Ban en Kijk ook op Q lobTrack.nl ]PMjRS€!>HjEMJL dethon assistent uitvoerder groenvoorziening, meewerkend voorlieden hoveniers en machinebedieners scasun Administratief/secretarieel medewerker m/v Apothekers assistente gezocht Kies voor een baan in de Jeugdzorg- juist nu! Accountmanager Assistent systeembeheerder/ applicatiebeheerder (m/v) DELTAPARK NEELTDE DANS Zelfstandig werkend kok countermedewerkers All-round horecamedewerkers Schipper Volmatroos (bij voorkeur met horeca-ervaring) Kassa- en parkmedewerkers Oproepmedewerkers voorlichting Schoonmaakmedewerkers Weekend- en vakantiekrachten Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bicden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leer werkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Groen heeft ruimte voor een ervaren De functie De assistent uitvoerder begeleidt enkele groepen met cultuurtechnische medewerkers. Hij organiseert de werkzaamheden van de medewerkers. Lost in overleg met de uitvoerder de v,oorkomende problemen op. Hij neemt deel aan diverse interne overlegstructuren. De standplaats is Oostburg. De meewerkend voorman geeft mede leiding aan een groep van acht medewerkers. Hij verricht alle voorkomende cultuurtechnische werkzaamheden. Een groot deel van de werktijd voert hij dezelfde en/of soortgelijke werkzaamheden uit als de overige medewerkers in de groep. De verschillende groepen hebben standplaatsen in Zeeuws-Vlaanderen en België. .a. met zelffijdende :s zelf in, wisselt hulpstukken rgmachine, motorkettingzagen en i, verricht dagelijks onderhoud en herstelt U heeft kennis van :r goede contactuele en ervaring in een ïardighcden. U bent De machinebediener werkt bosmaaier. Hij stelt de machir kleine storingen. Uw profiel Als assistent uitvoerder werkt en denkt u op MBO-nïveai (leidinggevende) functie in de groenvoorziening. U beschikt o stressbestendig. Als meewerkend voorman heeft u een opleiding in de groenvoorziening op LBO-niveau. U heeft ervaring in de groenvoorziening. U bent stressbestendig. Als machinebediener heeft u een opleiding LBO-B en een rijbewijs BE. U heeft ervaring met alle voorkomende machinewerkzaamheden. U kunt zelfstandig werken en bent bereid om in het seizoen op afwijkende werktijden te werken. Informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer Jeroen van der Zee, manager staf en projecten, telefoonnummer (0115) 675 110. Interesse Als u interesse heeft in één van deze functies, verzoeken wij u voor 12 februari 2007 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Per e-mail kan ook: r.kregting@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. IS Seasun is een vooruitstrevende onderneming op het gebied van de teelt en handel in verse groenten. Seasun kenmerkt zich als een platte organisatie met een no-nortsense mentaliteit. Onze medewerkers zijn enthousiast, betrokken en verantwoordelijk voor hun handelen. Als team hebben zij de zorg om elke dag een goed, en gezond product af te leveren. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: In deze functie ben je verantwoordelijk voor de tele foonbehandeling, archivering, postverwerking, ontvangst bezoek en urenverwerking. Hiernaast zul je meerdere taken (soms ad hoe) toegewezen krijgen. Voor deze functie dien je naast goede communicatieve vaardigheden ook aantoonbare ervaring met excel, word en outlook te bezitten. Het is in aanvang een parttime baan met uitgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met CV naar: mail-us@seasun.info of Seasun BV, Kreekweg 2, 4421 RV Kapelle t.a.v. de Directie MEDSEN APOTHEEK HUMMELEN MIDDELBURG Apotheek Hummelen is een grote stadsapotheek, gevestigd in het monumentale centrum van Middelburg. De apotheek is onderdeel van de Medsen formule. Klantgerichtheid staat hierin centraal. We werken nauw samen met de andere 2 apotheken in het noorden van Middelburg en zullen dit jaar certificeren. Naast het afleveren van receptgeneesmiddelen, bezoeken ook veel (buitenlandse) toeristen de apotheek. Dit maakt werken in apotheek Hummelen extra bijzonder. We hebben een groot assortiment Vichy en La Roche Posay.Eigen bereidingen worden uitbesteed aan een bereidingsapotheek. In verband met een langdurig ziekte verzuim zoeken wij voor de periode van 6 maanden per direct een enthousiaste nieuwe collega. Verlenging na 6 maanden is afhankelijk van de situatie. Vindt u het leuk om zelfstandig binnen een groot, gezellig team te werken, solliciteer dan nu. Stuur uw schriftelijke reactie met CV binnen twee weken naar apotheek Hummelen, tav dhr B.3. van Impelen; Markt 69; 4331 LL Middelburg; Voor meer informatie kunt u met hem contact opnemen: tel 0118-633655; email: info@apotheekhummelen.nl. Of kijk op www.apotheekhummelen.nl www.bjz-zeeland.nl Taken: Als assistent systeembeheerder/applicatiebeheerder ben je samen met de systeembeheerder verantwoordelijk voor het systeem- en applicatiebeheer. Je bent verantwoordelijk voor het testen en implementeren van nieuwe releases en het bieden van ondersteuning aan de gebruikers. Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over een afgeronde MBO opleiding en enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Je bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden. Je bezit dus over goede contactuele eigenschappen. Je bent de persoon die probleemoplossend, onderwijzend en coachend kan optreden. Kennis van er ervaring met MS Office, MS Exchange, Windows (o.m. XP en Windows 2000) is een vereiste. Er wordt gebruik gemaakt van een Informix relationele database (Wocas/X). Een DataWareHouse-omgeving is eveneens aanwezig. Kennis van en ervaring met AutoCAD (recente versie) is een pré. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van een ja Salaris conform CAO Woondiensten waarbij het minimum bruto-salaris 2.238 per maand bedraagt tot een maximum brutosalaris van 2.797 maand op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoor waarden conform de CAO Woondiensten. Informatie: Voor nadere inlichtingen kun je contact opnemen met de heer P.Th.B. van Hecke, manager Financieel Economische Zaken. Telefoonnummer 0115-636020. De sollicitatiegesprekken hebben we gepland van 15 februari tot en met 20 februari 2007. Is je belangstelling gewekt voor deze functie? We zien je schriftelijke ree graag vóór 9 februari 2007 tegemoet. Deze mag je richten aan Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding v "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, verenig'"j van woningcorporaties. S"GOED voor ELKAAR Gelegen op een toplocatie midden in de Zeeuwse Delta ligt hét Zeeuwse thematische pretpark bij uitstek, Deltapark Neeitje lans. meer dan 8 miljoen bezoekers brachten een bezoek aan Neeitje lans vanwege de spectaculaire attracties, zeehondenshows, de rondvaartboot over de Oosterschelde, de diverse exposities en leerzame (3-D) films en natuurlijk de Stormvloedkering zelf. Om jaarlijks ca. 300.000 gasten een fantastische dag te bezorgen, heeft Deltapark Neeitje jans in de zomer ruim 100 medewerkers in dienst. Voor de periode van 1 april tot 1 november 2007 zijn wij op zoek naar: Wij zoeken enthousiaste medewerkers (M/V). U bent flexibel inzetbaar (zowel fulltime als parttime) met een gastgerichte en representatieve instelling. U beschikt over uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en u heeft kennis van de Duitse en Engelse taal. Ervaring in de horeca c.q. toeristische sector is een vereiste, m.u.v. weekend- en vakantiekrachten. Bij voorkeur beschikt u over eigen vervoer en een geldig BHV-certificaat. Wij bieden afwisselende en flexibele werkzaamheden op ons park, parkshop, restaurant, horeca-outlets, entreekassa's, informatiebalie, filmzalen, orkaanmachine, waterglijbaan, trein, Moby Dick en de rondvaartboot. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskostenvergoeding. U werkt volgens rooster van maandag t/m zondag, hoofdzakelijk overdag. Voor zakelijke events kunt u ook 's avonds worden ingezet. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of belt u met de Manager Park, Jacqueline Leenheer, tel. 0111-655660 of met de afd. P&O, Judith Dingemanse tel. 0111- 655657. Uw sollicitatie richt u voor 10 februari 2007 en bij voorkeur per email aan Judith Dingemanse, 3udith@neeltjejans.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is de grootste verhuurder in Zeeuws-Vlaanderen. De organisatie heeft circa 6.400 woningen in bezit en beheer en is actief in bijna alle kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn per direct voor de afdeling Financieel Economische Zaken op zoek naar een full-time DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.deita.nl De Jeugdzorg is in beweging! Door uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschillende functies. Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (150 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Binnen Bureau Jeugdzorg Zeeland zijn er vacatures voor de volgende functies: Screener: verricht werkzaamheden met betrekking tot screening en verleent (vrij toegankelijke) kortdurende ambulante hulp. Casemanager: coördineert de ontwikkeling en uitvoering van samenhangende hulp- en dienstverlening aan jeugdigen en ouders, zodat zij de zorg krijgen die het best aansluit bij de vraag of de behoefte van de jeugdige. Jeugdbeschermer: voert jeugdbeschermingsmaatregelen uiten geeft hulpverlening aan onder toezicht gestelde je5gdig£n om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de jeugdige. Gedragsdeskundige: verricht werkzaamheden ten behoeve van de diagnostiek en adviseert aan het afdelingshoofd, teamleider(s) en uitvoerend medewerkers op het gebied van gedragsaspecten binnen de casuïstiek. Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl (onder vacatures) Aquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Deltapark Neeitje Dans Postbus 100 4328 ZD Burgh-Haamstede www.neeltjejans.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA MBR BV, onderdeel van de divisie Development Water, richt zich op activiteiten rondom afvalwaterzuivering. DELTA MBR is een energieke, snelgroeiende jonge onderneming, gespecialiseerd in membraantechnologie voor de afvalwaterzuiveringen. Door middel van Build Own Operate-concept bouwt zij afvalwaterzuiveringen verwerft zij klanten binnen de industriële sector. Binnen deze BV, bestaat de vacature voor een fulltime accountmanager. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Samen met de manager MBR het realiseren van commerciële doelstellingen. - Onderhouden van directe contacten met klanten, waarbij je de relatie adviseert over de behandeling van afvalwater en gerelateerde afvalstromen. - Pro-actief en planmatig benaderen van potentiële klanten. - Informeren en adviseren - middels rapportages - van de manager over de marktontwikkelingen. - Zelfstandig opstellen van accountplannen. - Actieve rol met onze partnerbedrijven en sales-agenten. - Meewerken aan marketingcampagnes. Profiel Om voor deze furictle in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo denk-en werkniveau. - 3-5 jaar relevante commerciële ervaring in de business-to-business op het gebied van waterzuivering. - Kennis op gebied van membraantechnologie is een pré. - Een dienstverlenende en ondernemende instelling. - Communicatieve onderhandelingsvaardigheid waarbij tact, overtuigingskracht en standvastigheid de trefwoorden zijn. - Kennis van de markt (ontwikkelingen). - Een flexibele instelling, stressbestendigheid en besluitvaardigheid. - Resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wijstellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Angelo de Mul,.Manager DELTA MBR telefoonnummer (0113) 31 19 30. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44