PZC .141 Voor mee famili bericht zie pagin 16 wissei zeeuws Vlaanderen Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Vol liefde en dankbaarheid Ontvangen onze dochter en zusje Rosie Ronaldine Sien Elisabeth 22 januari 2007 Eric Mieke Rijken-Cysouw Floorlje Elias Vermetstraat 32 4458 BB 's-Heer Arendskerke Overleden Midden in het leven, nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in een keer voorbij. Wij huilen om de stilte na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen afscheid was. Wij huilen omdat jij zo eenzaam bent gegaan, omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze zoon, broer, schoonbroer en kleinzoon Kevin Bos in de leeftijd van 21 jaar. Westdorpe: |uleen Brandenburg-van Hecke Robert Brandenburg Dilano Nijkerk: Robby Bos Esther Bos-Renes Wendy en Daniël Sluiskil: Mevrouw N. Neve-Tieleman 25 januari 2007 Graaf Jansdijk A24 4554 AE Westdorpe Kevin is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid ne men op maandag 29 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 30 januari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven' deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Kevin We zullen je nooit vergeten! Jan-Peteren Marja Jobbe, Sanne, Brechtje Jan-Peter en Karin Tessa, Jesper Peter en Patricia Mackenzie, Cassidy Bos We zullen je missen! Marco. Roy, Bart. Roxanne. Vincent, Iris, Laura, Tommy Als leven lijden wordt is rusten goed. Mijn laatste groet is aan hen, die mij kenden en die mij liefhadden. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg. ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Jeleijntje Bom-Kloosterman in de leeftijd van 71 jaar. L. Bom Marlies Poleij-Bom Jan Poleij Mariëlle Niels Rick 26 januari 2007 Molenlaan 9 4401 CB Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. D. Zijlstra, wordt dinsdag 30 januari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere schoonzus en tante Marie Bom-Kloosterman Wij wensen Leen, Marlies, Jan en kinderen veel sterkte in dit verlies. Yerseke: Corrie Zoeteweij-Paauwe Sander Zoeteweij Goes: Gerard Bom Jo Bom-van de Vreede Neven en nichten Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van mij heengegaan. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorg zame man Jan Schuiling Middelburg, t Vlissingen. 11 mei 1929 25 januari 2007 J. Schuiling-Aarnoutse Vredehoflaan 428 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 januari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta 'De Voorzorg' aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimle van het crematorium. Na een liefdevolle verzorging en verpleging in verzor gingshuis Sint Maarten in de Groe te Goes is overleden onze lieve moeder en oma <0e/Ht/nfa£/xieo/m £/$o/i/ietoe/- Afefo/i weduwe van W.J. Bonnewei in de leeftijd van bijna 84 jaar. Kapelle: Thea en Jan Kievit-Bonnewei Goes: Enrico en Dick Goes: John Goes, 26 januari 2007 Correspondentieadres: Biezelingsestraal 94 4421 BV Kapelle Een samenzijn, voorafgaande aan de crematie, zal wor den gehouden op woensdag 31 januari om 11.00 uur in rouwcentrum Peter Butler. Maalstede late Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante JfiuuHi Q&o/i/ieioe/-£/efo/t uil aller naam Familie Gelok Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs luirt bekomen. Psalm 90:12 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Abraham de Bruine echtgenoot van Adriana Lous in de leeftijd van 83 jaar. MiddelburgA. de Bruine-Lous Werkendam W.J. Ritmeester-de Bruine C. Ritmeester Rianneke en Arjan Carst, Dieter, Jasmijn Nelleke en Martin Wies Gert en Marcella Dylana Corina en Frans Wilemieke en Paul Bram en jody Cornells en Anieke AustraliëC. de Bruine E. de Bruine-Verzandvoort Nigel, Mitchéï MiddelburgA. de Bruine MiddelburgC.M. de Bruine-de Bruine A. de Bruine Ko. Adrieke, Bram AmemuidenL.L. de Bruine Sara de Bruine-Reuben Vincent, Owen 26 januari 2007 Briandlaan 2,4334 GP Middelburg Woensdag 31 januari zal D.V. een rouwdienst ge houden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 5 te Middelburg om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Veere om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk te Middelburg. Geen bloemen. zaterdag 27 januari 2007 Het dagwerk mij gegeven is nu volbracht 'k ga slapen in mijn stede en sluimer zacht Toch nog onverwacht is overleden, onze lieve strijd bare vader, schoonvader en opa Cornelis Nieuwdorp sinds 17 juli 1989 weduwnaar van Elisabeth Janna van Doorn Kapellet Lewedorp, 21 april 1923 26januari 2007 Hard werken, voor alles een oplossing! Tot het laatst toe heeft hij alle kansen gegrepen om tegen zijn ziekte te vechten. Utrecht: Lucy Nieuwdorp Aike van derHoeff Elise Thomas 's-Heerenhoek: Jaap Nieuwdorp José Nieuwdorp-van 't Westeinde Sander en Cherinda Daisy en Johan Correspondentieadres: Pastoor Fronhoffstraat 214455 BC 's-Heerenhoek. Gelegenheid tot afscheid nemen, maandag 29 januari van 19.00 tot 19.50 uur in Zorgcentrum De Kraay- ert. Deltastraat 2 te Lewedorp. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 51 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd crematorium. Onze dank gaat uit naar dokter Tunis, ziekenhuis Walcheren, Huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek en Zorgcentrum de Kraayert voor de korte maar zeer liefdevolle verzorging. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dal de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Abraham de Bruine Echtgenoot van A. Lous In de leeftijd van 83 jaar Koitgene: A. de Bruine Kamperland: C. van Goudzwaard Goes: M. de Bruine W. de Bruine-Lous Borssele: J. de Bruine A.de Bruine-de Waal Werkendam: W. Hovestad Middelburg: W. Brouwer Middelburg: L. Peene-de Bruine Oost-Souburg: J. v/d Bosse J. v/d Bosse-de Bruine. Ede: J. Janse Neven en nichten Goes, 26 januari 2007 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom. Cornelis Nieuwdorp Kapelle, Mevr. M.I. Nieuwdorp-v.Oost neven en nichten Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Willem de Schrijver echtgenoot van Pieternella Sturm 2 maart 1923 126 januari 2007 Oostburg: P. de Schrijver-Sturm Oostburg: R. Riemens-de Schrijver J. Riemens Martin Slickenburgschans 2-01 4501 LC Oostburg De afscheidsplechtigheid. waarna de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van afdeling Korenbloem van verpleeghuis 'DeStelle' bedanken voor hun liefdevolle zorgen. Wegens overlijden zal op woensdag 31 januari onze zaak vanaf 12.00 uur gesloten zijn. W. de Schrijver Markt 9 Oostburg Na een eenzame levensavond is zacht en kalm ingeslapen Jacob Simon van der Have - Jaap - Nieuwerkerk: Goes: 19 februari 1921 26 januari 2007 Uit aller naam: N. de Bruin-van der Have G.J. de Bruin Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Fam. de Bruin, Patrijshof 3,4451 EW Heinkenszand De begrafenisdienst zal worden gehouden dinsdag 50 januari om 11.50 uur in de Katholiek Apostolische Gemeente te Nieuwerkerk, Molenstraat 10, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in verenigingsge bouw "Punt - 5" van de Ned. Herv. Kerk te Nieuwer kerk. Heden overleed onze dierbare neef J.S. van der Have J. Sies P. Sies Zierikzee, 26 januari 2007 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Frans Houg mevr. S.Z. Bastinck-Heijboer neven en nichten Middelburg, 24 januari 2007. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Adriana Dorothea Boon-Beemsterboer in de leeftijd van 87 jaar. Amersfoort: Thea en Adri Kleyn - Boon Middelburg: Dick en Wies Boon - Ferwerda Kortgene: Ria en Bert Carol - Boon Grijpskerke: Jack en Irene Boon - Toussaint Scherpenisse: Willem Boon en Mirella Bijl Rotterdam: Saskia en Roeland Doesburg - Boon klein- en achterkleinkinderen Veere, 23 januari 2007. Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh. afdeling "Rozenhof". Correspondentieadres: D.W.G. Boon Watersniphof 39 4332 CR Middelburg Onze dank voor de goede verzorging gaat uit naar het personeel van "de Rozenhof". De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader Jacobus Pieter Molewijk weduwnaar van Siena van Asperen in de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen: Corry Bondewel-Molewijk Willy Bondewel Ooosterhout: Sjon Molewijk FiaKlaassen Terneuzen: Jack Molewijk Kleinkinderenen achterkleinkinderen 26 januari 2007 Churchilllaan 836 4532 JD Terrieuzen De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 31 januari om 12.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy straat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van A.B. Nieuwenhuijse oud-leraar en directeur van de Griffioenmavo. Wij zullen ons de heer Nieuwenhuijse blijven herin neren als een zeer toegankelijk mens. Wij bidden zijn vrouw en (klein)kinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ir. D.J. Borst, voorzitter ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur Dankbetuiging Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons beioooj na het overlijden van onze tante Germaine Irène Doolaege betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "de Stelle" afdeling Korenbloem. Ook dank aan dhr. N. Peterse. het Gregoriaans^ en uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostbt de mooie en verzorgde uitvaartdienst. Agnes en Felix de Smit-Goossag Schoondijke. januari 2007 Voor de blijken van belangstelling en medeleven a overlijden van onze moeder, groot- en overgroot^ Margriet Le Duc-Simpelaar willen wij iedereen langs deze weg hartelijk bedanken Namens de familie: J.M. Tempelaars-Le Due Middelburg, januari 2007 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken va belangstelling en medeleven te hebben ontvang na het overlijden van Hermanus Jansen Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Corrie h Familie Jansen Goes, januari 2007 Al uw hartverwarmende belangstelling, de vele te telefoontjes en bezoeken hebben ons bijzonder goed daan, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijd onze vader en opa Job ICoens Het was een mooi en ontroerend afscheid. Corrie, Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed zo goed na het overlijden van mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Wilhelmina Maria de Kraker-Dielemai Hiervoor onze oprechte dank. Lenie de Kraker-Houma Angela en Björn Miranda en Henk Luciënne, Cedric, A/ild Vlissingen, januari 2007 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons beto na het overlijden van onze zus. schoonzus en tan Marie Lobbezoo-Albregtse betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Fam. Albregtse Breskens, januari 2007 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaa t. Maar ook het spoor dat je achterlaat. Hierbij willen wij u hartelijk danken voor de getoonde belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Marinus Barentsen Fam. Barentsen Oost-Souburg, januari 2007 Het deed ons goed om zoveel belangstelling en medeleven te ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader Diiujenis Bootte Wij hebben dit zeer gewaardeerd eu rfnnn'oor willen wij u hartelijk danken. Familie D. Boone-de Retjt Middelburg, januari 2007 Dankbetuiging In moeilijke tijden leert men zijn vrienden kennen. De vele kaarten en blijken van medeleven zijn ons erg tol steun geweest bij het verlies van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Johannes Jacobus Dobbelaar Johan Daarvoor onze dank. Gemma Dobbelaar-Friskes Kinderen en kleinkinderen Terhole, januari 2007 De overweldigende belangstelling en deelneming ons heeft betoond na het overlijden van mijn licv vader en opa Cornelis Jacobus de Meester hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaan steun en troost die ons dit heeft gegeven. Anneke de Meester-van deSi Daan de Meester Froukje de Meester-'Verhoef Tjebbe Itsert Goes, januari 2007 Voor de hartverwarmende bezoeken, de belang de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontje mochten ontvangen na het overlijden van onze li;» der, oma en overgrootoma Adriana Bertha Neuféglise-Schuilwer Willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren data velen geliefd was. Kinderen Klein- en achterkleintó Januari. 2007 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven en! stelling die u hebt getoond tijdens haar ziekteen overlijden van onze moeder, oma en overoma Neeltje Pieternella Nijsse-Lokent zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. Piet en Hanny de Jonge-N' Tony en Francisca John en Ilona Romée 's-Gravenpolder, januari 2007 In plaats van kaarten De warme sleun, het medeleven, de vele kaarten en de grote belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame 'i vader en opa Jaap Dekker hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst jj gegeten. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mas Dekker-van Liere Anke Hoogstrate-Dekker Dick Hoogstrate Jeroen, Joos, Dick Eelke Remijnse-Dekker Johan Remijnse Femke, Anne Kapelle, januari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72