o PZC niet opnemen Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoep zaterdag 27 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Vol liefde en dankbaarheid Ontvangen onze dochter en zusje Rosie Ronaldine Sien Elisabeth 22 januari 2007 Eric Mieke Rijken-Cysouw Floortje Elias Vermetstraat 52 4458 BB 's-Heer Arendskerke Overleden Als leven lijden wordt is nisten goed. Mijn laatste groet is aan hen, die mij kenden en die mij liefhadden. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Hel kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dal is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Jeleijntje Boin-KIoosterman in de leeftijd van 71 jaar. L. Bom Marlies Poleij-Bom Ian Poleij Mariëlle Niels Rick 26 januari 2007 Molenlaan 9 4401 CBYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. D. Zijlstra, wordt dinsdag 30 januari om 13.50 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere schoonzus en tante Marie Bom-Kloosterman Wij wensen Leen, Marlies, jan en kinderen veel sterkte in dit verlies. Yerseke: Corrie Zoeteweij-Paauwe Sander Zoeteweij Goes: Gerard Bom Jo Bom-van de Vreede Neven en nichten Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van mij heengegaan. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorg zame man Jan Schuiling Middelburg. t Vlissingen, 11 mei 1929 25 januari 2007 J. Schuiling-Aarnoutse Vredehoflaan 428 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 januari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta 'De Voorzorg' aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. j Na een liefdevolle verzorging en verpleging in verzor- gingshuis Sint Maarten in de Groe te Goes is overleden onze lieve moeder en oma ^faco ft a ffóo/vietoef- <0e/o/e weduwe van W.J. Bonnewei in de leeftijd van bijna 84 jaar. Kapelle: Thea en Jan Kievit-Bonnewei Goes: Enrico en Dick Goes: John Goes, 26januari 2007 Correspondentieadres: Biezelingsestraat 94 4421 BV Kapelle Een samenzijn, voorafgaande aan de crematie, zal wor den gehouden op woensdag 31 januari om 11.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. De crematie zal in stille plaatsvinden. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante fiifttHt f/Son/ieioef- Are/of uit aller naam Familie Gelok Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Abraham de Bruine echtgenoot van Adriana Lous in de leeftijd van 83 jaar. MiddelburgA. de Bruine-Lous Werkendam W.J. Rilmeesler-de Bruine C. Ritmeester Rianneke en Arjan Carst, Dieter. Jasmijn Nelleke en Martin Wies Gert en Marcello Dylana Corina en Frans Wilemieke en Paul Bram en Jody Cornells en Anieke AustraliëC. de Bruine E. de Bruine-Verzandvoort Nigel, Mitchel MiddelburgA. de Bruine MiddelburgC.M. de Bruine-de Bruine A. de Bruine Ko. Adrieke, Bram Amemuiden L.L. de Bruine Sara de Bruine-Reuben Vincent, Owen 26 januari 2007 Briandlaan 2,4334 GP Middelburg Woensdag 31 januari zal D.V. een rouwdienst ge houden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Veere om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk te Middelburg. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Abraham de Bruine Echtgenoot van A. Lous In de leeftijd van 83 jaar Kortgene: A. de Bruine Kamperland: C. van Goudzwaard Goes: M. de Bruine W. de Bruine-Lous Borssele: J. de Bruine /\.de Bruine-de Waal Werkendam: W. Hovestad Middelburg: W. Brouwer Middelburg: L. Peene-de Bruine Oost-Souburg: J. v/d Bosse J. v/d Bosse-de Bruine. Ede: J. Janse Neven en nichten Goes, 26 januari 2007 Het dagwerk mij gegeven is nu volbracht 'k ga slapen in mijn stede en sluimer zacht Toch nog onverwacht is overleden, onze lieve strijd bare vader, schoonvader en opa Comelis Nieuwdorp sinds 17 juli 1989 weduwnaar van Elisabeth janna van Doorn 5 Kapelle, f Lewedorp, 21 april 1923 26 januari 2007 Hard werken, voor alles een oplossing! Tot het laatst toe heeft hij alle kansen gegrepen om tegen zijn ziekte te vechten. Utrecht: Lucy Nieuwdorp Aike van der Hoeff Elise Thomas 's-Heerenhoek: Jaap Nieuwdorp José Nieuwdorp-van 't Westeinde Sander en Cherinda Daisy en Johan Correspondentieadres: Pastoor Fronhoffstraat 214453 BC 's-Heerenhoek. Gelegenheid tot afscheid nemen, maandag 29 januari van 19.00 tot 19.30 uur in Zorgcentrum De Kraay- ert. Deltastraat 2 te Lewedorp. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 31 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd crematorium. Onze dank gaat uit naar dokter Tunis, ziekenhuis Walcheren, Huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek en Zorgcentrum de Kraayert voorde korte maar zeer liefdevolle verzorging. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van hel overlijden van mijn zwager en onze oom. Cornells Nieuwdorp Kapelle, Mevr. M.l. Nieuwdorp-v.Oost neven en nichten Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Willem de Schrijver echtgenoot van Pieternella Sturin 2 maart 1923 126 januari 2007 Oostburg: P. de Schrijver-Sturm Oostburg: R. Riemens-de Schrijver J. Riemens Martin Slickenburgschans 2-01 4501 LC Oostburg De afscheidsplechtigheid, waarna de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van ajdeling Korenbloem van verpleeghuis 'De Stelle' bedanken voor hun liefdevolle zorgen. Na een eenzame levensavond is zacht en kalm ingeslapen Jacob Simon van der Have - jaap - Nieuwerkerk: Goes: 19 februari 1921 26 januari 2007 Uit aller naam: N. de Bruin-van der Have G.J. de Bruin Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Fam. de Bruin. Patrijshof 3.4451 EW Heinkenszand De begrafenisdienst zal worden gehouden dinsdag 50 januari om 11.50 uur in de Katholiek Apostolische Gemeente te Nieuwerkerk, Molenstraat 10. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in verenigingsge bouw "Punt - 3van de Ned. llerv. Kerk te Nieuwer kerk. Heden overleed onze dierbare neef J.S. van der Have J. Sies P. Sies Zierikzee, 26 januari 2007 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Frans Houg mevr. S.Z. Bastinck-Heijboer neven en nichten Middelburg, 24 januari 2007. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Zacht en kalm is van ons heengegaan onze liéve moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Adriana Dorothea Boon-Beemsterboer in de leeftijd van 87 jaar. Amersfoort: Thea en Adri Kleyn - Boon Middelburg: Dick en Wies Boon - Ferwerda Kortgene: Ria en Bert Carol - Boon Grijpskerke: Jack en Irene Boon -Toussaint Scherpenisse: Willem Boon en Mirell.a Bijl Rotterdam: Saskia en Roeland Doesburg - Boon klein- en achterkleinkinderen Veere. 23 januari 2007. Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afdeling "Rozenhof". Correspondentieadres: D.W.G. Boon Watersniphof 39 4332 CR Middelburg Onze dank voor de goede verzorging gaat uit naar het personeel van "de Rozenhof" De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van A.B. Nieuwenhuijse oud-leraar en directeur van de Griffioenmavo. Wij zullen ons de heer Nieuwenhuijse blijven herin neren als een zeer toegankelijk mens. Wij bidden zijn vrouw en (klein)kinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van de i Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ir. D.J. Borst, voorzitter I ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur 1 Dankbetuiging Al uw hartverwannende belangstelling, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken hebben ons bijzonder goed ge daan, tijdens de ziekte en na hel overlijden van mijn man, onze vader en opa Job Koens Het was een mooi en ontroerend afscheid. Bedankt. Corrie, Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed zo goed na het overlijden van mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Wilhelmina Maria de Kraker-Dieleman Hiervoor onze oprechte dank. Lenie de Kraker-Houmes Angela en Björn Miranda en Henk Luciënne, Cedric, Mitch Vlissingen, januari 2007 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Cornelis Jacobus de Meester hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Anneke de Meester-van de Schelde Daan de Meester Froukje de Meester-Verhoef Tjebbe ltsert Goes, januari 2007 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaal. Maar ook hel spoor dat je achterlaat. Hierbij willen wij u hartelijk danken voor de getoonde belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Marinus Baren tsen Fam. Barentsen Oost-Souburg, januari 2007 Het deed ons goed om zoveel belangstelling en medeleven te ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onzevader, grootvader en overgrootvader Dingetiis Booue Wij hebben dit zeer gewaardeerd en daarvoor willen wij ti hartelijk danken. Familie D. Boone-de Regt Middelburg, januari 2007 Voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Margriet Le Duc-Simpelaar willen wij iedereen langs deze weg hartelijk bedanken. Namens de familie: J.M. Tempelaars-Le Due Middelburg, januari 2007 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van Hermanus Jansen Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Corrie Nieuwersteeg Familie Jansen Goes, januari 2007 Bedankt lieve mensen voor uw medeleven ziekte en na het overlijden van mijn man, orurA.' opa J Wim van Boven Het was hartverwarmend! J. van Boven- de Wit Kinderen en kleiig Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacomina Francina Minderhoud-Schoe zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. J. Minderhoud Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, januari 2007 Voor de hartverwarmende bezoeken, de belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moe der, oma en overgrootoma Adriana Bertha Neuféglise-Schuilwerve Willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Januari, 2007 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven en belang stelling die u hebt geloond tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Neeltje Pieternella Nijsse-Lokerse zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. Piet en Hanny de Jonge-Nijsse Tony en Francisca föhnen Ilona Romée 's-Gravenpolder, januari 2007 Uw handdruk, uw kaart, bloemen, bezoek of per telefoon na het overlijden van onze pa en opa Abraham de Nooijer Hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Anneke en Jan Kees Nanny en Rudy Dankbetuiging VoOr uw belangstelling en deelneming ons na het overlijden van onze.zus, schoonzusenu-j" Marie Lobbezoo-Albregtse betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Fam. Albregtse Breskens, januari 2007 In plaats van kaarten We willen u hartelijk danken voor de zeer velebtijb medeleven die wij mochten ontvangen tijdens hs: zijn en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame^ onze moeder en oma Antonia de Ruijter-van Donselaar Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost datuaj betrokken voelde bij dit grote verlies. M. de Ruijter kinderen en kleinkaJ Kerkwerve, januari 2007 Hartverwarmend waren de vele blijken van medels, het overlijden van mijn geliefde man en onzelievev grootvader en overgrootvader Marinus Siereveld Rinus Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. S. Siereveld-Melse Kinderen, klein- en achterkleinkind Vlissingen, januari 2007 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw meij hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaartena] foontjes - na het overlijden en bij de begrafenis va lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvafc Pieter Sturm Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verdertegat namens de familie, j A.J. Sturm-v.d. Wal Middelburg, januari 2007 m dftg en wacht bereikbaar op: H Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op TE baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET 0p aanvraag (gratis,en vrijblijvend) Kleinkinderen Januari 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en mijn overgrootvader Jan Abraham Vader Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. F. Vader-Meesen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, januari 2007 De zeer vele blijken van vriendschap, medeleven en belangstelling, welke u mij, de kinderen, kleinkinderen en Lydia heeft geloond bij het ziek zijn en na het overlijden van onze allerliefste Maarten van Sluijs waren hartverwarmend en bemoedigend. Uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst en bij zijn begrafenis hebben wij bijzonder gewaardeerd. Voor dit alles onze welgemeende dank. Comeel van Sluijs-Kruit kinderen, kleinkinderen en Lydia Zoutelande, januari 2007 UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)1 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderseweg 1M Facilitair Bedriif: Langeweg 1 's-Gravenpolder pjggj^ www.uitvaartzorgcentrum.nl UiTvacmTveKzoKginq H. jjjobse Uiv zorg w onze bandd voor geheel Walcbem Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart.nl Tevens beschikken wij over een m In plaats van kaarten De warme steun, het medeleven, de vele kaarten en de grote belangstelling tijdens zijn ziekte en na hel overlijden van mi|n lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap Dekker hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de loèkomsl gegeven. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mas Dekker-van Liere Anke Hoogstrate-Dekker Dick Hoogstrate Jeroen Joos, Dick Eelke Remijnse-Dekker Johan Remijnse Femke, Anne Kapelle, |anuari 2007 jt fHensen Een irotefcivSj Provinciate Zff'"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60