PZC Banen (Q lobTrack.nl Transportbedrijf VanHouteOpeneer VRACHTWAGEN CHAUFFEUR LAADSCHOPMACHINIST (m/v) AUTOBEDRIJF MURRE STERK IN ELK MERK Productmanager Digitale Televisie Technicians E/l Nelson Mandela Einderfonds DGA Financieel Adviseurs timmert aan de weg Medewerker consumptief krediet m/y Onderhouds- en storingsmonteur m (assistent) planner binnenlan BANEN LADDER zoekt op korte termijn: voor nationale en internationale ritten Meer informatie over ons bedrijf, zie ook: www.vanhouteopeneer.nl Reacties: Transportbedrijf VanHouteOpeneer Nishoek 36 4416 PE Kruiningen Telefoon: 0113-320320 info@vanhouteopeneer.nl Arrow Terminals BV is een jong, energiek internationaal opererend bedrijf gespecialiseerd in op- en overslag, bewerken en verpakken van grondstoffen voor de staalindustrie. Ter versterking van ons team zoeken wij een: De persoon die wij zoeken is een gemotiveerde kracht voor het bedienen van laadschop, bodcat en heftruck, evenals het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden op de terminal. Mocht dit u aanspreken dan kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit dagblad richten aan: Arrow Terminals B.V., Monacoweg 2, 4455 SZ Nieuwdorp of mailen naar poul@arrowterminals.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Remko Hoondert, telefoon 0113-672123. Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl E3EI22S WIL JE WERKEN AAN ALLE MERKEN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: le Autotechnicus of autotechnicus met APK bevoegdheid Jouw profiel: Klant- en servicegericht Flexibele instelling Enige jaren ervaring Zelfstandig kunnen werken Bij ons kan je rekenen op: Vastwerk Goed salaris Scholing via Bosch Car Service Een professioneel team dat hecht samenwerkt Vind je het leuk om te sleutelen aan tal van soorten auto's in een jong en dynamisch bedrijf? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de directie. info@automurre.n| Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen tel.: 0118-464644 Kijk ook op 27 JANUARI 2007,. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De afdeling Productmanagement is onderdeel van de divisie Comfort en is verantwoordelijk voor het managen van de producten elektriciteit (grijs en groen), gas, water, kabel, internet, digitale televisie en digitale telefonie voor de consumenten- en kleinzakelijke markt. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de ontwikkeling, implementatie en coördinatie van productplannen én actieplannen. Voor de afdeling Productmanagement van de divisie Comfort, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime productmanager Televisie (analoog en digitaal). Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Opstellen en uitvoeren van lange termijn plannen, productstrategie en actieplannen. - Opstellen van een jaarlijks productmarketingplan en product salesforecast. - Ontwikkelen van reclame/promotieprogramma's en campagnes. - Verzamelen van informatie over de performance van het product, de houding van klanten/dealers en over marktkansen en - bedreigingen. - Initiëren van productverbeteringen om tegemoet te komen aan veranderende marktwensen en -eisen. - Je rapporteert aan de manager Productmanagement. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur aangevuld met het NIMA-B diploma. tt - Tenminste drie jaar marketing werkervaring in een (middel)grote organisatie in de consumentenmarkt. - Ervaring met marketingcommunicatie/DM-campagnes. - Zelfstandig kunnen runnen van projecten en marktintroductie van nieuwe producten: bij voorkeur ervaring met televisie en multimedia. - Uitstekende communicatieve eigenschappen en kunnen denken vanuit de klant. - Creativiteit gekoppeld aan ondernemerschap. - Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en beschikt over initiërend vermogen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Bert van Houten, manager Productmanagement, telefoonnummer (0118) 88 2914. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het Back-office van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl AIR LIQUIDE Air Liquide Industrie B.V. is een onderdeel van een Franse multinational die zich toelegt op de productie en verkoop van industnêle en medische gassen. Onze activiteiten zijn verspreid over meer dan 65 landen, waarbij wij de grootste industriële gassenproducent ter wereld zijn. In Nederland produceren en leveren wij, aan onze klanten in de grote industrie, gassen, stoom en elektriciteit Nederland is een groeiende markt waar forse uitbreidingen worden gerealiseerd waaronder de bouw van een nieuwe warmtekrachtcentrale in Pernis. Ter versterking van deze nieuwe plant zijn we op zoek naar De functie Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering en begeleiding van het preventieve en curatieve onderhoud van deze nieuwe en vooral moderne warmtekrachtcentrale. Na de inbedrijfstelling en het opstarten van de nieuwe plant voer je gepland onderhoud uit, begeleid je externe firma's, lokaliseer en analyseer je storingsoorzaken en leg je alles goed vast in het onderhoudsinfór- matiesysteem Maximo. Dit. alles in nauwe samenwerking met je onderhouds- en productie-collega's. Wat zoeken we Je hebt een MTS diploma (Elektrotechniek) met aanvullende opleidingen, zoals bijvoorbeeld storingsanalyse. Je hebt evaring opgedaan in een vergelijkbare industriële omgeving en bij vookeur binnen een warmte krachtcentrale. Affiniteit met een specifiek vakgebied of specialisme (hoog spanning) heeft onze voorkeur Daarnaast zoeken we iemand die goed met geautomatiseerde systemen kan omgaan en te allen tijde het overzicht behoudt. Het op orde hebben van zaken geeft je voldoening. Je wordt ervaren als een echte teamplayer die staat voor wat hij zegt, Wat hebben we je te bieden Interessante en verantwoordelijke functies binnen een modern en zeer gezond bedrijf. De ruimte voor initiatief en de mogelijk heid om te ontwikkelen, zowel inhoudelijk als persoonlijk. Goede samenwerking en een persoonlijke sfeer. Goede groeimogelijkheden binnen een organisatie die ambitie en kwaliteit waardeert. Ben je geïnteresseerd? Schrijf of e-mail dan een brief met cv onder vermelding van dé functienaam en het ref.nr. 379.610033-Bp naar Mercuri Urval B.V., Rivium Boulevard 301, 2909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Voor meer informatie kunt u bellen met Karin Tak, telefoonnummer 010 - 282 86 00 of naar Taeke Venema, telefoonnummer 0181 - 271111Zie ook www.airliquide.com ZO DAPPER! Al een jaar zorgt zij voor haar kleinere broertje en zusje. Hoe? Niemand die het begrijpt... Maar opgeven? Nooit, dat zie je! Word donateur en bel 0900 11 46664 (o,wPermin> www.krantindeklas.nl - kik- Krant in de Klas Doe ook mee op 1 miljoenspaarlampen.n! (en over ongeveer 12 maanden aan een nieuw kantoorpand) Functie eisen: U heeft aantoonbaar, commercieel talent 0 Ervaring in de branche is een pré U bent in het bezit van minimaal een MBO opleiding U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift U bent bereid om op zaterdag te werken van 10:00 tot 16:00 Uw werkweek bedraagt 40 uur (full rime) Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een collegiale werksfeer Werkzaamheden: 0 U houdt telefonisch contact met relaties U biedt ondersteuning en verzorgt mailing acties U bouwt onze bestaande relatiekring uit Stuur uw schriftelijke reactie naar: DGA Financieel Adviseurs t.a.v. Dhr. R.E Kraf Postbus 400, 4330 AK Middelburg Tel. 0118-633033. Alle reacties worden uiterst vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wie is DGA Financieel Adviseurs? DGA Financieel Adviseurs is een onafhankelijk advies bureau op het gebied van hypotheken, kredieten, pensioenen en levens- en schadeverzekeringen. Door de volmachten (Generalij London en Monuta) kunnen wij snel en commercieel werken. DGA behoort tot de Top 3 intermediars in consumptief krediet. Op 1 oktober 2006 bestond DGA 35 jaar. Wij hopen medio 2008 het nieuwe kantoorpand te betrekken. DGA behoort met ruim 30, deskundige medewerkers tot de grotere kantoren. "De facili taire diensr van DGA verzorgt administraties voor andere assurantiekantoren. DGA verzekert haar relaties.van een deskundig en financieel advies en is hiermee bijzonder suc cesvol. Vacatures binnen zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsm Per 1 april 2007 ontstaan de onderstaande vacatures: A. Binnen de dienst verzorging/verpleging 1 verzorgende IG voor 32 uur per week volgens rooster werken. O-uur contracten ter vervanging bij vakantie en zieke medewerkenden. B. Binnen de dienst huishouding 1 functionaris voor 20 uur per week volgens rooster werken. O-uur contracten ter vervanging bij vakantie en zieke medewerkenden. U kunt ook ingezet worden binnen overige facilitaire/onder;steunende diensten. Voor deze vacatures zoeken wij enthousiaste collega's die met ple? met en voor onze cliënten willen werken en onze visie op Zorg, Dienstverlening en Welzijn onderschrijven. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot: - voor vacatures A, Yvonne Moerman, teamleidinggevende/planner tel.: 0113-240900. - voor vacatures B, Toby Cino, teamleidinggevende/planner. tel.: 0113-240900. 20 januari 2007. Uw schriftelijke reactie of per e-mail kunt u binnen 1 week richten aan: Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat e-mail: rien.cleiienb@zeelandnet.nl ZEEUWS MOSSELBEDRIJF zoekt een ervaren en standvastige Voor ons bedrijf in Yerseke zijn wij op zoek naar een ervaren onderhouds- en ftr-5 monteur. In ons bedrijf schonen en verpakken wij dagelijks tienduizenden kilo's verse rcs-s Deze gaan nog diezelfde dag op transport naar onze klanten in onder andere Frel België, Duitsland en Nederland. Op tiid kunnen uitleveren is dus een musi functie levert u daaraan een belangrijke bijdrage door het machinepark in opfis-drStf te houden (door middel van preventief en correctief onderhoud). Tevens lost u vore?, de storingen op of schakelt u daar, indien nodig, derden voor in. Tot uw takenpakket behoren onder meer de volgende werkzaamheden: het vernjftq preventief en correctief onderhoud, het oplossen van storingen, het qnalyssnj probleemgebieden, het doen van voorstellen voor structurele verbeteringen, menteren van technische verbeteringen, de zorg voor orde en netheid in de wpb alsmede bij de machines in de productieafdelingen, het inkopen van reserveon&fê en het voorraadbeheer daarvan, de zorg voor een correcte en consequente vasia van uitgevoerd onderhoud, opgeloste storingen en gedane aanpassingen. Het betreft een full time functie die in principe door de week en in dagdienst wordtu'c voerd. Het komt echter voor dat u ook 's avonds en in het weekend moet werken. Voor deze functie zoeken wij iemand met relevante technische kennis en ervonng |z. elektrotechnisch als mechanisch), met name van en met (vacuüm)verpakkingsnioclwi (dieptrek- en bakkensluitmachines). U heeft ervaring in een productieomgeving (doga ducfie), bij voorkeur in de foodsector. U heeft gevoel voor urgentie en bent stressbed dig. U kunt met een computer overweg. Verder beschikt u over goede c vaardigheden, bent u analytisch en heeft u een zelflerend vermogen. Voor meer informatie over deze functie en/of ons bedrijf kunt u contact opnemen melfe Kole of Nienke Vette. T: +31 (0) 1 1 3 57 1451 Zie ook onze website: www.qualimer.com. Uw brief met c.v. zien we graag uiterlijk vrijdag 16 februari 2007 tegemoet, kik (n.vette@qualimer.com) of per post: Vette Verhaart BV (©ualimer) t.a.v. mevrouw N.J. Vette, Postbus 22, 4400 AA Yerseke NEDERLAND Goorden Wouw B.V. is een transportbedrijf gespeciafö:'. oogstvervoer d.m.v. afzetcontainers met een haakannsjd en is gevestigd in Wouw. Wij hebben een wagenparkiir! vrachtwagencombinaties en rijden voornamelijk btnrij'l Binnen ons bedrijf hebben wij momenteel plaats voor een Wij zoeken iemand met een opleiding op MBO-niveau, met een klantvriende'j: en servicegerichte houding. De juiste kandidaat beschikt tevens over een ftoö instelling (dus géén 9 tot 5 mentaliteit), is gemotiveerd en toont initiatief. Ervaring in/affiniteit met het agrarisch vervoer strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke reactie (handgeschreven brief c.v.) kunt u opsturen nasi Goorden Wouw B.V, Postbus 52, 4724 ZH te Wouw, t.a.v. Dhr. A. Goorden. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Thieu van Dorst Bedrijfswagens is MAN-dealer voor West-Brabant en Zeeland met vestigingen in Breda, Roosendaal en Goes. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een ERVAREN MONTEUR ZWARE BEDRIJFSWAGENS Bij voorkeur een monteur die vertrouwd is met reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan trucks en getrokken materieel. bekend is met electronica op het gebied van vrachtwagens. Heeft u interesse in deze functie, richt dan uw sollicitatie aan J. Maljaars. Thieu van Dorst Bedrijfswagen Pearyweg 7 4462 GT Goes Telefoon; 0113-25 22 00 E-mail: jmaljaars@thieuvandorst.ri1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40