pabo Banen BIJKERK B.V. BAKMAN/VROUN ^MofctTrackjil Werken met Plezier ATAG Pelgrim tjk GRWTPKIDECO (CNC) MACHINE-OPERATORS, PLANNER Technisch Commercieel medewerker □2 CQOOP Hoofd Operations im/v) Sï Burgh-Haamstede LOODGIETER /installatiemonteur JAC. GOUD B.V, 1 Engineer Werktuigbouw/Pipir gevraagd Tekenaar/Constructei Werktuigbouw/Pipir: gevraagd Kijk ook op 27 JANUARI 2007-1 Teamleider Commerciële Binnendienst In deze prachtige functie ben je samen met jouw team het aanspreekpunt voor onze klanten! Medewerker Debiteurenbeheer Je bent een debiteurenbeheerder in hart en nieren. 3 Service Monteurs (regio Apeldoorn, Amsterdam en Amersfoort) In een gloednieuwe bus en uitgerust met de modernste middelen ben jij ons visitekaartje! Projectmanager Als projectmanager speel je een leidende rol bij de productontwikkeling van de merken ATAG, Pelgrim en ETNA. Product Development Engineer Je bent samen met je teamgenoten verantwoordelijk voor het ontwerpen, construeren, tekenen en specificeren van een complete productenlijn. Manager Facilitaire Zaken In deze functie ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen, uitvoeren en controleren van het facilitair management in brede zin. Kijk voor meer informatie omtrent bovenstaande functies op: WWW.Werkenbijaep.lll of bel met de afdeling P&O, telefoonnummer 026 882 13 36. ATAG ETNA Pelgrim Home Products (Duiven) is producent van top keukenapparatuur. De organisatie is jong, dynamisch, volop in beweging, maar bovenal ambitieusl Wij willen groeien als onderneming op het gebied van keukenapparatuur en geven je daarbij alle ruimte voor persoonlijke groei. XL Systems Europe B.V. A GrantPrideco Company XL Systems maakt schroefdraden op grote diameter buizen die o.a. in de offschore industie worden gebruikt. Het moederbedrijf Grant Prideco is marktleider in de technologie betreffende boorstam en boorpijp productie. Tevens is Grant Prideco wereldleider in levering van sterke verbindingen en tubulaire producten. Grant Prideco heeft 25 productievestigingen en meer dan honderd verkoop, service en reparatiefaciliteiten die strategisch gevestigd zijn in alle belangrijke olie en gas gebieden over de hele wereld. Voor onze productie-unit in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een: niveau 2/3 (M/V) De werkzaamheden bestaan uit: Het machinaal snijden van een speciale schroefdraad op grote diameters stalen buizen (Deels) verantwoordelijkheid voor het complete productieproces binnen de ploeg of afdeling Aan- en afvoer van producten Uitvoeren van eindcontrole op het product Assiteren opleiden van de algemeen technisch medewerker De persoon die wij zoeken: Heeft LTS/MTS opleiding of gelijkwaardig niveau (WTB, E) Kan goed in teamverband werken Bezit verantwoordelijkheidsgevoel Moet bereid zijn in ploegendienst te werken Is in het bezit van eigen vervoer Heeft een flexibele instelling Heeft enige werkervaring Heeft enige kennis van de Engelse taal Wij bieden: Een afwisselende en uitdagende baan in een sterk groeiend bedrijf Voldoende doorgroeimogelijkheden Gedegen interne opleiding Salariëring volgens de CAO Kleinmetaal Wij willen graag zowel ervaren, als minder ervaren mensen uitnodigen bij ons te solliciteren. Wij bieden een informele werksfeer binnen een enthousiaste groep van collega's. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. S. Foekking (HR. Office Manager) tel. 0118-645020. E-mail: saskia.foekking@grantprideco.com Schriftelijke sollicitaties tot 14 dagen na verschijnen van dit dagblad naar: XL Systems Europe B.V., Postbus 6, 4380 AA Vlissingen. Zie ook onze website: www.grantprideco.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (ïiuvrPmnico XL Systems Europe B.V. A GrantPrideco Company XL Systems maakt schroefdraden op grote diameter buizen die o.a. in de offschore industie worden gebruikt. Het moederbedrijf Grant Prideco is marktleider in de technologie betreffende boorstam en boorpijp productie. Tevens is Grant Prideco wereldleider in levering van sterke verbindingen en tubulaire producten. Grant Prideco heeft 25 productievestigingen en meer dan honderd verkoop, service en reparatiefaciliteiten die strategisch gevestigd zijn in alle belangrijke olie en gas gebieden over de hele wereld. Voor onze productie-unit in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een: (M/V) De werkzaamheden bestaan uit: Planning, werkvoorbereiding van nieuwe orders, projectmanagement Uitvoeren van de order-contractoverzichten Communicatie orderdetails met afdeling verkoop Bijhouden statusoverzicht werkorders Archievering werkdossiers en aanverwante informatie Maandelijkse rapportage, overzichten en inventarisstatus De persoon die wij zoeken: 6 maanden tot 7 jaar ervaring in soortgelijke functie Heeft HBO/Universitaire opleiding of gelijkwaardig werk denk niveau Technisch, logisch inzicht en of technische/ administratieve achtergrond Bereid om incidenteel internationaal te reizen Goede communicatie in de Engels taal, mondeling en schriftelijk Beheerst goede computervaardigheden, Excell, Word, AUTOCAD, ERP-systeem type software. (MS Office) Sterk karakter en besluitvaardigheid, klantvriendelijk en stressbestendig. Heeft een flexibele instelling en kan goed in teamverband werken Bezit verantwoordelijkheidsgevoel Is in het bezit van eigen vervoer Wij bieden: Een afwisselende en uitdagende baan in een sterk groeiende organisatie Voldoende doorgroeimogelijkheden Gedegen interne opleiding Salariëring volgens de CAO Kleinmetaal Wij willen graag zowel ervaren, als minder ervaren mensen uitnodigen bij ons te solliciteren. Wij bieden een informele werksfeer binnen een enthousiaste groep van collega's. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. S. Foekking (HR. Office Manager) tel. 0118-645020. E-mail: saskia.foekking@grantprideco.com Schriftelijke sollicitaties tot 14 dagen na verschijnen van dit dagblad naar: XL Systems Europe B.V., Postbus 6, 4380 AA Vlissingen. Zie ook onze website: www.grantprideco.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Hoop Betonwaren in Terneuzen maakt deel uit van het solide concern de Hoop Terneuzen b.v. De Hoop Betonwaren is ais voor aanstaande speler in Nederland actief in de productie en verkoop van betonnen ruwbouw- en polystyreen funderingsmaterialen, waar bij: De Hoop Betonwaren zich niet alleen opstelt als leverancier, maar ook als betrokken adviseur en partner in de realisatie van pro jecten in de woning- en utiliteitsbouw. De Hoop Betonwaren beschikt over een groot netwerk van veelal vaste relaties, zowel in de woning- als in de utiliteitsbouw. De organisatie kenmerkt zich door daadkracht, ondernemerschap, innovatief denken en flexibili teit. Voor de afdeling Verkoop 2ijn we op zoek naar goed gemotiveerde, enthousiaste kandidaten voor de functie Van m/v De functie Na een inwerkperiode behoren o.m. de volgende taken tot uw functie: Telefonische verkoop Beoordelen van projecten op productmogelijkheden Het verzorgen van commerciële calculaties Het maken van offertes en verkoopbevestigingen Acquisitie Klanten (technisch) adviseren in eventuele alternatieve producten. Functie-eisen U heeft een bouwkundige opleiding (Bouw en/of Weg- en Waterbouw) op minimaal mbo-niveau I*' Commerciële feeling en vaardigheden Klantvriendelijke instelling Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Ervaring met tekstverwerking Sollicitatie Indien u interesse heeft in deze functie en'u voldoet aan de gestelde eisen, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer H. Suy, hoofd P&O, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen of via e-mail: h.suy@dehoop.nl. Voor meer informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer E. Mallekoote, telefoon 0115 - 680314. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. De Hoop Terneuzen bv is leverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin van het woord en producent van betonwaren en tfetonmortel. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw, woning en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Onder de moedermaatschappij De Hoop Terneuzen bv opereren diverse ondernemingen in Nederland, België en Engeland. T E U Z E De Hoop Terneuzen bv Postbus 19, 4530 AA Terneuzen telefoon (0115) 68 09 11 fax (0115) 61 72 77 e-mail: h.suy@dehoop.nl beate uhse I DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS EN WEBSHOP! Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochterondernemingen. Eén daarvan is het succesvolle erotiek- postorderbedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Engeland Frankrijk, Tsjechië en binnenkort Spanje. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoogwaardige privacygarantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé toonaangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen via zowel verschillende catalogi als per internet binnen öp ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 lutominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. Voor ons nieuwe logistieke centrum zoeken wij kandidaten voor de functie van 38 UUR P/WK Algemeen Als Hoofd Operations bent u verantwoordelijk voor de afdelingen orderverwerking, voorraadbeheer en technische dienst. U fungeert als rechterhand van de Logistiek Manager waarbij uw primaire taak is het storingsvrij laten functioneren van het geautomatiseerde logistieke systeem, zodanig dat de halfjaarlijkse productie- en efficiencydoelstellingen m.b.t. de orderverzending worden gerealiseerd. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de aansturing van de Technische e'n facilitaire dienst. In deze functie rapporteert u rechtstreeks aan de Logistiek Manager. Hoofdactiviteiten Zorgdragen voor goede kwaliteit en kwantiteit van alle functies, processen, activiteiten en middelen op de afdelingen orderverwerking en voorraadbeheer Coachend leidinggeven aan het team Warehousesupervisors, zodat zij hun functie en kerntaken goed kunnen uitvoeren Opzetten en uitvoeren van analyseprojecten ter verbetering van het proces Aansturen en beoordelen van externe dienstverleners op uw afdelingen Pabo zoekt kandidaten die 9 beschikken over HBO denk- en werkniveau aantoonbaar inzicht en ervaring hebben in logistieke of productie processen affiniteit hebben met WMS (Warehouse Management System) 9 beschikken over leidinggevende capaciteiten de Nederlands en Engelse taal goed beheersen in woord en geschrift 9 bij voorkeur ook de Duitse taal beheersen 9 bereid zijn om als 'people-manager' een actieve rol op de werkvloer te vervullen 9 flexibel en stressbestendig zijn Pabo biedt Wij bieden een uitdagende functie in een internationaal en sterk groeiend bedrijf. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom Kunt u zich vinden in het bovenstaande, stuur dan uw sollicitatiebrief voor 10 februari a.s. naar Monique Hol afd. Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via email: moniquehol@pabo.nl Meer gedetailleerde informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij Manuel van Goethem, tel. 0114 687 700. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld t telefoon: 0111-651246 www.bijkerkbouw.nl Bijkerk B.V. is een aannemings- en installatiebedrijf welke overwegend werkzaam is in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw en renovaties. Het bedrijf bestaat momenteel uit 35 vaste medewerkers. Voor onze afdeling installaties hebben wij plaats voor een: Opleiding: Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ruime ervaring op het gebied van: cv-installaties, sanitair, riolering e.d. eventueel zinkwerk. Wij zoeken kandidaten die: gemotiveerd zijn goed in een team kunnen functioneren zelfstandig kunnen werken Wij bieden de juiste kandidaat: een afwisselende en zelfstandige functie goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met A Hendrikse, tel. 0111-651246 Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of telefonisch, binnen twee weken te richten aan: Bijkerk B.V., t.a.v. A Hendrikse, Postbus 62, 4328 ZH Burgh-Haamstede. Wij zijn op korte termijn opzoek naar ervaren machinist voor een telescoopkraan Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.A.D. Goud Jac. Goud B.V., Havenoordseweg 7 4414 RK Waarde, tel. 0113-502540 e-mail: info@jac-goud.nl Deze ambachtelijke brood-en banketbakkerij inZieri^ met 3 filialen, en regionale afzet in bedrijven entioitci is op zoek naar een ervaren, in hart en nieren, om ons bakkersteam te komen versterken. Werkzaamheden Productie van brood en/of banket Schoonmaken volgens HACCP-plan Magazijnwerkzaamheden Functieprofiel Wij zoeken een bakker die ervaring heeft in de brood- en banketbakkerij. Je dient minimaal een LBO-diplona in bezit te hebben, verder zijn eigenschappen als nauwkeurig, flexibel en stressbestendig een pré, Wij bieden Salaris conform de CAO voor het bakkersbedrijf, op basis van tijdelijk contract (1/04 tot 31/12) Een prettige werksfeer binnen een leuk team enthwa collega's, en een modern ingerichte werkvloer. Beschikbaarheid Per 1 april 2007 Stuur je brief en CV via e-mail of per post naar. Stadsbakkerij t.a.v. W.Droppers, stadsbakkenjêprsi Haringvlietplein 6, 4301 XG, Zierikzee Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREW Vlissingen telefoon 0118-411042 ÜHNIEK - INSTRUMENTATIE - INDUSTRIËLE AUTO'S! CIVIELE TEChl Kijk op: www.kojo.nl Al 25 jaar betrouwbaar! Kojq Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK - INSTRUMENTATIE - INDUSTRIËLE AUT0«3 WERKTUIGBOUW - PIPING - - CIVIELE TEM Kijk op www.kojo.nl Al 25 jaar betrouwbaar HOTEL - RESTAURANT Rampweg 16-18, 4325 LH Renesse Tel. 0111-461214 info@hotelklokje.nl Een middelgroot hotel met ruim 100 bedden. Daarnaast een restaurant en zalen geschikt voor feesten en partijen. Vraagt op korte termijn: •Medewerkster voor de gecombineerde functie van ontbijt, bediening en receptiewerk.(full-time) Ontbijtmedewerkster 28 uur) m/v •Huishoudelijk medewerkster (28 uur) m/v •All-round huishoudelijk medewerker die levens het onderhoud van zwembad, tuin én kleinere klussen kan realiseren (lull4 Keuken/Afwashulp (vanaf 16 jr.) m/v Functie eisen: Bij voorkeur ervaring in soortgelijk werk Zelfstandig kunnen werken Goede tot redelijke beheersing van de Duitse taal Géén 8 tot 5 uur mental» Vlot en representatief Bereid zijn vaak 's avonds en in week-enden te vveito Wij bieden: Goede salariëring volgens horeca C.A.O. Een kontrakt voor langere period Eventuele secundaire arbeidsvoorwaarden bespreekbaar Plezierige werksf» Denkt u te beschikken over bovengenoemde capaciteiten en bent u enthousiast super gemotiveerd met veel wilskracht en over het algemeen een goed humeu' Stuur of mail uw sollicitatie per omgaande (uiterlijk 15 februari a.s) naar bovenstaand adres t.a.v Mevr. A.M. Dekker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42