BN/DeStem PZC Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's (m/v) BN/DeStem en PZC zijn karakteristieke dagbladen met een unieke status, historie en binding in hun regio. Onze kracht is nieuws dat er toe doet en het blijven aansluiten op wensen van onze lezers en adverteerders. Die focus op de regio wordt met de overstap naar tabloid alleen nog maar sterker en efficiënter. Ook onze organisatie passen we daarop aan, bijvoorbeeld als het gaat om consu mentenmarketing, redactie en advertentiebedrijf. We gaan nog meer samenwerken met lokale marktpartijen en beter gebruik maken van de kennis en expertise binnen Wegener Dagbladen. En we pakken ook nieuwe uitdagingen op zoals het ontwikkelen en exploiteren van rendabele multimedia-activiteiten. Kortom, alle ingrediënten voor een fascinerende loopbaan midden in het nieuws zijn aanwezig, als jij professioneel aan de slag wilt. die op een innovatieve manier mee willen bouwen aan een kwalitatief sterk uitgeverij-concept Je beschikt over een commerciële klantgerichte en resultaatgerichte instelling, neemt initiatieven en wilt scoren. Je bent zowel een pionier als een relatiebe heerder en je hebt sterke affiniteit met 'netwerken', ook buiten de kantooruren. Verder heb je een opleiding op HBO-niveau aangevuld met commerciële oplei dingen of cursussen. Je bent representatief en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Van zelfsprekend heb je een rijbewijs B. Senior Productmanager (ifte) In deze functie ben je verantwoordelijk voor het optimaliseren van het totale om zet van advertenties en andere verkoopproducten van de dagbladen BN/DeStem en PZC door het actief, ten behoeve van klanten, initiëren en ontwikkelen van (nieuwe) advertentieproducten en het verbeteren van bestaande producten. Je bewaakt en draagt zorg voor (een deel van) de uitvoering van de communicatie- uitingen naar de adverteerdërmarkt en de relatiemarketing-activiteiten. Je werkt nauw samen met de salesmanagers van de verkoopteams, en je geeft direct leiding aan een productmanager en verkoopvoorbereiders. Je maakt deel uit van het managementteam advertentiebedrijf, en je ontvangt hiërarchisch leiding van de commercieel directeur advertentiebedrijf. Functie-eisen Om deze functie goed te kunnen uitoefenen, beschik je over een afgeronde relevante universitaire - of hbo-opleiding. Daarnaast ben je in het bezit van het diploma NIMA-B en beschik je over minimaal 4 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de mediabranche. Je hebt een uitsteken de kennis van de markt waarin geopereerd wordt en vindt het vanzelfsprekend om deze kennis up-to-date te houden. De gedragscompetenties die essentieel zijn voor het behalen van de resultaatgebieden van deze functie liggen op het gebied van leidinggeven, marktgerichtheid, probleemanalyse, oordeelsvorming, creativiteit, overtuigingskracht, samenwerken en initiatief nemen. Multimedia BN/DeStem PZC wil haar positie als multimediale uitgever verder versterken. Er wordt daartoe een multimedia unit ingericht die zich onder andere gaat bezighouden met het versterken van onze dagbladsite en het ontwikkelen van andere regionaal georiënteerde online activiteiten en concepten. Doelstelling is om het marktleiderschap verder uit te bouwen als het gaat om regionale online nieuws informatieproducten. Binnen de unit staat het benutten van kansen die nieuwe media bieden voor onze uitgeverij, zoals Online Advertising, SMS- services, WebTV en User Generated Content, centraal. Manager Multimedia (ifte) In deze functie ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en exploiteren van professionele en rendabele multimedia activiteiten binnen de uitgeverij. Tevens ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen, uitbouwen, verbreden en'verdie pen van het multimediale beleid. Stuurvariabelen hierbij zijn omzet commerciële activiteiten, klanttevredenheid van bezoekers en adverteerders, aantal bezoe kers, pageviews, bezoekuur loginregistraties, playouts en playoutduur. Functie-eisen Voor deze uitdagende functie zoeken wij een kandidaat die beschikt over mini maal een HBO werk- en denkniveau en aantoonbare ervaring en affiniteit met multimediale toepassingen. De gedragscompetenties die essentieel zijn voor het behalen van de resultaatgebieden van deze functie liggen op het gebied van resultaatgerichtheid, klantgerichtheid, ondernemerschap, creativiteit, netwerken, besluitvaardigheid en groepsgericht leidinggeven. Accountmanager Multimedia (2fte) In deze functie ben je verantwoordelijk voor het mede realiseren van een rendabele businessunit door het in de regio verkopen van multimediale (advertentie)producten, zoals banners, e-mail, videocommercials en overige ad vertenties/diensten aan klanten en prospects. Het versterken van de positie van het (online) dagbladmerk als communicatiemedium staat centraal. Je signaleen ontwikkelingen en brengt de markt in beeld en je bent het aanspreekpunt In de markt voor BN/DeStem en PZC. Uiteraard zorg je voor een juiste en tijdige tech nische en administratieve afwerking van orders. Je wordt bij je werkzaamheden ondersteund door een commercieel binnendienst medewerker. Functie-eisen Wij zoeken een topverkoper met affiniteit met en zo mogelijk ervaring met multimediale toepassingen. Je bent een enthousiaste doorzetter en werkt graag in teamverband. Je beschikt over een commerciële klantgerichte en resultaatge richte instelling, neemt initiatieven en wilt scoren. Je bent zowel een pionier als een relatiebeheerder en je hebt sterke affiniteit met 'netwerken', ook buiten de kantooruren. Verder heb je een opleiding op HBÖ-niveau aangevuld met com merciële opleidingen of cursussen. Je bent representatief en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Van- zelfsprekend heb je een rijbewijs B. Medewerker Sales Support (o,6fte) In deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van optimale klant behandeling en het geven van ondersteuning aan de accountmanagers bij het I realiseren van optimale online-verkoopresultaten. Veel voorkomende werk- - zaamheden zijn: het behandelen en verwerken van klachten, NAW-gegevens en contracten en het verwerken van advertentieorders en het aansturen van de advertentievervaardiging. Functie-eisen Om deze functie goed te kunnen uitoefenen, beschik je over een MBO werk- en denkniveau. Je hebt een uitstekende kennis van de markt waarin geopereerd wordt en vindt het vanzelfsprekend om deze kennis up-to-date te houden. De gedragscompetenties die essentieel zijn voor het behalen van de resultaat gebieden van deze functie liggen op het gebied van plannen en organiseren, klantgerichtheid, resultaatgerichtheid, luisteren, accuratesse en flexibel gedrag. Voor alle functies geldt Dat wij op zoek zijn naar bevlogen, betrouwbare en innovatieve collega's, die denken en doen, maar altijd het resultaat voorop hebben staan. De standplaats voor alle functies is Breda. Interne geschikte kandidaten hebben een voorkeurs positie. Wij bieden Een aantrekkelijke baan binnen een platte organisatie met ruimte voor eigen initiatief. Je werkt binnen een professionele omgeving met collega's die vast beraden zijn om van het nieuwe uitgeverij - concept een succes te maken. Wij i gaan voor kwaliteit van mens en product. Dit is onder meer terug te vinden in een prima arbeidsvoorwaardenpakket, een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Vari toepassing is de grafimedia CAO (36-urige werkweek bij een fulltime dienstverband). Informatie en sollicitatie Voor informatie over een van deze functies neem je contact op met Wim van 't Geloof voor Consumentenmarketing, tel. (076) 531 24 2T Frank de Roon voor Advertentiebedrijf, tel. (076) 531 24 18, Ad Verrest voor Multimedia, tel. (076) 531 22 00 Je sollicitatiebrief en CV kun je vóór 15 februari 2007 sturen naar BN/DeStem PZC, t.a.v. Chris Ripmeester, afdeling Personeel Organisatie, r Postbus 3229, 4800 MB Breda. E-mailen kan ook naar c.ripmeester@bndestem-pzc.nl. WeGeNeR dagbladen Meer bereiken. Met Wegener Productmanager klantwaarde (ifte) Als productmanager klantwaarde draag je bij aan het optimaliseren van de consumentenmarkt van het dagblad PZC door het enerzijds verhogen van de klantwaarde, anderzijds ben je verantwoordelijk voor de link tussen redactie activiteiten en de marketing- en PR-activiteiten van de uitgever. Als zodanig ben je medeverantwoordelijk voor het initiëren van marktonderzoek naar lezersge drag, waardering en productbeleving.Tevens initieer je lezersinteractieplatforms en regionale doelgroepacties. Functie-eisen Om deze functie goed te kunnen uitoefenen, beschik je over een afgeronde re levante universitaire - of hbo-opleiding (bij voorkeur communicatie/marketing). Je hebt een uitstekende kennis van de markt waarin geopereerd wordt en vindt het vanzelfsprekend om deze kennis-up-to-date te houden. De gedragscompe tenties die essentieel zijn voor het behalen van de resultaatgebieden van deze functie liggen op het gebied van marktgerichtheid, probleemanalyse, oordeels vorming, creativiteit, plannen en organiseren en initiatief nemen. Advertentiebedrijf Het advertentiebedrijf is verantwoordelijk voor de verkoop van advertenties voor de regionale dagbladen BN/DeStem en PZC. Binnen deze afdeling wordt op een professionele manier gewerkt aan het realiseren van de omzetdoelstel- lingen door verkoop- en marktetingactiviteiten. De sector bestaat uit een aantal verkoopteams en een productmanagement team. Accountmanager (ifte) voor o.a. de segmenten zorg/onderwijs/bus.to bus./bus.to cons. In deze functie ben je omzetverantwoordelijk voor de toegewezen segmenten binnen de gehele verspreidingsgebieden van de dagbladen BN/DeStem en PZC. Het betreft hier zorginstellingen, onderwijsinstellingen en enkele grote lokale/ regionale bedrijven. Je onderhoudt binnen deze segmenten contacten met adverteerders en/of adverteerdergroepen en bouwt deze contacten verder uit. Je brengt potentiële relaties in beeld (o.a. concurrentie-misseranalyse) en bewerkt deze. Je signaleert ontwikkelingen en brengt de markt in beeld en je bent het aanspreekpunt in de markt voor BN/DeStem en PZC. Je adviseert de klant wat betreft communicatie naar de markt en ten aanzien van tekst, formaat, lay-out van advertenties, plan ning, etc. Ook het opzetten en verkopen van speciale uitgaven behoort tot het takenpakket. Uiteraard zorg je voor een juiste en tijdige technische en admi nistratieve afwerking van orders. Je wordt bij je werkzaamheden ondersteund door een commercieel binnendienst medewerker. Functie-eisen Wij zoeken een topverkoper met kennis van, affiniteit met en zo mogelijk ervaring in genoemde segmenten. Je bent een enthousiaste doorzetter en werkt graag in teamverband. Consumentenmarketing Binnen deze afdeling wordt op een bevlogen wijze vorm gegeven aan het zo optimaal mogelijk bewerken van de consumentenmarkt. De afdeling heeft als doelstelling het optimaliseren van de werving van abonnees en losse verkoop van de regionale dagbladen BN/DeStem en PZC. De markt is volop in beweging en dat biedt veel ruimte voor nieuwe mogelijkheden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58