Van Wely, Tiviakov, Moti-
lev 5,13. Sjirov. Carlsen 41/2.
Zeeuws kampioenschap jeugd. Der
de speeldag, einstanden. A-groep:
1 Jan Breukelman 5,0, 2. Nick Wegman
3,5 (14,5 wp). 3 Quinten Volleman 3,5
(11,0 wp), 4. Robbert Jansen, Mattis
van Doeselaar. Steven Rademakers 3,0,
7. Ingeborg Jansen 2,5, 8. Eva Pot, Ing-
var Nordin 2,0, 10. Joost van Druenen.
Niels de Feyter, Bram Schaap, David de
Feyler 1,5. B-groep: 1. Quinten Ducar-
mon 4.5 113,0 wp), 2. Jirï Obels 4,5 (12.5
wp), 3. Maarten Rademakers 3,0 (13,0
wp|, 4. Rien de Bock 3,0 (12,0 wp), 5.
Claire Volleman, Vincent Sleuyter 2,5,
7 Joey vd Braak, Wouter Massmk 2,0,
9. Hans Risseeuw 1,0. C-groep: 1. Chris
van Waes 8,0, 2. Max-Bastiaan Brand
7,5, 3. Maxim de Clercq 6,5, 4. Pieter
Wisse 6,0, 5, Tim de Jonge 5,5, 6. Sean
Leydekkers, Ewoud Zanders 4,5, 8.
Coen Dieleman, Carlijn Braem, Niek
Dreessen, Floor Massink 4,0, 12, Bart
Hamelink 2,5, 13. Wendy Vink 2,0.
D-groep: 1. Renzo Ducarmon 11,0, 2.
Dennis van Driel 9,5, 3. Henry Flikweert
7,0 (65,5 wp), 4. Steven Hermans 7,0
(62,5), 5. Arbias Deskaj 7,0 (60,5 wp), 6.
Tom Cornells, Veronique Hamelink 6,5,
8. Maurice Buzink, Ervin Deskaj 5,0, 10.
Brent Verpaalen 4,0, 11. Valerie Volle
man 3,5, 12, Jocynthe Buzink 3,0, 13.
Peter Vink 2,0,
Mannen, eerste divisie: Scylla 2-Ber-
geyk 7-3, Red Stars-TTC Delta Middel
burg 4-6. Tweede divisie: Pecos
3-TTCV 7-3, Falco-Kluis 2 3-7,
SAR/Rabobank-Slagvaardig 3-7. Derde
divisie: Hilversum 2-Hotak 6-4, Bel-
crum-Dordrecht 6-4, TTCM 2-Rijnsvoe-
ver 4-6. Vrouwen, tweede divisie:
Treffers-Shot'65 9-1, US 2-VDN Sala
manders 5-5, SAR 2-HTC 9-1, Westa
2-SKF 2 4-6, Seta-JCV 6-4. Pannin-
gen'74-SAR/Rabobank 6-4. Derde divi
sie: Tavernie-Sprint 10-0, Taverbo-Do-
cos 3 5-5. Mannen/vrouwen, hoofd
klasse: SAR 2-Hotak 2 7-3, TTCM
3-Snash'76 7-3, Belcrum 3-Red Star'58
7-3. Eerste klasse: Markiezaat-
Smash'70 6-4, Arnemuiden-TTCM 4
4-6, Belcrum 6-Backhands 2 6-4, Hotak
3-Arnemuiden 2 5-5, Backhands 3-TCS
4-6, OdT-Belcum 5 5-5. Tweede klas
se: SAR 3-Smash'70 2 4-6, Smash'76
2-Arnemuiden 2 6-4, Vice Versa 3-Bel-
crum 7 5-5, TTCM 5-OdT 3 7-3, Back
hands 4-'t Batje 6-4, Vice Versa 2-TTVO
10-0, Reynaert-Tanaka 2 2-8, Hotak
4-Backhands 5 4-6. Jongens, kam-
pioensgroep: HBC 2-HBC 1-9, ATC-
VTV 5-5, Treffers-Shot 8-2, VDN Sala-
manders-TTC Delta Middelburg 3-7.
Landelijk B: Hoiak-ATTC 9-1, TTCM
2-Desiatec 8-2, OTTC-Tanaka 8-2,
NTTC-FvT 7-3. TTCM 3-Treffers 3-6,
Noad-Slagvaardig 2 4-6. Landelijk C:
Scaldina-Reynaert 7-3, Belcrum 2-Dord-
recht 3-7, Sprint 2-Shot2 5-5.
Vrouwen, B-poule: HRC/Wageningen
- Oemoemenoe 48-5. Stand: Bassets
9-44, Groningen 9-36, HRC/Wageningen
8-30, Castricum 9-25, Hanze Ladies
7-15, Waterland 9-8, Oemoemenoe 9-2,
Greate Pier 8-1.
Heerenveen. WB sprint. Mannen,
eerste 500m: 1. Koskela (Fin) 35,26, 2.
Fredricks (VSt) 35,31, 3. Lobkov (Rus)
35,46, 4. Wennemars (Ned) 35,50; 7.
Smeekens (Ned) 35,65, 8. Van Velde
(Ned) 35,72, 12. Bos 35,84. B-groep: 1
Nijenhuïs (Ned) 35,73, 2. Davis 36,07, 3.
Kobayashi (Jap) 36,10. Tweede 500m:
1. Fredricks (VSt) 35,27, 2. Pekka Koske
la (Fin) 35,29, 3. Davis (VSt) 35,43; 6.
Van Velde (Ned) 35,58, 8. Wennemars
(Ned) 35,64, 9. Smeekens (Ned), 15. Bos
35,98. B-groep: 1. Kobayashi (Jap)
36,09, 2. Ihle (Dui) 36,36, 3. Roberge
(Can) 36,40; 5. De Koning 36,65. Eerste
1000m: 1. Davis (VSl) 1.08,91, 2. Wen
nemars (Ned) 1.08,98, 3. Nijenhuis
(Ned) 1.09,07; 6. Groothuis (Ned)
1.09,80, 8. Bos (Ned). B-groep: 1. Kui
pers (Ned) 1.10,52, 2. Rosendahl (Fin)
1.10,92, 3. Heythausen (Dui) 1.11,47.
Tweede 1000m: 1. Davis (VSt)
1.08,98, 2. Wennemars (Ned) 1.09,19, 3.
Lalenkov (Rus) 1.09,55, 4. Groothuis
(Ned) 1.09,61, 5. Bos (Ned) 1.09,74; 7.
Kuipers (Ned) 1.09,81. Niet gestart1
Nijenhuis. Vrouwen, eerste 500m: 1
Wolf (Dui) 38,16, 2. Kaykan (Rus) 38,62,
3. Gerritsen (Ned) 38,99, 4. Boer (Ned)
39,20; 14. Van Riessen 39,92, 15. Van
der Star 39,94. 20. Buwalda 40,61-
Tweede 500m: 1. Gerritsen (Ned)
38,93, 2. Simionato (Ita) 38,97, 3. Boer
Melbourne (Aus). Australian Open,
finales. Vrouwen: Serena Williams
(VSt) -Sjarapova (Rus/1) 6-1 6-2. Man
nen: Federer (Zwï/1) - Gonzalez
(Chl/10) 7-6 (2) 6-4 6-4. Dubbelspel:
Bob Bryan/Mike Bryan (VSt/1) -
Björkman/Mirnyi (Zwe/WRu/2) 7-5 7-5.
Gemengd dubbel: Nestor/Lïchovtseva
(Can/Rus) - Mirnii/Azarenko (WRu) 6-4
6-4.
Turncompetitie JTC. Vrouwen, se
nioren 20+: 1. Annemieke Boogaard
(G.V. Hygiéa) 8,488; 2, Jolanda van
Aalst (G.V. Hygièa) 8,438; 3. Petra de
Witte (G.V. Hygiëa) 8,188. 16-19 jaar:
1. Dana de Nooijer (G V. Hygiëa) 8,413;
2, Miranda Sturm (G.V. Vrouwenpolder/
Veere) 7,938; 3. Simone de de Bruijn
(G.V, Vrouwenpolder/Veere) 7,850. Ju
nioren: 1. G.V. Koudekerke (8,319) 2,
G.V. Hygiëa (7,935) 3. G.V. M.T.V. '69
(7,581). Meisjes, 10-11 jaar: 1. G.V.
M.T.V. '69 (7,961) 2. G.V. Vrouwen
polder/Veere (7,881) S.V. D.U.O. (7,756).
8-9 jaar: 1, S.V. Serooskerke. (7,642) 2.
G.V. Vrouwenpolder/Veere (7,523) 3.
S.V D.U.O (7,520). Mannen, senioren:
1. Mario Hillebrand (Oranje Nassau)
8,330; 2. Tjeerd Nijsen (G.V. M.T.V. '69)
8,320; 3. Jochem Kempe (G.V. VT.V.)
8,140, Junioren: 1. Max Ros (G.V.
V.T.V.) 8,470; 2. Martijn Jeras (G.V.
M T.V. '69) 8,280; 3. Robin Geschiere
(C.G.V. Veldo) 8,100. Jongens, 8-11
jaar: 1 G.V. M.T.V. '69 (7,434) 2. G.V. Hy
giëa (7,372) 3. G.V. V.T.V. (7,343)
Mannen, tweede divisie C: Slied
recht Sport 2-Visade Voorburg 2 3-1.
Touché-Fusion 3-2. Nivoc'68-Protos 1-3,
Coolflash/Ekspalvo 2-Agon 4-0, My-
lilus-Woerden 3-1, Utrecht-Brïljant/VCV
Overgangsklasse B: Fortis-Avanti
16-9, De Meeuwen-SDO (K) 13-10, Per-
nix-GKV 12-21, Nieuwerkerk-OVVO
10-17. Stand: 1. OVVO 10-16, 2. GKV
10-14, 3. De Meeuwen 10-14, 4. Fords
10-10, 5. Nieuwerkerk 10-8, 6. SDO (K)
10-7, 7. Pernix 10-6, 8. Avanti 10-5. Eer
ste klasse G: Maassluis-AII Ready
18-12, HKC-Swift 11-10, Tjoba-Weidevo-
gels 13-8, Kinderdijk-Tweemaal Zes
12-20. Stand: 1. Tweemaal Zes 10-20,
2. Tjoba 10-12, 3. HKC 10-12, 4. Maas
sluis 10-12, 5. Kinderdijk 10-11. 6. All
Ready 10-7, 7. Swift 10-5, 8. Weidevo
gels 10-1. Tweede klasse G: TOP-Kor-
batjo 7-14, ACKC-ADO 14-9, Koag-Olym-
pia 17-9, Vitesse/Mabelis-RWA 19-12.
Stand: 1. Koag 10-16, 2. Korbatjo
10-14, 3. Vitesse/Mabelis 10-13, 4. TOP
10-10, 5. RWA 10-10, 6. ACKC 10-9, 7.
Olympia 10-6, 8. ADO 10-2. Derde klas
se O: Seolto-'t Capproen 15-15, On-
do-NIO 16-10, Stormvogels-Togo 10-9.
Stand: 1. Ondo 10-15, 2. Snel 9-14, 3. 't
Capproen 10-11, 4. NIO 10-10, 5. Togo
10-9, 6. Stormvogels 10-9, 7. Seolto
10-6, 8. DVS'69 9-4 Vierde klasse K:
ODI-BKC 12-11, Luctor-Blauw Wit 18-12,
Zevenbergen-KVK 16-13, Atlas-Zaam-
slag 8-6. Stand: 1. Luctor 10-16, 2. Al-
las 10-1.4, 3. Blauw Wit 9-12, 4. KVK
9-12, 5. Zaamslag 10-10, 6. Zevenber
gen 9-8, 7. ODI 9-2, 8. BKC 10-2.
Miami (Vst). Miami Olympic Clas
ses Regatta, eindstanden. Vrou
wen, 470-klasse: 1. De Koning/Berk
hout (Ned) 40 punten. Mannen,
470-klasse: 1. Rogers/Glanfield (GBr)
47; 6. Coster/Coster 91Finn: 1. Moberg
(Noo) 51; 6. Postma 88 RS:X: 1 Miar-
csynski (Pol) 48; 12. Van Rijselberge
118, 18. Van Dijk 142, 21 Bouman 186.
Laser: 1. Lima (Por) 80; 28. De Haas
223.
voetfea
foto Bartlomiej Zborowski/EPA
2-3. Stand: Fusion 13-45, Briljant/VCV
13-44, Protos 12-37, Nivoc'68 13-36,
Coolflash/Ekspalvo 2 14-36, Agon
13-34, Mytil'us 13-30, Utrecht 14-29, Tou
ché 12-25, Visade Voorburg 2 13-25,
Sliedrecht Sport 2 12-22, Woerden
12-22. Promotieklasse B: Spivo
2-AVVA 3-1, Rowi-DVO 3-1, Morres/
Hulst-Mikro Electro/Roosendaal 2 0-4,
Spirit-De Burgst 2-3. Stand: De Burgst
13-53, Mikro Electro/Roosendaal 2
13-40, AWA 13-38, Rowi 12-36, RVC/Li-
banon 2 12-31, Spivo 2 13-31, Phoneix
11-27, Kwiek 12-26, Morres/Hulst 13-22,
DVO 13-17, Spirit 13-12 Eerste klasse
D: Groene Ster-IJVC 3-2, Gavok-Voor-
waarts 3-1, Olympus'69-Mytilus 2 4-0,
Atak'55-AVC'87 4-0, Mikro Electro/
Roosendaal 3-De Burgst 2 3-1, SDC-Sic
Pugno 1-3. Tweede klasse A: YUM
2-Kwiek 2 4-0, Spirit 3-Hou Stand 2 3-1,
Nove4U-DVO 2 0-4, Bermsse 2-MVC 2
2-2, DVO 4-Benevia 4 2-2. Tweede klas
se G: Gavok2-sic Pugno 2 1-3, VVS'92-
Mikro Electro/Roosendaal 4 0-4, De Ster-
re-Kwiek 3 2-2, Ardito-De Burgst 3 4-0.
Apollo'72-Mikro Electro/Roosendaal 6
3-1. Derde klasse G: BOK-Savok 2-2,
De Kikkers-Savok 2 4-0. Morres/Hulst
2-Voorwaarts 2 2-2, Scheldesport-Ardi-
to 2 3-1. Vrouwen, regiodivisie: Spi-
rït-Savok 3-2, Mikro Electio/Roosendaal
2-VOY 1-3, Morres/Hulst-Voko 3-1.
Triade/VCT-Benevia 3-2, Rijnmond
2-Sliedrecht Sport 2 0-4, Sarto 2-De
Burgst 3-2. Stand: Sliedrecht Sport 2
13-60, Morres/Hulst 13-50, Benevia
13-35, VOY 13-33, Voko 13-32, Mikro
Electro/Roosendaal 2 13-30, Triade/VCT
13-27, Spirit 13-26, Rijnmond 2 13-25,
Savok 13-25, De Burgst 13-25, Sarto 2
13-22. Promotieklasse A: Nivoc'72-
Volley Zuid 1-3, Volley Voorne-Cool-
flash/Ekspalvo 2 3-1, DVO-RVC/Libanon
3-1, TriadeA/CT 3-Kwiek 0-4, VOY
2-WIK/Univé 3-2, Sliedrecht Sport
3-MVC 0-4- Stand: DVO 13-59, RVC/Li-
banon 13-49, Kwiek 13-47, Volley Voor-
ne 13-45, Coolflash/Ekspalvo 2 13-43,
MVC 13-38, Volley Zuid 13-29, Nivoc'72
13-24, VOY 2 13-23, Sliedrecht Sport 3
13-19, TriadeA/CT 3 13-7, WIK/Univé 2
13-7. Eerste klasse A: YUM-Kwiek 2
1-3, Volley Zuid 2-Berkel 3-2, Spivo
2-Hou Stand 0-4, Bernisse-Volley Zuid 3
4-0, Move4U-Fusion 2 3-2. Eerste klas
se D: BOK-IJVC 1-3, VVS'92-Sic Pugno
2 3-2, Morres/Hulst 2-Sic Pugno 3 4-0,
Triade/VCT 3-Mytilus 1-3, Zuvo 2-Ardito
1-3, Goirle-Sic Pugno 2 3-2, Goii-
le-Smash'75 0-4. Tweede klasse F:
Mikro Electro/Roosendaal 3-IJVC 2 4-0,
Mikro Electro/Roosendaal 4-Savok 2
3-1, VVS'92 2-Voorwaarts 0-4, Ardito
2-De Sterre 0-4. Derde klasse A: YUM
2-Kwiek 3 1-3, Spivo 4-Hou Stand 4 0-4,
Move4U 2-lbis 2 4-0. Derde klasse G:
VVS'92 4-Mytilus 2 4-0, VVR 2-AVC87
3-1Morres/Hulst 3-BOK 2 3-1
Hooglede-Gïts. WK veldrijden. Man
nen: 1. Vervecken (Bel) 1.05.35, 2. Page
(VSt) 0.02. 3. Franzoi (Ita) 0.16, 4. Wel
lens (Bel) 0.25, 5. Pauwels (Bel) 0.31, 6.
Groenendaal (Ned) 0.34, 7. De Knegt
1.12, 10. Al 1.40, 14. Nijland 2.57, 40.
Van Gils 7.41; uitgestapt; Van den
Bergh. Vrouwen: 1. Salvetat (Fra)
42.57, 2. Compton (VSt) 0.01, 3. Le-
boucher (Fra) 0.09, 4. Van den Brand
(Ned) 0.31; 7. Vos 1.12, 10. Van Rijen
2.42, 14. Hormes-Ravenstein 3.27. 20
Gunnewijk 4.14. 27. Grimberg 5.22. Ren
ners onder 23 jaar: 1. Boom (Ned)
53.53; 10. Ricardo van der Velde 3.25,
14. Van IJzendoorn 4.45, 20. Van Amer-
ongen 5.25, 28. Van Leeuwen 6.34. Ju
nioren: 1. Adams (Bel) 41.18; 4. Sinkel-
dam (Ned) 0.02, 8. Rob van der Velde
0.58,21. Van den Brand 2.31, 35. Beuker
3.52,53. Van der Horst 6.24
Doha (Qat). Ronde van Qatar. Eer
ste etappe, ploegentijdrit: 1. Quick-
Step 6 km in 6.33 (54.962 km/u), 2. Mil-
ram 0.05, 3. Liquigas 0.07; 8. Rabobank
0.14.
Roda JC - PSV 2-0 (1-0). 22. Saeijs
1-0, 88. Oper 2-0. Scheidsrechten Vink.
Gele kaart: Saeijs (Roda JC), Reiziger
(PSV). Toeschouwers: 16.300.
Roda JC: Castro; De Fauw, Senden,
Saeijs en Lachambj-e; Sibum, Meeuwis
(80 Agustien), Bodor en Ramzi' Oper
en Van Tornhout (53. Cissé).
PSV: Gomes; Kromkamp, Alex, Salcido
en Reiziger (59. Kluivert); Mendez, Vay-
rynen (82. Tardelli), Simons en Cocu;
Konè en Farfan.
FC Twente - ADO Den Haag 3-1
(1-1). 15. Heubach 1-0, 33. Delorge 1-1,
59. Tourna 2-1, 89. Aissati 3-1. Scheids
rechter: Luinge. Gele kaart- Bakircioglu
(FC Twente). Delorge, Tininho, Bos-
schaart. Vreven. Bunjevcevic (ADO Den
Haag). Toeschouwers: 13.000.
FC Twente: Boschker. Wilkshire (13.
Wellenberg), Wielaert, Zomer en Heu
bach; El Ahmadi, Aissati en Engelaar;
Bakircioglu (82. Zijier), N'Kufo en Tou
rna.
ADO Den Haag: Zwinkels (46. Wagen
aar); Vreven, Saavedra, Bunjevcevic en
tininho; Delorge, Hakansson en
Schwiebbe (67. Boschaart); Kolk, De
Vries en Elia (75. Roiha).
FC Groningen - Ajax 2-3 (2-0). 20. Le-
vtsjenko 1-0 (strafschop), 40. Suarez
2-0, 53. Stam 2-1, 82. Heitinga 2-2, 90.
Leonardo 2-3. Scheidsrechter: Wege-
reef. Gele kaart: Suarez, Nevland, Lovre
(FC Groningen), Maduro, Stam, Gryge-
ra, Emanuelson (Ajax). toeschouwers:
19.500.
FC Groningen: Roorda; Silva, Svejdik,
Kruiswijk en Van der Linden, Van de
Laak (86. Kolder), Lindgren, Lovre (62.
Matthijs) en Levtsjenko; Suarez en Ne
vland (79. Cornelisse).
Ajax: Stekelenburg; Stam, Grygera en
Emanuelson; Gabri (57. Leonardo), Heit
inga, Maduro (46. Ogararu) en Sneijder;
De Mul, Huntelaar (70. Perez) en Babel.
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-1 (2-0).
26. De Guzman 1-0, 35. Bahia 2-0, 52.
Van den Bergh 2-1 (strafschop), 86. Cha-
risteas3-1. Scheidsrechter: Kuipers. Ge
le kaart: Lucius, Drenthe, Vlaar (Feye
noord), Van den Bergh, Berger (RKC
Waalwijk). Toeschouwers: 40.5Q0. Bij
zonderheid: 37. Lucius (Feyenoord)
mist strafschop.
Feyenoord: Timmer; Buijs, Lucius,
Vlaar en Bahia, De Guzman, Schreuder
en Drenthe; Kolkka (79. Van Hooijdonk),
Charisteas en Huysegems (69. Vin-
cken).
RKC Waalwijk: Wevers; Dustley Mul
der, Teixeira, Koenders en Van Haaren
(89. Fung A Wing); Berger (69. Garcia),
Hans Mulder, Van den Bergh en Fuchs;
Van de Haar en De Ceulaer (84. Reuser).
AZ - Sparta 3-0 (1-0). 22. Arveladze
1-0, 46. Olfers 2-0 (eigen doel), 52. Mar
tens 3-0. Scheidsrechter: Van Egmond.
Toeschouwers: 15.873.
AZ: Sinouh; Steinsson, Mendes da Sil
va, Donk en De Cler; Jenner, De Zeeuw,
Martens (71. Cziommer) en Opdam;
Koevermans en Arveladze (71. Dem-
bele).
Sparta: Wapenaar; De Roover, Olfers,
Schenkel (56. Gudde) en Polak (71. Rut-
jes); Van Bueren, Rose en Moreno Frei-
re; Vlug, Medunjanin (56. Emnes) en
Oost.
NEC - NAC Breda 2-1 (2-0). 22. Hol
man 1-0, 35. Denneboom 2-0, 59. Van
Gessel 2-1. Scheidsrechter: Braamhaar.
Gele kaart: Babos (NEC), Zwaanswijk
(NAC Breda). Toeschouwers: 12.200.
NEC: Babos; Nalbantoglu, Otten, Wis-
gerhof en Olsson; Kivuvu, Pothuizen en
Barreto; Denneboom (81. Niedzielan),
Holman en Beerens (73. Snoyl).
NAC Breda: Zoetebier; Elshot (46. Pen-
ders), Zwaanswijk, Van Gessel en Stam;
De Graaf, Slot en Zonneveld; Dïba, Sal
mon en Rigters.
Willem II - Vitesse O-O. Scheidsrech
ter; Nijhuis. Gele kaart: Frankel, Kaya,
Verhaegh (Vitesse). Toeschouwers:
12.000.
Willem II: Sengier; Wau, Baelum en
Hill; Janse, Kargbo, Boutahar (80. Im-
schoot) en Van der Struijk; Hadouir (61
Messoudi), Wilmet (80. Den Ouden) en
Bobson.
Vitesse: Velthuizen; Verhaegh,
Sprockel, Knol en Frankel; Kaya (81.
Pryor), Sansoni, Janssen en Esajas (74.
Meulens); Benson (58. Hersi) en Lazo-
vic.
FC Utrecht - Excelsior 1-0 (1-0). 42.
Somers 1-0. Scheidsrechter: Liesveld,
Gele kaart: Kruijs (FC Utrecht), Bandjar,
Voskamp (Excelsior). Toeschouwers:
19.000.
FC Utrecht: Vorm; Van Buuren, Broer-
se (84. Schut), Dickoh en Pieters; Kruïjs,
Van Dijk, Caluwé (81. De Jong) en So-
mers; Fortuné en Róssing tn
Excelsior: Zwarthoed j;.?
Nieuwstadt, Jansen en'to
qué); Simr (81. Grot) e,,.!)
ren en Steur (65 Vosten..
jer.
22 18 5
22 IS 'l
22 ii r.
22 13 5 i
22 13 J
22 11 3 i t
22 9
22 9 j
22 9 3
22 8
22 9 3;;
AZ*
FC Twente
Feyenoord
Heerenveen
RodaJC
NAC
Vitesse
NEC
Groningen
FC Utrecht
Sparta
Heracles
Willem II
Excelsior 22 4 'j
ADO Den Haag 22 3 4 i: n
RKC 22 2 7 ijl]
Programma, 02-02: Groma
renveen, 03-02: NAC Breda'.-
wijk, PSV - AZ, Excelsior ïv~
cles Almelo - Willem II. (W
Feyenoord, ADO Den Haa-i
Vitesse - NEC, Sparta -Rod^r
RBC Roosendaal - EmtnenU
7. De Lange 1-0, 12, Maria
Martha 3-0, 21. Delanoyty
5-0. Scheidsrechter: janS!^*
kaart: De Lange (RBC fta
Breinburg, Van clan Brink(EmTl
schouwers: 3100.
FC Den Bosch - Haarlem t|
34. Huymans 0-136. Bechanlt
mouge 2-1, 60. Demouge3|
4-1. Scheidsrechter; Jol Grki
mouge, A Ten Heuvel (FC Dtt
Van der Kruis, Heijblok (Hêsii?
schouwers: 3417.
25 17 4 4
25 16 6 3 y
25 14 6 j i
25 14
25 13 5 7 i
24 11 7
25 10 9 i
24 9 11 I
25 10 5
25 9 7 33
25 8 9 i
RBC
WV
Dordrecht
Den Bosch
GA Eagles
Volendam
Veendam
StormvTT.
Emmen
Haarlem
Omniworld
FC Zwolle 25 6 8 II
MVV 25 6 8 II
Cambuur L. 25 7 5 j:
TOP 25 7 5 1:
AGOW 25 6 5 1!
FortunaS. 25 6 5 li
Helmond Sp 25 4 7
Eindhoven 25 4 6
Programma, 29-01: Veeri,
Ahead Eagles; 02-02: Err*
buur Leeuwarden, TOP Oss-ï
Haarlem - AGOVV, Volent-:
Sittard, Helmond Sport
MVV - Stormvogels/Telstei.
Eagles - Den Bosch, Graafsck;
hoven, RBC Roosendaal - 0
VVV-Venlo - Zwolle.
Eredivisie
Alves
N'Kufo
Koevermans
Lazovic
Farfan
Arveladze
Huntelaar
Sneijder
Koné
Nevland
Bakircioglu
Slory
Perez
Eerste divisie
PoWel
Lopes
Kolder
Van Beukering
Ars
Guyt
Martha
Holwijn
Bossman
MacDonald
Ter Heide
AZ
Ajax
Ajax
PSV
Groningen
Twente
Excelsior
Ajax
Graafschap
Dordrecht
Veendam
Graafschap
GA Eagle
RBC
RBC
StormvJT.
Sl:ormv./7.
AGOVV
AGOVV
BELGIE
Moeskroen - Gent 0-3, St.Truiden - Ber
gen 1-0, FCBrussels - Z-Waregem 2-0,
RC Genk - Lierse 3-0, Lokeren - Cercle B
2-0, Brugge - Roeselare 0-1, Westerlo -
Beveren 2-0, Germinal B - Anderlecht
1-3.
Stand: RC Genk 19-44, Anderlecht
19-43, Standard L 19-37, Gent 19-37,
Brugge 19-32, Charleroi 19-29, Westerlo
19-28, Roeselare 19-27, Germinal B
19-24, St.Truiden 19-23, Z-Waregem
19-22, Cercle B 19-21, FCBrussels 19-20,
Lokeren 19-19, Moeskroen 19-19, Ber
gen 19-17, Beveren 19-17, Lierse 19-9.
DUITSLAND
Bielefeld - HSV 1-1, Frankfurt - Schalke
04 1-3, Nurnberg - Stuttgart 4-1, E. Cott-
bus - Borussia M 3-1, Bochum - Mainz
05 0-1, Hertha 8SC - Wolfsburg 2-1, Ale-
mannia - Leverkusen 2-3, Bremen - Han-
nover96 3-0.
Stand: Bremen 18-39, Schalke 04
18-39, Bayern M. 18-33, Stuttgart 18-32.
Hertha BSC 18-30, Leverkusen 18-28,
Nurnberg 18-26, Dortmund 18-25, Biele
feld 18-23, E. Cottbus 18-20, Frankfurt
18-20, Hannover96 18-20, Wolfsburg
18-19, Alemannia 18-19, Bochum 18-18,
Borussia M 18-15, HSV 18-14, Mainz 05
18-14.
ENGELAND
FA Cup, vierde ronde: Luton Town -
Blackburn Rovers 0-4, Barnet - Ply
mouth Argyle 0-2, Birmingham - Rea
ding 2-3, Blackpool - Norwich City 1-1
Bristol City - Middlesbrough 2-2*,
Crystal Palace - Preston North End 0-2,
Derby County - Bristol Rovers 1-0, Ful-
ham - Stoke City 3-0, Ipswich Town -
Swansea 1-0, Tottenham Hotspur - Sou
thend 3-1, West Ham United - Watford
0-1, Manchester United - Portsmouth
2-1, Wolverhampton - West Bromwich
A, 0-2, Chelsea - Nottingham Forest 3-0,
Manchester City - Southampton 3-1, Ar
senal - Bolt.Wanderers 1-1
Er volgt een replay.
FRANKRIJK
Le Mans - Marseille 2-0, Toulouse -
Troyes 1-1, Bordeaux - Lille 0-1, Lyon -
Nice 1-1, Nantes - Lorient 0-2, Paris SG -
Sochaux 0-0, Rennes - Valencienn 1-0,
Sedan - Monaco 0-1, Auxerre - Nanc-y
2-0.
Stand: Lyon 22-51, Lille 22-38, Lens
21-36, Marseille 22-36, Sochaux 22-35,
St.Etlenne 21-34, Bordeaux 22-33, Tou
louse 22-32, Le Mans 22-31, Rennes
22-31, Lorient 22-31, Nancy 22-30,
Auxerre 22-29, Monaco 22-26, Valen
cienn 22-25, Paris SG 22-21, Troyes
22-21, Nantes 22-20. Nice 22-17, Sedan
22-15.
ITALIË
Fiorentina - Livorno 2-1, Roma - Siena
1-0, AC Milan - Parma 1-0. CsJ
gina 0-2, Chievo - EmpoliM!
Ascoli 1-2, Atalanta -CaianeK
doria - Inter 0-2.
Stand: Inter 21-57, RomafU
mo 21-39, Lazio 21-30, Ci!»i
Empoli 21-29, Udinese 21-25
21-28, AC Milan 21-27. a
21-24, Siena 21-24, Livorno
rentina 21-22, Cagliaii i'ï
21-22. Chievo 21-iS. RfaM
Messina 21-16, Parma 213
21-12.
PORTUGAL
Ferreira - Braga 3-2, Be
ca 1-2, Aves - Beira MarM,ü
- Setubal 0-1, Estrela Am-NM
Stand: Porto 16-40, Benfica 'Ffl
ting 15-33, Braga 16-25,
val 16-24.. Ferreira 16-241
15-23, Nacional 15-21,
16-21. Boavista 15-17. Estreli»
Academica 16-13, SeiubaU>1
16-9, Beira Mar 16-9.
SCHOTLAND
Dundee Utd - Dunferml.OO.Fi
marnock 0-2, Hibernian
2-0, Rangers - Hearts 0-0,SiVfl
erdeen 0-2, Inverness-CelK!'
Stand: Celtic 26-65, Ranges):
erdeen 25-42, Hearts 2f
26-39, Kilmarnock 26-36, F#
Inverness 26-31, Dundee l>
Motherwell 24-25, St.Mirren!w
ferml. 26-15.
SPANJE
At Madrid - Santander 1-1. -
R, Madrid 1-0, Zaragoza OcfW
Gimnastic - EspanyoM-O.fH
creativo 2-1, Levante-Sevilh'1
dad - Bilbao 0-2, Getale -Osw
Barcelona - Celta 3-1.
Stand: Barcelona 20-42, Sw
R, Madrid 20-38, Valencia 19^
drld 20-36, Zaragoza 20-3?, I
20-32, Recreativo 20-30,
20-29, Osasuna 20-26, Esp#
Santander 20-26, Malloitt2M
ortivo 20-23, Bilbao 20-22, fes
Levante 20-19, Bens 19-16,»
20-13, Gimnastic 20-12.
TURKIJE
Genclerb, - Sivasspor 0-1, w*
Ankaraspor 2-0, Denizlisp.
0-2, Ankaragucu - Bursa W
Antalya 1-Ö, Sakaryasp.
1-1, Trabzon - Kayserisp.
Manisaspor3-1.
Stand: Fenerbahce 18-38.
18-33, Besiktas 18-32.
18-28, Kayserisp. 1822. 3
18-27, Bursa 18-25, Konyssp*
vasspor 18-25, Ankaragucu^
raspor 18-23, Gazianiep.»g
por 18-21, Trabzon 1&-- -
18-19, Antalya 18-17. SaW>»
Erciyssp. 18-12.